„Niebieska” świętość

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Motto: Ale świętości nie szargać, trza aby święte były…

 

Kto zapomniał, przypominam. Powyższe słowa stanowią fragment wypowiedzi Stańczyka w dramacie „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego. Najwyraźniej lewa, czy wręcz lewacka strona blogosfery (trudno mówić o dziennikarstwie) postępuje wg tego samego schematu. Co prawda wiarę już dawno utracili, niemniej schemat pozostał.

Świętość.

Każdy ma taką, na jaką zasłużył.

 

Oto na oparowym portaliku niejaka Anna Słupianek (są głosy, że to nie Anna, ale Jan Słup, ongiś oborowy w PGR im. Konstantego Pierdziaszewskiego w miejscowości Mścice koło Walidogłów) alias Partia „demaskuje” znanego nam blogera Husky’ego.

 

Właśnie dowiedziałam się o wstrętnej prowokacji wobec naszego portalu Neon24.pl w wykonaniu blogera Husky.

Jako Zastępca Reaktora Naczelnego uważam, że na żadnym ze znanych mi szanujących się portali po takim zachowaniu nie byłoby miejsca dla tego blogera.

Okazało się bowiem, że autor rzekomego pozwu wobec nas, pan Rozmus o adresie … to nikt inny jak właśnie nasz długoletni bloger Husky...

Przyznam, ze aż mną wstrząsnęło. Co prawda od dawna uważam oparowe siedlisko za to, za co uważam, nie będąc przy tym odosobniony w ocenie, ale jakiś cień solidarności zostaje.

Dzisiaj Husky nawywijał Oparze, jutro….? Aż strach się bać, kogo jeszcze wstrętna prowokacja może dosięgnąć.

Już prawie z wypiekami na twarzy czytam dalej:

 

Faktem jest, że osobiście nigdy nie promowała bym żadnego tekstu zbyt jawnie antykatolickiego. Uważam bowiem, że taka nagonka nie służy Polsce w żaden sposób, dyskusja tak ale bezmyślny atak?

Ten bezmiar nienawiści i nazywanie nas „katodebilami” kojarzy mi się z najczarniejszymi czasami w historii Polski a ich autorami byli co najmniej „dziwni Polacy” Takie jest moje subiektywne zdanie.

I tak od słowa do słowa pomału rysuje się obrazek. Otóż znany z odkrycia aryjskiej ekonomii Nikander pozwolił sobie na użycie w tytule tekstu słowa katodebile. A ze nieporadny warsztatowo zrobił to tak, iż urażeni mogli się poczuć wszyscy katolicy.

Czy szanujący się portal powinien zaingerować w treść? Oczywiście. Wszak przestrzeganie prawa krajowego dotyczy wszystkich, nawet mniej lub bardziej otwartych poputczików Kremla.

Art. 193 § 1 Kodeksu karnego mówi wyraźnie:

Kto publicznie lży, wyszydza lub poniża grupę ludności lub poszczególną osobę z powodu jej bezwyznaniowości lub przynależności wyznaniowej,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Tu nie ma miejsca na żadne ale. Nazywanie nawet grupy katolików debilami wyłącznie z powodu ich wyznania jest ścigane z urzędu.

I ktoś, kto taki tekst promuje na portalu powinien zasiadać na ławie oskarżonych obok autora jako współwinny rozpowszechnianiu paszkwilu.

 

Ale nie na NEonie.

Tam obowiązuje inna etyka, nie mówiąc już o prawie.

Słupianek pisze:

Skoro jednak tekst został wypromowany to uważam, że nikt nie powinien wchodzić w kompetencje admina - a sprowokować w tym celu taką hucpę jak pan?

Podsumowując – jestem za wywaleniem Pana z naszego portalu.

 

Admin locuta, causa finita. Tak pewnie mawiają w kuluarach współcześnie NEonianie.

Admin przemówił, sprawa zakończona.

 

Przyznam się, że już dawno (jeśli w ogóle) nie spotkałem się z podobnie rozdętym ego. Przy czym wirtualnie jedynie, bo w realu to zdecydowanie mizeroty.

Niebieski, od dawna nastawiony antykatolicko i antypolsko korzysta z okazji, by na niszowym portaliku przywalić swoim wrogom – katolikom, ale blogerzy mają być cicho.

Tak wygląda to „forum wszystkich Polaków”.

Trzeba potulnie iść na pasku naczalstwa, broń Boshe nie kwestionując świetlanej drogi do Moskwy. Inaczej:

 

BOH!

Молчать собаки !

 

I tak ataki na Kościół przeplatają się z atakami na PiS, z antysemityzmem, z głoszonymi pod płaszczykiem katolicyzmu herezjami, lżeniem zmarłych a ostatnio nawet z kłamstwem oświęcimskim.

W tym ostatnim przypadku prowadzona jest już sprawa karna.

Za chwile dojdą kolejne – choćby za łamanie przepisów RODO.

 

No ale to już taka specyfika tego portaliku.

Opara dopuścił do władzy zgraję dyletantów, to teraz będzie zbierał tego owoce.

 

Czy NEon24 zniknie z Internetu tak, jak Nowy Ekran, którego kontynuację uzurpuje sobie oparowa jaczejka?

Moim zdaniem bardziej realny jest inny scenariusz. Uciekając przed polskim wymiarem sprawiedliwości przeniosą się na ruskie serwery, czym już oficjalnie potwierdzą to, o czym pisze się od początku ich istnienia.

 

Ps. Cytaty z http://astra.neon24.pl/post/152952,prowokacja-blogera

 

7.02 2020

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:15)

Komentarze

oborowy czy oborowa?

 

kołchoźnik czy kołchoźnica

byk czy krowa

oborowy czy oborowa?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1617872

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

(...)

Jednak najciekawsze jest to ­– jak pisze Dmochowski – że: „Z Centrum powiązanych jest wielu polityków i publicystów, wśród których większość jest znana z filorosyjskich poglądów.

Spotkamy tam np. Ryszarda Oparę, założyciela portalu Nowy Ekran, wcześniej związanego z gen. Wileckim, który ubolewa nad ‘niewłaściwymi sojuszami – militarnymi i gospodarczymi’ Polski oraz nad tym, że ‘Rosja jest traktowana jako główne zagrożenie i wróg’”.

(...)

W swoim artykule Dmochowski podkreśla jeszcze to, iż przedstawicieli tego rosyjskiego Centrum chętnie przyjmują działacze PO m.in: prezydent Gdańska czy wizytujący Centrum senator platformy Filip Libicki. A także i władze Uniwersytetu Gdańskiego.

Zdaniem Dmochowskiego tego typu „pozornie nieszkodliwa” instytucja może stwarzać istotne zagrożenie dla interesów polskich…

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/opara-ze-scierwoneonowki-w-filorosyjskich-gestych-oparach-putinowskiej-v-kolumny-z-0

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1617878

Strach pomyśleć co by się działo gdybyś to pan był adminem gdziekolwiek :)

 

cyt:

"Czy szanujący się portal powinien zaingerować w treść? Oczywiście. Wszak przestrzeganie prawa krajowego dotyczy wszystkich, nawet mniej lub bardziej otwartych poputczików Kremla."

 

To są właśnie metody poputczików Kremla... Moim zdaniem to jest niepolskie podejście do wolności wypowiadania się, ale tego pan nigdy nie pojmie - inne geny? Na pewno :)

To jest moje zdanie na temat zamieszczonego pańskiego wpisu, bo dalsza dyskusja to jak kopanie się z koniem.

 

Pozdrawiam :))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1617885

Bolesnym jest być wyrzuconym z polskiego portalu, ile to już czasu Humpty, jak wyleciałeś a nadal płaczesz, co chwila jakiś tekścik płodzisz. Andy-aandy nawet z żałości przyjł pseudonim "ścierwoneonówka". A przecież wymagania nie są wielkie. Trzeba pisać komentarze w sposób akceptowalny przez Polaków, nie można być obcą Polsce agenturą, jak tu niektórzy. Nie można używać dialektu rynsztokowego, z którego znana jest grupka tutejszych rozpaczających za portalem Neon. Warto też uprać "onuce" pamiątki po przodkach, by w komentarzach o nich nie wspominać.

Polacy pozbywają się ze swego towarzystwa ludzi takich jak ten, który poszedł do przyjaciela i z jego komputera narobił mu nieprzyjemności. Jak tkich "zawiedzonych" nie kopnć centralnie, 

Ale jak widać, przerosło to was, stąd tu wylewane łzy rozpaczy..

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617886

Czy używanie dialektu {nie)rynsztokowego jak - ruski cwelu,wypierdalaj wkurwiony palancie,ścierwo,won gnido, wypad mi stąd gadzino. A to tylko mały ułamek tego co zacytowałem to czym określisz jeśli to wszystko pada z ust Słupianek  tzw.katoliczki i osoby wybitnie kulturalnej,Oczekuję  wiec twojego komentarza.Bo to raczej nie na tym portalu toczyła się taka wymiana uprzejmości

Gdy nie odpowiesz to nic mnie nie zdziwi, wreszcie masz tam swoją przełożona to raczej nie wypada,Zgadza się?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1617917

Jeśli chcesz mnie pytać, to cytuj moje słowa, a tam jeśli takie znajdziesz to zawsze będą w cudzysłowie, jako cytat z przedmówcy/ Ja zawsze byłem i jestem przeciw takiemu językowi, który określam "dialektem rynsztokowym" i ludzi posługujących  się takim językiem znajdziesz na tym portalu na pęczki. Ja wychodzę z prostego założenia, każdy jest dorosły i odpowiada za siebie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617941

Bardzo chętnie odpowiem na Twoje pytania licząc że i Ty odniesiesz się do tego co za chwilę napiszę.Zarzucasz pośrednio że Niepopki to antypolski portal , może jakieś bardziej prezyzyjne uzasadnienie tego zarzutu.Czy Neon to polski portal kierowany przez Słupianek której sam osobiście zadałeś pytanie czy jest Polką. Jak doskonale pamiętasz,niemal od pierwszego dnia kiedy Słupianek pojawiła się na naszym portalu jedynym interlokutorem w dyskusjach pod wszelkimi wpisami był jak to sama go nazwała "wielki atlant" czyli Spiryto Libero.Pamiętasz to doskonale.Bo byłeś głęboko zaangażowany w niemal śmiertelny bój pomiędzy grupą Słupianek(tzw.Kurnik) w skład którego wchodzili tacy blogerzy jak Rebeliantka,Mind Service,Bibrus,Janusz z Gdyni,Cyborg,Andy aandy i jeszcze kilka innych osób. Po drugiej stronie barykady byłeś Ty jako ten śpiący rycerz spod Giewontu oraz Wojtas.Tonderski,Jaromir no i oczywiście Spiryto jako ten dowódca armii.Jakie padały tam wyzwiska,oskarżenia i to nawet pod adresem rodzin w/w to nie sposób tu przytaczać.Prym w dosadnych inwektywach i oskarżenia wiedli i Ruszkiewicz z jednej strony i Słupianek z drugiej strony.To co wcześniej już tu pisałem to tylko znikoma cześć tego jakim językiem się wtedy posługiwała Słup anek bo przytaczać słownictwa Spiryta nie zamierzam - bo to był tylko jeden ściek i szambo. Ta wojan trwała ponad trzy lata.Potem jej woltą o 180% i efektem tego stało się to, że kilku przyjaciół z tej swojej krunikowej grupy z dnia na dzień uznała za swych śmiertelnych wrogów i jak ta miotła w ręku Ruszkiewicza pozamiatała kilku z nich na stałe,Kogo to sam dobrze wiesz. Pytanie, co było przyczyną tej jej wolty? Obaj dobrze wiemy co, ale czy ty jesteś zdolny do tego by te okoliczności to publicznie ujawnić? Wiedzę masz Okres od 201-2015 to już inna historia,jeszcze ciekawsza ale o tym nieco później.póki co czekam na Twoje wypowiedzi odnośnie tego co tu napisałem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1617991

Jestem na Nowym Ekranie a teraz Neonie od zawsze .W burzliwych to czasach gdy o niej nawet wróble jeszcze nie ćwierkały.Słupianek poznałem na Nowym Ekranie gdzieś na początku 2013 r.Od początku dała się nam poznać jako wielka katoliczka,niemal moherka i zdeklarowaną pisiorka.Osoba która z krzyżem w ręku i z frazesami zaczerpniętymi z wierszy ks.Twradowskiego potrafiła z uśmiechem na ustach zwyzywać swoich oponentów od ścierw,gadów,pierdolonych lemingów,ruskich cweli, a portal Opary nazwać wielokrotnie wprost i to tak od serca stertą gnoju.Dziś tą osoba wydaje moralne wyroki zgodnie z portalowym prawem i jako strażniczka kultury na portalu o którą zawsze musi dbać.Staje w obronie Kamyckiego zupełnie zapomniajac gdy nazwała go tylko zwykłym chamem którego komentarze kasuje.Dziś ramię w ramię z Jarkiem walczą z dobrym imieniem portalu a jeszcze niedawno innych ostrzegała że skieruję na danych delikwentów sprawy do prokuratura.Jej było wolno innym już nie .Dziś ramię w ramię z Ruszkiewiczem z jego rozkazu banuje na prawo i na lewo.Zapomniała że tenże Ruszkiewicz  w/g niej nigdy nie był wart by komukolwiek tu buty czyścić i że tylko zwykłym łachudrą jest.O innych inwektywach pod jego adresem i innych blogerow nie chce mi się nawet pisać.O jej intrygach musiałby pisać przez wiele dni.Zwłaszcza gdy razem z kolega Reinertem na prośbę Opary próbowaliśmy rozwalić to szemrane towarzystwo.Nie udało się niestety Podsumuję to tak. Słupianek to stara zdarta miotła trzymana w ręku Ruszkiewicza.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4
#1617892

Pani Słupianek, tak powinien się pan zwracać a nie "Słupianek" mimo że pan tej pani nie lubi, lub nie akceptuje, to pana kultura osobista powinna wiedzieć, gdy piszesz pan do Kobiety, czy o kobiecie.

"Słupianek to stara zdarta miotła trzymana w ręku Ruszkiewicza" nie będę tego nawet rozwijał, co pan miał na myśli.

Bo można to odwrócić w drugą stronę i napisać o panu coś bardzo przykrego i w tedy jak pan będzie się czuł.

Można spokojnie napisać, pani Słupianek nie podoba mi się, to i to, albo nie zgadzam się z pani tokiem myślenia, bez wyzwisk, epitetów i obrażania

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7
#1617902

Ta "pani" nie zasługuje by ja nazwać człowiekiem a co dopiero panią.Za chwilę zrozumiesz dlaczego tak piszę, gdy zamieszczę Tobie  i innym komentarze tej cynicznej postaci i  jak zwracała się do nawet starszych od siebie blogerow czy komentatorów.Gdy ujawnię jej pocztę skierowana do mnie i innych.

Wiedz jedno to podły babsztyl jest i mam prawo ja tak nazwać choć to moja "administratorka".W imieniu dziesiątek ludzi których zniszczyła mam prawo tak pisać

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1617906

Nie jesteśmy na ty i nie jesteśmy kolegami, ja do pana zwracam się per pan i takiego samego oczekuje od pana.

I oczekuje że pan to zaakceptuje.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1617913

Obaj jestesmy anonimami.Ale dobrze, przepraszam Pana za brak kultury

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1617916

Ostry psychiatryk i wyjątkowo tępa szmata ze swoimi kacapskimi chamami.

Glupota i nienawiść w takim stopniu, a jeszcze z towarzyszącymi urojeniami, to już nawet nie symptom ale kolejne potwierdzenie. Reakcje innych też znamienne. Wgl logika tego wszystkiego jest porażająca absurdalna, otóż komuś nie pasuje groźba pozwu za zniesławienie katolików, więc w zamian znów nie ma żadnej reakcji, za to tylko wyszukuje się, komu za to dowalić, w komentarzach są kolejne chamskie wyzwiska bez reakcji, jeszcze dorabia się teorię spisku. najpierw winny, potem niewinny ale kara i tak.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1617897

Oburzona jest na użyty zwrot do innego blogera Won.Nie pamięta ile razy sama z takiego zwrotu korzystała a nawet z dopiskiem WON gadzie.
Ona z swoją dzika nienawiścią zniszczyła wielu przyzwoitych u nas ludzi.Coś co uznaje się za katoliczkę tak naprawdę nie można uznać że jest to coś człowiekiem.Zasadnym więc jest ten zwrot Kamyckiego katodebil gdyby skierowany był w jej kierunku.Nie byłoby w tym nic kłamliwego czy obraźliwego

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1617900

Z bazaru Różyckiego na Pradze.

W swoim opisie kobiety.

I kto tutaj jest chamem, prostakiem i gburem??? I komu wychodzi słoma z kufajki i walonek???

Nie musisz prostaku silić się na odpowiedź.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6
#1617905

Sekciarzu 3j, katolików ci obrażają a za to, że ktoś zareaguje, karzą swojego kozła ofiarnego. To w porządku? Dalej będziesz odgrywał wielkiego ruskiego obrońcę krzescijaństwa? A nie, przecież wolisz objawienia swojego guru Michałowskiego. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1617931

  @trybeus 20:47:11

"Wypierdolić i pozamiatać...szkoda czasu i klawiatury"

I o tym jest ten wpis.
Przewiduję jakieś kręcenie ale ja uważam, że nikt się nie nabierze na unych "wyjaśnienia"
W końcu "Polska nie dla idiotów"!!

Pozdrawiam :))

nadużycie link skomentuj

Astra - Anna Słupianek 02.02.2020 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1617898

A tak podsumowała tą cała sprawę jej dotychczasowa przyjaciółka Lotna.Która już też pewnie powinna szukać sobie nowego  miejsca w necie.

Autorka

Hipokryzja gęsta jak melasa, nie po raz pierwszy zresztą ze strony Administracji.

To Święte Oburzenie Administratorki i jednocześnie te krzyki, zapewnienia, zastrzeżenia i wymagania dotyczące kultury osobistej, przy jednoczesnej tolerancji, ba nawet wspieraniu inwektyw, oszczerstw i obelg, ale tylko przez NIEKTÓRYCH blogerów i komentatorów.

Stara orwellowska maksyma „Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre równiejsze” kwitnie na NEonie.

Przy czym kompletny brak umiejętności odróżnienia dla pewnych środowisk obraźliwej wypowiedzi ogólnej, która powinna być dozwolona jeśli mamy się ustrzec politycznej poprawności i pielęgnować wolność słowa, a co za tym idzie - myśli, od inwektyw wycelowanych w konkretne osoby blogerów czy komentatorów, od jakich się roi na NEonie. Przykłady zostały podane powyżej, a to tylko kropla w morzu.

Jeśli nawet NEon24.pl nie jest niszowym portalem, to należy się modlić, aby nim był, bo z pewnością nie daje przykładu do naśladowania. No chyba, że założenia są takie, że wszyscy powinniśmy pójść z duchem czasów i zniźyć się do poziomu rynsztoka.

nadużycie link skomentuj

Lotna 03.02.2020 12:59:26

 

 

@Astra - Anna Słupianek 13:34:49

„Wiesz o czym jest wpis? Czytałaś?”

A jak myślisz Administratorko dyktatorko?
Oczywiście że czytałam. Problem w tym, że po raz drugi z wielkim hukiem wyrzucasz blogera pod zmyślonym pretekstem. Jakoś dziwnie Zawisza Niebieski mógł się ustosunkować do tej całej, nader przykrej, sytuacji jak człowiek, a Ty nie. Tak, jak jednym wolno lżyć i obrażać innych blogerów komentatorów, tak i można niektórych wyrzucić „za całokształt”. Nieprawdaż?

Zazwyczaj odbywa się to po cichu, ale czasami z wielką pompą. Tak jak znalazłaś pretekst do tego, żeby wyrzucić Huskiego, tak znalazłaś pretekst, aby za poglądy wyrzucić Kamińskiego za jego poglądy, wbrew Twoim gorącym zapewnieniom, że jest inaczej. Ani Husky ani Kamiński nie są blogerami z mojej bajki, ale jeśli znalzłaś kij na nich, tak znajdziesz pretekst do tego, aby wyrzucić z Neonu każdą inna osobę, jeśli tylko Tobie, czyli Ruszkiewiczowi nie będą się podobały jej wpisy i wypowiedzi.

„Nie wymagam ani od Ciebie ani od nikogo kultury osoistej.... tyle.”

Na tym polega Twój problem.
A jeśli chodzi o kulturę osobistą - masz mi coś do zarzucenia?
Proponuje zająć się własną, Twojego zleceniodawcy i jego akolitów, którzy - wraz z Tobą najgłośniej wrzeszczą na temat cudzej kultury osobistej we własnym oku belki, a raczej kupy nawozu, nie widząc.
Tyle.

nadużycie link skomentuj

Lotna 03.02.2020 21:05:13

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1617903

"przyłożyła" Patrii, to "zarobiła" u mnie bezdyskusyjny plus.

Wygląda jednak, że straci "miejsce" na NEonie.

Prawda ma zawsze swoją cenę!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1617924

Takich głosów od starych zasłużonych blogerow jest więcej.Oczywiście pod paszkwilem Słupianek brylowali ci hejterzy co mają tam konta po parę godzin.
Tu głosy weteranów portalu i co ważne też nie zbyt wielkich sympatyków Husky.

 

@Autor

"Katodebile" - to opluwanie wszystkich katolików.

Przeglądając teksty - nawet nie przejrzałem notki. Po prostu już tytuł wskazuje "mroczną naturę Autora.
Podobnie jak większość innych tekstów.

W sumie - jestem za eliminacją aż tak emfatycznych tytułów.
Czy drogą sądową?
Wątpliwości, ale może na próbę warto? To by dobrze zrobiło innym.
A Husky? Jak się psa drażni, to taki może ugryźć...

 

Krzysztof J. Wojtas 02.02.2020 18:26:02

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1617929

Gdy Opara "chciał" mi sprzedać Neon24, to moim wstępnym warunkiem było wypieprzenie pary Ruszkiewicz + Słupianek. Opara się zresztą zgodził żeby się pozbyć ich - on to alkoholik, a ona głupia - tak twierdził.

Administrację mieli stanowić Adevo, Agnieszka S., i ten chłopak córki Opary. No i do znalezienia zastępstwa Niebieski.

Jakoś niby przekonał, albo zmusił tę bandę dwojga i niby "honorowo" Ruszczyk i Słupianek złożyli dymisję.

Szybko zorientowałem się, że Opara zastawiał na mnie pułapkę. Chciał mnie wpuścić finansowo w maliny. Gdy z kolei on się zorientował, że niestety nie dam się podprowadzić, to natychmiast Ruszczyk i Słupianek powrócili "do pracy".

A ja zyskałem cenne materiały dziennikarskie z godzinnych rozmów, gdy Dobry Doktor spacerował samotnie po plaży w dalekiej Australii.

Słupianek mnie wywaliła? Tak, dałem jej tę satysfakcję. Ona może się nadal taplać w gnoju, lecz ja miałem dosyć. Żeby chociaż ta agentura była mądra, lub dowcipna. Niestety tam dominującą cechą wiekszości towarzystwa ze Słupianek na czele jest bolszewicka bucowatość.

A Husky się tam dobrze bawił.

 

.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1617912

Gdy z Reinertem na prośbę Opary na moment opanowaliśmy administrację wcześniej z Ryszardem spędziliśmy wiele godzin na rozmowach.Z Ryszardem znam się od lat,byłem Jego gościem jeszcze jak był w Polsce.Lojalnie uprzedzał nas że Słupianek ,Ruszkiewicz, Trybeus i paru innych zniszczą nas przy pomocy wszelkich dostępnych metod.Nasze szansę oceniał jak 30-70 i miał rację.Być może dziś być może jutro piszę te kilka dni jak to wszystko się potoczyło i jak to wyglądało od środka.A było naprawdę tragikomicznie.I te listy proskrypcyjne.Szkoda mówić.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1617914

Widzę, że Ryszard lubi szybko przechodzić na ty. Pewnie też masz jego numer telefonu? Tylko wtedy on też ma twój. Za późno się zorientowałem.

A to jego swobodne bluzganie na Spirytusa i Słupianek, opowiadanie o ciągach pijaczyny i jak musiał po nim sprzątać, gdy dał mu dach nad głową, a potem ten prymityw razem z Grabowską wyrolowali go biznesowo i stracił zaufanie swoich żydowskich nadzorców. Dziób mu się nie zamykał.

Te wsioki to jakaś rzeczywistość wirtualna. Tu w Gdyni ciągle jest sporo wyznawców systemu czerezwyczajki w oficerskich mundurach MW. Na szczęście są już młodzi, którzy mają baczenie, by nie było obiadów w Drawsku i nowego OKO.

Lecz reasumując, w tym też obserwując NE24, to potężne głupki. Arcyłotr Kiszczak zostawił im potężny spadek, a oni to w parę lat przefrymaczają. Nawet już śmiać się z nich nie chce, bo dzisiaj są po prostu nudni i marni.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1617948

Pamiętam Janusz doskonale cyrk jaki odstawił Ruszkiewicz wyrzucając Cię z Neonu.Pamiętam jego"gest" gdy on sam Cię przywracał do portalowego tam życia, w dniu kiedy wraz ze Słupianek zrobili Oparze rokosz wynosząc się z hukiem z Neonu.Na chwike oczywiście.No i oczywiście trudno zapomnieć ten cyrk Słupianek gdy już z braku argumentów powołała się na Twój całokształt, człowieka tak złego że nie wartego tam pobytu.Już wtedy miałem jej wkleić pewne linki jak budowała koalicję przeciw Spirytowi i z jakim to (fałszywym jak się teraz okazuje) podziwem i uznaniem cieszyła się z Twej roli na Neonie.Byłeś wtedy jej bardzo potrzebny.Gdy już nie byłeś ,to odstawiła cyrk.Cyrk z jedną gwiazdą wieczoru, czyli gwiazda Błazna w spódnicy.
Teraz odstawiła drugi cyrk.
Rozmawiałem parę dni temu na p.w z Husky.Zapytałem dlaczego wobec bana i tego paszkwilu Słupianek nie zajmie stanowiska tu na portalu Niepoprawnych gdzie nie ma możliwości kasowania komentarzy,gdzie istnieje prawdziwą wolność słowa.Zapytałem też dlaczego mając spora wiedzę na temat tamtejszych układów nie ujawni tego.Odpowiedź brzmiała że owszem ma bardzo dużą wiedzę o wielu kulisach różnego rodzaju intryg Astry ,Ruszkiewicza,ale osoba która go często o tych kulisach informowała jest zbyt ważna postacią na Neon.I skoro dzieląc się wiedzą z nim to mu w pełni ufała, nie zrobi tego.Dlatego bo nie miałby sumienia by to wykorzystywać i tego nigdy nie zrobi.
Ja w przeciwieństwie do Husky oporów nie mam, ujawnię w kolejnych swoich komentarzach wiele pikantnych spraw popartych dowodami w imię prawdy.Prawdy o dwóch nikczemnych postaciach jakimi są Słupianek i Ruszkiewicz a i Wojtasowi też się tu dostanie w ramach cywilizacji polskiej.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1617998

w kucki

 

buc obok buca

w kucki kuca

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1617930

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

względem mojej osoby. Co znaczy być Polakiem to pan nawet w podręcznikach dla agentów nie czytał, więc niech Pan nie mówi o tym kto jest Polakiem a kto antyPolakiem. Fakt, że jest pan analfabetą z biblistycznego punktu widzenia nie oznacza, że ja jestem antykatolikiem. Katolicyzm nie przeszkadza studiować Biblię i historię chrześcijaństwa, a że Pan tego nie rozumie, to tylko pana ograniczenia. Jest wielu katolików, co o swej wierze wie tylko tyle, co ksiądz na kazaniu powie. Ja zaś posiadam maturę z religii uprawniającą do wstąpienia do seminarium, z czego nie skorzystałem, bo chodziło mi o wiedzę a nie o bycie księdzem. Jestem przygotowany do tego, by stanąć do dyskusji z ludźmi innych odłamów chrześcijaństwa.Co więcej, moi przodkowie przed rokiem 966 nie błąkali się ślepi po lasach a mieli swoją kulturę, wiarę, co ja szanuję i co świadczy właśnie o mojej polskości.

Ale pleć pleciugo, byle długo, może jakiś leming się na to załapie..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617934

Zastanów się.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1617935

Podobno załatwiali się, jedli i gwałcili nie schodząc z konia a ich nadejście poprzedzała fala smrodu. Pojmana Zawisza jako jedyna była zachwycona swoim losem i w dowód uznania nadano przydomek "Niebieska", od sińców oraz "Dobrowolska", że wszystko dobrowolnie było. Ale nadszedł ten zły katolicyzm i zabronił takim niebieskim ciotom słowiańskim sodomii i niewolnictwa, co zapewne przeszkadziło w złączeniu z Rosją.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1652294