Deklaracja ZBOKAP+

Obrazek użytkownika gps65
Idee

Właśnie dostałem deklarację ideową od Międzynarodowego Ambasadora ZBOKAP+ Na Rzecz Kultury w Polsce i postanowiłem ją opublikować. Uważam, że to jest bardzo istotny element współczesnej polityki. Poniżej cytuję ten manifest w całości.

Grzegorz GPS Świderski.

       To jest Deklaracja ZBOKAP+, czyli manifest ideowy osób mających swój rozum i godność człowieka. Jesteśmy Zoofiliami, Bigamistami, Onanistami, Kurwami, Alfonsami, Poligamistami i Resztą Towarzystwa.

       To jest nasz krzyk z żądaniem tolerancji, akceptacji i szacunku! My też jesteśmy ludźmi, też chcemy żyć, też zasługujemy na uznanie i afirmację, też chcemy mieć reprezentację polityczną i chcemy rządzić! Nie możecie nam tego odmawiać tylko dlatego, że nami pogardzacie! Wasza pogarda jest zła, to mowa nienawiści. Was może tej nienawiści nie oduczymy, ale odpowiednio wychowamy wasze dzieci, tak by nas polubiły i do nas przystąpiły!

       Naszym celem jest:

  1. Stworzenie miliona hoteli, schronisk, kampingów oraz moteli interwencyjnych, które będą miejscem schronienia dla Zoofilii, Bigamistów, Onanistów, Kurew, Alfonsów, Poligamistów i Reszty Towarzystwa, wyrzuconych z klubów, restauracji, szkół, domów publicznych, pubów i innych miejsc ogólnie dostępnych, lub obawiających się o swoje życie na lądzie, morzach i na oceanach.

  2. Utworzenie "wielobarwnej pomocy wiejskiej, miejskiej, leśnej i stepowej", będącej systemem szybkiego reagowania i niesienia pomocy w przypadkach przemocy i żartów wobec Zoofili, Bigamistów, Onanistów, Kurew, Alfonsów, Poligamistów i Reszty Towarzystwa.

  3. Start programu "Latarnica", dzięki której w każdym klubie, restauracji, szkole, domu publicznym, pubie, agencji towarzyskiej i innym ogólnie dostępnym miejscu na lądzie, morzu i w kosmosie, będzie przynajmniej jedna osoba z kadry, która zainterweniuje i pomoże dziecku będącym Zoofilem, Bigamistą, Onanistą, Kurwą, Alfonsem, Poligamistą lub kimś z Reszty Towarzystwa.

  4. Zapewnienie rzetelnej edukacji tłumaczącej jak bezpiecznie zostać Zoofilem, Bigamistą, Onanistą, Kurwą, Alfonsem, Poligamistą, lub kimkolwiek innym z Reszty Towarzystwa, tak jak to zalecają wszelkie organizacje zdrowia na wsi, w mieście, w lesie i na sawannach.

  5. Stworzenie centrum społecznościowego dla Zoofilii, Bigamistów, Onanistów, Kurew, Alfonsów, Poligamistów i Reszty Towarzystwa, które wspierać będzie oddolne inicjatywy tej społeczności niezależnie od miejsca, czasu oraz sytuacji politycznej.

  6. Rozpoczęcie współpracy państwa i miasta z pracodawcami przyjaznymi Zoofilom, Bigamistom, Onanistom, Kurwom, Alfonsom, Poligamistom i innym członkom Reszty Towarzystwa, którzy przebywają na wszelkich terenach, czy to podmokłych, czy suchych, czy zaśnieżonych, czy też pokrytych pyłem wulkanicznym albo tropikalną dżunglą.

  7. Stosowanie klauzul antydyskryminacyjnych w umowach z kontrahentami miast i wsi, tak by preferowały Zoofilii, Bigamistów, Onanistów, Kurwy, Alfonsów, Poligamistów i Resztę Towarzystwa, pod patronatem prezydenta, premiera, ministra, wójta, plebana, biskupa i papieża.

  8. Patronat króla, królowej, pazia, królewicza, imperatora, i jego matki, nad Paradą Równości, Braterstwa i Wolnego Seksu, w której będą mogli swobodnie maszerować, czołgać się, iść na klęczkach, na rękach, tyłem, przodem, bokiem i turlać się, Zoofile, Bigamiści, Onaniści, Kurwy, Sutenerzy, Poligamiści i inni członkowie Reszty Towarzystwa.

  9. Zapewnienie wolności artystycznej i wsparcia dla klubów sportowych dla wszelkiej młodzieży, która chciałaby się ćwiczyć w Zoofilii, Bigamii, Onanizmie, Kurestwie, Sutenerstwie, w Poligamii i innych czynnościach praktykowanych przez Resztę Towarzystwa.

  10. Rozpoczęcie naboru osób, które chciałyby nam pomóc w krzewieniu i propagowaniu Zoofilii, Bigamii, Onanizmu, Kurestwa, Sutenerstwa, Poligamii i innych działaniach Reszty Towarzystwa.

Reszta Towarzystwa: Lesbijki, Geje, Biseksualiści, Transwestyci, Pedofile, Pederaści, Koprofile, Sadyści, Masochiści, Ekshibicjoniści i Plejboje.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (11 głosów)

Komentarze

Zastanawiałem się czy promować ten manifest  ponieważ jest on dyskryminacyjny wobec nekrofili. Wprawdzie katalog jest otwarty poprzez określenie "Reszty Towarzystwa", ale na skrzynkę "kontakt" wpłynęły wyrazy ubolewania od Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Nekrofili i Praktyków Dewiacji - wyrazy zaniepokojenia, że nekrofilia w Polsce jest przedmiotem dyskryminacji. Przyklejam tekst warunkowo i w drodze wyjątku. 

Vote up!
10
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1583283

A dyskryminacja wobec kazirodztwa to ma nam być obojętna? Przecież już kilka lat   debata publiczna na ten temat była uruchomiona. I co? Świat idzie do przodu , a my stoimy w miejscu, o zgrozo!!

W imieniu tysięcy ( niech tam- milionów!) szczerze kochających swe córki ojców oraz braci miłujących  bezpruderyjnie swe siostry i siostrzenice- wołam  otwórzcie swe zaściankowe umysły i nie odbierajcie im prawa do bycia szanowanym i wychowywania  w tolerancji  swych rodzonych i adoptowanych dzieci !

Programy edukacyjne na ten temat  postulujemy wprowadzić w grupie starszych żłobkowiczów,

Po chwili namysłu dorzucam jeszcze postulaty dyskryminowanych dendrofilii (dla nieświadomych: dendrofil- osoba dla  której obiektem seksualnym są drzewa).

Vote up!
6
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1583332

i rozwojem tego wątku  poszerzyłam swoją wiedzę  i niniejszym postuluję uzupełnienie  ZBOKAP+ o Aneks nr 1, zawierający postulaty:

1. zniżki dla hodofilów  podróżujących  publicznymi środkami transportu  oraz  ulgę podatkową na zakup benzyny   dla hodofilów podróżujących własnymi samochodami

2. preferencje w przyjmowaniu  na studia i do pracy (zwłaszcza w gastronomii i służbie zdrowia) dla mysofilów

3. pakiet refundowanych zabiegów dentystycznych dla  odontofilów i ich ich partnerów/partnerek

4. bezpłatne wejścia do galerii sztuki dla agalmatofilów

5. wydawanie zaświadczeń o refinansowaniu pieluch dla autonepiofilów; dla uproszczenia procedur mogły by się tym zajmować te same  instytucje,które wydają zaświadczenia dla osób nie trzymających mocz ( jeśli autonepiofil nie trzyma moczu przysługuje mu podwójny przydział refundowanych pieluch)

6. wyznaczenie  stref "no hate zones" dla ekshibicjonistów, w których mogliby swobodnie realizować siebie i wyrażać swoje emocje; ewentualni hejterzy usiłujący  zakłócać swobodę wypowiedzi w tych strefach  byliby z urzędu kierowani do ośrodków reedukujących w zakresie tolerancji 

7. wzorem stref palaczy w klubach i pubach  wyznaczenie stref  gromadzenia wymiocin, mając na uwadze wrażliwość i uczucia emetofilów

8. umożliwienie  gerbillofilom  odwiedzania ich partnerów szpitalach 

9. Uwzględnianie  specyfiki emocjonalnej  kleptofilów w przypadku oskarżeń o kradzieże  

10. Obniżenie VAT na lalki dla pediofilów

Oczywiście, z czasem należy  uzupełniać deklarację o kolejne Aneksy, ale w obecnym klimacie przedwyborczym nasze społeczeństwo jeszcze nie jest na to gotowe.

objaśnienia dla ignorantów:

 hodofilia -  odczuwanie przyjemności seksualnej podczas podróży

odontofilia- podniecanie się zębami

agalmatofilia -  czerpanie satysfakcji seksualnej, w której bodźcem są pomniki i rzeźby

autonepiofilia - czerpanie satysfakcji, w której bodźcem seksualnym są pieluszki 

emetofilia -  podniecanie się wymiotami 

gerbillofilia - seks z myszoskoczkami i innymi gryzoniami

kleptofilia - osiąganie satysfakcji seksualnej w trakcie popełniania kradzieży

pediofilia – potrzeba kontaktu seksualnego z lalkami

mysofilia -  odczuwanie przyjemności, gdy bodźcem seksualnym jest brud (własny, partnera, otoczenia)

Vote up!
1
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1583393

„Ogólnopolskie Stowarzyszenie Nekrofili i Praktyków Dewiacji”?

Nie wierzę, że taki stwór mógłby w Polsce funkcjonować legalnie !!!? Przemysł pogardy, wspierany przez lichotę ma się coraz lepiej?. Stosowne Ustawy, zmodernizowane paragrafy KK kneblują prerogatywy słowne [nie dotyczy NP. bo to enklawa zamknięta ?] natomiast opluwanie największych świętości i łamanie uniwersalnych norm etyczne jest rozmydlane bez zakazu i konsekwencji. Należy mówić wprost o tzw. panświnizmie bo to najwyższa forma medialnego świnizmu nastawiona na propagowanie nihilizmu. 23 kwietnia 2016 r. w półgodzinnym wykładzie na konferencji we Włocławku Jarosław Kaczyński rozszerzył znaczenie słowa panświnizm na główny w III RP nurt medialny „nastawiony właściwie już tylko na jedno, tzn. na niszczenie wartości”.

https://www.ksd.media.pl/10000-news/news?start=1067

PS

Wołajmy głośno aż do skutku: „STOP dla substytutów moralności, demoralizacji, dewiacji, wynaturzenia, zwyrodnienia. STOP dla deformacji moralnej!

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

casium

#1583337

Zapomniałem się uśmiechnąć w komentarzu :)

Vote up!
4
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1583341

Przecież wiem, że Admin żartował :-))

Była okazja by po 3 latach zagaić hihi.

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
5
Vote down!
0

casium

#1583343

Hehe - tylko nie Pan :D Jeszcze mam mniej niż 40 lat :D Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1583345

Hmmm... ŻYCIE ZACZYNA SIĘ PO 40.

Po 40:

- zdobyłeś doświadczenie.

- masz pozycję.

- dobrze wyglądasz.

- masz czas na edukację.

- możesz rozwijać pasje.

Czyli Gawronie jeszcze wszystko przed Tobą :-))

PS

Jeśli wierzysz w ludowe porzekadło, że „życie zacina się po czterdziestce”, to zmień swoje myślenie. Wbrew pozorom jak już skończysz 40 lat  więcej drzwi stanie przed Tobą otworem, niż dwadzieścia lat temu. Wchodź śmiało! Przekaż ster NP młodzieży!!! Zmień swój styl, pojedź do Afryki, wyremontuj stare auto, kup żaglówkę albo domek nad jeziorem. Korzystaj z uroków Świata a nie marnuj czasu i zdrowia na orce całodobowej z NiePopkami ::-))

Pozdrawiam

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

casium

#1583351

Nic tak nie otwiera oczu jak prawda!
Poznaj fragment pozycji ks. dr Stanisława Trzeciaka z 1939 r. – „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż«: 

Rozdz. XXXVII - ODDZIAŁY POMOCNICZE
Obok masonerii i socjalizmu, tworzących główną armię żydowską, przygotowującą
żydom opanowanie świata przez wprowadzenie komunistycznych
rządów, próbowali żydzi łączyć wszystkie lewicowe partie w tak zwany "front
ludowy" (folksfront). Udało im się to utworzyć w Hiszpanii, a tak samo i we
Francji, gdzie na 90-ciu stanowiskach ministerialnych jest 40 żydów, a 50 masonów434.
Tu znów jaskrawy przykład nieładu, bezwładu i chaosu jako wstęp do
komunizmu, bo front ludowy nie jest niczym innym jak tylko przedszkolem
komunizmu. Przykład Hiszpanii, która pierwsza poszła na lep moskiewski
i wprowadziła u siebie "front ludowy", powinien każdemu oczy otworzyć. Nie
mniej odstraszającym jest również doświadczenie Francji. W każdym razie
łączność socjalistów, radykałów i komunistów we froncie ludowym z jednej
strony, a z drugiej pomoc, okazywana im przez masonów, świadczy, że tworzą
oni istotnie jedną rodzinę, w której patronują żydzi, jak to stwierdzają "Protokoły
mędrców Syjonu".
Z końcem grudnia 1936 r. masoneria wydała swym lożom rozkaz, by tworzyć
z całą siłą "front ludowy" w Polsce. Równocześnie wydał "Kom intern"
w Moskwie instrukcje dla komunistów w Polsce, w celu tworzenia "frontu
ludowego" z robotników rolnych, z robotników skupionych w "związkach zawodowych",
z odłamów Chrześcijańskiej Demokracji i Narodowej Partii Robotniczej.
Polecono zwrócić szczególniejszą uwagę na młodzież, by jąoderwać
od organizacji narodowych, a skierować do komunistycznych, międzynarodowych.
Wśród młodzieży wskazano przede wszystkim na młodzież wiejską
434) Cfr. Le Grand Occident Supplement. Aout 1937 Organe de propagandę et d'action
contre1'Anti-France.
168
XXXVII. Oddziały pomocnicze
w organizacji "Wici". Nadto nakazano działalność wytężoną, by nie dopuścić
do połączenia się Stronnictwa Ludowego z ugrupowaniami prawicowymi.
Widzimy zatem, że masoneria organizuje u nas górę, jest pod wpływem
zagranicznych czynników i podlega ich rozkazom, jak wśród innych wykazał
w Sejmie poseł Dudziński na podstawie oryginalnych pism masońskich435,
agenci zaś centrali komunistycznej z Moskwy robią wszelki wysiłek, by dla
"folksfrontu" pozyskać masy robotnicze i chłopskie.
Na agentach moskiewskich poznano się już dobrze, to też władze państwowe
aresztują ich z miejsca. Tymczasem agentów masonerii, którzy przybyli do
Warszawy z zagranicy dnia 9 grudnia 1936 r., przyjmowali masoni polscy
"entuzjastycznie na dworcu i urządzili specjalne posiedzenie wieczorem tego
samego dnia w gabinecie dyrektora w gmachu Naczelnej Dyrekcji Lasów Państwowych",
jak to przedstawia sprawozdanie masońskie przytoczone w powyższej
mowie posła Dudzińskiego.
Charakterystycznym jest jeszcze i to, że wymienione nakazy masonerii
i Kominternu co do tworzenia "folksfrontu" w Polsce, wydano w grudniu
1936 r., a równocześnie przybywają do Polski wspomniani wyżej masoni
z Ameryki: Wielki mistrz Dżon Kols, przedstawiciel Wielkiej loży z Kentucky
i Tennesse oraz Brat Wiliam Moseley Braun 32-go stopnia, członek "Najwyższej
rady sprawiedliwości Południowych Stanów Zjednoczonych"
Tę łączność masonerii, jaką widzieliśmy z rewolucjonistami i komunistami
w Rosji, mamy zatem tak jawną i widoczną w Polsce. Łączność masonerii
z komunizmem potwierdza również i masoneria hiszpańska, oświadczając
w pierwszych dniach stycznia 1937 r., że bierze na swoją odpowiedzialność
wszystko, co się dzieje w Hiszpanii i solidaryzuje się całkowicie z całą robotą
komunistyczną, prowadzoną tamże.
Kiedy "folksfront" w Polsce zdekonspirowano, jako oddział pomocniczy
żydowski, wtedy na rozkaz "Kominternu" z Moskwy zaczęto propagować
"demokrację".
Tu znów jako twórców widzimy starych masonów i żydów.
Czym jest demokracja dla żydów, to najlepiej to wyjaśnia żydowskie pismo
pt. "Napiink", wychodzące w Rumunii, gdzie powiedziano:
"Nie można zaprzeczyć, że stosunek żydów do światowej demokracji jest
zawsze jak najprzychylniejszy. My żydzi jesteśmy jak najgłębszymi wyrazicielami
tej demokracji. Musimy być także jej wytrwałymi obrońcami. Żydzi
w Nowym Yorku słusznie uczynili, oświadczając, że 5 milionów żydów może
435) Jutro Pracy z dnia 27 lutego 1938 r. Nr 8. "Atak na masonerię".
169
znaleźć jedyny ratunek walcząc o prawdziwą demokrację, organizującą cały
świat"436.
A zatem "Demokratyczny front" niczym innym nie jest jak tylko agenturą
żydowską, kierowaną przez masonerię i żydów.
Nadto rolę oddziałów pomocniczych przygotowujących narybek dla masonerii
spełniają towarzystwa: okultystyczne, mediumistyczne, teozoficzne,
związki wolnomyślicieli, "Rotary Club'y", których członkowie nie zdają sobie
często sprawy z tego, gdzie się znajdują, bo zawsze podaje się im wyższe
i wzniosłe cele, a zataja się przed nimi cele właściwe. Ogólna jednak atmosfera
oparta na liberalizmie i internacjonalizmie ma ich przygotować do przyjęcia do
masonerii. Tworzą one jakby przedszkola, tej mafii i dlatego wszystkie razem
z masonerią powinny być bezwzględnie zakazane jako obce agentury, bo ich
władze naczelne, skąd dostają rozkazy, znajdują się poza granicami Polski.
Mimo maskowania się odkrywają czasami niektóre z wymienionych organizacji
swe właściwe oblicze i cele, jakim służą. Tak na przykład zdemaskował
się "Pen Club" na Kongresie zakończonym 2 lipca 1938 r. w Pradze, gdzie
w organizacji tej międzynarodowej, a z założenia literackiej, wystąpiono
w obronie komunistycznej Hiszpanii, przeciw antysemityzmowi i rasizmowi.
Sprawę tę podniósł i odpowiedni wniosek postawił delegat żydowskiego Pen
Clubu z Warszawy Noach Pryłucki. Zgłosił on rezolucję w języku żydowskim
przetłumaczoną później na język francuski. Kongres rezolucję tę przyjął, potępiając
antysemityzm i rasizm i wzywając swych członków do energicznego
zwalczania tego barbarzyństwa!
Natomiast nie poddano pod głosowanie polskiej rezolucji, domagającej się,
by na Kongresach Pen Clubów nie zajmowano się wcale kwestiami politycznymi.
Z tego widzimy, że Pen Club jest tylko agenturą żydowską, w taktyce zaś
naśladuje masonerię, służąc żydom ukrywa swe właściwe cele i podszywa się
pod cele inne, pod cele literackie.
170
_____________________________________________________________

436) Cfr. Nar. Ag. Inf. z 19 maja 1938 r.

Przeczytaj książkę "„Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” a poznasz prawdę.
Pamiętaj: i Ty możesz być jak ks. dr Stanisław Trzeciak!
 

P.S. Towarzystwa Wzajemnej Adoracji Od Minusów działa w pełni pod kierunkiem tego JazMO ;-)

Nawet księdza nie uszanują.

Vote up!
8
Vote down!
-4

panMarek

#1583290

Nawet kapłana minusują Icki. Coś takiego.

Vote up!
8
Vote down!
-3

panMarek

#1583338

przede wszystkim...

A kogo icki najbardziej nienawidza ?

Oprocz Polakow, rzecz zrozumiala... kaplanow...

A dlaczego ?

Jezus im nie pasuje... i to do dnia dzisiejszego...

oni nie znosza tej firmy w Watykanie...psuje im ynteres...

Co prawda maja tam duzo swoich akcji...w koncu poprzez stulecia weszli nawet do zarzadu..., ale ciagle jeszcze nie maja wiekszosci glosow...choc ostatnio...chyba " przykrecili srube"... W koncu mamy dwoch Papiezy rownoczesnie...

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

chris

#1583347

demaskuje podstępność i jad waszem i oczekuje od nich głaskania? Coś tu nie styka.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1583361

Dyżurny pejsaty już na służbie i mu ten twój komentarz nie w smak, a prawda mocno go pali.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1583371

Dobre!

Pokłony

Vote up!
4
Vote down!
-2

panMarek

#1583411