Tęczowa zaraza

Obrazek użytkownika gps65
Kraj

Dopóki nie pojawiły się ruchy LGBT to wszelacy dewianci w Polsce byli traktowani z szacunkiem, tak jak wszyscy inni ludzie chorzy, upośledzeni, niepełnosprawni, nienormalni czy zaburzeni. To oczywiste, że ludziom upośledzonym należy się taki sam szacunek jak zdrowym, a dodatkowo należy się im wsparcie i prywatna pomoc - bo jest im trudniej żyć w zdrowym społeczeństwie.

       Dawniej na zachodzie ludzie z upośledzonym pociągiem seksualnym byli karani za swoje zboczenie, byli szykanowani i prześladowani, a w Polsce żyli sobie spokojnie przez nikogo nie nękani. Dziś zachód w ramach źle pojętej pokuty uprzywilejowuje różne seksualne perwersje prześladując ludzi normalnych.

       W Polsce nie mieliśmy z tym żadnych problemów, ale patologie z zachodu do nas przyszły i pojawiły się polityczne ruchy LGBT finansowane z zachodu, które zaczęły żądać dla dewiantów specjalnych przywilejów prawnych, pomocy socjalnej państwa, instytucjonalnego wsparcia na koszt podatnika, zaczęły szaleć z żądaniami cenzurowana wolego słowa, zaczęły urządzać obsceniczne marsze publiczne demonstrując swoje wynaturzone zboczenia - i to zmieniło podejście do dewiacji. To nie są już zwykli niepełnosprawni psychicznie, którym należy się pomoc, ale jest to ruch polityczny, który wytoczył wojnę naszej cywilizacji i naszej religii.

       Więc wszelkie akcje zwalczania, wyśmiewania, obrażania i deprecjonowani ruchów LGBT są jak najbardziej sensowne, uzasadnione i konieczne. To jest rzeczywiście tęczowa zaraza, którą należy wytępić. Trzeba ten ruch wytępić również w interesie zwykłych, niezrzeszonych, niezainteresowanych ekshibicjonizmem, dewiantów, którzy chcą żyć w spokoju. Lewica wciąga ich w swoje wojenki wbrew ich interesom.

       Człowiek z zaburzeniami postrzegania własnej płci, czy z upośledzonym popędem płciowym ograniczającym płodność, nie ma żadnego interesu w tym, by ostentacyjnie demonstrować swoje wady psychiczne na ulicy, nie ma żadnego interesu w tym, by wzbudzać politycznymi akcjami i obscenicznym zachowaniem nienawiść społeczną. To mu tylko utrudnia życie. Lewica wciągając tych ludzi w politykę robi im krzywdę. Tęczowa zaraza to lewica, która w celach politycznych, w ramach walki o władzę, wciąga w to ludzi z psychicznymi problemami. Jest to wyjątkowo obrzydliwe i godne pogardy. Lewica to patologia polityczna.

Grzegorz GPS Świderski

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:14)

Komentarze

Nie sposób się nie zgodzić z treścią tej notki.
Lewacy używają wszelkich "chwytów poniżej pasa", bo nie mają Polakom nic do zaoferowania w dziedzinie ekonomii czy przemysłu.

Satyr 

P.S.
Żebyś nie sądził, że jestem do ciebie uprzedzony. Moja ocena treści twojej notki: 5.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1603287

kto wartość wpisu "dyskretnie" obniżył.

Jak elegancko nazwać takiego?

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1603300

Elegancko się nie da. :))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Niueste

#1603301

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1603303

Serwus gps65. Dzięki wielkie za b. dobry wpis. Ofensywa demonicznej ideologii gender jest w Polsce szokująca i mocno zaawansowana. Dzieje się to nie tylko za sprawą mamony, która leje się strumieniami dla LGBT++++ z eurokołchozu i z tzw. Zachodu ale niestety dla godnego pożałowania ale i zdecydowanego potępienia milczenia, a może nawet i tchórzostwa wielu katolików. Tym b. wielkie dzięki za odważne słowa prawdy. Pozdrawiam b. serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1603605