Tęczowa zaraza

Obrazek użytkownika gps65
Kraj

Dopóki nie pojawiły się ruchy LGBT to wszelacy dewianci w Polsce byli traktowani z szacunkiem, tak jak wszyscy inni ludzie chorzy, upośledzeni, niepełnosprawni, nienormalni czy zaburzeni. To oczywiste, że ludziom upośledzonym należy się taki sam szacunek jak zdrowym, a dodatkowo należy się im wsparcie i prywatna pomoc - bo jest im trudniej żyć w zdrowym społeczeństwie.       Dawniej na zachodzie ludzie z upośledzonym pociągiem seksualnym byli karani za swoje zboczenie, byli szykanowani i prześladowani, a w Polsce żyli sobie spokojnie przez nikogo nie nękani. Dziś zachód w ramach źle pojętej pokuty uprzywilejowuje różne seksualne perwersje prześladując ludzi normalnych.

       W Polsce nie mieliśmy z tym żadnych problemów, ale patologie z zachodu do nas przyszły i pojawiły się polityczne ruchy LGBT finansowane z zachodu, które zaczęły żądać dla dewiantów specjalnych przywilejów prawnych, pomocy socjalnej państwa, instytucjonalnego wsparcia na koszt podatnika, zaczęły szaleć z żądaniami cenzurowana wolego słowa, zaczęły urządzać obsceniczne marsze publiczne demonstrując swoje wynaturzone zboczenia - i to zmieniło podejście do dewiacji. To nie są już zwykli niepełnosprawni psychicznie, którym należy się pomoc, ale jest to ruch polityczny, który wytoczył wojnę naszej cywilizacji i naszej religii.

       Więc wszelkie akcje zwalczania, wyśmiewania, obrażania i deprecjonowani ruchów LGBT są jak najbardziej sensowne, uzasadnione i konieczne. To jest rzeczywiście tęczowa zaraza, którą należy wytępić. Trzeba ten ruch wytępić również w interesie zwykłych, niezrzeszonych, niezainteresowanych ekshibicjonizmem, dewiantów, którzy chcą żyć w spokoju. Lewica wciąga ich w swoje wojenki wbrew ich interesom.

       Człowiek z zaburzeniami postrzegania własnej płci, czy z upośledzonym popędem płciowym ograniczającym płodność, nie ma żadnego interesu w tym, by ostentacyjnie demonstrować swoje wady psychiczne na ulicy, nie ma żadnego interesu w tym, by wzbudzać politycznymi akcjami i obscenicznym zachowaniem nienawiść społeczną. To mu tylko utrudnia życie. Lewica wciągając tych ludzi w politykę robi im krzywdę. Tęczowa zaraza to lewica, która w celach politycznych, w ramach walki o władzę, wciąga w to ludzi z psychicznymi problemami. Jest to wyjątkowo obrzydliwe i godne pogardy. Lewica to patologia polityczna.

Grzegorz GPS Świderski

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Nie sposób się nie zgodzić z treścią tej notki.
Lewacy używają wszelkich "chwytów poniżej pasa", bo nie mają Polakom nic do zaoferowania w dziedzinie ekonomii czy przemysłu.

Satyr 

P.S.
Żebyś nie sądził, że jestem do ciebie uprzedzony. Moja ocena treści twojej notki: 5.

Vote up!
8
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1603287

kto wartość wpisu "dyskretnie" obniżył.

Jak elegancko nazwać takiego?

Pozdrawiam,

Vote up!
5
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1603300

Elegancko się nie da. :))

Vote up!
3
Vote down!
-1

Niueste

#1603301

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1603303

Serwus gps65. Dzięki wielkie za b. dobry wpis. Ofensywa demonicznej ideologii gender jest w Polsce szokująca i mocno zaawansowana. Dzieje się to nie tylko za sprawą mamony, która leje się strumieniami dla LGBT++++ z eurokołchozu i z tzw. Zachodu ale niestety dla godnego pożałowania ale i zdecydowanego potępienia milczenia, a może nawet i tchórzostwa wielu katolików. Tym b. wielkie dzięki za odważne słowa prawdy. Pozdrawiam b. serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1603605

kawa na ławę ...... 

jak to prosty chłop

jak to prosty Rybak

Sw Piotr..... OPOKA........

Ukochałam to w Jezusie.........w fantastycznym Bogu........ poniża wyniosłych tego świata a wywyzsza to co pokorne......

a propos , podpisuję się pod tymi prostymi słowami 

se facto proste..... ani w lewo ani w prawo

no ten liberalizm i pycha naszego umysłu .... dywagacji filozoficznych itp......... to tylko bełkot......de facto dla niektórych " onanizm intelektualny"......... 

no ciekawe czy to jeszcze grzech.......

BĘDZIECIE JAK BOG!....

.... szkoda czasu........

no tylko szatan na tym zyskuje......... to podły inteligenty kłamca......

....... ale potem nie narzekajmy........ tak MI się wydawało.... MI....MI....JA !~.....JA !.....

a Prof. Tischner zwykł rzec...... ktoś za mnie myśli ........

.......... ale przecież ....diabełki to dla małych dzieci.......

...

Vote up!
1
Vote down!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1611328