LGBT

Obrazek użytkownika gps65
Idee

Uważam, że wszelkie zboczenia, wynaturzenia, odstępstwa od normy, czy zaburzenia psychiczne, należy traktować tak jak wszystkie inne choroby.

       Bać się chorób oczywiście należy, ale nie tak by tępić chorych, ale tak by im pomagać się pozbyć chorób, albo ułatwić życie z nieusuwalnymi upośledzeniami. Homofobia jest więc dobrym i poprawnym stanowiskiem wobec zaburzeń, których należy się obawiać.

       Ale oczywiście pomoc dla wszelkich nieprawidłowości powinna być prywatna i dobrowolna. Każda państwowa pomoc dla upośledzonych, a zatem środkami zdobytymi przemocą, będzie szkodliwa.

       Jestem przeciwnikiem ruchów LGBT tylko dlatego, że żądają specjalnych przywilejów i funduszy od państwa i to nie na leczenie, czy pozbycie się wad, ale na rozwijanie ich zaburzeń. Ale prywatni darczyńcy oczywiście powinni pomagać w leczeniu zboczeń, bo zboczeńcy powinni być tak samo traktowani jak wszyscy inni inwalidzi.

       Gejom, lesbijkom, transwestytom, czy transseksualistom, należy się taki sam szacunek jak wszystkim innym upośledzonym ludziom, na przykład łysym czy otyłym.

Grzegorz GPS Świderski

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:13)

Komentarze

Kościół w odwrocie. Obecnie wyraża i wspiera ... uczucia, wrażliwość, emocje ... troszczy się o nie urażanie zboczeńców na dyskomfort psychiczny. Skoro tak to my powiedzmy: skoro tak to zero tacy. Dezerterom się nie płaci. 
Zero tacy dla ojców Dominikanów skoro przewielebny ojciec Paweł Gużyński publicznie nawołuje do nękania arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Zero tacy dla ojców Dominikanów skoro są bliżsi popełniającym grzech wołającym o pomstę do nieba niż wierni obrońcom Pana Boga i Panny Maryi Niepokalanej Dziewicy! Nie jako walka z Kościołem tylko jako impuls do opamiętania obecnych pasterzy KK jak PE biskup Polak, którzy nie mają śmiałości stanąć w obecnie nie tylko katolików, ale samego Pana Boga i Matki Boże. Kompletny upadek. "Trzeba wyrazić jednoznaczną dezaprobatę wobec aktów agresji" - to oficjalne stanowisko Konferencji Episkopatu Polski wobec sobotnich wydarzeń w Białymstoku po Marszu Równości. Od przemocy odcina się też metropolita białostocki.

Na stronie Konferencji Episkopatu Polski ukazał się komunikat, w którym cytowany jest rzecznik ks. Paweł Rytel-Andrianik: „Przemoc i pogarda w żadnym przypadku nie mogą być usprawiedliwiane i akceptowane. Trzeba wyrazić jednoznaczną dezaprobatę wobec aktów agresji, takich jak te, które miały miejsce w Białymstoku. Każda forma agresji jest wbrew nauce Jezusa Chrystusa. Szacunek należy się każdemu człowiekowi bez względu na jego poglądy”.
Duchowny podkreślił, że "każda forma agresji jest wbrew nauce Jezusa Chrystusa", a osoby LGBT są "braćmi i siostrami" katolików. - Chrystus oddał za nich swoje życie i ich chce doprowadzić ich do zbawienia - dodał.

Przypomnę tym wszystkim najmądrzejszym z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia, tym wszystkim którym nie schodzi z języków propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach, że w obowiązującym dokumencie:

*********************************** 
Katechizm Katolicki Św. Piusa X autorstwa kard. Gasparriego, Rozdział XI, "O grzechach uczynkowych czyli osobistych" napisano:

573. Ile jest grzechów przeciwko bliźniemu wołających o pomstę do nieba?
Cztery są grzechy przeciwko bliźniemu, wołające o pomstę do nieba, a mianowicie:
a. rozmyślne zabójstwo;
b. grzech sodomski;
c. uciemiężenie ubogich oraz wdów i sierot;
d. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty sługom i robotnikom.

574. Dlaczego mówi się, że te grzechy wołają o pomstę do nieba?
Dlatego się mówi, że te grzechy wołają o pomstę do nieba, ponieważ przed innymi grzechami mają w sobie nadzwyczajną i jawną niegodziwość i ściągają gniew i zemstę Bożą na tych, którzy je popełniają.
koniec cyt.
*********************************** 

GRZECH SODOMSKI jest grzechem wołającym o pomstę do nieba! 
Jest drugi z najgorszych grzechów po rozmyślnym zabójstwie!
Pamiętajmy o tym!

*********************************** 
Wielki Katechizm religii katolickiej z 1894 r. druk. Krakow 1910 podaje wszystkim nam ochrzczonym dokładnie to samo (co do joty) co Katechizm kard. Gasparriego:

Wielki Katechizm religii katolickiej, Cześć V. O sprawiedliwości chrześcijańskiej i o czterech rzeczach ostatecznych. ROZDZIAŁ T. O sprawiedliwości chrześcijańskiej.

790. Dlaczego niektóre grzechy nazywają się grzechami wołającymi o pomstę do nieba?
Niektóre grzechy nazywają się grzechami, wołającymi o pomstę do nieba, bo o każdym z nich powiada wyraźnie pismo święte, że woła do nieba o pomstę, czyli sprawiedliwość boską w szczególniejszy sposób wzywa do wymierzenia kary.

791. Ile jest grzechów, wołających o pomstę do nieba?
Cztery są grzechy, wołające o pomstę do nieba, a są nimi:
1. rozmyślne zabójstwo;
2. grzech sodomski;
3. uciemiężenie ubogich, oraz wdów i sierót;
4. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty stogom i robotnikom.

D) O dziewięciu grzechach cudzych. 
792. Które grzechy nazywają się grzechami cudzymi?
Te grzechy nazywają się grzechami cudzymi, które wprawdzie inni popełniają, lecz w których ma się grzeszny udział.

793. Ile jest grzechów cudzych?
Dziewięć jest grzechów cudzych, a popełnia je, kto:
1. do grzechu radzi;
2. rozkazuje grzeszyć;
3. zezwala na grzech drugich;
4. innych do grzechu pobudza;
5. grzech drugich pochwala;
6. na grzech drugiego milczy;
7. grzechu nie karze;
8. do grzechu drugiemu dopomaga;
9. grzechu innych broni.
*********************************** 

W Katechizmie Kościoła Katolickiego opracowanym po Soborze Powszechnym Watykańskim II zatwierdzonym w dniu 11 października 1992 r. przez Jana Paweła II zostało wszystko zaciemnione i rozmyte. Z „grzechu sodomskiego” zrobiono podstępnie „grzech Sodomitów! Z dużej litery a więc tylko mieszkańców Sodomy. Biedronia już to nie dotyczy! Coś niebywałego!:

*********************************** 
Katechizmie Kościoła Katolickiego, Artykuł ósmy, Grzech, V. Rozprzestrzenianie się grzechu
1867 Tradycja katechetyczna przypomina również, że istnieją "grzechy, które wołają o
pomstę do nieba". Wołają więc do nieba: krew Abla101, grzech Sodomitów102,
narzekanie uciemiężonego ludu w Egipcie103, skarga cudzoziemca, wdowy i sieroty104,
niesprawiedliwość względem najemnika105. *********************************** 

Proszę zwrócić uwagę, że te pyszne tłumoki z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia dokładnie się wpisują w propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach tym, że popełniają grzechy cudze z nim powiązane. (Nie będzie tłumaczenia na Sądzie Bożym, oj nie będzie!)

Bić i słuchać czy żyje jak mawiał moja Babcia szlachcianka. W ramach samoobrony zalecałbym wzorem naszych żołnierzy z NSZ – po 20 kijów na gołą dupę – jako środek wychowawcy krótkoterminowy. Piszę od lat, że najlepsze lekarstwo na wszelkie śmiecie i to bez skutków ubocznych to wg rozdzielnika NSZ – dostać 20 kijów na gołą d…. Tak dla napomnienia. Po tygodniu ewentualna poprawka. I tak aż do skutku. Aż zmądrzeje. Chrystus kiedyś osobiście wybatożył przekupniów w świątyni jerozolimskiej.
LGBT to wirus aplikowany światu przez żydów (wszyscy co propagują tę dewiację w Polsce to są żydzi! zastanawiające?). Nie ma żadnego LGBT - to zwyczajne grzeszne zboczenie które winno być surowo karane jak się afiszuje przed dziećmi (i dorosłymi też) oraz obnosi w świetle dziennym. 

P.S. Stanisław Michalkiewicz powiedział: „Najzabawniejsze jest, że Episkopat zachęca cywilnych katolików, żeby angażowali się w politykę i życie społeczne. Ale kiedy się angażują w sposób, który nie pasuje żydowskiej gazecie dla Polaków i podnosi ona klangor, Episkopat zaraz podkula pod siebie ogon i przypomina o Chrystusie, co to kazał „nadstawiać drugi policzek” i tak dalej. Najwyraźniej zapomina, że polityka to nie jest schlebianie wszystkiemu; że to jest walka, w której wybiera się jeden kierunek, a pozostałe zwalcza. W tej sytuacji jest oczywiste, że katolicy, zwłaszcza ci, którzy próbują się w politykę angażować, nie mogą oczekiwać na wsparcie ze strony Episkopatu, który najwyraźniej nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że kiedy na pierwszej linii konfrontacji zabraknie tych, których dzisiaj wymownymi ustami przewielebnego księdza Pawła Rytela-Adrianika tak sztorcuje, to z agresywnymi sodomitami będzie musiał się konfrontować sam. Ciekawe, co im wtedy nadstawi.”
Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo
 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1599168

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Prblm w tym, ż grzch sdmsk njczęścj n jst ppłnny n sktk kt wlnj wl, l pd wpływm chrg nstynkt. Zbczn są rdzjm zbrzń psychcznych. Dltg nlży dróżnć tych, którzy prpgją tn grzch, b t rbą z prmdytcją, d tych, którzy n ptrfą kłznć swych zbrzń. Mrdrstw jst tk sm grzchm włjącym pmstę d nb, l wyrźn jst pwdzn, ż tylk rzmyśln. Gdy zbj schzfrnk, b cś m sę r, t n znmy tg z grzch. Pdbn jst z pdrstm.

Mm zdnm grzch sdmsk jst lżjszy nż zdrd młżńsk. Dltg w KKK mmy tk kpt: &qt;2358 Pwn lczb mężczyzn kbt przjw głębk sdzn skłnnśc hmsksln. Skłnnść tk, bktywn nprządkwn, dl wększśc z nch stnw n trdn dśwdczn. Pwnn sę trktwć t sby z szcnkm, współczcm dlktnścą. Pwnn sę nkć wbc nch jkchklwk znk nsłsznj dyskrymncj. sby t są wzwn d wypłnn wl Bżj w swm życ - jśl są chrzścjnm - d złączn z frą krzyż Pn trdnśc, jk mgą nptykć z pwd swjj kndycj.&rdq;

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1599183

...a więc nie należy się z automatu. Szacunek przynależny jest ludziom wartościowym, godnym uznania, a nie wszystkim jak leci.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1599266

Tak jest. Dlatego właśnie napisałem, że gejom, lesbijkom, transwestytom, czy transseksualistom, należy się taki sam szacunek jak wszystkim innym upośledzonym ludziom, na przykład łysym czy otyłym. Więc jeśli łysemu nie należy się szacunek za to, że jest łysy, to i LGBT się taki szacunek nie należy za to, że jest LGBT. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1599271

Szacunek im się nie należy ! Z  jakiej racji?. Czy jak ktoś jest chory, upośledzony...i kradnie-...też mu się należy szacunek?

Czy łysy i otyły...może zdradzać żonę....z szacunkiem?

Szacunek się należy Panu Markowi. i xiazeluce  (ależ se  wybrał  nick  do odmiany:-)...bo wiedzą co to jest szacunek.

Ty gps...chyba nie wiesz..co to jest szacunek i komu się należy.

Cytujesz "rozwodniony" posoborowy katechizm...i  nie zuważasz  braku logiki. Poczyaj inne katechizmy, za Panem Markiem ..albo poszukaj w literaturze..co to słowo znaczy.

Pozdrawiam z miłością...ale bez szacunku:-)

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1599273