W najbliższych wyborach zagłosują tylko zaszczepieni.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Dziś już nikt nie mówi o New World Order, pardon, pastor Franciszek wygłosił jego laudację. Od wielu lat masoneria otwarcie mówiła o tym, że jej celem jest powołanie rządu światowego, a tym samym utworzenie jednego, światowego państwa. Teraz z opanowanego przez masonerię Watykanu papież Franciszek  apeluje o to w encyklice pt. „Fratelli tutti”.

Już w poprzedniej poprzedniej encyklice „Laudato Si” usłyszeliśmy:: „Wiek XXI jest świadkiem osłabienia władzy państw narodowych, przede wszystkim dlatego, że wymiar ekonomiczno-finansowy o charakterze ponadnarodowym dąży do dominacji nad polityką. W tym kontekście niezbędne staje się dojrzewanie silniejszych i sprawnie zorganizowanych instytucji międzynarodowych, których władze byłyby desygnowane sprawiedliwie, na podstawie porozumień między rządami krajowymi, i wyposażone w możliwość sankcjonowania” (par. 172) i dalej tam czytamy: „Kiedy mówimy o możliwości istnienia jakiejś formy globalnego autorytetu, regulowanego przez prawo, niekoniecznie należy myśleć o autorytecie osobowym. Powinno się jednak przynajmniej przewidywać możliwość powołania do życia skuteczniejszych organizacji światowych, obdarzonych autorytetem, aby zapewnić globalne dobro wspólne, eliminację głodu i ubóstwa oraz pewną obronę podstawowych praw człowieka”

Stosując neokomunistyczną nowomowę Franciszek  prawda pisze, że „globalny autorytet” nie musi być „autorytetem osobowym” (czytaj: nie musi być to rząd światowy), ale nie wyklucza tego. Ponadto zwraca uwagę, że sposobem na realizację tych zadań mogłoby być zreformowane ONZ. Tymczasem jest to organizacja, która już teraz realizuje masońskie cele, jak Agenda 2030 (którą papież Franciszek zresztą poparł) – dokument ten promuje kontrolę urodzeń, a przez to depopulację. Poza tym ONZ uważa aborcję za prawo człowieka.

Nasza parapatriotyczna władza która stała się pachołkiem nie tylko Brukseli, tel Avivu i Waszyngtonu ale i samego "deep state" czyli Grupy Trzymającej władzę w świecie stara się ze sprawowania dyktatury odciąć jak najwięcej kuponów.

Okazją jest terror światowy wykonywany przy pomocy zbrodniczego koronawirusa.

Ma nas przed nim chronić nie szczepionka ale maseczki.

Całkiem biedawno Minister Zdrowia potwierdził, że przyłbicę może nosić każdy z nas zamiast maseczki ochronnej. Dodatkowo na stronie gov.pl zawarta była następująca informacja: - "Dopuszcza się również zakrywanie ust i nosa przy pomocy części odzieży (np. chusty, apaszki, szalika) czy za pomocą przyłbicy".

Teraz rządowa dyktatura obwieściła:

Koniec przyłbic i szalików na twarzy!

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz poinformował, że od 27 lutego rząd chce wprowadzić nakaz zakrywania ust i nosa maseczką. Przyznał, że przyłbice, szaliki oraz kominy nie spełniają wymagań ochrony przed zakażeniem.  Rząd wprowadzi nakaz noszenia maseczek

Przyznał też, że w tej kwestii nie ma odwrotu. Zakazane będzie zakrywanie twarzy przyłbicą, szalikiem, bandaną lub kominem. Nie będzie to jednak wymagane przepisami prawa .Przyznał też, że w tej kwestii nie ma odwrotu. Jednocześnie, resort zdrowia będzie rekomendował noszenie profesjonalnych maseczek.

Ogłoszenia te przygotowuje chyba jakiś prymus z dialektyki na kursach WUML-u bo cóż to znaczy  że "Zakazane będzie" ale "Nie wymagane przepisami prawa" . Z takimi idiotyzmami polemizować nie warto ale stosować się do nich też nie.

Przecież w oparciu o rekomendacje rządu ludzie zainwestowali w produkcję przyłbic i masa ludzi wydała oszczędności ocalone prze złodziejskimi podatkami i inflacją aby je kupić.

A teraz co mają je wyrzucić albo zamieć w łopaty do nabierania zboża albo mąki z worka?

Tylko dlatego że jakiś totumfacki sprowadził kolejny samolot nieprzydatnych gdzie indziej, a więc za pól ceny, maseczek które sprzeda z podwójnym zyskiem.

Kolejny radny PiS zamówił jak obiecał i sprowadzi. z Rosji, Mongolii i Kazachstanu, a może nawet z Chin.50, a nawet 100 mln maseczek. A może taki kontrakt wylobbował krajowy producent -miliarder, znajomy króliczka.

Jak tak dalej pójdzie, a pójdzie, bo jak ćwierkają wróbelki lockdown inteligencji Polaków będzie utrzymany do następnej epidemii wyborów i wówczas nie będzie już cudów z głosowaniem listownym ale zostanie wprowadzone kolejne bezprawne niekonstytucyjne rozporządzenie i do głosowania zostaną dopuszczeni tylko ci którzy przedstawią licencję zaszczepionego (z wyjątkiem tych co poza kolejką). Jak należy domniemać wszyscy wdzięczni rządowi za wspaniałomyślność.

W ten prosty sposób możliwe uzyskanie w Parlamencie większości która wreszcie dokona zmiany konstytucji jeśli do tego czasu nie zostaniemy jeszcze gubernią w Europejskim  Socjalistyczno - Sodomickim Związku Terytoriów - Uterusolandii.

Tylko komu wówczas przyjdzie do głowy urządzenie z ciemnogrodu jakim była Konstytucja?

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.1 (głosów:11)

Komentarze

Jarosław Kaczyński:

"Polska stoi dzisiaj przed ogromną szansą, a warunkiem jej wykorzystania jest jedność obozu Zjednoczonej Prawicy; każdy kto rozbija dzisiaj prawicę, działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie i przeciw polskim wartościom"

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C822738%2Ckaczynski-polska-stoi-dzisiaj-przed-ogromna-szansa-warunkiem-jej

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1662867

Tylko co to ma do treści notki?

 To teraz będzie, że kto nosi maseczkę ten nie rozbija prawicy, a kto nosi  przyłbicę to rozbija i działa przeciw polskiej rodzinie? 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1662868