Tępe głąby w maskach... bierzcie przykład

Obrazek użytkownika Quasar
Wideo

Bardzo inspirujące i podnoszące na duchu, przyszłość ludzkości jest...w d*pie

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.8 (głosów:5)

Komentarze

Maski przed niczym nie chronią...to tylko symbol powszechnej głupoty...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Yagon 12

#1661812

Powszechnie używane maseczki, "chirurgiczne", i te szyte w domach, w powszechnej solidarności z całą ludzkością ogłupianą przez nachalną propagandę fałszywej pandemii nie chronią przed jakimkolwiek prawdziwym wirusem, ponieważ każdy wirus jest dużo mniejszy od splotu materiału z którego są szyte maseczki, i z łatwością przechodzi i przez pięć warstw szmaty-pieluchy, czy trudno to zrozumieć... ? chyba jednak tak.

Noszenie masek to znak totalitaryzmu, władza nam pokazuje, kto tu rządzi, wymusza - łamiąc podstawowe prawa człowieka i obywatela, maski to znak ZNIEWOLENIA, każdy niewolnik bezmyślnie wykonuje polecania totalitarnej władzy, a taką jest też "polski" rząd PiS-uarów, i niczym się nie różni od wszystkich innych istniejących partii

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

FUCK you MOTHERFUCKERS ALL !!!

#1661821

- nie mają aż takiej siły sprawczej.

Poproś kogoś niech stanie pod świało (najlepiej to widać w zacienionym pokoju w słoneczny dzień kiedy przez okno wpada szeroka smuga światła) - i niech popruka gębą w maseczce i bez - zobaczysz różnicę i wynosi ona jak 1 : 100 ! to jest właśnie to "trochę" różnicy które powoduje aby chory nie parskał gębą i nie prądkował tą covidową gruźlicą na innych, jeszcze zdrowych.

Maska użytkownika prawie nie chroni ale chroni innych kiedy n.p. Ty nie wiedząc o tym będziesz zakażony ale jeszcze nie będziesz miał silnych objawów.

Jeżeli ktoś tego nie rozumie to już nie wiem co powiedzieć bo to takie proste.

Z szacunku do innych ludzi trzeba nosić maseczkę a nie prezentować postawę że jak ja jestem chory to niech ze mną umrze nawet cały świat.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1661822

Czytaj ze zrozumieniem jeśli potrafisz, maski-podpaski, czy pieluchy nikogo nigdy nie ochronią, ani zdrowego przez chorym, ani chorego przed zdrowym... przestań oglądać media w języku polskim, tam znajdziesz tylko same kłamstwa i bzdury, które później wszędzie bezmyślnie powtarzasz.

Nie ma chorób bezobjawowych, to część tego wielkiego kłamstwa "pandemii", czy słyszysz to jak wymawiasz te słowa...?

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że politycy, miliarderzy psychopaci, kłamcy i manipulanci na spółkę z niedoinformowanymi głupcami, wierzącymi w brednie o "śmiertelnej pandemii" wkoło latają w kagańcach i pieluchach, innych do tej samej bredni zmuszając, a nie mają żadnego pojęcia ani o wirusach, ani o medycynie, ani o chorobach... ale wystarczy przecież połykać tych bzdur z telewizji i wszystkich innych medii... a wszyscy globalnie i bezczelnie KŁAMIĄ

Jak można mieć szacunek do bezmyślnych idiotów i niewolników...? Tylko żałość i POGARDA !!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

FUCK you MOTHERFUCKERS ALL !!!

#1661833

nie pluł wokół i nie zarażał. Już Japończycy w latach 1960-tych masowo zaczęli je nosić podczas epidemii grypy. I wtedy pomogły. Teraz to symbol zniewolenia? A mnie się wydaje, że szacunku dla drugiego człowieka, ktorego nie będziesz mógł opluc. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1661836

Polecam w wolnej chwili wpis z 14.03.2020, niejako na gorąco po rządowo-lekarskich idiotycznych "zaleceniach", jakimi nas karmiono prawie rok temu:

"Inżynier do LEKARZY w sprawie koronawirusa"

http://zaprasza.net/a.php?article_id=35257

Co do wielkości włókien w maseczkach - przykład podobnej różnicy skali. Beczka jest wykonana z klepek, które są duużo większe od cząsteczek wody, a przecież woda przez nie nie przechodzi. :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1661840

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1661844

wszystkie wasze wpisy są dowodami waszej głupoty, nieuctwa, tępoty, i niedorozwoju... tylko się jeszcze zaszczepcie, i będzie w końcu spokój...

Bardzo trudno jest przekonać głupotę do wiedzy, i nie ma ta głupotę lekarstwa, ani szczepionki

mam to w d*pie czy was to głąby obraża, to wasz problem nie mój, może to lepiej jak wyginiecie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

FUCK you MOTHERFUCKERS ALL !!!

#1661917

to i szczepienie przeszkadza? czyli nie chodzi o wolny wybór. prawdziwa mowa miłości, co za urocze życzenia- od razu widać, że tylko chcesz naszego szczęścia. Przecież nie jesteś wariatem z misją pokrzykiwania na innych, by wciskać swoje urojenia? potrafisz zachować kulturę i poziom a zwłaszcza stan wiedzy wynikający z najnowszych badań, bo przecież nie jakieś oszołomskie filmiki, które dyskredytuje już samo zaglądnięcie do wyszukiwarki, fejki typu że zmarły od lat nagle się wypowiedział o nieskuteczności jego metody.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1661947