Atak gwałcicieli

Obrazek użytkownika gps65
Kraj

Homoseksualizm jest ułomnością seksualną skutkującą bezpłodnością. To jest schorzenie, dewiacja seksualna, upośledzenie płodności, niepełnosprawność, tak jak wszelkie inne choroby czy zaburzenia powodujące stałą czy czasową bezpłodność. Człowiek bezpłodny, z upośledzoną, ograniczoną płodnością, z zaburzoną zdolnością do prokreacji, zasługuje na szacunek tak jak każdy człowiek zdrowy i sprawny.

       Tak samo ułomnością, wadą, upośledzeniem jest zaburzenie tożsamości płciowej, nieakceptowanie własnej płci, chęć jej zmiany. Te wszystkie psychiczne zaburzenia należy traktować jak mniejsze lub większe wady, takie jak pryszcze, łysienie, tycie etc… tylko, że to są wady psychiczne, a nie fizyczne.

       Tych ludzi należy traktować po ludzku, tak jak ludzi z dowolną inną ułomnością.

       Nie ma ludzi idealnych - każdy ma jakąś wadę, jakąś ułomność - czy to psychiczną, czy fizyczną. Ludzie określani mianem LGBT to po prostu ludzie z wadami psychicznymi. Należy się im taki sam szacunek jak każdemu upośledzonemu człowiekowi, niezależnie od stopnia upośledzenia.

       To, że niektórzy prości, prymitywni ludzie wyśmiewają się z kalek, ludzi ułomnych, czy jakoś zdeformowanych psychicznie czy fizycznie, albo określają ich obraźliwymi słowami, nie dowodzi tego, że w Polsce nie traktuje się upośledzonych z szacunkiem. W Polsce ludzie ułomni nigdy nie byli prześladowani prawnie, mają równe prawa i dostają stosowną pomoc. 

       Ale żadna niepełnosprawność nie powinna być powodem urządzania obscenicznych marszy siejących publiczne zgorszenie, czy żądań politycznych. Ruch LGBT to nie jest zwykłe stowarzyszenie ludzi ułomnych, tak jak wszelkie inne stowarzyszenia głuchych, łysych, niewidomych, otyłych czy bezpłodnych. To jest ruch polityczny, który żąda daleko idących przywilejów prawnych oraz ograniczeń w wolności słowa i cenzury. Za to należy ten ruch tępić.

       Polityczne ruchy LGBT są elementem lewicowej ideologii dążącej do obalenia cywilizacji, obalenia tradycyjnej kultury i stworzenia nowego totalitarnego państwa, które przemocą będzie regulować nie tylko stosunki gospodarcze, ale obyczajowe i seksualne. Oni wypowiedzieli wojnę tradycyjnej religii i gwałcą wszystkie pozytywne wartości wypracowane przez naszą cywilizację.

       To są kulturowi gwałciciele. Ich ataki się intensyfikują. To, że lewica na sztandary politycznej rewolucji wzięła sobie seksualne ułomności i wady jest szczególnie obrzydliwe. Posługiwanie się niepełnosprawnymi psychicznie w celach politycznych jest godne pogardy. Polityczne lobby LGBT trzeba więc zwalczać również w interesie tych biednych ludzi z psychicznymi problemami, którzy są przez lewicę wciągani do walki politycznej.

Grzegorz GPS Świderski

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:5)