COVID-19 i program opozycji: Strajk Generalny i Obstrukcja Totalna

Obrazek użytkownika michael-abakus
Humor i satyra

Polityka i program totalitarnej opozycji na podstawie jej głosu w Sejmie przed wystąpieniem premiera, we środę 21.10.2020 roku. Wysłuchałem większości wystąpień  parlamentarnych i medialnych w wypowiedziach, usłyszanych dzisiaj w Sejmie oraz w pytaniach kierowanych do rzecznika prasowego Ministerstwa Zdrowia. Jako syntezę tego programu można przedstawić wyciąg z przykładowych wypowiedzi posłanki Barbary Nowackiej i posła Roberta Kropiwnickiego.  

Wszystkie te stanowiska razem i każde z nich z osobna świadczą o jednym - oni to wszystko mają gdzieś, interesuje ich tylko jedno, a mianowicie to, czym groził Lech Wałęsa, czyli za wszelką cenę dopierniczenie rządzącym czym się da, nawet w drodze fizycznej eksterminacji.

Złość, nienawiść i agresja z zamkniętymi oczami. Powołani wyżej posłowie wypowiedzieli sporo słów, które zawierają jako 100% diagnozy tylko jedno twierdzenie, dotyczące rządzących - nie zrobiliście nic, macie to wszystko w w nosie, przeproście.

Podchodzę do sprawy merytorycznie, ignorując stek obelg i kłamstw słyszanych od wszelkiej opozycji. Ta semi-opozycyjna "diagnoza" w rzeczywistości nie zawiera żadnej diagnozy i nie dotyczy pandemii, przeciwnie, jest tylko zbiorem obelżywych insynuacji dotyczących rządu. 

Powiem więcej, świadectwem faktu, że ta semi-opozycja ma całą Polskę i wszystkich chorych na COVID-19 w dupie, jest parlamentarne wystąpienie Borysa Budki w imieniu Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej. 

Jedyne prawdziwe słowa tego pana, cytuję mniej więcej - w czasie kryzysu potrzebni są odpowiedzialni politycy. Rzeczywiście.

Tandetny hipokryta. Prowokator. 

To jest cała diagnoza. Odpowiedzią na wezwanie do współpracy jest odmowa współpracy, nie krytyka, lecz kłamstwa. To rzeczywiście nie jest nawet semi-opozycja, to jest opozycja totalitarna. Słucham pana Włodzimierza Czarzastego, który pyta czy jest państwowa strategia komunikacji ze społeczeństwem. A jego Krzysztof Gawkowski - już wiemy, trzeba likwidować Polskę, która stoi na skraju przepaści, a wy budujecie Polskę dla siebie. Tak nie mówi żadna opozycja, to jest całą gębą totalitarna armia wrogów Polski.

Premier Morawiecki powiedział, że przygotowywane są tymczasowe izolatoria wykorzystujące już istniejące sanatoria. Kosiniak-Kamysz chwilę potem mówi, że rząd przygotowuje sobie ośrodki wypoczynkowe pod pretekstem budowy izolatoriów. Ewidentnie kłamie. 

Stalin z Goebbelsem się kłaniają w pas.

__________________________________ 

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej ideologii ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

______________ 

następny - poprzedni

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:11)

Komentarze

"Nie bądź w swym duchu porywczy do gniewu, bo gniew mieszka w piersi głupców". (Księga Koheleta 7)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1648924

Nie ma obecnie żadnej alternatywy ani żadnego innego dobrego planu na walkę z Covid-19 i skutkami pandemii. Biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców Polska dzięki wysiłkom rzadu w dalszym ciągu jest w lepszej sytuacji niż większości państw UE.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648926

Mamy jeden wielki festiwal nienawiści, złości i pogardy. Ani jednego pozytywnego ruchu. Normalna, pozbawiona wszelkiej kompetencji dzicz - albo obca armia w agresywnej napaści, uczestnicząca w antypolskiej wojnie informacyjnej, razem z kremlowską agenturą i takimi idiotami, którym zależy na odebranie Polsce suwerennej Niepodległości i pieniędzy należnych Polsce z unijnego budżetu.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1648927

Im lepsza opozycja tym lepsze rządy, a nasza opozycja jest niestety nic nie warta..

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1648929

Tzw. opozycja, czyli PO-mafia, komuniści i "zielona zaraza" nie maja od lat żadnego pomysłu, żadnego programu, potrafią tylko urządzać ciamajdany, wrzeszczeć, kłamać i prosić obcych o ataki na Polskę...zero zdziwienia...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1649157

Polska Gola! Jan Himilsbach

"...Polska musi wygrać - to jest sprawa bez precedensu..."

końcówka , 3,5 min

......no i cześć !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1649167

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1649175