Pierdzą uroczyście na wszystko co nasze

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat
 
 
 
Oni nie rozumieją własnego chamstwa. Stawiam taką tezę:
 
ONI RZECZYWIŚCIE NIE ROZUMIEJĄ WŁASNEGO CHAMSTWA
 
Albo udają, że nie rozumieją. Oni są jak ktoś, który na oficjalnym przyjęciu dyplomatycznym puści bąka, albo ohydnie splunie na ścianę i rozejrzy się dookoła oczekując wyrazów uznania i podziwu.
Tak jest, ponieważ w ich środowisku i zrozumiałej dla nich kulturze hałaśliwe puszczanie bąków i publiczne sikanie pod stołem zastawionym kuflami z piwem jest świadectwem zdrowia i tężyzny fizycznej i jak najlepiej świadczy o człowieku.
 
Ludzie z wyborczej, liderzy totalitarnej opozycji i chmary "obywateli RP" po prostu nie rozumieją ni w ząb ani naszej kultury, ani naszej tradycji i arogancko, a nawet bezczelnie dają nam do zrozumienia swoją pogardę do tego co dla nas najdroższe. Nienawiść, pycha i pogarda. Kuriozalny wywód Warszawskiego [link] i [wyborcza.pl] i setki podobnych wystąpień to jaskrawe przykłady. I to właśnie jest istota rzeczy. Idealne centrum diagnozy. 
Kompradorskia brać. Ordynarny, zachłanny prymityw - oto ich program wyborczy. 
I dlatego pierdzą uroczyście na wszystko co nasze.

Dają dowody swojej ksenofobii i wzgardliwego braku szacunku do wszystkiego co polskie.

Ale jest jeszcze drugi wniosek, znacznie ważniejszy. Mianowicie, chodzi o to, że oni wszyscy nie mają bladego pojęcia o tym, czym jest i na czym może polegać współczesność i dalsza przyszłość cywilizacji człowieka myślącego. Nie rozumieją zupełnie ani zjawisk współczesnego świata, ani wyzwań przyszłości, nie zajmują ich żadne intelektualne problemy, nie obchodzi ich ani Polska, ani cały świat. Żaden "interes wspólny".
Jeśli cokolwiek ogarnąć, to tylko do siebie. Nie ogarniać, lecz zagarniać.
Mentalność najemnika.
 
 
A pan Donald Tusk poklepał pokrzepiająco pana Leszka Jażdżewskiego zaraz po jego występie na Uniwersytecie Warszawskim, a kilkadziesiąt godzin później wsparł znieważenie obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej polegające na wmalowaniu tęczy LGBT w jej aureolę.
 
Pan Donald Tusk porównał tęczę LGBT do widocznego wyżej symbolicznego łuku w obrazie Hansa Memlinga "Sąd Ostateczny". Zasugerował, że kolorowanka pani Elżbiety Podleśnej to "wizja artystyczna", taka jak znana mu z tego tryptyku. Jeżeli pan Donald Tusk zna wizję artystyczną Hansa Memlinga, to powinien wiedzieć, że obie tęcze są podobne do siebie jak pięść do nosa, ale nie z powodu swojego wyglądu, lecz swojej wartości symbolicznej. Nie chcę analizować zniewagi wyreżyserowanej przez tą panią, skupię się na zniewadze wykonanej przez pana PDT, który przyłączył się do symbolicznej mowy nienawiści pana Jażdżewskiego oraz pani Podleśnej.
 
Nie przesądzam tego czy pan PDT nie rozumie czy udaje ze nie rozumie tego chamstwa. Ważniejsze jest to, że w ten sposób wpisuje zarówno do swojego programu oraz do programu politycznego totalitarnej opozycji mowę nienawiści przeciwko polskiemu Kosciołowi Katolickiemu i wspiera chamskie świętokradztwo czynione przez byle kogo. 
 
Jest to jedyny znany mi punkt programu politycznego totalitarnej opozycji z Donaldem Tuskiem jako jej duchowym przywódcą. Nienawiść.
 
Antypolska nienawiść, prymitywna pogarda i zemsta.*)  

___________________________________________________

Im prawda jest bliższa, tym bardziej agresywna i nienawistna jest propaganda komunistycznego kłamstwa. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Oni dobrze wiedzą co robią. Bardziej uważam, że rządzący nie wiedzą, bo jak można takiego skretyniałego idiotę jak mieszkowski z N, mieć w radzie programowej TVP??? I TVP miało być medium Narodowym - kolejne kłamstwo PiS skierowane do Narodowców. Kim jest mieszkowski i jakim chyba największym z tych debili, to nie trzeba chyba nikomu mówić, wystarczy zobaczyć na jego jakąkolwiek wypowiedź - tak w sprawie tej profanacji Matki Boskiej się wypowiadał, że to twórczość artystyczna. Ale uwaga, poseł Kaleta go dziś przydusił i mieszkowski przyznał, że jak zrobimy jego mema gdzie będzie występował na tle swastyki powiązanej z gejowska tęczą - to nie bedzie miał tego za złe. Tak więc graficy - są tu tacy - do dzieła :)

Ps. ten debil moze nie mieć za złe jeśli ktoś ukaże, że jest debilem - ale my mamy za złe i zawsze bedziemy mieć tym, którzy bezczelnie próbują nam takową zrobić naszą Najświętszą Panienkę!!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1589411

europejskiego Burka, czy jego serwanta, mogło się podobać wielu Polakom! Owszem zdrajcom, sodomitom, lewakom i agresywnym szydom - pewnie tak, bo jego pupil i on pluli równo na to co święte, po prostu na polskość i Polskę, ale Polakom z pewnością nie! Zatem ten tani i służalczy pozerek sam się wyeliminował z konkurencji!!!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Serce słowianki nie zna łez ...

#1589488

Chamstwo podobnie jak zdziczenie obyczajów i permanentne kłamstwo to stałe elementy programu "totalnych" - już czwarty rok...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1589572

Te tuskoidy i koszerne pajace nadal myślą, że wzajemnym nagradzaniem się za łajdactwa i szujostwo w Polsce wygrywa się wybory.

Ich percepcja realiów zatrzymała się w latach 90-tych.

Polacy po prawie czterech latach rządów PiS są już innym, dojrzalszym Narodem i nie kupią tego bazarowego gówna w sreberku.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1589647

- osobno i razem jako koalicja aby "zgrabić" cały nie życzliwy PiS-owi elektorat.
Potworzyli przy tym z zalecenia KGB kilkanaście egzotycznych partyjek i ugrupowań aby jak najwięcej "wessać" ludzi w swoje zdrajców i antypolskich bandytów szeregi.

Nie dajcie się Polacy ogłupić tym antypolskim świniom, zdrajcom i kanaliom bo tam nie ma ani jednego uczciwego człowieka !!!!!!!!!!!!!!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1589733