Na zgubę Polski - hurrra!

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

*

[]]>link]]>] O sprawie jako pierwszy poinformował niemiecki serwis „Deutsche Welle”. Przypomnijmy, prace budowlane na Odrze po polskiej stronie rzeki ruszyły już w marcu br. Swoje skargi złożyli ekolodzy i resort środowiska Brandenburgii.

Teraz okazuje się, że Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie nakazał wstrzymanie prac budowlanych na Odrze do czasu rozpatrzenia skargi na decyzję środowiskową Głównego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ).
Sąd postanowieniem z 9 grudnia 2022 r. wstrzymał wykonanie zaskarżonej decyzji uznając, że wykonanie prac budowlanych, na warunkach (…), które (…) nie zostały merytorycznie zweryfikowane przez Sąd, może doprowadzić do powstania nieodwracalnych szkód w środowisku — tak napisano w postanowieniu decyzji.

Niniejsze rozstrzygnięcie Sądu winno zatem skutkować natychmiastowym wstrzymaniem dalszej realizacji przedmiotowego przedsięwzięcia.

Mój komentarz:
To jest draństwo, to jest jaskrawy przykład wrogiej antypolskiej intencji i działania w złej wierze oraz równocześnie świadectwo jeszcze w innej sprawie. Mianowicie świadczy o tym, że w Komisji Europejskiej tkwi przekonanie o tym, że system polskich sądów administracyjnych jest mocniej opanowany przez antypolską kastę sędziowską, jest silniej związany z ideą zniszczenia polskiej suwerenności państwowej, politycznej i gospodarczej i dlatego przeniesienie właściwości sądów powszechnych z Sądu Najwyższego do sądów administracyjnych z Naczelnym Sądem Administracyjnym sprawniej zabezpieczy interes Komisji Europejskiej polegający na destrukcji polskego systemu wymiaru sprawiedliwości i odebraniu temu systemowi niezawisłości sędziowskiej i w konsekwencji odebranie Polsce suwerenności polskiego prawa.
A Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, gorliwie przebierając nóżkami, demonstruje swoją usłużną gotowość.
]]>Tanie dranie, dranie tanie niesłychanie...]]>

Jest to decyzja bliźniaczo podobna do niedawnego postanowienia TSUE o natychmiastowym zatrzymaniu pracy kopalni Turów, postanowienia aroganckiego i zdecydowanie godzącego w polską rację stanu, w polski interes, bez względu na jego sens i konsekwencje gospodarcze i polityczne. Czysty dowód złej woli sędziowskiej kasty w antypolskim interesie politycznym. Wątpliwa jest w tej sprawie jest nawet właściwość tego sądu w tej sprawie.
Na zgubę Polski - hurrra!

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1649135

 Postkomuna uważa Święta, jako okazję by się nażreć, nachlać i powspominać czule Jaruzela, Kiszczaka, oraz Urbana. To jest chore, że to robactwo jeszcze trwa obok nas. Utwór "Jest taki dzień..." na pewno ich nie dotyczy, bo to zbyt piękny utwór dla tej hołoty.

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1649136