EKSTREMENT ANTYPOLSKIEJ POLITYKI

Obrazek użytkownika michael-abakus
Idee

 

*

EKSTREMENT - Neologizm mojego pomysłu i pochodzi od pojęcia EXTREMUM, albo bardziej polskiego terminu EKSTREMUM.
Mianowicie:
Ekstrement - ekstremalne zjawisko polityczne.

Na przykład:

Joanna Scheuring-Wielgus obrzuca błotem Jana Pawła II []]>link]]>]

]]>]]>

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

że literówkę zrobiłeś, ale od razu doczytałem :)
Oczywiście ostatnie tańce na grobie i fałszywe oskarżanie dziennikarzy o przyczynienie się do śmierci chłopca (ofiary pedofila z PO) oraz zmasowany atak na JPII - to coś obrzydilwego i epokowego. Ale coś mi się wydaje że ten atak, spowoduje to, że my się troszkę obudzimy, bo zaatakowano chyba nasz największy autorytet. Poza tym takiej hipokryzji w wydaniu PO chyba nigdy nie było. We mnie coś przedwczoraj pękło, coś się ruszyło...

Vote up!
9
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1650715

by nie być źródłem kłopotów prawnych

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1650720

Może na nasze szczęście totalna opozycja pokazala sobą rzetelne zło, bezczelne kłamstwo i obrzydliwą potwarz. Bezczelnie i całą swoją zbiorową złą wolą pokazują, że nie cofną się przed niczym, by zniszczyć wszystko, co jest dobre i piękne w Polsce.

Nie mam cienia wątpliwości, że cała totalitarna opozycja, wszyscy jej polityczni udziałowcy są przekonani, że kopiowanie z całą premedytacją niemieckej czarnej propagandy lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłago wieku przyniesie im totalny sukces polityczny i odda im władzę tak, jak wtedy przyniosła totalną władzę niemieckiej partii NSDAP.

Nie mam cienia wątpliwości, że cała totalna opozycja ufa, że bezczelne kłamstwo i uruchomienie najniższych instynktów kłamstwa, nienawiści i pogardy przyniesie im polityczny sukces, który pozwoli im upodlić i rzucić Majestat Rzeczypospolitej na kolana.

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1650723

My tu oburzamy się, i słusznie, lecz propaganda klimatyczna wciąż trwa. Dzisiaj zauważyłem takie oto "reklamy", i o zgrozo jedna z nich została zrobiona przez PGE... dalszy komentarz zbędny

 

(co jak co, ale zwierzęciu żyjącemu POd ziemią raczej obojętny jest gigantyczny wiatrak huczący na POwierzchni)

Vote up!
4
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1650718


Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1650719

Joanna Scheuring-Wielgus od lat udowadnia, że jest typowym bolszewicko-lewackim ścierwem nienawidzącym prawdy, Polaków, polskości, polskiego patriotyzmu i Kościoła.

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1650721

Czy są granice ludzkiej podłości i perfidii?
Nie, nie ma , nie wiemy co osobnicy , bo ludźmi ich nie mogę nazwać, nie wiem co wymyśla ci osobnicy aby oczernić , odrzec z godności i honoru człowieka.
Skad tyle nienawiści i zła w tych osobnikach do innych Ludzi?
co za zaraza ich dopadła i zniszczyła ich serca i sumienia ?Tego sie nie dowiemy gdyż oni sami nie wiedza co ich wnętrzności żre.
Nie znajduje slow aby skrytykować tych podłych i perfidnych osobnikowi , ale jestem pewien ze któregoś dnia sie otrząsną i zrozumieją ile zła i krzywdy zrobili ludziom którzy byli światłem dla narodu Polskiego i nie tylko.
Nikt i nic nie podkopie świętości Polskiego papieża oraz jego czynów dla Polski i reszty świata .

Vote up!
2
Vote down!
0
#1650741