"Totalni" zbojkotowali 15 Sierpnia, 21 października Polacy zbojkotują "totalnych".....

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Bojkot wszystkich uroczystości związanych z obchodami Święta Wojska Polskiego oraz Wniebowzięcia Matki Bożej równocześnie, pokazał całą lewacką i "europejską" głupotę polityczną "totalnych". Odwrócenie się plecami do polskich tradycji narodowych, opluwanie pamięci Bohaterów, wyśmiewanie się z wartości dla Polaków ważnych przyniosą jesienią jedno - totalną klęskę "totalnych" w wyborach samorządowych. I dobrze...Nie można jednocześnie okazaywać wyborcom pogardy i wyższości i błagać ich o oddanie głosu. "Totalni" oczadzeni TVN-em oraz poklepywaniem po pleckach przez lewaków z UE wzięli rozbrat z rzeczywistością. Nie być na trybunie honorowej gdy wokół stoi 120-tysięczny tłum to więcej niż polityczne seppuku - to błąd po prostu. Dziękujemy ci Gregor...

Czaskoski sumiennie odrobił lekcję z klęski Bredzisława  w 2015 roku i nie schodzi z kursu i ścieżki. Obok wizerunkowych wpadek, słownych lapsusów "ynteligenta elyty" niemal każdego dnia wychodzi na jaw jego ignorancja. Nazywanie Marszałka - generałem w dniu Święta Wojska Polskiego odsłania prawdziwe oblicze buca, który stał się członkiem elyty III RP dzięki Sorosowi i Balcerowiczowi.Idiotyczne wyczyny z "ławeczką Czaskoskiego" czy wizyta na jarmarku w czasie defilady WP ujawnia prawdziwą twarz faceta gardzącego swoimi przyszłymi wyborcami, przekonanego o swej wyższości nad "plebsem". Rafałku zejdź na ziemię, zakonnica w ciąży juz zbliża sie do pasów...

Ściek nazywany elegancko szKODem albo UBywatelami RP znów wybił wczoraj na warszawskich ulicach. Trzeba mieć nieźle namieszane w głowach by kłaść się na ulicy czy zdejmować buty dla zatrzymania "pochodu faszystów"> Podobnie jak akcja PO i nowośmiesznych z atakującymi PiS billbordami w styli " PiS wziął miliony a ceny rosną". Byłbym ostrożny kolesie z PO-mafii - bo Polacy doskonale pamiętają wasze rządy - miliardy ukradzione z OFE, podniesienie wieku emerytalnego, złodziejska wyprzedaż narodowego majątku, tysiące afer korupcyjnych, bezczelność i skrajna głupotę waszych ministrów czy lokatora Belwederu, nie zmuszajcie obecnych władz do ostrej kontrakcji -  nie idźcie tą drogą...

I na koniec - odwracanie się od narodowych korzeni, wiary i symboli polskości, historii oraz narodowych Bohaterów przyspieszy marsz "totalnych" w stronę śmietnika historii. I nawet Biedroń tego nie zatrzyma. Ale to już nie mój kłopot...albo Kłopotek...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Gdyby mogli odwołaliby wszelkie patriotyczne uroczystości, jak owa urzędniczka od HGW (h.. go wie), ale niestety nie dało się, więc przynajmniej odwrócili się d..ą. I dobrze, bardzo dobrze. Tak trzymać. Niech obchodzą swoje święta w rocznice rewolucji proletariackiej w Moskwie, a najlepiej niech oni, ich dzieci i ich wnuczęta już tam zostaną. Na zawsze.

Vote up!
10
Vote down!
0

Apoloniusz

#1571048

   Witam! To chorzy z nienawiści komuniści do Polski i Polaków, za zepchnięcie ich z piedestału skleconego przez sowietów. Boją się odrodzonego patriotyzmu młodego pokolenia. Pozdrawiam!

Vote up!
7
Vote down!
-1

ronin

#1571080

po potomkach stalinowskich, komuszych szpionów, donosicieli, służalców i morderców, elementu antypolskiego i obcego kulturowo!

Oni z mlekiem matki wyssali nikczemność i nienawiść do Polski i Polaków, do wszystkiego co polskie, dobre, uczciwe, wzniosłe i patriotyczne!

Cóż potrafią tylko pluć, złorzeczyć i wyzywać - żenujące i tanie chwyty, na kim to jeszcze robi wrażenie, może na tych unijnych kretynach!

Vote up!
5
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1571090

Nikt nie rozliczył nieskończonej ilości afer - liczę, że Cela+ też ruszy. Elitarna pogarda wobec "plebsu" to zgrane karty - kto by się tak chciał dowartościowywać - to już granie emocjami widzów TVN na rzecz tych, którzy niedługo mogą wiele (oj wiele) stracić. 

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1571100