Szczęść Ci Boże, Panie Prezydencie!

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Już za kilkanaście godzin Polacy będą mogli swobodniej odetchnąć. Prezydentem kraju zostanie Pan Doktor Andrzej Duda (jakże ten :doktor" nie chce przejść przez gardła nieuków i imbecyli z PO-sitwy). Nareszcie po latach zapaści moralnej i inetelektualnej byłych już na szczęście "głów państwa" będziemy mogli z dumą obserwować działania prezydenta. Wałęsa, Kwaśniewski, Komorowski - łączyła ich poza agenturalnym uwikłaniem - pogarda dla zwykłych ludzi, gigantyczna ignorancja, absolutny brak samodzielności w działaniu. Byli po prostu namiestnikami obcych mocodawców. Dlatego łatwiej zrozumieć festiwal nienawiści i brytalnych ataków na człowieka przyzwoitego i patriotę w dodatku - śp. Lecha Kaczyńskiego. Szargano i kpiono z Niego za życia, opluwano i zakłamywano Jego postać po śmierci. Toż nie dalej jak kilka dni temu "niezawisły" sąd uniewinnił degenerata i opoja, ale za to przedstawiciela "elyty"- Maleńczuka, od zarzutu obrazy śp. Prezydenta Kaczyńskiego. "Sąd " uznał, że do obrazy nie doszło bo.obrażony publicznie...nie żyje. Ciekawe jaki wyrok wydałby "niezawisły" sąd III RP gdyby ktoś podobnymi słowami opisał np. śp. Bartoszewskiego, Geremka czy Mazowieckiego?

 Panie Prezydencie Andrzeju! Cięzka praca przez Tobą. Nowotwór PO zniszczył, zepsuł i skorumpował całą Polskę. Ale pamiętaj, na nas - Polaków - zwykłych ludzi, ale mających w sercu Boga i Ojczyznę liczyć możesz zawsze! Machnij reką na me(n)dialnych funkcjonariuszy, na łże-elytę, bo to przebierańcy i pajace. Polska prawdziwa, gdzie rodzina, Bóg, honor i naród są żywym fundamentem a nie skrywaną w szafie tajemnicą. Są tu - w setkach miast i miasteczek, tysiące normalnych przyzwoitych rodzin. Gdzie nadal kultywuje się wartości, gdzie prawda, dane słowo znaczą więcej niż stan konta. z takimi Polakami niech będzie Ci zawsze po drodze - Panie Prezydencie! Oni Cię wesprą, pomogą w chwilach trudnych. Jeśteś, Panie Andrzeju, twarzą nadziei i Zmiany w Polsce.To ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. Ale wierzę,ż e swoją prezydenturę potraktuje Pan jako służbę narodowi, również tym, którzy oczadzeni i ogłupieni przez telewizor nadal wierzą zlodziejom polskie wolnosci. To się zmieni. Gdy zobaczą i poczują, że Zmiana jest możliwa i dokonuje się bo ukrucono korupcję, kolesiostwo, partyjniactwo to uwierzą i zaufają. A wtedy będzie Pan sztandarem polskiej drogi do wolności i suwerenności. Wspomij Panie Andrzeju słowa wiesza, celnie przed wiekami opisujacego Polaków - "Plwajmy na skorupę i zstąpmy do głębi". Bo ten naród jest "jak lawa", jest wart pracy i poświęceń. Ten naród potrafi odpłacić bezgraniczną wdzięcznością i zaufaniem.

 Jutro obok siebie Zobaczysz Panie Prezydencie twarze tych, którzy po uszy umoczeni są w smoleńskim błocie i kłamstwie Na szczęście Bóg nie pozwolił by dwaj najwięksi "beneficjenci" tragedii z 2010 roku mogli na własne oczy oglądać jutrzejsze uroczystości. Jeden z woli Polaków trafił na śmietnik, drugi uciekł do lewackiej centrali w UE, pod opiekuńcze skrzydła Frau Kanzlerin. Ale nic nie jest wieczne. Prawda o Smoleńsku ujrzy dzienne światło i juz zawsze młodzi Polacy będą, ucząc się o "panteonie" narodowych zdrajców i zaprzańców wymieniać razem z targowiczanami, komunistyczną agenturą i partyjnymi bonzami - Tuska, Komorowskiego i Kopacz. Ludzi, którzy za pieniądze i świecidełka przehandlowali cechy prawdziwych polskich polityków - prawdę, honor, godność i sumienie. Nie poświęcaj imi jutro zbyt dużo uwagi - Kidawa, Borusewicz, Kopacz, Schetyna to nędzni politycy i moralne męty. Mów do Polaków - niech mają swoją chwilę radosnego oddechu po latach życia w państwie z dykty - III RP.

 Szczęść Ci Boże Panie Prezydencie na każdy dzień rozpoczynającej się słuzby dla Polski i Narodu!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (24 głosy)

Komentarze

Szczesc Ci Boze, Polsko!

Vote up!
15
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1489596

Szczęść Ci Boże, Polsko !

Vote up!
15
Vote down!
0
#1489597

Szczęść Ci Boże, Polsko !

Serdecznie pozdrawiam moich Rodaków w kraju i na całym świecie.

Sursum corda !

Marek S.

 

Vote up!
14
Vote down!
0
#1489604

Czyli mnie tez :-))))))

Ja tez wszystkich pozdrawiam, rozpoczynamy "nowe zycie" w Nowej Polsce i nawet ci co sa na emigracji, dzis skladaja sobie podobne zyczenia

Niech Pan Bog wszystkich blogoslawi !!!!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1489701

Witam! Ciesze sie ,jak nie wiem co,ze juz Brunka buraka nie bedziemy ogladac! Dzisiaj mamy radosne swieto Polakow! Polakow,a nie pseudo Polakow z ruskiej budy! Wielce znaczacy dzien zaprzysiezenia na prawdziwie Polskiego Prezydenta Pana Andrzeja Dude! Musimy dalej walczyc,aby go wspomagac! Jesienia stanowczo przypilnowac wyborow! Pozniej patrzec na rece rzadzacych,aby nigdy wiecej nie dopuscic do rzadow tuskow,oraz wszelakiej mafii! Szczesc Ci Boze Prezydencie!

Vote up!
11
Vote down!
0

ronin

#1489598

Mam wrazenie ze w Tatrach Spiacy Rycerze sie budza!!!!! :)

Vote up!
11
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1489599

Witaj! Jak tu spac drogi Panie,jak tyle dobrego sie bedzie dzisiaj dzialo! Mysle,ze dzisiaj te medialne czerwone pajaki nie beda szczekac! Pozdrawiam!

Vote up!
10
Vote down!
0

ronin

#1489600

Tyle ze u mnie dopiero po polnocy a w Polsce juz 7:30. Z emocji nacisnalem minus pod twoim komentarzem ale na szczescie udalo mi sie to odrobic! Przepraszam! Jezeli chodzi o lzemedia to na pewno beda jakies numery wyczyniac ale nic im to nie pomoze! Rowniez serdecznie pozdrawiam! To jest naprawde wspanialy dzien! :)

Vote up!
9
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1489603

..... Rycerze pod Giewontem śpią tak mocno, że sami się nie obudzą.

To my, Polacy musimy ich zbudzić.

Tak dla mnie to też radosny dzień.....alle mam jakieś obawy,  pytasz jakie ?

Odpowiem słowami naszego Niepoprawnego kolegi *Cyborga* :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

cyborgMam ten sam lęk co wtedy, gdy Donald Tusk z nienawiścią w oczach stwierdził : "znajdzie się sposób na i na prezydenta ! ". Pamiętam, że zastanawiałem się czy dojdzie do zamachu ....//

Vote up!
13
Vote down!
0
#1489609

nic dwa razy sie nie zdarza. Teraz by im to juz na sucho nie uszlo.Wierze, ze bedzie dobrze. I ty tak musisz wierzyc. A Rycerze powoli sie budza. Czytales ze corka Andersa startuje do Senatu? Z Boza pomoca dobudzimy Rycerzy. Juz zbyt dlugo spia!

Vote up!
12
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1489610

 

 

Dotknęliście tematu Śpiących Polskich Rycerzy....
Poczułem się wywołany do tablicy. Napisałem kiedyś o nich wiersz......
Też myśl nie opuszczała mnie, pamiętam, o której Cyborg pisze i Ty Maruś wspominasz, ale....
Ale, dziś sytuacja jest inna. Myślę, że sitwy przestępcze komoruskie, POtuskie, POstkomusze ścierwa zdają sobie z tego doskonale sprawę.
Ogrom zniszczeń dokonanych przez zbrodnicze sitwy, ta kupa kamieni o której bydlak jeden z drugim mówił przy ośmiorniczkach, to wszystko czego bandy, mafie i sitwy "złodzieji" z łajdackiej partii POszustów dokonały, to wszystko, ta ruina za nimi, której są przyczyną, musi być dla nich ostrzeżeniem........ 
Wykopanie spod żyrandola WSIowego ageta, komoruskiego Litwina, 
raziło ich pewnie jak grom z jasnego nieba.
 
szubrawcy czują, że ucho się urwało, u dzbana przysłowiowego, że miarka się przebrała.
Są wśród nich durnie i głupcy, znakomita większość. Ale pewnie wśród tej zbrodniczej bandy ciemniaków są także ludzie, którzy czują, że jak jest dość to jest dość. 
Basta !
 
Tysiącletnie trwanie Polski Naszej POśród wrogich sąsiadów dobitnie wskazuje na wolę Polaków i Ich moc przetrwania w najgorszych nawet warunkach.
Wspomnijcie Sienkiewiczowski "Potop".
 
Szwedzka armia zalała Polskę. Poszła nie znajdując żadnego oporu daleko na południe od szarych fal Bałtyku.
Obległy wojska szwedzkie Klasztor na Jasnej Górze i.......... 
I Polska się zbudziła ! 
I Szwed , Carolus Gustavus mocarny, musiał s........ć ze swoim wojskiem za morze, bo Czarniecki Stefan,
(ja nie z soli ani z roli, jeno z tego co mnie boli)
 
go POgnał. 
 
Od Jasnej Góry, prawie spod Samiuśkich Tater do sinych fal naszego Bałtyku.
 
Pamiętacie Górali ratujących Jana Kazimierza ?
Pamiętacie "kupy" Chłopów Polskich z kosami na sztorc , widłami, cepami, czym POpadło, roznoszących w puch i w pył ciężkozbrojne, uzbrojone doskonale oddziały szwedzkiej armii ?
 
Teraz jest  POdobnie. Teraz jest w Polsce Naszej potop zbrodniczej, POstkomuszej partii tuskomoruskich POszustów.....
 
Lawina już ruszyła, o której kiedyś śpiewała tak przejmująco Nasza Zdzisława Sośnicka.
 
Jeśli ścierwa POtuskie, spróbują wykręcić jakikolwiek numer, to będzie ich numer ostatni !
 
Jak mówił gdzieś kiedyś Poeta, Historyk, Marek Rymkiewicz -  przyjdzie rokosz i ich zdmuchnie. I pozostanie po nich tylko smród historii......
Przed milionami Polaków nie ostoją się żadne hufce. Żadna braterska pomoc z bliskiej zagranicy nie pomoże POstkomuszym POszustom.....
 
Obserwuję z daleka sytuację w Polsce. I czuję Entuzjazm Ludzi.
Wczoraj "byłem" sobie w moim Gorzowie i słuchałem tam Pani Premier Beaty Szydło.
 
To zero dzisiejsze, ta premierzyca kłamliwa, kopana, co za swe kłamstwa POsmoleńskie z trybuny sejmowej, powinna chłostę na s....ą d.....  otrzymać i dawno odsiadywać wyrok, garować gdzieś w Krzywańcu albo w podbydgoskim Fordonie !  ta s....a, odejdzie w niebyt wkrótce !
I będzie postawiona w stan oskarżenia !
Bo do Polski WRÓCI Prawo i WRÓCI Sprawiedliwość.
 
nierząd POtuskich ciemniaków, to będzie przeszłość, która trafi na śmietnik historii !
 
Pan Andrzej Duda, Nasz Prezydent, Ma wielką pracę do zrobienia. 
Jak Herkules w Stajni Augiasza !
Jest, jak Był Król Jan Kazimierz po szwedzkim potopie.
Wsparł wtedy Naród Króla Polskiego. Dziś wsparcie Narodu Ma Prezydent Nasz Dr. Andrzej Duda,
Który Jeden, okazać może prawo łaski, POtuskim zbrodniarzom.
Może !
Ale nie musi. 
Z pomocą obudzonych Rycerzy, z Pomocą Naszego Świętego Papieża, Królowej Hetmanki Polski Maryi, z Błogosławieństwem Jej Syna i z Bożą Wolą, Polska strząśnie z siebie wody POtuskiego, POstkomuszego, komoruskiego,  potopu.....
 
Szczęść Ci Boże, Nasz Prezydencie !
Szczęść Ci Boże, Polsko Moja !
Boże Błogosław.............
 
 
 
 
 


 
 
 
http://niepoprawni.pl/blog/1644/obrona-jasnej-gory-dzis-polska-jak-kiedys-jasna-gora
 
i TO:
http://www.sekretariatfatimski.pl/rozaniec/259-cud-na-filipinach
 

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1489697

ze nie jestem odosobniony w moich nadziejach.Pewnie ze nasi dzielni Rycerze juz nie spia i czekaja tylko na odpowiednia chwile. Juz nam ta banda antypolska, umoczona we wszystkie mozliwe afery i przekrety, nie podskoczy. A jezeli sie odwazy to ja zmieciemy z naszej mapy. niech spadaja tam skad przyszli i czyich interesow pilnuja. Tak nam dopomoz Bog!

Vote up!
3
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1489861

Obawa:

- Kto ten głaz kolosalny na grobie położył .?
- Żona, bo się boi, żeby mąż nie ożył.

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1489704

Byle nie obudzilo sie "czterech spiacych" w Warszawie :-))))))

Vote up!
3
Vote down!
0
#1489702

obudza! Jak ich beda w kawalkach na gruzowisko wywozic!

Vote up!
3
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1489862

Nastał nowy piękny dzień, radość i nadzieja na lepsze jutro!

Vote up!
13
Vote down!
0

viki

#1489606

Dla władzy i pieniędzy, nie cofną się przed niczym, Mirosławiec, Smoleńsk tego dowodem.

Więc módlmy się do Pana, by otoczył opieką prawdziwego Polskiego prezydenta pana dr A. Dudę.

Beata Szydło premierem.

Vote up!
15
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1489611

.... dobrze mówisz !

Pozdrawiam Cię Druhu w tym ważnym i pięknym dniu .

M.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1489612

I dla ciebie uściski, cieszę się że będziesz blisko, prawdziwego Polskiego prezydenta, i będziesz widział, jak WSIowa POdróba odchodzi, a pamięc o tym zdrajcy nie zaginie.

I znajdzie się panteonie zdrajców Polski, i będą o tym uczyli w szkole.

Pozdrawiam serdecznie.

Beata Szydło premierem.

Vote up!
13
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1489613

Nadzieję możemy odzyskać, gdy osoba, której ją powierzamy, jest wiarygodna.

Może się ona narodzić w spotkaniu z drugim człowiekiem. Ktoś mi ją daje i ja komuś ją powierzam. Nie jest ona samotnikiem. Potrzeba drugiego człowieka, któremu się wierzy, ma się do niego zaufanie. Potrzebujemy wokół siebie ludzi wiarygodnych. Gdy ludzie ze sobą rozmawiają szczerze, z zaufaniem, nadzieja może w nich wzrastać. Doznając krzywdy ze strony człowieka, może doświadczać zanikania w nas ufności jaką mieliśmy wobec Boga. Zawiedzeni na człowieku przenosimy nasze doświadczenie na Boga. Nawet jeśli słyszymy że Bóg jest miłością wierzymy w to, lecz jest to przyjęcie werbalne. W wewnętrznym nastawieniu pozostaje nieufność wobec Niego, ślad głębokiej rany zadanej nam przez człowieka.Nadzieja pozwala sięgać myślą, decyzjami, marzeniami poza wszelkie możliwe przeszkody, poza to, co nam zagraża.

http://pierzchalski.ecclesia.org.pl/index.php?page=01&id=01-01&t=7

 

polecam i pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0
#1489703

Szczęść Boże Tobie NASZ PREZYDENCI DR. ANDRZEJU DUDZIE, przez tak wielu wymarzony i wymodlony. Przyrzekamy Ci Wodzu, że Ci pomożemy, że zrobimy wszystko absolutnie wszystko w naprawie i podniesieniu ze zgliszcz po poprzedniej ekipie, po tylu latach zniewolenia, upodlenia przez POlszewików ojczyzny. Wierzymy niezłomnie, że podniesiesz z kolan Ojczyznę, że przywrócisz jej należne miejsce w wolnej Europie i świecie, wierzymy że dla Ciebie Prezydencie Bóg-Honor-Ojczyzna będzie największą świętością. Tak Ci dopomóż Bóg.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1489614

Ha, ha , ha hah, ha ha, hahaha !

DUPEK odchodzi..

LUDZIE...-dupek odchodzi !!!

Tu nawat nie jest adekwatne zawołanie po Wyspiańsku:

- miałeś; Chamie złoty róg..

Bo, ten prostak, na wzór Piasta z fujarką..będąc -samemu fujarą..

ma się rozumieć po Sikorsku ta łaska..Po Sikorsku..

Chciał nas na manowce wyprowadzić i to wcale -nie wzorcowo..

oto DUPEK namber 5, 57..... taka godzina..Taka godzina..

z czytanki "prezydent gdzieś POleci" - wzięta...

A co tam; u iberalesa Tuska,her Donalda?..

Trzyma się mocno..?

Podobno Arabski ..uczy sie po HEBRAJSKU..

Czask - prask - DUPEK odchodzi..

DUPEK ODCHODZI...

i kto teraz będzie kopał gaz łopatą..?

Odejście DUPKA..miało swoją oprawę..ta medialna..gdzie Dupek sie afiszował i afiszował..jakby nie znając słowa KONIEC..
i afiszował się ...i afiszował..
ale i wymierna to była odprawa..
DUPEK ...na wszelkie możliwe sposoby -szkodził swojemu następcy..
Tak - bezczelnie, tak - trywialnie SZKODZIŁ..
Takim zwykłym DUPKOWANIEM ..
szkodził..
Bo wicie , rozumicie..Dupek ..to - Dupek..
w orły nie pójdzie ..chyba że - z czekolady..
Chyba , ż e z czekolady.. po dupkowsku..

Vote up!
7
Vote down!
0

poko

#1489617

Zaproszone dupki już smrodzą, i POlszewicki jad wciskają, przeciw prawdziwemu Polskiemu prezydentowi.

A buczenie przez POsłów PO w czasie wystąpienia pana prezydenta A. Dudy, POkazuje dobitnie, nie da się współpracować z partią zdrady narodowej jaka jest PO.

żydo ubecja POlszewi chce zostawić spaloną ziemie, dla Polskiej nowej władzy, by próbować PO czterech latach, znowu przejąć władzę, na kanwie niezadowolenia społecznego.

Beata Szydło premierem

Vote up!
14
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1489621

Cytat z dupka..

"zlikwidowanie WSI byzbrodnią i hańbą"

WSI

WS,I formacja dla ZSRR a potem Moskala pracująca..

Jeśli HAŃBĄ jest likidacja uzaleznienia do Moskwy..to -co jest chwałą..?

co jest chwałąs..w/g Bula...takiego dupka..

Smoleńsk?

Smoleńsk jest chwałą.. CZOSNKOWY Smoleńsk..?

Dupki..te dupolizy..te na kolanach ,,

ci "LUDZIE" pozbaweieni przez Boga świadomości WŁASNEJ wielkości..p[rzeszłości dziejów..pokraki intelektualne..

Ludzie UŁOMNI..Ludzie UBODZY -choć bogaci..w finanse..

Ludzie -dupolizy..wazeliniarze..dla OBCEGO prxede wszystkim//

Przede wszystkim..

Powstańcie z kolan - kto chce!!!!

Powstańcie z kolan!!!

Jeśli słowa BÓG HONOR OJCZYZNA ..nie sa wam obce..

za sprawą WSI - jak najbardziej//

 

Vote up!
5
Vote down!
0

poko

#1489626

Szczęść Ci Boże, Panie Prezydencie na każdy dzień rozpoczynającej się służby dla Polski i Narodu!

Dzis jest wielki dzień, dzień zaprzysiężenia Prezydenta RP Pana Doktora Andrzeja Dudy i dzień, w którym następuje koniec serwilizmu wobec szwabów!

http://ichef-1.bbci.co.uk/news/660/media/images/83214000/jpg/_83214780_474656956.jpg

http://ichef-1.bbci.co.uk/news/660/media/images/82903000/jpg/_82903104_dudareuter.jpg

http://ichef.bbci.co.uk/news/660/media/images/83207000/jpg/_83207138_027377964-1.jpg

 

Pozdrawiam :-)

Vote up!
8
Vote down!
0
#1489624

Szczęść Ci Boże, Nasz Prezydencie.

Zaszczyt to dla nas i szczęście, mieć takiego prezydenta, Prawego Polaka (wybacz Leniwcu, powtarzam po Tobie już drugi raz).

Niech Cię w opiece ma Matka Najświętsza, Ciebie i wszystkich Twoich bliskich.

Życzę też sobie abyś był Naszym Prezydentem przynajmniej 2 kadencje.

Vote up!
4
Vote down!
0

Niueste

#1489673