Obcięli "Stokrotce" - no właśnie, co..?

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Mimo niedzieli "uchodźcy" zalewają kontynent, stwarzając coraz większe zagrożenie dla jego mieszkańców. Władze Italii podały, że tylko w ciągu ostatniej doby wyłówiono z Morza Śródziemnego cztery tysiące emigrantów. Ekscesy na granicach bałkańskich państw to już norma, codzienność. W Niemczech, z pociągu "specjalnego" wiozącego "uchodźców" do Berlina, nagle "zniknęło" prawie 200 młodych mężczyzn. Zerwali hamulec bezpieczeństwa i rozpłynęli sie we mgle. Jeszcze o nich usłyszymy... Dziś podano, że grupa "biednych uchodźców" pobiła w biały dzień na ulicy chrześcijańskie małżeństwo w pólnocnej Westfalii. Powodem był noszony przez mężczyznę krzyżyk, a muzułmańscy bandyci nie mieli oporów z pobiciem także jego ciężarnej zony. Radykalni salafici już jawnie rekrutują zwolenników wśród emigrantów w Niemczech. Szwecja potwierdziła dziś informację Jarosława Kaczyńskiego o istnieniu 55 islamskich enklaw w dużych miastach. A ile wiader pomyj wylały me(n)dia na głowę prezesa PiS za te "pomówienia" w sejmie ? Michnik z Kutzem, towarzyszką Środą, cadykiem Smolarem i innymi "mentorami", powinni - by dać przykład " europejskiej solidarności" - przyjąć do swych dacz, w strzeżonych osiedlach, gromadę brodatych "uchodźców" i pomieszkać z nimi wspólnie. Pewnie nie trwałoby to długo, ale zobaczyć po czasie "profesora" Nałęcza czy "redaktora" Kuczyńskiego w turbanie...bezcenne...

Europa Środkowo-Wschodnia idzie śladami Węgier i wypowiada posłuszeństwo oszalałym brukselskim lewakom. Czeski rząd zagroził zaskarżeniem do Trybunału Sprawiedliwośći "kwot uchodźców" a więc de facto UE i jej zgniłego "parlamentu". Budowane są zasieki, mobilizowane armie, odtwarzane granice państw. Tylko III RP trwa w "europejskim" śnie "jedności i solidarności". Jest to oczywiście pic mający ukryć smutną prawdę. "Elyta" PO-sitwy i "autorytety" tuczone od lat przez lewactwo z zachodu, muszą teraz skrzeczeć zgodnie z wolą mocodawców. Nawet jeśli jest to działanie samobójcze przed wyborami. Polacy są w większości przeciwni przyjmowaniu "uchodźców" a niemiecki dyktat wobec nie-rządu Kopacz-ki przyspiesza tylko żałosny koniec tej "obywatelskiej" formacji. Historia uczy, że tak najczęściej kończą narodowi zdrajcy i jurgieltnicy na obcym zołdzie. Ale skąd o tym mogą wiedzieć Mucha, Rutnicki, Kierwiński czy jakiś Tomczyk (lub Tomczak) skoro Tusk kazał zlikwidować nauczanie historii i literatury...Jeszcze 35 dni - wytrzymamy..

Trudno mnie laikowi ocenić co zażywa w niedzielny poranek resortowa "Stokrotka". Ale odleciała dziś zupełnie, twierdząc z poważną miną, że "uchodźcy" to mniejszy problem i zagrożenie niz piłkarscy kibice, bo ci ostatni...obcinają palce...Zdaje się, że dobry Bóg wreszcie zauważył szkodliwą me(n)dialną działalność tej "gwiazdy" i zamienił jej w nocy resztkę mózgu w kisiel. To kłopot dla oficerów porwadzących "panią redaktor", bo przecież miesięczna wypłata juz poszła na konto, a tu 20-go juz taki występ...Generalnie polecam więc telewizyjnym funkcjonariuszom wycieczkę na terytorium kontrolowanym przez ISIS, bo tam nim zdążą podzielić się swą "europejską życzliwą solidarnością", doświadczą pewnie wielu niezapomnianych wrażeń z obcinaniem - niekoniecznie palców - włącznie...Li(z)s, Kuźniar, Kraśko, Olejnik, Tadla, Pochanke itd wyglądają wystarczająco apetycznie by zrobić furorę wsród terrorystów, no może nie należy zabierać w tę trasę Waldemara Kuczyńskiego i Paradowskiej - salafickie wielbłądy mają jednak także swoją wytrzymałość...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (26 głosów)

Komentarze

Wyrobnicuy medialni muszą się wykazać, bo im za to placą. Wczoraj ktoś na fb udostepnil strone Orlosia, na której użytkownicy mieli lajkować zaproszenie imigrantow do Polski. ByŁo tam ponad 4 tys. lajków ale także  1.400 komentarzy. Najwyżej co dziesiaty komentarz był pozytywny. Za kilka godzin, gdy chcialam sprawdzic wzrost liczby polubień i komentarzy zauważyłąm ze zdziwieniem, że wpis zniknął. Widocznie akcja przyniosla negatywny skutek.

Vote up!
14
Vote down!
0
#1493794

No oczywiscie! Tylko lajki byly bo antylajkow jeszcze na fejsie niema. Ale maja wprowadzic, to wtedy zobaczymy stan faktyczny takich akcji. Chyba, ze fb bedzie oszukiwal co by mnie wcale nie zdziwilo. A narazie niezadowolenie na fejsie mozna wyrazac tylko komentarzami.

Vote up!
10
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1493813

Pejszbuk bardzo aktywnie cenzoruje w tej chwili wszystko, na be, a już szczególnie nieprzychylne relacje/świadedztwa. Obawiam się, że gugiel i youwtubę też. Tylko to jest niezauważane. O ile ludzie się żalą blokowaniem kont na pejsie (potwierdzone Hiszpania, Niemcy, Polska, Anglia), to nikt nie zgłasza, że czegoś nie znalazł, skoro nie wie, że mógł. Ilość materiałów szczególnie nowych jest mała i jakby wręcz (mam takie wrażenie) spadała. Materiałów źródłowych/od ludzi "na japończyka" jest jak na lekarstwo. Zauważyliście?

To nie chodzi o jakąś spiskową teorię, ale jak na taki "wspaniały eksodus", przez wszystkie granice UE, jak one długie i szerokie, to telewizory wciąż młócą te same obrazki, ewentualnie "świerzaki" z tych samych miejscówek. I oni gdzieś znikają poza granicą. Od tych kilku miejscówek, w głąb uni, video jest coraz mniej, mniej, aż w końcu nie ma wcale, albo jakieś, i to rzadkie, ustawki.

Nawet na tych propagandówkach widać, że jest ich grubo więcej niż jakieś 120~`160tys, czy nawet 200 (za każdym razem pieprzą co innego, co im akurat przypasi).

Przelazło najmarniej milion. Są głosy, że skopaczona już klepnęła ponad 200tysi do nas i teraz razy no minimum 4 w ramach "łączenia rodzinek po legalu".

Ale oni dalej lezą, płyną i kopaczowa dalej będzie klepać... Przepraszam bardzo, idzie jakoś te wybory przyśpieszyc?

Merkel nie dożyje konca kadencji. Ma trzy bramki. Dwie śmiertelne. Jedną jej strzelą Niemcy (w podziękowaniu), drugą jej ulubieńcy(bo wie za dużo i jeszcze może puścić farbę, komu nie trzeba). Trzecia opcja "złoży urząd z przyczyn zdrowotnych".

Za cholerę ona nie dociągnie do 2017roku.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1493999

  Od  wielu  lat  pisałam  na  blogach  patriotycznych  na  facebooku .   Jakiś  rok  temu  facebook    zlikwidował  moje  konto ,  bo  byłam   niepoprawna  PO litycznie.  To  jest  taka  ich  demokracja  ,  łamanie  prawa  do  swobodnych  wypowiedzi  Artykułu  19  ONZ.   Obecnie  piszę  na  Interii,  ale  moderatorzy  blokują  wpisy  ,  które  pozytywnie  wyrażają  się  o  panu  Kaczyńskim  i  panu  Macierewiczu.  Mile  widziane  są  wpisy  opluwające  PIS,  osmieszające  pana  Kaczyńskiego.  Regulamin  Interii  na  to  zezwala,  nawet  wynagradza  nie  blokowaniem  wpisów  obrzdliwych.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1494086

Zaklamanie i falsz ""kwiatu polszych mediow "" siegnelo juz zenitu , zaslepienie brak obiektywizmu ""dziennikarzy oraz reporterow"" mam nadzieje ze sie zderzy wnet z rzeczywistoscia jak grupy islamskich prowodyrow zaczna domagac sie swych praw .

Mam nadzieje ze rzeczywistosc otworzy im slepia .

Vote up!
8
Vote down!
0
#1493822

bez rozlewu krwi nikt nie zatrzyma.

Polska może tylko zrobić jak Chorwacja:przewieść uciekinierów autobusami do zachodniego sasiada!

Można by też do wschodnich sąsiadów ale to chyba by się nie udało!

 

Nie czas na żarty!

Sytuacja jest bardziej poważna nisz wam się wydaje.

Już jest testowany kanał przerzutu emigrantów przez Ukrainę!!

Koszta przerzutu z Użgorodu do Medyki wynoszą 500$ [informacja od przyjaciół z UA] do Hrebennego 600$.Przez Rumunię 800 kilometrów pokonają w 3 dni.Ukraina 1 dzień!.Za tydzień mamy ich u nas!

 

Vote up!
6
Vote down!
0

kazikh

#1493834

imigrantów można dać do Oświęcimia przecież.

Nawiązać duży kontrakt z jakim chińskim producentem i stworzyć fabryki.

Zyski by zasiliły kasę państwa a imigranci nauczyli by się pracować.

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1493849

   Merkel  nawarzyła  piwa  i  musi  to  wypić.  Islamistów   muszą  przyjąć  kraje,  które  kolonizowały  Afrykę,  grabiły  ją  zniewalały    tubylców.  Polska  nie  prowadziła  polityki  kolonizacyjnej    i  nie  ma  żadnych  obowiazków  wobec  uciekinierów  z  Afryki. Mamy  ogromne  wlasne  problemy,  niedozywione  dzieci  polskie.   Od  lat  nie  możemy  sprowadzić  swoich  rodaków  ze  Wschodu,  którym  grozi  śmierć,  ich  nawet  nie  stać  jest  ,  by    wydobyć  się  na  własną  rękę z  tamtąd. .Dlaczego  bogaty  Izrael,  czy   bogaty  Kuwejt  nie  pomoże  swoim  pobratymcom,  kultura  ta  sama ,  wiara. Merkel  otworzyla  puszkę  Pandory.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1493862

Mamy jak widać Trzecią Rzeszę Pospolitą z Nazi politykami, Nazi sędziami, Nazi urzędnikami, a nawet po części Nazi hierarchią KK, którzy Polaków traktuja jak podludzi.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1493939