Ani kroku w tył - mimo jazgotu "elyty" od jutrzejszego świtu...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wczoraj po raz dwudziesty czwarty świętowało Radio Maryja. Wiele już napisano o roli i pracy dla Polski toruńskiej rozgłośni. Ale obóz patriotyczny nie ma chyba żadnych wątpliwości, że wiosenno-jesienne sukcesy wyborcze to także wynik ciężkiej medialnej pracy tej rozgłośni. To ona mobilizowała odrzuconych i zapomnianych, wspierała biednych, udostępniała mikrofony zagłuszanym przez me(n)dialna psiarnię politykom prawicy. I walnie przyczyniła się do zwyciestwa. Podziękowania dla ojca Tadeusza od najwyższych dostojników państwa, piękne przemówienie prezesa Kaczyńskiego pokazały milionom Polaków,że było warto. Udowodniły, że jeżeli nie dajemy sie podzielić, nie słuchamy fałszywych prognoz i obietnic płtnących z ekranu ogłupiacza to zwyciężamy. "Sto lat" - dla toruńskiej rozgłośni.

 Jutro me(n)dialni funkcjonariusze przypuszczą kolejny szturm na mózgi Polaków. Ich mocodawcom -komunistom, banksterom, ludziom starych służb i międzynarodowym grandziarzom ziemia zaczyna usuwać się spod nóg. Nie mają wiele czasu by, oczywiście bezprawnie, zatrzymać marsz patriotów ku wolnej i suwerennej Polsce. Nie cofną się przed niczym, a jak udowodnił Smoleńsk, nie mają sumień czy skrupułów. Gdy chodzi o utrate gigantycznych zysków z utrzymywania Polski jako lewacko-unijnego kondominium, nie ma ceny i sposobu, którego by nie spróbowali.Dlatego rzucają ne telewizyjny odcinek frontu wszystko co mają najlepszego - "kod-y", Swetru, "GW", "nowośmiesznych", młode lewactwo pojednane ze starymi komunistami, "zieloną zarazę". Na razie straszą "ulicznym Majdanem" ale kto wie, co kombinują prawdziwi rozgrywający w zaciszu gabinetów. Położyli krzyżyk na PO, nie wyszedł im myk z TK, trzeba czegoś innego. Rzecz jasna Swetru bez rozkazu "nie wyprowadzi ludzi na ulicę", ale już za pieniądze Sorosa - może to zrobić. Wątpiącym przypominam kijowski "patiotyczny i obywatelski" Majdan, gdzie i broń i wykwalifikowani "doradcy" szybko się znaleźli.To, że przez tę grę banksterów międzynarodowych cierpią od lat zwykli Ukraińcy, oddzieleni sztucznymi kordonami, nie obchodzi przecież nokogo. Swoją politykę na Ukrainie "robią" Amerykanie, Rosjanie, Żydzi, Niemcy, Francuzi, nikt tylko nie pyta o nic samych gospodarzy.Słabośc państwowych instytucji ukraińskich, toczonych korupcja i nepotyzmem od 1991 roku przegrała z silnym i zaplanowanym atakiem zewnętrznym. Nikt już nie szuka drogi odbudowy suwerennej Ukrainy, wszyscy raczej myślą ile uda się jeszcze wydrenować z "upadłego państwa".

Ten sam pomysł międzynnarodowych grandziarzy nie powiódł się na Węgrzech. Tam także po upadku wladzy "europejskich" socjalistów próbowano szybko pozbyć sie pztriotycznego rządu Orbana. Me(n)dialny wrzask wewnątrz, wsparty pieniędzmi i poltycznym naciskiem z UE miały pomóc zdławić wybijanie się Węgier na niepodległość, przywrócić im status kondominium. Nie udało się - bo Węgrzy, zwykli obywatele, nie posłuchali me(n)diów, za to murem staneli za Orbanem. Byli zawsze tłumnie na ulicach, gdy tylko "Europa" i rodzimi "europejczycy" grozili "faszyzacją" i "dyktaturą". Tego samego potrzeba dziś w Polsce. To dopiero początek drogi. PO-sitwa i jej mocodawcy dostali parę razy w zęby, ale nadal są w stanie otrząsnąć się i walczyć.Nie wystarczy więc jeden marsz, pojedynczy protest. Nasz prezydent, nasz rząd, nasi parlamentarzyści muszą stale za plecami czuć oddech polskiego tłumu. Muszą! Każdy dzień przyspiesza dezintegrację "elyty", wycina kawałek pasożytującego od lat na Polsce nowotworu politycznego.Ale właśnie dlatego, że dzieje się to tak szybko i zdecydowanie tak hłośno wrzeszczą i histeryzuja "autorytety" i "eksperci" z ekranu ogłupiacza. Nie wystarczy juz stać z boku i milcząco aprobować dobrą Zmianę, nie wystarczy nawet klaskać. Trzeba działać, krzyczeć głośniej niż PO-mafia, wspierać. Tu, na dole, gdzie nowotwór zakorzenił się mocniej, gdzie nadal czuje się bezkarny. I, broń Bóg , nie dać się podzielić. Nie wolno uwierzyć kolejny raz zaklęciom sprzedajnych "autorytetów", pozwolić wmówić sobie, że są "prawdziwi Polacy" i "jeszcze bardziej prawdziwi". Tylko jedność, solidarność, poczucie służby dla kraju przyniesie sukces. Uda się - damy radę, lecz tylko wtedy gdy zrozumiemy, że cofnąc się czy zawahac to początek klęski. Ani kroku w tył...żadnej "grubej kreski" ani "okrągłych stołów"...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (23 głosy)

Komentarze

że takim skomasowanym poparciem w różnych mediach trzeba pokierować. Trzeba przeprowadzić masową akcję medialną o skali podobnej do kampanii prezydenckiej, to wtedy możemy liczyć na odzyskanie przestrzeni publicznej i możliwości informowania Polaków o tym, co rzeczywiście się teraz w Polsce dzieje.

Vote up!
10
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1501008

tylko ta metoda jest skutecznym srodkiem na wydarcie im Polski z diabelskich pazor. Przeklete zmijowe plemie, slyszy zlowrogi oddech narodu polskiego za swoimi swinskimi uszami, stad ten strach, panika i grozba wyciagniecia ludzi na ulice. Proba wprowadzenia zametu spolecznego i destabilizacji panstwa. A to juz POdlega pod zamach stanu, dokładnie jak zamach w Smolensku, a za to ołów między oczy. Jezeli juz, ktos wyjdzie to nie beda Polacy, beda to takie same swinie jak te oderwane ostatnio od koryta, tylko te beda z innej chlewni.

Vote up!
10
Vote down!
0

przypadkiem

#1501009

Koryto coraz bardziej puste, a apetyt mają sPOry, lasy ziemia i inne Polskie skarby, obiecali pejsatym parchom, srebrniki judaszowe się dostało, a Polacy ich wywalili od koryta.

Już słychać ajwaj Swetru i spółki, że miało być tak pięknie, a tu Polacy im d.pę skopali, wybierając PIS.

Vote up!
10
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1501014

skowyt wrogow PISu, tym moje wieksze szczescie.
Oderwanie od koryta tej bandy i straszna przyszlosc rozliczeniowa
to smierc w oczach tych sukins..now.
Partia Swetru to przeobrazenie sie PolikociarniSorossowskiej oczywiscie
pod sponsorstwem tej samej WSI i organizacji Batorego co PObolszewia.
Wczoraj pierwszy raz widzialem alkoholika Szechtera naczelnego jakaly,
tuby antypolskiej ze strachem w oczach, kiedy to nowy rzad
wycofal wszelkie dotacje na GW.Mysle ze mimo iz ten szmatlawiec ma
jakis antypolskich sponsorow to juz jest na drodze do upadku.
PIS jak najszybciej powinien wydawac rzadowy darmowy jakis biuletyn informacyjny w formie gazety
bo czarne na bialym najbardziej trafia do Polakow no i oczywiscie
dziennik telewizyjny,ktory jest w Polsce reliktem obdazonym
kultem, a ktory powinien byc jak najszybciej wyczyszczonym z zydokomuszych PObolszewickich agentow w tym z antypolskim Zydem Krasko na czele.
Polacy powinni byc na biezaco informowani o protestach oderwanych ryi od koryta, aby muc te ryje ogladac na zywo biorac udzial w kontr protescie, bo przeciez nie ma lepszego widoku w telewizorni od kwiczacych ryi PObolszewi i zydokomuny.

PS.Do Satyra twoje ZOMOwskie metody palowania mnie nie ruszaja, gdyz takich jak ty chamow na niepoprawnych, ktorzy kaza mi spier..lac z tego portalu to ja nawet porannym moczem nie olewam.
SBeckie antypolskie POmioty i ty trolujace na polskich portalach majace Polakow za debili podszywajacych sie pod katolikow beda wyduszone jak mendy.

Do Verity niestety nie moge wyslac ci priwa, gdyz Gawrion kontroluje moja poczte,poprzez jej blokade a skladanie skarg do niego na nietyczne zachowanie Satyra na NP,to jest tak samo jak z preziem TK.Zreszta kto z kim przystaje takim sie staje moc Styra na NP jest oprat na wsparciu Gwariona gdyz ten nawet by nie zareagowal jak by mu Satyr na leb narobil.
Verito cenzura na NP mnie ogranicza do 3 wpisow na 24h niemoznosci korekty poprzez edycje i dawania punktow,a takze mozliwosci wejscia na moje wlasne blogi.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1501041

- trzeba zwęzić, skrócić i mocno spłycić; bacząc czy nie ma drugiego dna, 

Vote up!
3
Vote down!
0

Racjonał

#1501109

Struktury kościoła w Polsce pełne są germańskiej i sowieckiej agentury

Prosty przykład - Rozbark - od 1927 dzielnica Bytomia:  

Katedra na Wawelu została ufudowana przez pochodzącego z Rozbarku Jana Kołdę (Nankiera)

Rozbarskie kościoły ufundowane pod niemieckim zaborem Babenbergów - niemieckich agentów, potomków Władysława Wygnańca współpracujących z terrorystami Zakonu NMP (Krzyżakami) zwanych mylnie "Piastami Śląskimi" - przez potomków Kołdów i Spyrów - prastarego rodu związanego z zarządzającymi ziemie Słowian już od VI wieku rodami Dzierżoniów (Dervan) i Kołodziejów (Coloditi) przodków dynastii Piastów

W 1298 roku książę Władysław Łokietek próbował odwiedzić swego zniemczonego krewnego Kazimierza Bytomskiego nie został jednak wpuszczony do okupowanego przez Zakon NMP grodu. Łokietek został ugoszczony przez Spyrów zamieszkujących Rozbark na wschód od Bytomia, odwiedził również Kołdów i swych węgierskich przyjaciół i oficerów Zychów prowadzących garnizon Zychcice i Wojkowice na północno-wschodnich obrzeżach Rozbarku. W dowód wdzięczności książę ufundował na Rozbarku szpital i kościół pod wezwaniem św. Ducha

Drugi rozbarski (polski katolicki !!!) kościół ufundowali Spyrowie w trakcie ostrych prześladowań akcji "Kulturkampf" i "Lebensraum" Bismarcka (w tym okresie nazwisko Kaźmierczak zmieniło się w Kasner a następnie w Merkel). Gdy wszystkie kościoły w okolicy zostały zamienione w luterańskie agentury germańskiej propagandy obydwa rozbarskie kościoły pozostały ostoją polskiej kultury i wiary katolickiej. 

Obecnie struktury kościoła penetrowane są ponownie przez germańską a na dodatek przez sowiecką agenturę

Były sowiecki "prezydent" Bytomia Piotr Koj handluje zrabowanymi majątkami (wciąż) mordowanych, kaleczonych, więzionych i wypędzanych Spyrów, jego żona sowiecki "prokurator" zajmuje się formalnościami i zacieraniem śladów przestępstw a syn, kilka lat temu "wyświęcony na kapłana" penetruje struktury wspomagajcego tę działalność i piorącego zrabowane majątki kościoła. 

http://niepoprawni.pl/blog/zetjot/polska-uchodzcy-kurdowie

http://niepoprawni.pl/blog/rafal-brzeski/terrorysci-i-media

http://niepoprawni.pl/blog/poeta/polska-najbogatszym-krajem-na-swiecie-pierwsze-czytanie-na-niedziele

Tu na zdjęciach oprócz Piotra Koja (najniższy szczuropodobny z fotografowanych), prawie cała germańsko-sowiecka banda okupująca Rozbark (większość to Ukraińcy), wśród małoletnich ukraińskich statystek poprzebieranych w "śląskie stroje rozbarskie" pochodzące z małopolskich Cepelii z okolic Krakowa - akcja dozoru "oficjalnej" wersji historii Rozbarku, redagowanej przez sowiecką agentkę z Ukrainy, sowieckiego proboszcza Jana Palucha i sowieckiego terrorystę Bronisława Szczynukowicza vel Komorowskiego, jeden z ostatnich niedobitków rodu Spyrów i Zychów torturowany w tym czasie w więzieniu i pobliskiej komorze gazowej ("ABW", Katowice, "Policja" ul.Rostka, Bytom), proszę zwrócić uwagę na obecność agentury sowiecko-germańskiej w osobie Jerzego Buzka (Georg Busseck), który zajmuje liczne majątki wymordowanych i deportowanych w najbliższej okolicy: 

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/prezydent-bronislaw-komorowski-w-bytomiu-zdjecia-wideo,1870963,artgal,t,id,tm.html

http://niepoprawni.pl/blog/marek-ciesielczyk/polski-biegun-korupcji-tarnow

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1501068

Ołów jest drogi i jednorazowy. Chyba że, po trzech jeden za drugim. Szubienica i sznur jest bardziej ekonomiczny, wielokrotnego użytku i tak samo skuteczny.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1501070

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Równa Babka został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

PS T dl mn cś węcj nż gęb płn frzsów Plsc bzndzjn pprzn płn hpkryzj. Ptrzę czy przcrm z zdmn, ż  flszyw, ttln zkręcn mntln mrln pskdztw brzydlwym, hydnym ryj, mjąc nprwdę pdł rzczy n smn żywją PS jk przykrywk dl swch łjdctw.

PS nlży czyścć z szmwn, trzb przprwdzć sncję, t ms być prt nskztln przjrzyst jk krysztł, ms nstąpć bzwzglądn slkcj.

ps

Klnd chyb n jst z PS?

jk t n prć w tępy pnmck ryj?

 

Vote up!
2
Vote down!
-8

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1501017

"PiS należy oczyścić z szumowin, trzeba przeprowadzić sanację, to musi być partia nieskazitelna i przejrzysta jak kryształ, musi nastąpić bezwzglądna selekcja."

A może jakieś nazwiska które to przeznaczymy do odstrzału:-)))))

Vote up!
9
Vote down!
0
#1501019

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Równa Babka został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1501020

no to nam sie objawil gps65 w spodnicy

zalosne

Vote up!
8
Vote down!
0
#1501025

....przypomina trochę niejakiego hadasa ;)

Vote up!
4
Vote down!
0
#1501046

Kraków:

Stalinowski agent - były radny PiS - Andrzej Bielarz

http://geo-glob.pl/bielarz/index.htm

Działalność: 

wykorzystywanie środków publicznych do celów prywatnych

okradanie i dewastacja mienia sąsiadów

zawłaszczanie mienia (w tym nieruchomości)

biologiczna likwidacja i kaleczenie opozycji przy pomocy funkcjonaruszy (VI KP, Kraków i Straż Miejska Podgórze)

 

Przykład: 

Posesja ul. Myślenicka 167, Kraków

dewastowana od 1994 roku przez klan Bielarzy (ul. Myślenicka 167b)

Właściciel posesji prześladowany i kaleczony od 1993 przez funkcjonariuszy (głównie VI KP, Kraków)

a od 2003 roku regularnie kaleczony m.in. w aresztach "ABW" i sowieckim obozie koncentracyjnym "Kobierzyn"

będąc w tym czasie (i wciąż nadal) "poszukiwany" przez "organy ścigania".

 

Andrzej Bielarz brał prawdopodobnie również udział w akcji prowokacyjnej "zamach na sejm":

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/zamach-na-sejm-brunon-k-zbudowal-bombe-na-uczelni_292052.html

http://wyborcza.pl/1,76842,12894834,Bomba_na_Sejm__Co_robily_sluzby__zeby_powstrzymac.html

http://www.fakt.pl/Brunon-K-nie-mial-materialow-wybuchowych-na-uczelni-Czy-Brunon-K-mial-materialy-do-zrobienia-bomby-,artykuly,195887,1.html

 

oraz mniej znanej akcji dyfamującej Ryszarda K.:

http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/2956174,w-swoszowicach-i-wroblowicach-od-tygodnia-plona-samochody,id,t.html

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1501171

Witam Pania! Ja w swoim otoczeniu PISu ,nie spotkalem takiego przypadku! A znamy sie wszyscy od wielu lat! Wiec nie ma co czyscic! Pozdrawiam!

Vote up!
7
Vote down!
-1

ronin

#1501023

...... to wspaniałe, wspólne dzieło milionów Polaków z kraju i z całego świata, którzy wspierają te piękne owoce ewangelizacji od dziesiątków lat modlitwą i ofiarami. Jednak każdy uczciwy wie, że może i nie byłoby tak wielkiej mobilizacji narodu, gdyby nie ten zwyczajny człowiek, lecz jakże bogaty zarazem w przeróżne dary redemtorysta: O. Tadeo Rydzyk. Zawsze dawałem świadectwo i nadal będę to robił, że jest to jeden z największych Polaków naszych czasów, a zapewne i dalej. O. Tadeo Alleluja i do przodu! Jest jeszcze wiele do zrobienia w naszej zbiedzonej, upadkiem wielu ojczyźnie.

A nam niepoprawnym chciałoby się b. życzyć, byśmy się nie dali zaszczuć, bo oni właśnie tego chcą, byśmy nie zniżali się w naszych tekstach do języka rynsztokowego, gdyż dla nich to jest właśnie najsmaczniejsza pożywka, by nas zaraz oskarżać, znieważać i we wszystkim pomniejszać nasz ciężko wypracowany dorobek. Niech króluje pośród nas pasja odkrywców i niedających się zastraszyć blogerów - komentatorów. Z pasją ostro do przodu, damy radę!

Vote up!
8
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1501018

jazgot i zgrzytanie zebow slychac wszedzie po przegranej POpaprancow , tubany ""ekspertow, profesorow"" od wszystkiego lacznie z ekomonistami doradcami poprzedniego rzadu jazgocza jak przekupki na podmiejskich targowiskach sprzedajacy zepsuty towar .

Tak , zadnego kroku w tyl , tylko ten  kto kroczy naprzod z podniesionym czolem i zdecydowaniem ma szanse na zwyciestwo i wygranie tej walki z zgnilizna moralna , aferami , przekretami , zakupami wyzlomowanego sprzetu wojskowego  ( niemcy wyzlomowali 100 czolgow a byly minister i poprzedni rzad kupil te czolgi).

nalezy zrobic porzadek takze z metnymi mediami  publicznymi , stronniczymi "dziennikarzami "" aby nadal nie siali falszu i niezgody miedzy ludzmi .

Vote up!
6
Vote down!
0
#1501043

Kupisz sobie mieszkanie na kredyt.. a tu ciach - a nawet - prach.tak POrobią- żeś niewolnikiem.

Spłacasz, spłacasz a dług twój rośnie..Rosnąco- rośnie..jak po jakiś drożdrzach bankowych..

Jak mówią inni ;- wiedziały gały , co brały..

Choć, to jawny napad przy udziale instytucji "wyższego zaufania publicznego" czytaj; - BANKU..

Dodać , tu wypada -opcje walutowe... analogiczne do kredytów we frankach.

Takie BANKI ..to one nie mogą zbankrutować.

.Dotacje od państwa, różne wsparcia , ulgi.. Żyć i nie umierać dla banków..

Czy tak musi być poukładane społeczeństwo? Spytam -retorycznie..

Czy muszą być ludzie o nieograniczonych przywilejach- PONAD ludzie..

A przecież to zwykły obraz lichwy - niewolnictwa..

Upodlenia ludzi..

KORPORACJE PRAWNICZE..

 

Trójpodział władzy ..zakłada udział kontroli prawniczej nad ustawodawczą i wykonawczą.

Nie może to być , jednak..przysłowiowy "kredyt we frankach" Władza sądownicza osadzona w KORPORACJI..nie może NAKAZYWAĆ..zakazami, wpływać na deformowanie intencji rządzących tak aby ICH interesy -KORPORACJI.. stały się interesami nadrzędnymi..Prawnicy nie mogą DOMINOWAĆ..bo o o jakim trój-podziale w tym przypadku mowa..

czyli pytanie : - kto tu rządzi Leona, z poczty, czy jego syn?

Nie może być tak , że jakaś grupa ludzi, powiedzmy kominiarze..uzyskają od narodu władzę ABSOLUTNĄ...

Sami będąc-ponad nią..niewybieralni..nie do odwołania.. "nieprzemakalni".. powstanie , bowiem DYKTATURA...sprzeczna z zasadami demokracji państwa prawa..

MY panu prezydentowi NAKAZUJEMY - niezwłocznie..."Wykonać i nie dyskutować"..

Bo, MY (korporacja) to my tu rządzimy!!!!..na gruncie prawa.. takie bezprawie zrobimy..że..AŻ..że AŻ.

Bo , nie papryka jest najważniejsza ..ale PRAWO..-prawnicze..I my są PRAWO..i my- "są" WŁADZA.

Banki powinny być - dla ludzi..a nie odwrotnie..

Prawnicy powinni być- dla ludzi, a nie odwrotnie..

Lekarze powinni być od leczenia ..a nie TYLKO..od zarabiania..

Jak tyłek, przysłowiowy -od siedzenia..

Powiedzmy sobie jest państwo pt POLSKA a w tym państwie rządziła sobie od 1944 -komuna Moskalowa ..komuna..

Mieli do dyspozycji WSZYSTKO..wszystko!!!

POwyłamywane nogi OKRĄGŁAEGO STOŁU w MAGAlence..tak ustawiły proporcje ..że -komuna.. się sprywatyzowała..Teraz to nie są -komuniści.. ale- kapitaliści..CAŁOM GEMBOM..

To państwo do nich -towarzyszy należy!!!!!

I tak jest "dobrze" i tak jest "sprawiedliwie"..jak mówią różne agendy interkomu.. choćby - obrońcy demokracji..obrońcy komuny uciśnionej..w GWnach.. i innych .. toteż słyszymy PiS ;- PiS ZAWŁASZCZA PAŃSTWO..

.tak mówią..tak - lamentują..

Skoro tak jest..to od KOGO ...ten PiS je przejmuje?

Czy unormowanie proporcji w TK -zawłaszczonym przez poprzedników...PRZYWRACANIE NORMALNOŚCI w proporcjach jest zawłaszczaniem?

Skoro zawłaszcza jedna opcja polityczna ..to- jak było dotychczas?

Kto trzymał łapę nad TK?..Kto to był?

Jak Kali ukraść..to- dobrze.. Gdzie byli..obrońcy demokracji , ci - krajowi..i te usłużne dziwolągi z komitetów, obrony demokracji ..jak PO i PSL ..zawłaszczyły wszystko?

Gdzie ONI byli?

Dlaczego LARUM nie ogłaszali?

W Polsce w odróżnieniu od innych państw..korporacje : prawnicza , bankowa..ale i inne ugadały się z komuną..To , taka "polska" specyfika..mamy po jednej stronie szeregi tych co łupią ..okradają .. produkują biedę..i to

BEZLITOŚNIE...Bezlitośnie!!!! A z drugiej strony - demokratycznie wybrany rząd,którego zamiarem jest przywrócenie odpowiednich proporcji..mocno zachwianych..pomiędzy NARODEM a jego sługami.. tak , tak..:banki powinny służyć - narodowi ..Prawnicy, jako grupa społeczna to doradcy dla społeczeństwa a nie jego dominanci

.. policjanci - to ci w   od porządku..

Sądy, od sprawiedliwych wyroków.. Rolnicy od żywności..itp.. Inaczej ,

inaczej.... zalegalizujemy -seryjnego samobójcę...

Za bardzo KOMUNA..przyzwyczaiła się do POsiadania.. Przywracanie normalności - nazywają bezprawiem zamachem na demokracje ..itp..

Widać demokracja zależy od tego do kogo DOBRA NARODOWE przynależą..

Taki Bronek..to na odchodne "złoty pierścionek sobie POd-bał" ( ukradł)..

Bo to przecież, ICH..ta Polska i to jego było!!!!!!

Sokowirówki..meble..dzieła sztuki..To wszystko jest ICH..

Naród jest ICH..i ONI ..z tym narodem..to mogą- WASZYSTKO..wszystko..

Niegrzecznych się wymorduje w ramach POrządku a innych będziemy okradać..w ramach demokracji.

Demokratycznie -okradać..I tak jest "sprawiedliwie, uczciwie" .

Tylko-sza...

Tadla, PO i PSL-u przychylna..jak i Lewicka..Kraśko i inne -resortowe dzieci.. Tylko -sza..PROPAGANDA...sączy się ..

Obywatelu!

Masz wątpliwości ..włacz TVN..TVO - info..tam uzyskasza wytłumaczenie - jak masz myśleć..

I to jest NAKA..-wykonać, masz obywatelu TAK myśleć....A PREZYDENY - niezwłocznie - podpisać..-wykonać..

Tutaj stoją domy/a tam będą stać/ widać ,że rozkwita/ ( Smoleń)

i BANKI dadzą kredyty.. i prawnik obroni - POgłaska.. i telewizja opowie o "zielonej wyspie"..

"Kanalizacja, to jeszcze nie rzeka " jak pisał Kofta..

ozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

poko

#1501047