Mimo zPOdziejskiej hucpy w Sejmie - uważajmy na "milczące psy"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

"...Trzeba rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność...Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu. Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę...Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna do skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arnitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzic do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i kromki chleba."

Ten przydlugi wstęp to nie jest instrukcja dla szKODników, ani nawet tzw. PO-słów, okupujących sejmową salę. Nie jest to nawet instrukcja Kiszczaka dla funkcjonariuszy SB. To po prostu XVIII-wieczna instrukcja Katarzyny II dla rosyjskich dyplomatów, w tym konkretnym przypadku dla Mikołaja Repnina, obejmującego w listopadzie 1763 roku ambasadę w  Warszawie. Proszę to jeszcze raz dokładnie przeczytać. I podstawić pod nie wydarzenia w kraju od momentu objęcia władzy przez PiS i prezydenta Dudę w 2015 roku. Tzw. opozycja przez osiem lat swoich nie-rządów skłócała i okradała Polaków, niszczyła planowo polską gospodarkę, handlowała bankami i spółkami strategicznymi, rozbrajała armię, likwidowała edukację by uczynić z Polski tylko kolonię obcych, pełną tępych i niesamodzielnych pracowników montowni i marketów. I wiele im się udało. Zgodnie z instrukcją posługiwali się kłamstwem, odwracali znaczenie pojęć, łgali i tumanili od rana do wieczora. Kreowali fałszywe "autorytety", stworzyli żerującą na publicznych pieniądzach sitwę, którą nazwali elytą III RP. Celowo i z premedytacją "wywoływali dziedziczny trąd", dzielili i jątrzyli. Wyśmiewali patriotów i bohaterów, zwalczali wiarę, wojowali z Kościołem. W imię "postępu i nowoczesności europejskiej" omal nie uczynili z Polski niemieckiego landu i nie przyjęli w dodatku dobrowolnie z miliona "uchodźców".Sumienia, prawdę i przyzwoitość zastąpili pieniędzmi z kradzieży i korupcji. Posunęli się nawet do współudziału w fizycznym usunięciu części patriotycznej elity. Czy można się dziwić temu co dziś robią?

Ludzie ci wiedzą, że za chwilę odcięci zostaną ostatecznie od koryta publicznych środków. Trzeba będzie oddać pieniądze "zarobione z góry" za ustawione przetargi i "podretuszowane " umowy. A to dziesiątki, jeśli nie setki milionów złotych. A ile stracić mogą ich obcy mocodawcy? Sorosopodobni geszefciarze, którzy na pompowaniu pieniedzy w różne lewackie "fundacje" i "stowarzyszenia" (vide Fundacja "Batorego"), kształtowali i stymulowali polityczną rzeczywistość Polski? Mając pewność, że sukces wyborczy nie jest możliwy, realizują polecenia oficerów prowadzących. Nikt przecież poważny nie uwierzy, że PO-pajace rodzaju Muchy, złodziejaszka Nitrasa, Szczerby, Kierwińskiego czy paniulek z "nowośmiesznej" są w stanie samodzielnie coś wymysleć. To po prostu atrapy, "woszczennaje kukły" decydentów ze wschodu i zachodu.

Jest jeszcze coś niepokojącego, udział w akcji "obrony demokracji" - "milczących psów" służących obcym. Katarzyna II wyjasniając Repninowi rolę "milczących psów" w operacji ujarzmienia Polaków tak mówiła - " Milczący pies powinien być wzorem patriotyzmu...korupcją "milczących psów" będziemy nimi rządzić...Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym do niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli." Poszukajmy i ujawnijmy wokół siebie "milczących psów" póki jest jeszcze czas...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (23 głosy)

Komentarze

Świetny tekst. Dziekuję. Nic dodać, nic ująć. Nasuwają mi sie co prawda jakieś mysli, ale poczekam z ich prezentacją, by nie zepsuć innym procesu własnego wyciągania wniosków.

Pozdrawiam (podałem dalej na fb i twittera)

Vote up!
13
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1529160

Koniecznie należy przypomnieć początek instrukcji, w której Katarzyna II pisze o Polakach, że gdy czujemy zagrożenie to przypominamy "wściekłego wilka w nagonce" i jesteśmy znakomitymi żołnierzami, obawiam się, że te atuty przyjdzie nam wcześniej czy później wykorzystać.

Instrukcja rozpoczyna się wstępem: "Istnieją różne narody, a raczej różne narody mają różnego ducha. Jedne można podbić i przesiedlić w celu zagarnięcia ich ziem, a świat nie podniesie wrzasku - to małe narody, plemiona. Z innych można uczynić małym wysiłkiem niewolników i będą chętnie lizali rękę Pana – to narody o podłej duszy, od kolebki niegodne samostanowienia, w wielkich obszarach Azji roztopią się bez śladu. Z trzecimi wreszcie nie można zrobić ani tego, ani tego, przynajmniej nie od razu – to Polacy. Nie można zaanektować ich państwa, bo trzeba byłoby się dzielić z Prusami, Austrią, Turcją i Bóg wie jeszcze z kim; narzuca to europejska równowaga sił. Po drugie nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce"...

Vote up!
13
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1529165

Do niedawna w części hoteli na Sycylii, gdyby ktoś grzebał w cudzych rzeczach, pokrzywdzony dostałby przeprosiny.........
wraz z dłonią grzebały

Vote up!
13
Vote down!
0
#1529171

    Witam! Wojsko Polskie LWP zwane i powołane za komuny, często poddanych sowieckim okupantom. Stan Wojenny! Wszyscy o iym wiedzą. Polskie Wojsko powinno być  Zelaznym Elektoratem Polskiego społeczeństwa. Rozmawiałem dawno kilka lat temu, ale niektórzy mentalność najemników, miestety Sowieckich! Nasi  obrońcy kraju, obecni oficerowie średniego i wyższego szczebla służą, mając obowiązek służyć Polsce!  W LWP służyli wybiórczo, więc odeszli. Mamy wreszcie Polskie Wojsko!  Mamy obronę Terytorialną Mamy Polskich oficerów, a przede wszystkim ludzi, wojskowych patriotów i naród kochający Polskę! Mamy i cieszy. My jednak jedziemy do stolicy wyrwać chwasty hucpy chlewa postkomuny i Targowicy z Polskiego Sejmu!,.Koniec żartów z Polską. Zdrajcy i kolaboranci przed Polskimi sądami ,które nastaną.,Złodziej kamienic,,też kolaboranci Nie damy pogrzeżdż .Ziemi Polskiej! Po budę ruską też przyjdziemy,ale z przytupem ruski szczylu. Nie ma przyzwolenia na kolonizacę Polski!.Pozdrawiam!

Vote up!
15
Vote down!
0

ronin

#1529172

Mamy,mamy,pomnażamy ale nie zapominajmy że odbuduwujemy Polskę i Polaków jak po spaleniu. A to wymaga czasu i pracy. Zadać należy pytanie; czy wszyscy bierzemy w tej odbudowie udział? CZy wszyscy pomagamy temu Rządowi. Powinniśmy pisać indywidualnie  lub zbiorowo listy do WARCHOŁÓW zajmujących bezprawnie Sejm (oceniać ich postępowanie), a przynajmniej do tych którzy mają odrobinę wstydu. Oczekiwany porządek w kraju, równiez i Sejmie i odpowiedzialnośc za warcholstwo jak widac nie może być przywracany bez naszego udziału.

Vote up!
2
Vote down!
0

Kolejorz

#1529257

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1529209

definicji "milczących psów Katarzyny" pozdrowienia lipcowe :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#1543970