Knebel Zdradka

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dziś w parlamencie, którzy jest zdaje się władzą ustawodawczą, "marszałek" Sikorski pokazał figę demokracji. Gdy tylko poseł Kownacki zaczął zadawać pytania dotyczące związków Komorowskiego ze slużbami PRL i III RP, Zdradek po prostu ....wyłączył mu mikrofon. Za grzeczni są posłowie PIS-u. Powinni wzorem "Samoobrony" wejść na mównicę sejmową i zablokowac obrady. Niesłychana bezczelność Zdradka znów mu uszła płazem. Przecież polskojęzyczne me(n)dia nie pokażą tego milionom ogłupianych przez telewizor rodaków. W rozgrywce z bandytami i zlodziejami nie można stosować zasad ludzi przyzwoitych.Sikorski samą swoją obecnością hańbi urząd marszałka Sejmu. Po co mu pomagać?

Tusk i Kopacz-ka wczoraj w lewackiej centrali UE de facto zgodzili sie na likwidację polskiego górnictwa. Tzw. "dekarbonizacja" wymyślona przez brukselskich biurokratów to nic innego jak przymus dla krajów peryferyjnych i niesuwerennych - czyli także Polski, do likwidacji własnymi rękami górnictwa stanowiącego konkurencję dla niemieckich kopalni. Nikt przeciez trzeźwo myślący nie uwierzy, że "dekarbomizacja" obejmie tez niemiecki sektor górniczy, Angela wie kto ją wybrał i popiera. Unijne dyrektywy są dla frajerów - a kim są Kopacz-ka i Tusk? Podobnie było ze stoczniami, polskie padły, bo nie mogły uzyskać "unujnej pomocy", rząd niemieckie wsparł swoje stocznie i działają doskonale do dziś.

Komorowski przestał na razie straszyc Polaków "gospodarskimi wizytami". Przedstawione przez zespół pralamentarny jego powiązania z WSI, przekrętami finansowymi, agenturą, powinny przerażać i raz na zawsze odsunąć tego nieudacznika z polityki. Powinny...Tylko ilu Polaków iwe, że w ogóle jakis parlamentarny zespół istnieje? Me(n)dia bronią "głowy" państwa bo to ważny fundanment sitwy  III RP. Co prawda w sondażach mu "spada", ale obawiać się trzeba  PKW, me(n)diów, służb i obcej agentury w końcu, której burak i głupek w roli prezydenta Polski bardzo odpowiada.

Odgrzano ponownie "afeerę SKOK-ów" i chyba zPOdzieje strzelili sami do siebie. Nawet me(n)dia musiały poda, że SKOK Wołomin to finansowa piramida robiona przez ludzi bardzo odległych od senatora Biereckiego i SKOK-ów prawdziwych. Przy okazji wyszła rola jedej z latorośli prezydĘta. Ale to juz przecież norma - syn Halickiego, córka Vincenta, syn Tuska, syn Komorowskiego...Z domu nie wyniesli zasad i przyzwoitości, dla nich geszeft, "prywatyzacja" majątku narodowego to normalne zajęcie.

No i na koniec jeszcze jeden dowód na teoretyczność III RP. Otóz po tragedii w Tunisie me(n)dia pokazywały stale "sztab kryzysowy", który "energicznie, profesjonalnie, skutecznie..." pomagał pokrzywdzonym. Tak było do wczoraj gdy turyści wrócili do kraju. Oczywiście  pomogły biura turystyczne a nie żadne "państwo". I zaczęli opowiadac przed kamerami,że przez dwa dni nikt z władz się z nimi nie kontaktowal, nie otrzymali tez żadnej pomocy od "dyplomatów". Musieli sobie radzić sami. To tylko kolejny dowód na to, że jeśli my -Polacy sami się nie zorganizujemy i nie popędzimy sitwy tam gdzie jej miejsce czyli na śmietnik - to będziemy odpowiadac przed nastepnymi pokoleniami, że żyją pod zaborami.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

To prawda, posłowie PiS są zbyt grzeczni! Nie nauczyli się od lat, że to w starciu z chamem nie wychodzi.

Trzeba krzyczeć! Zamykają mikrofon? Sto osób powinno wstać i na głos skandować zarzuty. To naprawdę można przygotwać. To zaczęło się już od przewrotu czerwcowego, opozycja zawsze się certoli i stara być miła, a te potomki PRLu robią co chcą i jeszcze dorabiają mordę drugiej stronie.

A z chamem trzeba jak majster ze słynnego skeczu kabaretu Dudek! Sprzeciwać się siłom/ą.

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1470427

Wrócił do PiS Kurski. Niech dadzą mu krzyczeć. Po kilku latach odstawki może zrobił się bardziej strawny dla niektórych. Pisza o nim różne rzeczy, ale to własnie jego film "Nocna zmiana" uświadomił mi dobitnie, kim naprawdę są Tusk, Pawlak i Wałęsa. 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1470465

Od kiedy słowo "grzeczni" zastępuje słowo "nieudolni" ?. 

Vote up!
3
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#1470494

Od kiedy zdrajcy najgłośniej wykrzykują, że są Polakami.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1470504

Święte słowa...

Vote up!
2
Vote down!
-1

TYBERIUSZ

#1470506

Zdrajcy rzadza naszym krajem,spychajac go na skraj przepasci!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1470431

My juz spadamy i tylko modlic sie zeby ladowanie bylo w miare lagodne. Przydal by sie spadachron lub poduszki.

Do turystow nie jechac do krajow zagrozonych walka.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

casey

#1470445

wprawdzie to opozycyjny ale zawsze zlob.Po co sie za bardzo wychylac dla publiki pytania zadano i po ptokach tak ze by nikt nie mial pretensji ze mamy oPOzycje.Ciekawe jak nastepnym razem Radek kaze sluzbaom wyprowadzic posla czy PIS sie ruszy?

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1470439

PIS zrobił swoje.

Jak już od 7 lat.

A od ruszania to MY a nie PIS.

Tylko że "my" umarło w rozmontowanej przez komuchów "S".

Do rozmodlonej w "TV" bandy baranów, nie dotarło jeszcze,

że ukradziono nam także "my".

Vote up!
6
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1470440

To zle i dobrze. Z jednej strony to trzeba miec silna grupe. Z drugiej ciezko jest zwalczac male dobrze ukryte grupki. Tak bylo z

partyzantka. Rozbijesz jedna a tu zostalo kilkaset innych. Rada dla turystow: nie jechac do krajow zagrozonych walka.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
3
Vote down!
0

casey

#1470443

jak bylo zorganizoiwane podziemie,nikt nie przekazal wartosci jakie przyswiecaly polskim patryjotom
kiedy ojczyzna byla w potrzebie.A teraz ojczyzna jet jak najbardziej w potrzebie.
Z polska armia podziemna masz racje ze nie mozna jej bylo rozbic,a gdy rozbito maly odziala zaraz na jego miejsce byl nastepny sklad.Juz za zaboru rosyjskiego nie pomne kto carowi klarowal ze Polacy to sami waleczni przywodcy, ze jak sie pojmie jednego to zaraz na jego mijsce jest inny jeszcze bardziej odwazny.
Mam nadzieje ze swiadomosc i patryjotyzm w koncu zawita pod kopuly Polakow i sie wyzwola spod obecnej okupacji i pod sciane poprowadza zdrajcow.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1470446

KOlejna wpadka Sikorskiego Radka
 

http://www.poloniatube.com/?p=4743

Vote up!
3
Vote down!
0

Poloniatube

#1470449