Zastępcza wojna Kozieja

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

70-ta rocznica wyzwolenia KL Auschwitz przez Sowietów dzisiaj. PrezydĘt w swoim stylu beznamiętnie jak kukła wybełkotal okolicznościowe formułki (i dlatego zapewne w "sondażu" mu urosło - do 52%, ciekawe czemu nigdy mu nie "rośnie" do 49%?). Byli goście, nawet wnuk Rudolfa Hoessa przyjechał, tak jest wnuk komendanta KL Auschwitz! Brakło natomiast miejsca dla dzieci rotmistrza Pileckiego, jedynego czlowieka w Europie, który dobrowolnie poszedł do KL Auschwitz, by opowiedzieć prawdę o tym potwornym miejscu... Tak wygląda III RP...pic i fotomontaż oraz wdeptywanie w błoto prawdy poprzednich pokoleń.Kopacz-ka zaginęła gdzieś w zakamarkach szafy - ma czas do piątku na rozmowy z rolnikami.

A na Ukrainie dalej leje sie krew, giną niewinni ludzie. Obie strony nie zwracają na to uwagi. Prezydent Putin wie,że może grać ostro, bo ma po swojej stronie "sojuszników" - Niemcy i Francję. Kanclerzyna Merkel dziś, po niedzielnym zwycięstwie Syrizy w Grecji, jeszcze szerzej uśmiecha się do Putina. Prezydent Hollande odczeka chwile i dostarczy Rosji wybudowane "Mistrale". Co tam sankcje, francuskie stocznie nie mogą stracić pieniędzy. Sankcje są dla takich jak Polska, niesuwerennych i słabych, kto poważy się sypnąć prawde w oczy prezydentowi Francji? Na Twitterze "pogroził" Rosji sam "prezydĘt Europy" - straszna panika pewnie w Moskwie. Pajac, robiący za niemieckiego lokaja w przedpokojach możnych, od miesięcy nie pomyślał nawet o bagnie, które tu po sobie zostawił. Wszak dla niego polskość to nienormalność... W czasie nieobecności Komorowskiego, od rana dał głos w telewizorze prezydĘcki Koziej. Szef "Biura Bezpieczeństwa Narodowego" jakby żywcem wyjęty z "ministerstwa nienormalnych kroków" Monthy Pythona, objaśnił zachwyconym dziennikarzom, że to co się dzieje obecnie na Ukrainie to nic innego jak "wojna zastępcza". Ot, mądrego radość posłuchać...Potem prezydĘcki Koziej ( członek egzekutywy PZPR w LWP) stwierdził,że nasza niezwyciężona armia nie wesprze Ukraińców bo " to jest wbrew polskiemu prawu". Natomiast nie wykluczył wizyty żołnierzy rosyjskich w Polsce, ostrożnie zauważając, że "taka możliwość teoretycznie istnieje". A jaka możliwość jak nie teoretyczna, jest najlepsza dla teoretycznego państwa?

Rocznica wyzwolenia Auschwitz i Koziej. Kilkadziesiąt lat temu rotmistrz Pilecki poświęcił siebie by opowiedzieć zachodowi o okropnościach obozu koncentracyjnego, by wywołac reakcję "wolnego świata" wobec niemieckiego barbarzyństwa. Odpowiedzią było milczenie. Odpowiedzią na Katyń było milczenie. Odpowiedzią na jałtańską zdradę było także milczenie zachodu. A jaka była odpowiedź na Smoleńsk? Puste miejsca na Wawelu dla prezydenta USA, kanclerz Niemiec, prezydenta Francji, premiera Anglii.....milczenie. To na czym opierać przekonanie,że po "udzieleniu bratniej pomocy "represjonowanym" Rosjanom w państwach bałtyckich", prezydent Putin nie stwierdzi, że i w Polsce dzieją się rzaczy, na które Rosja nie może pozwolić. Co odpowie mu zachód?- ......wiadomo.

 A tow. Koziejowi, absolwentowi kursu Sztabu Generalnego ZSRR ( zabezpieczanego przez GRU) z 1987 roku, przypomnę, że z Kaliningradu do Warszawy jest mniej więcej tak samo daleko jak z Wrocławia. Tylko Rosjanie będa szybciej - nie mają Pindolino...

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

sie w swiatowych i polskich mediach na temat II Wojny Swiatowej,niby wyzwolenia przez kacapska armie, na temat Holokaustu przy okazji 70 rocznicy otwarcia bram w Oswiecimiu.
Duzo klamstw slyszalem, ale teraz jest nowe,oczywiscie szkalujace Polakow.
Wlasnie "znaleziono"zapiski niemieckie dlaczego budowano obozy zaglady na terenach okupwanych w Polsce.
Otoz dlatego ze Polacy mieli jakoby usparwiedliwiac Niemcow za ich pomysl eksterminacji Zydow,na terenach zachodnich krajow tak latwo by Niemcom nie poszlo mordowanie jak w Polsce.
Jednym slowem wmawia sie nam przy okazji 70 rocznicy ze mysmy sie zgadzali na wymordowanie setek tysiecy naszych obywateli pochodzenia zydowskiego - tylko po co ta kara smierci za ratowanie Zydow? - obowiazujaca tylko Polakow.
Pewnie przy okazji 80 rocznicy powiedza ze mysmy te obozy wybudowali i wraz z Niemcami- twu,twu,jakimi Niemcami, z NAZISTAMI (inny rodzaj zielonych ludzikow) mordowalismy Zydow o ile nie zaplacimy jakims innym Zydom characzu 65 mld$.
Az strach pomyslec co antypolskie media moga wymyslec na 90 rocznice.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1462935

   W tej całej kakafoni związanej z II WŚ, eksterminacją Żydów (inne narody miały wtedy "raj") zapomiona się, że na funkcjonowanie  "Żegoty" potrzebne były pieniądze. Wszystko kosztowało, przede wszystkim zywność, odzież, leki dla ukrywajacych się. Środki na swoja działalność "Żegota" otrzymywała od Rządu Polskiego na uchodźtwie, a Rząd w Londynie na ten cel zaciagał kredyty. Nie było żadnej finansowqej pomocy od amerykańskich środowisk zydowskich. Zaraz po wojnie rząd angielski zażądał zwrotu tych pozyczek i...PRL spłaciła Angoli co do grosza.Żydzi amerytkańscy siedzieli cicho do lat 70-tych; 80-tych., Teraz za pomoc ich braciom, za to, że nie pomogli im nic podczas wojny opluwaja nas (Gross, Singer i inna swolocz) to w nagrodę mamy....zapłacic im 65 mld $. Przypom,ne tu, że w 1954 roku Niemcy zapłacili za całe mienier Żydów w Europie....54 mld DM. My tylko za mienie pozostawione (podobno) w Polsce mamy zapłacic tylko 65 mld $. A przecież juz płacilismy i w 1981 r. zostalismy skwitowani za pozostawiony najatek przez USA i kilkanaście innych krajów. Ile mamy płacić? Wmówqiono co bardziej durnym "tubylcom" (bo nie Polakom), ze tyle wart jest jest majatek zydowski. Zatem, proszę o odpowiedź-ile wart jest majatek Polaków zagrabiony przez komunę po wojnie, gdzie wiodącą role pełniła zydokomuna? Gdzie złoto z FON, które gen. Tatar przywiózł do Polski. To wg. dzisiejszych cen były miliardy. Gdzie polskie złoto wywiezione w 1939 roku, i dlaczego zydowskie banki w Anglii sie nim "zaopiekowały". Nie wrócilo do Polski NIC. Pytań jest wiele, ale czy którys z obecnie rządzących czuje sie na tyle związany z Polska, aby je zadać? Na pewno nie będzie to p. Koziej, kolejne dziwne "stworzenie" w Kancelarii PredydĘta Bula.

Vote up!
7
Vote down!
0

Skorpion48

#1462978

cyjnego i niejaki Sawicki Paweł&co.

Dla dzieci Rotmistrza Pileckiego zaproszeń "zabrakło"... Za przyczyną tego samego zbiegu okoliczności, który od 5 lat towarzyszy genproku Seremeti, NPW i w ogóle całej sodomo-gomorze pod wspólnym mianownikiem  "państwo polskie zdało egzamin".

Bronek pewnie znów pokazywał łapamy jakie arbuzy macał i sznapsbarytonem obwieszczał, że gdyby nie 4 czerwca 1989 to "nigdy nie zebralibyśmy się w tym zacnym gronie (wnuczek R.H.) i nikt by o polskich obozach nie wiedział"....

 

Pozdrawiam.

Vote up!
10
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1462948

Pierwsza lepsza odpowiedz na wpis(W.P) o nie zaproszeniu rodziny Pileckiego - warto zobaczyc ilość głosów na plus 1154

1154 - 29
~Lula 2015-01-27 (15:07)
Smiem twierdzic, ze gdyby Pilecki byl Zydem dawno bylby zaproszony a filmy o Nim tworzyliby Holland, Wajda i inni a rzad rzekomo polski dotowalby chetnie ich realizacje tak samo jak lekka reka ofiarowal 200mln zlotych na budowe muzeum historii zydow w Polsce.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1462949

za zaproszeniem wnuka Hossa?

Vote up!
1
Vote down!
0

hobo

#1463104

która bierze udział w uroczystościach w Auschwitz,  powiedziała w  wywiadzie dla rozgłośni publicznej Litewskie Radio, nawiązując do konfliktu na Ukrainie, że „Auschwitz to tragedia ludzkości i okrutna lekcja, którą niestety przerabiamy też dzisiaj. (…) Lekcja tego, jak obojętność i ciche przyzwolenie prowadzą do agresji, przemocy, wojny”.

Vote up!
10
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1462956

powinna spojrzeć nieco bliżej i znaleźć odpowiedź na faszystowskie działania jej rządu i takie same zachowania Litwinów. Nie odeszli daleko od ideologii szaulisów, dziś, podobnie jak wtedy dokonują zmiany nazwisk polskich na litewskie (przymusowo), likwidują polskie szkoły, odebrali ziemię Polakom w rejonie wileńskim i sełecznikowskim. Tutaj pobredziła coś o...niebezpieczeństwie, nie widząc pełzającej ideologii szaulisów na Litwie.

Vote up!
5
Vote down!
0

Skorpion48

#1462980

nie pamięta że ze strony jej rodaków - litwinów nie było cichego przyzwolenia ale czynny współudział razem z niemcami w wymordowaniu w Ponarach ok. 100 tys. Żydów i Polaków

Vote up!
3
Vote down!
0

hobo

#1463102

#1462977

Pan Cywiński jest protegowanym p. Bartoszewskiego i....wszystko jasne. Jak mógłby sie odwazyc zaprosić rodzinę prawdziwego bohatera, gdy "najprawdziwszy bojownik wszystkich organizacji konspiracyjnych" mógłby sie obrazić?

Vote up!
3
Vote down!
0

Skorpion48

#1462981

cyt. z wiki. "19 września 1940 został zatrzymany na Żoliborzu w masowej obławie zorganizowanej przez okupantów niemieckich. Od 22 września 1940 był więźniem niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz (numer obozowy 4427). Z obozu został zwolniony 8 kwietnia 1941, prawdopodobnie dzięki działaniom Polskiego Czerwonego Krzyża." 

Innych zabijano a on jak gdyby nigdy nic, tak po prostu sobie obóz opuścił. Zwracam tu uwagę na słowo "prawdopodobnie". 

Vote up!
7
Vote down!
0

Napierw będą cię ignorować ,później będą się z ciebie śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
Mahatma Gandhi (1869-1948)
www.nexxblog.wordpress.com

#1462988

... ci zwolnieni. Ciekawe jest to, że PCK zajął się akurat NIM. Możnaby mówić, że rodzice go wykupili, czyli dali potężne łapówki Niemcom, ale on sam mówi, że nie byli zbytnio bogaci i nawet mieszkali w żydowskiej dzielnicy przed wojną. Więc...?

Vote up!
6
Vote down!
0
#1462992

   Bywam często w Muzeum Auschwitz. I z dokumentów wiem, że zdarzały się przypadki zwolnienia więźniów z obozu. Bartoszewski nie był wyjatkiem. Zadaje Pan pytanie-dlaczego akurat o niego wystapił PCK?  Nie podlega dyskusji, że działał w "Żegocie", inną sprawą jest dzisiejsza narracja p. Bartoszewskiego, z której wynika rzecz wprost absurdalna- otóż, z jego narracji wynika, że był....głównym organizatorem "Żegoty". A jego akolici nie zadają sobie pytania-czy mozliwe jest, aby Rząd Polski na Uchodźtwie zaakceptował 20-letniego człowieka na takim stanowisku i...przekazywał mu setki tysiecy $ na działalność?

   Co do zwolnienia z obozu. Jak wspomniałem takie wypadki miały miejsce w obozie, sporadycznie ale występowały. Starania o zwolnienie Bartoszewskiego mogły wynikac z obawy, że ten mówiący z szybkością karabinu maszynowego człowiek może coś "chlapnąć" i....

   Są co prawda inne przekazy mówiące o powrocie do Warszawy 1 klasą, ale nie ma na to twardych dowodów. Takie, jakie już krystalizuja się jeśli chodzi o udział p. Bartoszewskiego w walkach w Powstaniu. Do dziś nie odpowiedział, w jakim zgrupowaniu walczył i gdzie? Dość zagadkowo brzmi informacja zawarta w książce "Żegota" Arczewskiego. Arczewski pisze, że organizacja "Żegota" po powstaniu spotkała się poza Warszawą. Wszyscy zawiadomieni pojawili się, oprócz...p. Bartoszewskiego, mimo, że potwierdził udział jako delagat Delegatury Rządu.  Arczewski był jednym z organizatorów Żegoty i był w jej kierownictwie.

Vote up!
1
Vote down!
0

Skorpion48

#1463164

Tylko pytanie, skąd się biorą? Była wyraźna dyrektywa Himmlera dotycząca zwolnień z KZetów. ZERO zwolnień. Ale czasem się zdarzały, więc logicznie wnioskując, albo pieniądze były na tyle duże, że można było zaryzykować sprzeciwienie się dyrektywie, albo po prostu przyszedł nakaz, by zwolnić. Z Katynia też kilku się uratowało i wiemy czemu. Nie przez chorobę.

Zapomnijmy też o Żegocie i jej roli w zwolnieniu K.B. - powstała w 1942 roku, a K.B. zamknięto w Auschwitz we wrześniu 1940, więc nie ma o czym mówić. 

A samo przyjęcie osoby "zwolnionej" do jakichkolwiek struktur podziemnych to kpina z konspiracji. No, chyba, że znów magiczna interwencja spowodowała kolejny wyjątek od zasady...

Vote up!
2
Vote down!
0
#1463228

A'propos - "Starania o zwolnienie Bartoszewskiego mogły wynikac z obawy, że ten mówiący z szybkością karabinu maszynowego człowiek może coś "chlapnąć" i...."

 

Po takich Niemcy z reguły chlapali wprost serią albo dyplomatycznie "załatwiali"  np.utonięcie w latrynie, nadzianie się na kozik do obierania ziemniaków itd....

 

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1463487

Na codzień forsowana jest kuriozalną teza jakoby Polacy byli w jakiejś mierze współodpowiedzialni za Holocaust. Artykuły na ten temat pisał „Die Welt”, a Bartoszewski, kombatant Polski Podziemnej, człowiek wielce zasłużony w ratowaniu Żydów (aktywna działalność w „Żegocie”), honorowy obywatel Izraela, poważany również przez Niemców, z własnej inicjatywy i woli przyznaje, że powyższa teza znajduje uzasadnienie w jego poglądach.

Żołnierz Armii Krajowej, działacz Polskiego Państwa Podziemnego, uczestnik powstania warszawskiego

W Powstaniu Warszawskim właściwie statystował. Był noszowym, a w 1944 tylko adiutantem. Był uczestnikiem, ale że „bronił stolicy” to za dużo powiedziane. Takich jak on pomocników AK walczącej było dziesiątki tysięcy. W boju się nie wykazał. Wiele opowieści z tego okresu jego życia okazało się kłamliwych. Na jednym ze spotkań pytano go gdzie dokładnie brał udział w Powstaniu i czy mógłby podać jakiś oddział, nazwiska, wydarzenia itd. Niestety tylko zakłopotanie i mętne wyjaśnienia. W żadnej dokumentacji nie ma jego nazwiska czy pseudonimu. Wygląda na to, że jego przyszłość jest jednym z mitów III RP, który trzeba odkłamać.

Po wojnie pracował jako dziennikarz. Siedział kilka lat za AK, choć działał w Delegaturze Rządu – a nie AK, która była jednakowo źle widziana przez żydowskie UB. Później dużo pisał w masońsko-prosyjonistycznym krakowskim Tygodniku Powszechnym (dlatego też tygodnik ten dezawuował J. Em. Ks. Prymas Wyszyński).

Bartoszewski jest chyba jedynym w Polsce człowiekiem, który siedział za AK, ale w AK nie był.

ps.to jeden z komentarzy pod moim wpisem na wp.pl

Vote up!
4
Vote down!
0
#1463488

toszewskim były skrzętnie ukrywane. Później również...

Bliżej polityką zaczęłam się interesować  10 kwietnia 2010 bo mnie szlag trafiał patrząc na "śledztwo"  trepów z NPW, OPW i ich wygibasy jak wywinąć się z obowiązkowych i w sumie standardowych procedur śledczych! To nie znaczy jednak, że wcześniej nie wiedziałam z grubsza kto i w co  w Polsce gra...

Z  Bartoszewskim z biegiem czasu wyszło jak z Wałęsą, jak z okrągłym stołem  - jedno wielkie oszustwo, kryminał, zdrada stanu!... Niektórzy wiedzieli jak załatwić by TS RP był ale był tylko fikcją, dekoracją do konstytucyjnie stanowionego porządkui to stało się zaraz po okrągłym stole. Ten przekręt wyszedł chyba dopiero gdy Komorowski 10 kwietnia 2010 plądrował gabinet śp.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ogłosił się z porządku konstytucyjnego p/o Prezydenta RP zanim śmierć urzędującego Prezydenta RP została urzędowo stwierdzona i potwierdzona! Trybunał Stanu powinien był zwołać się  rankiem 10 kwietnia 2010 i głosować za/przeciw pełnomocnictwu Marszałka Sejmu RP, Bronisława Komorowskiego objęcia funkcji p/o Prezydenta RP. Nic takiego nie miało miejsca - B.Komorowski, Senat i Sejm  RP 10 kwietnia 2010 złamali trzy konstytucyjne procedury ! Pisałam o tym w notce "Co po 10 listopada"  -  http://niepoprawni.pl/blog/1830/co-po-10-listopada

Konstytucja może być ułomna, może być taka czy owaka - nienowoczesna  itd. Ale to jest wciąż tylko i aż ustawa zasadnicza i obowiązuje w formie, w jakiej jest wszystkich - od Prezydenta RP do zwykłego Kowalskiego. Tusk złamał ją przynajmniej 3-krotnie. Komorowski złamał ją już w momencie składania przysięgi prezydenckiej nachalnie reklamując się później, że jest strażnikiem Konstytucji.

Trochę zdryfowałam bo... polityka dziś to co to jest? Już tylko łańcuch  "naczyń połączonych" interesów małych grupek pasożytów, żerujących na tym, że np. 2/3  masowego czynnika, który ten łańcuch mógłby przerwać  np. w Polsce, przez 8 lat pozwoliło hipnotyzować się  takiemu mentalnemu i w rezultacie politycznemu transwestycie  Donaldowi Tuskowi. Kopacz  to tylko tuskowy odprysk i może rządzić po nim do przysłowiowego "końca świata i 1 dzień dłużej" albo do usranej śmierci ale to już jest nieistotne. Kogo  nie zdemoralizował bezpośrednio D.Tusk,  mieli "zagospodarować" i zdemoralizować czersko-wierniczy jurgieltnicy - śmierdząca raflezja Olejnik, zezowaty Kraśko, cuchnący Czuchnowski, oldboy o mentalności pedała często roz(d)anielony Jacuś, wciąż niedoyyyy...eee...  mme Paradowska, zaczęta i niedokończona Wielowyejska (czy jak tam się pisze)  z genderowymi walkiriami pod wodzą nimfomanek, które w poniedziałki są piraniami, we wtorki dają dupy na prawo, lewo, pod spodem i z wierzchu profesorkom od bioetyki, w środy są środami, w czwartki  są szczukami,  w piątki szukają leszczy na sobotę i niedzielę, a w święta protegują biednego  Andzię Grodzką. A gdyby się nie udało to zawsze jest (sz)czujna GW, TVN-y itd. i  w najgłębszym odwodzie dyżurny czynnik, przekonujący najtwardszych twardzieli - szantaż bezrobociem...

Wracając do "casus Bartoszewski"... Polacy głosowali na TW Bolka, podziwiali kunszt i dyplomację ministra spraw zagranicznych "prof." Bartoszewskiego. Dziś obydwoma  "autorytetami" posiłkują się i podpierają kto? Jedynie:

- analfabeta z Belwedera  Komorowski Bronisław znaku czekoladowy możeł w różowych okularach wśród różowych chorągiewek i mopsów celebrytów w różowych okularkach, szalikach i trykotach, zahipnotyzowanych kaznoduieją z Budy Ruskiej, pieprzącego przy okazji i bez, ni z gruszki, ni z pietruszki - między sadzeniem dębów i "bronków"  jak w transie -  o 25-ciu latach polskiej wolności i demokracji i dziobie do góry

- tuskowa pomazanka i markietanka z brukselskiego demobilu "najlepszego od tysiącleci premiera" , I Kłamczucha III RP na jego prywatne potrzeby żółwików z Putinem w Smoleńsku  i  rechotów na Okęciu, wieloletnia praczka posranych gaci swego pryncypała jako ministra zdrowia i marszałka cyrku "Donald", rzucona przez Tuska na głębokie wody polityki i  pożarcie z tytułu jego poczucia"partyjnej lojalności" i troski o partię

- ich bizantyjskie orszaki druidów i pełnychnocników

Tu i ówdzie czas ujawnia również subiekty, dla których książka "profesora" "- Warto być przyzwoitym" wciąż jest drogowskazem i vademecum.... Bodaj wczoraj czy przedwczoraj ktoś na NP.PL powołał się w komentarzu na nią jako na alfę, omegę i wzór moralności do naśladowania.... Teraz nie chce mi się szukać tego komentarza ale jak go znajdę to przytoczę.

Pozdrawiam.

 

PS. Kopacz ma na swym koncie przestępstwa ale w sumie tylko kłamstwa i przekręty z czasów bycia ministrem zdrowia. Za to Donald Tusk ma na koncie przestępstwo zdrady stanu i wielokrotne wykorzystywanie i nakłanianie  do przestępstwa zdrady stanu  takich różnych głupich  Kopacz.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1463508

"Kopacz ma na swym koncie przestępstwa ale w sumie tylko kłamstwa i przekręty z czasów bycia ministrem zdrowia. Za to Donald Tusk ma na koncie przestępstwo zdrady stanu i wielokrotne wykorzystywanie i nakłanianie do przestępstwa zdrady stanu takich różnych głupich Kopacz."
 
 W jakim świecie my żyjemy?? ...odpowiedż jest prosta, w absolutnie chorym świecie.
 
Pozdrawiam
 
Vote up!
2
Vote down!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1463534

... to stwierdzenie w niczym nam nie pomoże - Droga Pani :-)))

serdecznie pozdrawiam i proszę użyć swego autorytetu : niech wraca na forum ta "wstrętniejsza" połowa !

Marek

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1463574

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czy Ty Marusiu Sosabowski:))) robisz tu za kadrowego? to Ty decydujesz kto ma wracać?, kto nie i jaki kto jest?, chyba Ci się coś pokręciło, otóż Marusiu, wróci tu kto będzie chciał i kiedy będzie chciał, rządzić to sobie możesz u siebie w domu w Warszawie:))) albo w szpitalu.

Po drugie każdy ponosi odpowiedzialność za własne czyny, ja mogę odpowiadać tylko za siebie, chyba logiczne? Wyobraż sobie, że nie jestem typem chorej na umyśle intrygantki, maglary etc, nie uczestniczyłam nigdy w żadnych i tu muszę użyć tego słowa "posranych" spiskach, a tak swoją drogą wszystkim knującym tu intrygantom życzę, żeby dostali pożądnego kopa w doopę, to jest portal prawicowy dla ludzi ideowych i prawych a nie jakieś dziadostwo i zbieranina bez ładu i składu.

Proszę miej troszkę umiaru w pytlowaniu i insynuowaniu rozmaitych rzeczy, a swoją drogą to ciekawe, zaraz zapytam Gawriona jakie masz tu plenipotencje:))) i proszę pozbądż się tego protekcjonalnego tonu.

Ola z Odrowążów:)))

ps

i proszę nie wyskakiwać z tekstem, że jestem niedopchnięta albo mam te dni jak to masz w swoim zwyczaju:))))))

Vote up!
1
Vote down!
-3

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1463589