Dzięki Ci Boże - Odebrałeś wczoraj rozum szKODnikom...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Miałkość intelektualna tzw. "opozycji" ujawnia się coraz wyraźniej każdego dnia. Wczorajsze występy liderów konfidenckiej szajki pokazały, że jeśli PiS nie popełni karygodnych błędów albo drastycznie nie wstrzyma reformowania kraju w ramach Dobrej Zmiany, to może spokojnie czekać na kolejne wybory. No bo jaki był cel sobotniego "maszerowania"? Z wystąpień szKODników i tzw. "opozycji" nie wynikało nic poza tym, że powinni wrócić do władzy w Polsce. Dlaczego powinni? Ano dlatego, że im się władza dozywotnio należy, lewacka "europa" ich lubi i szanuje więc ich powrót jest konieczny by nadal "żyło sie lepiej". To nie moja sprawa ani obawa - ale jeśli Gregor S. nie odłączy się szybko od nieudaczników - Swetru, brodatego alimenciarza czy Nowackiej to pogrzebie swoją sitwę. Co daj Boże! Zdaje się, że Gregor to pojął, bo PO-sitwa ponosi koszty "wspólnych marszy" a korzystają inni.

Ponieważ wczorajsze "przemówienia" liderów tzw. "opozycji" są daleko w tyle za klarownymi i sensownymi wystąpieniami prezesa Jarosława Kaczyńskiego i nie da się odnieść tego bełkotu do słów prawdziwego polityka, szechterowską metodą zmieniono narrację dla lemingów. Otóż nie sens, powód "marszu konfidenta" jest od wczoraj ważny ale...ilość uczestników. "Bufetowa", łże-me(n)dia i "eksperci" w stylu Żakowskiego czy Li(z)sa podali, że było ich - uwaga 240 tysięcy! Nie ćwierć miliona, tylko własnie 240 tysięcy. Oficerowie prowadzący celowo podsunęli swoim konfidentom taką liczbę by łatwiej wdrukować ją w głowy lemingów. Nie pełne ćwierć miliona ale prawie...Co prawda policja, pozbawiona juz gorsetu PO-mafiosów, podała rzetelnie, że "maszerowało" 30-40 tysięcy ludzi zwiezionych za darmo z całej Polski. Cudowny wzrost liczby uczestników w GWnie czy TVN dziwić nie powinien...nie takie cuda ogłaszali przez ostatnie osiem lat. Ale rozmnożyć ludzi ośmiokrotnie - HGW jak zwykle wymyśliła zbyt ordynarne i nieprawdopodobne kłamstwo... Gregor - ty znasz prawdziwą liczbę - porównaj ją z głosami oddanymi na twoją sitwe czy Komorowskiego w ubiegłym roku i zacznij sie bać...zwykli Polacy maja dość zPOdziei i tyle. Poza tym, co ma zachęcać ludzi do chodzenia na te ustawki? Zero pomysłu, zero programu, zero zrozumienia sytuacji. I dobrze...

 Cieszyła obecność na "marszu" Bredzisława  wraz z otyłą, resortową małżonką. To od razu odbiera tzw. "opozycji" kilka procent, a jeszcze więcej gdy "mówca" otworzy, jak wczoraj, usta. Dobrze, że byli tacy "bezpartyjni, przeciętni obywatele" jak Boni, Vincent, Grabarczyk, Pitera - ludzie umoczeni w dzisiątkach geszeftów i afer. Ich widok odbiera "marszowi" wszelkich prawdopodobnych cech, poza obroną utraconego koryta.. W dodatku był Rychu Kalisz, a gdzie on bywa, tam nawet inicjatywa niemożliwa do skompromitowania, sama się kompromituje. Wczoraj wydawało mi się, że noszenie podobizny Osamy bin Ladena to szczyt głupoty tego "marszu". Myliłem się. Dziś plotkarska sieć publikuje transparent szKODników - "Program 500plus jest niezgodny z konstytucją"! Moim zdanie oficerowie prowadzący i obcy mocodawcy powinni jednak sprawdzać poziom inteligencji swoich konfidentów. Wystarczy od jutra pokazywać tem napis w mediach, szczególnie rodzicom małych dzieci, by nikt z nich nie spojrzał więcej w stronę tzw. "opozycji". Oznacza po prostu, że gdyby elyta kiedykolwiek odzyskała władzę to program ten skasuje. Tak trzymać - towarzysze! Podpowiadam za darmo - na następny "protest" przygotujcie jeszcze inne, podobne zachęty dla Polaków. Na przykład - "Obniżenie wieku emerytalnego niezgodne z konstytucją", "Nigdy nie podniesiemy kwoty wolnej od podatku", "Będziemy bronić banków i ich geszeftów przed słusznym protestem frankowiczów". Wtedy sukces wyborczy macie łobuzy murowany - w końcu XXX wieku albo później nawet...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

program 500+ jest niezgodny z Konstytucją, to może niech odpowiedzą sobie na pytanie, jak się ma anarchizowanie przez nich życia w państwie polskim do zapisów konstytucyjnych?

Pozdrawiam

Vote up!
12
Vote down!
0

Szpilka

#1512869

bycie Polakiem tez jest niezgodne z konstytucja...

Vote up!
6
Vote down!
0

mikolaj

#1512894

Piosenka:

https://youtu.be/G7ptJzePXhw

Vote up!
5
Vote down!
0
#1512870

W Chicago odbyl sie znacznie bardziej patriotyczny pochod z okzacji rocznicy Konstytucji 3-go Maja

www.youtube.com/watch?v=LzrT6hRnbtw

Jak widac - Polonia gotowa przyjsc z pomoca wojskowa - jesli zajdzie potrzeba...

A w paradzie uczestniczylo wiecej Polakow - niz w KOD-owskim marszy w Warszawie...

Vote up!
3
Vote down!
0

mikolaj

#1512893

 Witam! Pochód zorganizowali szabrownicy Polski z obcym kapitałem. Żeby było mało ,to jeszcze w swietle jupiterów się lansują.! Nowy rząd ich trochę przystopował ,obce centra handlowe , obce banki,uszczelnienie podatków.Z tąd taki wrzask elit szabrowników Polski! Pozdrawiam!

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1512897

głąby mogą mieć rozum ?

Vote up!
7
Vote down!
0
#1512899

Każdy marsz KOD-u działa przeciw KOD-owcom . Swobodny przemarsz i możliwość manifestowania poglądów ,  pokazuje świetnie funkcjonującą demokrację . Władze nie próbują utrudniać marszy , a ci maszerują bez sensu . 

Vote up!
6
Vote down!
0

kanon24.pl

#1512903

Oby trzymali się razem i stworzyli coś na wzór PRLowskiego Frontu Jedności Narodu, który bardzo źle zapisał się w pamięci Polaków. Jednak obawiam się, że nie zdążą bo za dwa lata PO zniknie a Nowośmieszna będzie balansować na granicy progu wyborczego. Społeczeństwo co raz bardziej przekonuje się do Dobrej Zmiany. Konsekwentna realizacja programu wyborczego jest szansą dla Zjednoczonej Prawicy na uzyskanie większości konstytucyjnej w przyszłych wyborach i przeprowadzenie reformy państwa. Wymaga to jednak stanowczej i bezwzględnej realizacji zamierzeń. Nie można zawieść wyborców, szansa przed jaką stoimy jest jedyną i nie możemy jej zaprzepaścić. Opozycja jest tak zadufana w sobie, pełna pychy gardząc Polakami, nie przedstawia żadnego, ale to żadnego programu i projektów ustaw. Ich program to powrót do władzy, która ich zdaniem im się należy, tylko dlaczego nie chcą wyjaśnić! A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę, władzę i ośmiorniczki na koszt podatnika!

Dodam jeszcze: Opozycja niezgodna z konstytucją!

Vote up!
7
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1512905