Referendalna hucpa za publiczne pieniądze...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Ilu jeszcze kompromitacji doświadczyć będą musieli Polacy nim 26 października PO-sitwa trafi na śmietnik? Po aferach, kolejowej bieżączce pani premiery, łażeniu po krzesłach w wykonaniu Komorowskiego, mieliśmy w niedzielę cyrk referendalny. Wymyślony przez prezydĘckich "wujców" w nocy po klęsce w pierwszej turze majowych wyborów, miał pomóc odebrać częśc elektoratu Kukizowi.Dinozaury "mumii wolności" wymyśliły, Bronek ogłosił, senatorowie bez sumień i zasad klepnęli...zapłaciło społeczeństwo.Jak na państwo z dykty przystało. Pamiętacie Państwo me(n)dialne miny Kidawy, Kopacz-ki, balerona- Borudewicza czy innego Grupińskiego, broniących "referendum" jak niepodległości? Frazesy o "źrenicy demokracji", "bezpośredniej woli społeczeństwa" były sztandarem PO-mafii przeciw zdroworozsądkowym glosom, że to całe "referendum" to tylko pic o fotomontaż.Ale skala kompromitacji PO przerosła nawet tych zakłamanych i do szczętu nieoprzyzwoitych ludzi. 7,8% głosujących w niedzielę pokazało PO-bandzie jak Polacy oceniają ich "pracę" i "dokonnania". To nie tylko klęska BrĄka ale i całej "elyty", popiskujacej z ekranu ogłupiacza, że "należy iść spełnic obywateksi obowiązek". W ponad 40 komisjach w kraju w ciągu 16 godzin trwania "referendum" nie pojawił sie ani jeden wyborca!!! To cena pychy, głupoty i traktowania Polski jako własnego folwarku przez PO-sitwę.

Czy ONI coś zrozumieli, przyznali sie do błędu? A skąd...jeszcze w niedzielę Jacek "heil Hitler" Protasiewicz oskarżył o fiasko frekwencyjne...prazydenta Dudę. Bo mógł przeciez odwołać idiotyzm Komorowskiego. Herr Protasiewicz - już widzę co byście zrobili gdyby przydent Duda odwołał referendalnego potworka. Me(n)dia od "GW" poczynając trąbiłby trzy miesiące o "faszyzacji" kraju, o niszczeniu "demokracji" i "obywatelskiego " społeczeństwa. Od wczoraj przekaz się zmienił, teraz winny jest Kukiz. Ale ludzie i tego nie kupią. Kompromitująca urząd marszałka sejmu Kidawa bezczelnie stwierdziłą, że winni są politycy bo za mało lobbowali za "referendum". A kto ci paniusiu bronił codziennie nawoływać do pójścia do urn?! Jak się wolało iść na urlop i zostawić sprawy Kopacz-ce, Kierwińskiemu, Musze-komusze, jakiemuś Tomczykowi (czy Tomczakowi?) no i mojemu :ulubiencowi" - Rutnickiemu - to macie efekt. Zapadł się gdzies pod ziemię zakłamany baleron- Borusewicz, który jeszcze w piątek łgał z ekranu. Może po prostu Ukraina odblokowała embargo na polskie wędliny i ten kłopot mamy już z głowy?

Tak naprawę do głosowania poszli zwolennicy Kukiza i lemingi z PO, z wypranymi przez ogłupiacz mózgami. Kukiz sprawdził swój elektorat, to dziś 7-8%, może odrobinę więcej. Tradycyjnie już CBOS "przestrzelił" sondaż referendalny - tym razem o 25%!!! To rekord świata, do krórego nie zblizy się nawet sondazownia z KRL-D Jesze w piątek me(n)dialne ścieki w sieci "prognozowały" udział 32% pewnych wyborców w niedzielnym głowoaniu a może i nawet 20% "wahających się".

I na koniec - jeżeli ktoś myśli, że Komorowski poczuł choć odrobinę wstydu za wyrzucenie w błoto ponad 100 mln zł z publicznej kasy to się myli. Okazało się, że czes "przedreferendalny", były na szczęście prezydĘt, poświęcił na dopinanie umowy na wynajęcie mieszkania w Warszawie. Jak zwykle dopisuje mu "szczęście" no i pomagają oficerowie prowadzący. Trzeba trafu, że jego kancelaria jeszce w lipcu "wynajęła" Komorowskim państwowy apartament (140 m kw), za ...2100 zł/ miesięcznie w Śródmieściu, 200 metrów od Belwederu! I to do czerwca 2016 roku...Farciarz, bo za takie pieniądze można w tym rejonie wynająć skromne dwupokojowe mieszkanie...Dla porównania swoje prywatne mieszkanie Bredzisław wynajmuje firmie za...10 tys. czynszu miesięcznie!

PO-mafii nikt i nic niczego już nie nauczy. Pogarda, głupota i korupcja to ICH program, którego będa bronić w październiku. Trzeba jeszcze jednego - wspólnego i solidarnego wysiłku by oderwać ICH od stołków i koryt i skierować prostą drogą ...na więzienny spacerniak...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Witam! Wreszcie dowiedzielismy sie prawdy! 5% umoczonych,a 2,8% wturujacych lemingow! Taka garstka robi bezkarnie hucpe z Polskiego spoleczenstwa! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1492666

...te 5% to też chyba lekka przesada moim zdaniem... sądząc po komisji, w której miałem "zaszczyt"....

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1492667

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1492672

20 sierpnia 2015 Bogdan Borusewicz, marszałek Senatu mówił:

  "Wszelka ingerencja w treść albo datę referendum, które zostało już zarządzone byłaby bezprawna i ja mam w tej kwestii jasność – oświadczył Bogdan Borusewicz podczas czwartkowej konferencji prasowej. - Nie zgodzę się na to, by poprzez działania pozaprawne demolowano system prawny w Polsce – podkreślił marszałek Senatu.  Zdaniem Borusewicza, odwołanie zarządzonego referendum i przesunięcie go na inny termin, a także ewentualne dopisanie dodatkowych pytań byłoby działaniem bezprawnym." {TUTAJ(link is external)}.Mam nadzieję że autor tego cytatu wybaczy moje kopiowanie.

A tak poza tym to argumantcja autora powyzej w pelni wyjaśnia cała sprawę, co by się dzialo gdyby Prezydent Duda ( a nie jakiś Duda jek u ciebie) odwolal by referendum.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1492678

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

C by sę tkg dzł gdyby nknstytcyjn rfrndm zstł dwłn?

Verita

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1492684

"Wszelka ingerencja w treść albo datę referendum, które zostało już zarządzone byłaby bezprawna i ja mam w tej kwestii jasność – oświadczył Bogdan Borusewicz podczas czwartkowej konferencji prasowej. - Nie zgodzę się na to, by poprzez działania pozaprawne demolowano system prawny w Polsce – podkreślił marszałek Senatu.  Zdaniem Borusewicza, odwołanie zarządzonego referendum i przesunięcie go na inny termin, a także ewentualne dopisanie dodatkowych pytań byłoby działaniem bezprawnym."

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/yagon-12/referendalna-hucpa-za-publiczne-pieniadze

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1492688

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

n c z tg?

Verita

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1492689

i prezydenta? Dopiero by sie dzialo jakby do tych pyskowek byla podkladka. Wlacz myslenie i nie staraj sie manipulowac prezydentem. Wystartuj w nastepnych wyborach jak ci sie nie podoba to co prezydent reprezentuje. Nie wiem czy zauwazylas ze wiekszosc (przynajmniej na tym forum) popiera decyzje  prezydenta. Czyli jedyny ratunek dla twoich pomyslow, startuj w wyborach.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492691

zapytałam tylko nieśmiało, dlaczego Duda nie zablokował tego referendum..i nic więcej. Natomiast ta sfora, która mnie obsiadła, ujada. Prawdopodobnie dlatego, że sami nie wiedzą jak odpowiedzieć. Ale to typowe dla każdej sfory gdy brak argumentów. Jednak może ty potrafisz mi odpowiedzieć na to pytanie?
A co to "większości" - ta nie zawsze ma rację. A na tym portalu...niestety, prawie nigdy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1492697

na to pytanie, i nie tylko ja. Na takie podpuchy sie nie odpowiada bo dopiero by bylo obszczekiwanie prezydenta a lemingi polknelyby te obszczekiwania jak mlody pelikan. I by sie zaczelo. Dyplomacja w polityce na tym wlasnie polega zeby nie dawac sie podpuszczac. Contessa i ktos jeszcze zacytowali ci przepisy i jakie byly komentarze na temat ewentualnych zmian w zarzadzonym referendum. Czasem wydaje mi sie ze ty tez podpuszczasz ale ok, przyjmijmy ze jestes tak prostolinijna i naiwna ze trzeba ci wytlumaczyc o co chodzi. Wiekszosc nie zawsze ma racje? No moze, ale ma demok - racje. Jak juz ci pisalem ratuje cie tylko startowanie w wyborach prezydenckich a potem wprowadzenie dyktatury! :)

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1492705

odwołał referendum? Odpowiedział on sam, żeby nie zrobić ujmy przegranemu prezydentowi.

A dlaczego , po przegranej drugiej turze sam prezydent Komorowski nie odwołał tego referendum? Miał czas do 6 sierpnia przecież. Dopisać pytań też nie chciał, nędząc coś w swoim stylu o wycieczkach i pamiętnikach.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#1492712