Kapitan MEMO przenosi "protest" do Portugalii...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dobry Bóg jednak nadal jest zagniewany na "totalnych". Bo oprócz tego, że już dawno temu odebral im rozumy i poczucie przyzwoitości, to w ostatnim dniu ubiegłego roku pozbawił ich również instynktu samozachowawczego. Bo nawet mistrz Bareja nie wymyśliłby sceny, w której "lider okupantów" sejmowej sali leci z partyjną towarzyszką na wczasy do Portugalii. W środku zadymy, gdy od tygodni "totalni", dzięki zblatowanym me(n)diom, starają się wciskać Polakom, że ta cała ich hucpa od 16 grudnia jest na poważnie. I dla Ojczyzny ratowania...Pomijam juz jak czują się kolesie od Gregora wysiadujący nocami  w poselskich ławach. Wyszli na kompletnych imbecyli juz dużo wcześniej. Ale co czują ci Polacy, którzy otumanieni bełkotem agentury z ekranu, jeszcze wierzyli do Sylwestra, że ten cały "protest" jest na poważnie, jest o coś, a nie tylko o utracone koryto i zepsute geszefty. Czy ten  cały "KOD" z brodatym alimenciarzem na czele ma być po to by Rychu z Aśka w wolnej chwili mogli przelecieć się do Lizbony ? Widzicie towarzysze jak od roku PO-mafia i jej oficerowie prowadzący robią z was wodorosty? Jeszcze zdążycie na Okęcie przywitać parę zakochanych - wracają jutro.

 A zwykłym Polakom poddaję pod rozwagę. Czy w obecnej zapalnej i niestabilnej sytuacji na kontynencie naprawdę chcecie Państwo by taki Swetru dorwał się do władzy? By w chwilach trudnych albo momentach wytężonej pracy rzucił wszystko i poleciał się przelecieć z koleżanką? Tzw. "mlodzi" z PO-sitwy i "nowośmieszni" to pplityczny ściek i zwykłe lumpy- bez zasad, godności, unikający prawdy każdego dnia. Ci ludzie zostali wybrani w wyniku kuglarczych sztuczek w me(n)diach, nie rozumieją nie tylko meandrów polityki ale i zasad ortografii czy tabliczki mnożenia. Przy nich liderzy "Samoobrony" czy niektórzy palikociarze to członkowie Mensy. Ktoś dopuścił by tacy ludzie jak Nitras (od niedawna to synonim - złodzieja), Kierwiński, Szczerba, Rutnicki, Tomczyk albo Tomczak, Olszewski (czyli Kierbel), Mucha- komucha, PO-maska, Kinga Gajewska, Wielichowska itd. byli twarzami tzw. "opozycji". Opamiętaj się Gregor nim sondaże pokazą wam wynik jednocyfrowy...

Właściwie PiS-owi pozostaje tylko cierpliwie czekać aż "totalni" porozbijają się o własne "ego" i sznurowadła. Myślę, że dziś wieczorem jest dobry moment by PO-słanki Mucha i Śledzińska - Katarasińska odśpiewały Rychowi do Lizbony - "Nie płacz kiedy odjadę"....Swetru czyli od dzis - kapitan MEMO (od ilości memów w sieci na jego temat/ na sekundę) całkowiecie "zaorał" dwutygodniową "pracę" sil tzw. opozycji - może mu jakiś medal przyznać...?

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (22 głosy)

Komentarze

Vote up!
19
Vote down!
0
#1529389

Józiu, wspaniały mem! Brawo, niech sie schowają wszystkie służby swiata (MI6, Mosad, GRU, czy FBI) - Ty jeden idealnie wykryłeś gdzie poszukiwany przebywa!!!

Vote up!
15
Vote down!
-1

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1529392

Vote up!
12
Vote down!
0
#1529396

Vote up!
12
Vote down!
0
#1529403

Haha stosunkowo udanie :-). No cóż Ryszard miał dyżur w Wigilię, Sylwester był wolnym dniem :)

Vote up!
6
Vote down!
0

Blog przepis-kulinarny.pl

#1529449

puczu, puczu, puczu - w Portugalii - to najlepsza chyba wiadomość o "aktywności" owej "totalitarnej". Samozaoranie Swetru! Tylko tak trzymać.

A może on ma nadzieję przywieźć z Portugalii te wałęsowskie dwa miliony demonstrantów? Raczej zły kierunek obrał.

To "ja was pozdrawlaju" (za towarzyszem Stalinem).

Pzdr,

Vote up!
14
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1529390

Rysio wraz z vice prezeską pojechali na Maderę załatwiać sprawy partyjne jak powiedziała posłanka Lubnauer.

Vote up!
11
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1529397

Petru dzwoni do męża Joanny:
- Dzień dobry, czy mogę z Joanną?
- Niestety małżonki nie ma w domu
- To to ja wiem, pytam czy mogę ...

Vote up!
15
Vote down!
0
#1529402

znaczy puciu-puciu w puczu?

Vote up!
9
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1529419

Musi zmienić otoczenie, klimat, krajobraz, głęboko wciągnąć w płuca oceaniczną bryzę. Petrogłup zmienił także osobę towarzyszącą. Kiedyś, prxed 5 laty chyba, jechałem z nim ekspresem W-wa - Zakopane. Jechał z rodziną, z żoną  i dwoma córkami; 10-12 lat. Nie rozmawialiśmy, znam człeka z TV tylko. Teraz zmienił towarzystwo, na Aśkę, dzieci obojga zostały w domach. Nie chodzi o wspólną eskapadę, ale o superhipokryzję polityczną. Gość rozkręca aferkę sejmową, marszczy się, głośno krzyczy hasła polityczne, a po paru dniach tego teatru, hyc z apetyczną babkę na Maderę, a kumpe marzną na Wiejskiej. Sądzę, że Petrogłup, zasłyszał pewnie że na Maderze bywał Piłsudski. Wziął pierwszą z brzegu kobietę, bo Piłsudski był tam z dr Lewicką i pojechał  "ładować akumulatory". Trudno orzec czy to randka, misja polityczna po instruktaż, czy też wyprawa po forsę któej N nie ma. 

Vote up!
9
Vote down!
0

Traczew

#1529399

Dawid Wexler bo to prawdziwe nazwisko zyda Petru wraz z ziomalka farbowana na blad pojechal po kase i wytyczne od Sorrosa,a przyokazji poszalec z koszerna blad wenus.
Pozazdroscil Tuskowi Binkowskiej,idzie ta sama drog.obydwaj sa tacy sami zdrajcy i sprzedawczyki Polski.
Sluzby powinny przeswietlic z czego utrzymuje sie KODorasci i Nowoczesna ,bo zakazane jest z zagranicy dotowanie oragnizacji partyjnych i ugrupowan majacych na celu obalenie demokratycznie wybranego rzadu.

Vote up!
10
Vote down!
-3
#1529421

Trochę kopałem w internecie. Wygląda na to, że co pięć sześć lat, Soros robi rekolekcje w Portugalii lub na Maderze. Była tam Merkel i inni. Informacje wypływają powoli, po czasie. O takich moralnych kurduplach pewnie nic nie będzie, sekretarz nie znalazł czasu dla petenta w agendzie. tyle co se Rysiek pomoczył (ogonek w maderze).

Vote up!
10
Vote down!
0

#1529433

brawo, miałem takie podejrzenia ale uznałem, że za mało się dogrzebię.

bez powodu, na samo puciu-puciu raczej by nie leciał

Vote up!
8
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1529434

w polskiej polityce. Tuska tez nigdy nie bylo, gdy dzialo sie cos waznego - wpierw czekal na badania opinii publiznej - a potem po kilku dniach "zajmowal stanowisko"... a w miedzyczasie szalal na nartach... roznica tylko taka, ze Petru od nart woli cieple kraje...

Vote up!
8
Vote down!
0

mikolaj

#1529413

Świetny wpis - ubaw setny. Do tego kapitalne albo KAPITAŃSKIE memy! :-D

Vote up!
7
Vote down!
0
#1529429

Tuski jeździł w Dolomity:

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/pemier-jedzie-na-narty-premier-rozpoczyna-urlop_299359.html
by se tam znormalnieć (od Polskość to nienormalność).
POtuski też jeździ - w Portugal.
matoł jeździł by szusować.
Po co jedzie durak ?
 
pewnie szukać rubikonia,
bądź szóstego króla...........
 
 

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1529438

Pozdrowienia dla szóstegoKróla od zapłakanego plebsu. Rychu masz kasę? Podaj nr konta, dychę uzbieramy.A jak tam na tej Maderze dysz(m)anko. Powietrze słuzy?

Vote up!
7
Vote down!
0

Kolejorz

#1529441

tzw. opozycji, według zasług dla Polski?. Wszyscy protestujący w Sejmie przeciw PiS, zupełnym przypadkiem, mają solidne żydowskie korzenie. Może zacznijmy zgłaszać do sądów, jako oszustwa wyborcze, posłów o spolszczonych nazwiskach. Także tych o zatajonej tożsamości!. Czy nie było celowym oszustwem, zmiana nazwiska tuż przed wyborami przez posła PO Kierbela?. Na listach wyborczych PO, pojawił się jako obywatel Olszewski!. A cała generalnie Platforma, Nowoczesna i SLD?. Czy tych trzystu żydów występujących pod polskimi nazwiskami, to nie jest największe oszustwo wyborcze?. Kto z Polaków zagłosowałby na Kierbela, Lipmana, Schulenblatta, czy Somerfrelda?. Albo inaczej, kto z wyborców znał pochodzenie etniczne, Tuska, Kopacz, Myszkiewicza, Szejnfelda czy Boniego.Także Petru, Schetyny, Komorowskiego i szkodnika Kijowskiego?. I blisko trzystu innych, rozwalających się w ławach polskiego Sejmu?. Czy jeszcze naród nie rozgryzł, tego żydowskiego spisku, przeciwko naszej Ojczyźnie?....

Vote up!
6
Vote down!
0
#1529448

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

rzadza Polska.
Ta koczownicz swolocz zostala nam zainstalowana na kacapskich bagnetach w 44 roku i nieprzerwanie do dzis bezkarnie pije polska krew.A pije perfidnie zeby nie zamordowac swojego zywiciela od razu ,ale go oslabic i z niego zyc jak najdluzej.
Smiesza mnie gudlajskie oswiadzczenia okupantow z sejmu, ze nie mogli byc przy wigilijnym stole,toc ta swolocz nienawidzi Chrystusa i naszych swiat i oni nie maja zdnej wigili.
Zydowska wojan przeciw Polsce wlasnie sie nasila i swiatowe gudlajstwo nie zostawi swoich ziomali bez pomocy i tylko zwartosc prawdziwych Polakow moze przeciwstawic sie temu atakowi na nasza wolnosc i suwerennosc.
Zydzi jako mniejszosc w Polsce musza miec jedynie proporcjonalne prawa do zajmowania stanowisk w Polsce , a nie ze jak do tej pory 1% zydow w Polsce zajmuje 90% stanowisk rzadaowych.
Malo tego Zydzi musza podlegac tak jak Polacy polskiemu prawu.Jak do tej pory aferzysci i zlodzieje zydowskiego pochodzenia gwizdaja se z polskiego prawa gdyz ich ziomale w sadownictwie trzymaja wszystkie cugle.
Najgorsze ze wieksza czesc Polakow z tego sobie nie zdaje wcale sprawy za sa zywicielami tych wszy.Nalezy obudzic swiadomosc Polska bo juz malo czasu zostalo mimo ze PIS rzadzi wciaz wrogie polsce osrodki oglupiania dzilaja bezkarnie siejac tak szkodliwa lemingoze.
Wlasciwie to PISowscy wyborcy powinni rzad zglosic do prokuratury o wspolprace z wrogiem Polski ,gdyz PIS nie tylko nie egzekwuje prawa i regulaminow,ale udaje ze sie nic nie dzieje.
W prawie jest tak ze jak ktos wie o lamaniu prawa widzi zlodziejstwo ma obowiazek zawiadomic odpowiednie organy tym bardziej ze PIS rzadi Polska ,dla mnie PIS lamie prawo.

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1529471

Trzeba włączyć napisy!

https://t.co/xC2u7l7lnT

Vote up!
5
Vote down!
0
#1529470

... Jak taki jeden idiota skupia uwagę ludzi na swojej nikczemnej osobie. Ten osobnik nie zasługuje na to , żeby splunąć mu w twarz. Jednak dziennikarze a za nimi reszta jak lemingi rozpisują się na temat wyczynów jednego tylko imbecyla. Jestem przekonany , że to jest celowe działanie , które ma odwrócić uwagę od istotnych problemów , jak choćby plany MinFin dotyczące dostępu urzędasów do naszych kont bankowych. Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
-1

spider

#1529489

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1529491