Dziś święto III RP - 45 rocznica rejestracji TW "Bolka"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dziś w Sejmie wicepremier Morawiecki ujawnił, że "europejski i postępowy" nie-rząd Kopacz-ki "zapomniał" wydać ok. 9 mld euro przyznanych Polsce w poprzedniej perspektywie  Program kończy się za dwa dni i rząd PiS musiał szybko przygotować plan naprawczy, który zapobiegł utracie tych, przyznanych już w 2006 roku, środków finansowych. Oczywiście w me(n)diach o tym cicho, podobnie jak o fakcie, że UE zaaprobowała plan PiS-u w tej sprawie. Minister Morawiecki delikatnie mówił  "o pewnym zdziwieniu" gdy ujawniono ten "błąd" poprzedników. A powinien powiedzieć o grandzie, o megaskandalu, za który odpowiada "proeuropejska" ekipa PO-PSL. Każdy dzień pokazuje nowe pokłady dykty pozostawione przez nieudaczników i złodziei. III RP istniała tylko wirtualnie, odbudowanie podstaw państwa to tytaniczna praca. Ale na razie mimo me(n)dialnego wrzasku i lamentu idzie sprawnie i szybko. Tak trzymać...

Od momentu gdy tabloidy ujawniły prawdziwe oblicze lidera KOD-u Kijowskiego, zaczęły spadać jego notowania wśród elyty. Zdaje się, że jego oficer prowadzący otrzymal polecenie przygotowania gościa z kucykiem do zakończenia misji.No i powoli z ekranu ogłupiacza znikać zaczyna banksterski Janosik, który chciał zabierać biednym i bronić TK, banków i marketów. A ponieważ rónoległy świat "obrońców demokracji" i koryta nie znosi próżni, to Tomuś Siemoniak ogłosił utowrzenie - FOK-i. Ma to być "front obrony konstytucji". Pomijam już fakt, iż nikt nie nastaje na konstytucję Kwaśniewskiego i Geremka, choć ten relikt okrągłostołowego układu jak najszybciej powinien trafić na śmietnik, zastąpiony prawdziwie polską ustawą zasadniczą. FOK-ę tworzyć mają "europejscy demokraci", znani choćby z rozmów u "Sowy", kolesie z PO-sitwy, zieloni geszefciarze z PSL-u czy "nowośmieszni".Prawdziwy kwiat demokracji - Schetyna, Swetru, Kosiniak, HGW, Kidawa, a za plecami Chlebowski, Sławku Nowak, twórcy Amber Gold, dziadkowie z WSI, Ciosek z Kwaśniewskim  no i Kalisz na dokładkę. Oraz gromada próżniaczych "autorytetów" III RP, pasozytujących od lat na publicznych pieniądzach - Wajda z zoną, Kutz, Holland, Hartmann, Blumsztajn, Michnik, Janda, Kondrat, Stuhrów dwóch i przepraszam za słowo - Wujec. Coś mi się zdaje, że nawet z pomocą Bolesława W. żadnego muru nie przeskoczą. A'propos Wałęsy - dziś mija 45 rocznica zarejestrowania go jako TW "Bolka" przez Wydział III SB w Gdańsku. Może by jakieś życzenia jubilatowi wysłać...?

"Prezes" TK Rzepliński, uważający (niezgodnie z konstytucją Kwaśniewskiego), że "o tym co jest prawem decyduje TK", ośmiesza się już zupełnie. Nominat Bredzisława wie, że czeka go już tylko niesława i zapomnienie, ale przecież polcecenia oficerów prowadzących wypełniać należy. Dlatego odmawia dopuszczenia do orzekania pięciu nowych sędziów TK, wybranych w listopadzie przez nowy Sejm. Jako podstawę prawną podaje...decyzję prezesa TK czyli swoją. Tak wyglada rzeczywistość III RP, państwa z dykty. Rzepliński robiący w ogłupiaczu za ofiarę "reżimu pisowskiego", przepytywany przez resortową "Stokrotkę", skromnie nie odpowiedział na pytanie czy spodziewa się aresztowania. Juz widzę w wyobraźni scenariusz nowego filmu Wajdy - "Żelazny prezes". Rzeplińskiego zagrać może Kondrat, Stuhr albo Janda (będzie bardziej "nowocześnie").W kulminacyjnej scenie, ostrzeliwujący się siepaczom Macierewicza i Ziobry, z ruin pałacu TK, "sędziowie" wraz z bohaterską garstką KOD-zistów, zostaną w ostatniej chwili uratowani przez desant "tęczowych" komandosów z Martinem Schulzem na czele. A poważnie mówiąc - co szczególnie dedykuję idiotom palącym znicze pod TK, to informuję, że TK ogłosił własnie przetarg na organizację uroczystości z okazji swojego 30-lecia. Feta zaplanowana jest na maj 2016 roku i "gnębieni" sędziowie odbyć ją zamierzają w salach Zamku Królewskiego za ,bagatela, 750 tys. zł.  Zaiste dziwny to "reżim", który zamiast wsadzać "opozycję" za kraty, organizuje jej bal w najbardziej reprezentacyjnym miejscu Polski. Panie Rzepliński - żaden z Pana "żelazny prezes" tylko żałosny me(n)dialny "blaszany błazen" i tyle...

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

Vote up!
14
Vote down!
0
#1503387

Był kanalią jest kanalia i będzie kanalią, a za kaPOwanie swoich kolegów brał pieniądze.

Wmawiając że co tydzień wygrywa w TOTO-lotka.

Vote up!
13
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1503393

„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu słucha, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”
~Marie von Ebner-Eschenbach

Oooo – na zdjęciu  bryluje TW  „Pireus”?

Przyznał kiedyś nieopatrznie, że będąc kierownikiem BPS „E” niejednokrotnie bankietował (i mile gawędził)

w zakonspirowanym mieszkaniu* MSW z generałem Zeonem Płatkiem i z pułkownikiem Pietruszką.

Tak, tak to ten Adaś zca szefa Departamentu IV MSW , którego  oskarżono o nakłanianie G. Piotrowskiego, L. Pękali

W. Chmielewskiego do uprowadzenia i zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki w 1984 r., a także o udzielenie im pomocy

i utrudnianie wykrycia sprawców.

Jakie tajemnice zabierze do grobu  TW „Prorok” ? - odznaczony przez pana prezydenta B.K. KOOZRP za wybitne zasługi w rozwijaniu współpracy między RP a  „S. A.” oraz  za „działalność na rzecz środowisk polonijnych i promowanie polskiej kultury” ?

* mieszkanie będące własnością SB, służące wyłącznie do celów operacyjnych, tj. przede wszystkim do potajemnych spotkań funkcjonariuszy z najcenniejszymi współpracownikami SB (ale również np. jako utajone pomieszczenia służbowe jednostek SB zajmujących się obserwacją i inn.)

 

ps

http://demotywatory.pl/3991050/Lech-Walesa

Vote up!
9
Vote down!
0

casium

#1503401

No to i ja, Yagonie

 siem dołonczem z gratulacjamy na okoliczność. Niech ma. A co ! 
Zasłużonego
plusa ujemnego
 
 ode mnie.
 
Takich plusów nigdy za wiele, dla taaaaaakiego noblisty.
Z tyloma dochtoratamy Honoris Causa.
Aż dziw, jak wielce "uchonorowany".
niedouk z POMu, co to publicznie przechwalał się o  nieprzeczytaniu żadnej książki w życiu.
Kliniczny przykład starej maksymy co powiada:
 
- im głupszy tym lepszy. 
Musi przysłużył siem możnym świata tego:
 
Aj Waj !
 
i uhonorowali
 
http://niepoprawni.pl/blog/poeta/fraszka-na-bolka-i-na-okolicznosc
Vote up!
11
Vote down!
0
#1503396

Zapewne  platfonsy by ogłosiły wielki sukces że Polsce nie udało się  wykorzystać tych funduszy,

znów by mieli paliwa na parę tykodni. Ich maksyma to, im gorzej w kraju ,tym lepiej dla nich.

Vote up!
7
Vote down!
0

zza winkla

#1503397

Front Obrony Konstytucji (FOK) jakoś dziwnie przypomina Front Jedności Narodu (FJN), który powstał z inicjatywy komuchów, a obecny powstał z inicjatywy lewaków i postkomuchów, wtedy z PZPR, a teraz z pełocji, zlewu i nowośmiesznej.

Wtedy FJN stanowił całkowicie kontrolowaną koalicję trzech legalnie działających w PRL partii politycznych: PZPR, ZSL i SD, a teraz FOK stanowi także całkowicie kontrolowaną koalicję, tyle że oderwanych od koryta "postpeerelowskich demokratów", którzy podobnie jak wtedy w latach pięćdziesiątych, starają się "poszerzyć zaplecze społeczne kierowniczej siły", tylko czyjej, nowośmiesznej? - nie, pełocji? - nie, peezelu? - nie!

Tu chodzi o poszerzenie zaplecza wrażych wobec Polski i Polaków sił żydo-lewackich finansistów takich jak Soros, czy Saks, ale takze ruskiej mafii itp. starających się za pośrednictwem owych opłaconych zdrajców zdestabilizować sytuację w Polsce, aby dkończyć swoje złote interesy zapoczątkowane przez wyszkolonych i opłacanych agentów takich jak Balacerowicz, czy K. Bielecki lobbujacy dla ruskich i wielu, wielu innych.

 

Vote up!
8
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1503399

Wcześniej FJoN, wczoraj KOD,
a dzisiaj już FOK !
Mutują ścierwa aż miło.
Jeno wciąż ten sam swąd.
 
Od czasów Marksa i Lenina nic u duraków 
się nie zmieniło:
 
 
 
 
 
 
 

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1503415

......Chcę ale nie mogę! Byłem młodym studentem, ideowym zapaleńcem, by w tamtych latach nadziei choćby chcieć się pochylić nad tymi Wałęsowymi wytrychami do mediów. Po latach kiedy go słyszę, a teraz i widzę posród ludzi lewicy i w środowiskach liberałów nie mogę uwierzyć, jak można aż tak zmienić swoją postawę i jeszcze bez żenady świecić twarzą w środkach masowego przekazu.

Co do spuścizny PO-PSL to wszyscy wiemy dobrze, jak to już wygląda i czym pachnie. Osobiście nieustannie dziękuję Bożej Opatrzności, że delikatnie rzecz ujmując, już się ich spokutowaliśmy i modlę się nadto, by ten stan zbawienny zachowany został dla naszej ojczyzny z łaski, jak najdłużej.

Vote up!
6
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1503400

 

Wałęsa: Przez 500 lat nie będziecie mieli tak wielkiej prezydentury jak moja

 

 
Henryk Lubojański · 
Sama chwała u drzwi stała - dalej nie szła, bo się bała! Wrodzona skromność Wałęsy każe mu milczeć i w innych jego chwałach takich jak: osobistym udziale dot. zniesienia dyskryminacji rasowej w RPA, zakończonej sukcesem roli mediatora pomiędzy walczącymi ze sobą w Rwandzie w 1994 r. plemionami Hutu i Tutsi, czy powstrzymaniu procesu dalszego topienia się lodowca na Grenlandii. W związku z powyższym Wysoka Rada d/s upamiętnienia osób nietuzinkowych przy ONZ, postanowiła w 2016 roku przeprowazić debatę naukową poswięconą jego osobie ze szczególnym podkreśleniem jego charyzmy i wszechwiedzy, którą ujawnił angażując się osobiście w wiele dziedzin światowej gospodarki, w tym rolną i hodowlaną. Przeprowadził np. udaną krzyżówkę kundla stepowego z rasowym arabem, co miało bezpośrednie przełożenie na wzrost mleczności krów w Malezji i spadek przestępczości w Gujanie Francuskiej. Jest wielce prawdopodobne, że za powyższe dokonania, Wysoka Rada zaleci umieszczanie jego wizerunku tylko w towarzystwie takich umysłowych potęg jak Kopernik, Einstein i Miczurin (radziecki uczony, który podobno za czasów Stalina wychodował czarną różę i wielokłosową pszenicę).
 

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1503413

to wszystko ja, ja i tylko ja, tymi ręcami i pustom głowom wymyśliłem! Bolesław W.

Vote up!
2
Vote down!
0

viki

#1503432

Niech gdzieś odleci aeroplanem

Nastanie pustka , którą zapełni

Księżyc wielki , który będzie w pełni

Oświeci ogłupionych treściami

By nie byli Polacy "Bolkami"

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1503440