Lewactwo mnoży letnie "sukcesy"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Tydzień upałów i burz, przeplata się z lewackim natarciem PO na fundamenty chrześcijaństwa w Polsce. Najpierw pan prezydĘt bez mrugnięcia okiem podpisał ustawę zwana potocznie "in vitro". Z zaęnowaniem obserwowałem zabiegi naiwnych, starających się apelować do "sumienia" Komorowskiego. Nie można apelować do czegoś co nigdy nie istniało...Wspólczuję naiwnym rodakom odmawiającym nowennę o zmianę opinii tej kanalii. Po pięciu latach kłamstw, psucia i niszczenia państwa trudno uwierzyć,że sa tu jeszcze ludzie wierzacy w "nawrócenie" Bredzisława. Ktos prowadzony przez oficerów służb od najwcześniejszej młodości już dawno za pieniądze przehandlował przyzwoitość, prawdę i zasady. Ostatnie dni również będzie psuł i niszczył...Andrzej Duda wielkodusznie pozwolił Komorowskim pozostać w Belwederze po 6 sierpnia. To błąd, tacy ludzie zrozumieją gest nowego preezydenta jako słabość. Oni rozumieją tylko knut i ordynarny język poleceń. Trzeba było gnidę Bredzisława z kartonami wystawić na ulicę minutę po północy 6 sierpnia...

Potem"parlament" glosami PO i PSL, nie mówiąc o tęczowej "lewicy" przyjął skandaliczna "ustawę" dotyczącą "ustalenia płci". Biedroń z swoim "partnerem" będzie mógł teraz pójść " do ślubu". Obrzydlistwa sączone przez ogłupiacz maja z Polaków poza niewolnikami uczynić lewacka magmę bezideowych, antyreligijnych niewolników. Kręcąca ...twarżą Kidawa nie kryła satysfakcji z tego " kolejnego kroku w strone nowoczesnej Europy". W chwili gdy miliony rodaków zyją na granicy ubóstwa, gdy miliony młodych wyjeżdżaja w nieznane, "sejm" zajmuje się "ustalaniem płci". Degeneraci, dewianci, lobbyści obcych mocarstw obsiedli sejm III RP i niszczą polskośc każdego dnia... Może już dosyć tego Państwo posłowie i posłanki? ( płeć proszę sobie inndywidualnie uzgodnić)...

 A dziś Adam Bodnar został Rzecznikiem Praw Obywatelskich. Będzie rzecznikiem "tęczowej" zarazy, juz w czasie pierwszej konferencji prasowej otaczali go przedstawiciele "nowoczesności", w tym "narzeczony/a" ? Biedronia..."Pokonał" legendę opozycyjnej prawości i przyzwoitości - panią Zofię Romaszewską. Jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwość jak zachowają się "konserwatyści" z PO to odpowiadam - wszyscy!!! zagłosowali za lewakiem i homofilem Bodnarem...Ot, "prawicowa elyta"...Ciekaw jestem gdzie znajdzie się proboszcz, który w niedzielę, po tylu antyreligijnych i antykościelnych działaniach PO-sitwy, pokaże publicznie drzwi świątyni PO- bandytom. Niech ludzie się burzą, niech narzekają, ale Kościół nie może byc indyferentny. Nie można wpuszczać za próg ludzi planowo i systematycznie niszczących fundamenty Polski. A wiara jest tych fundamentów jedną z podstaw.

 Tym ludziom, "reprezentantom narodu" - z PO, PSL, SLD, lewactwa trzeba raz na zawsze zamnknąc drzwi do parlamentu, inaczej zrealizuja projekt "zachodnich" komunistów - Gramcsiego czy Sartre'a, czyniąc z Polski kolejny barak w eurokołchozie...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

 

 

 

A Nycz elegancko wykręcił kota ogonem...

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1488475

ale w lewactwo. Ich logo nabiera wobec ostatnich postępków nowych barw:

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1488513

to 06.08.2015 u szarytek zamówiona msza dziękczynna za prezydenturę B. Komorowskiego! Jeszcze rozumiałabym , gdyby intencja mszalna była wynikiem radości z końca prezydentury Bredzisława Komoruskiego! A tak, to już nawet nie kabaret, to tragifarsa, w której statystują również osoby duchowne!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1488536

Komoruski kapelan Nycz w danym przypadku wtrącił się "między zagryzkę i wódkę" by spróbować wywołać informacyjny chaos. I chyba mu się udało. Msza "dziękczynna" za Bronka ma być u Wizytek, on natomiast w sprostowaniu  warszawskiej archidiecezji próbuje sugerować, że owszem - chodzi o tą samą mszę ale nie u Wizytek, a w Archikatedrze i nie w celu dziękczynienia za posługę prezydencką Bronka, a w intencji zaczynającej się prezydencji Dudy !

Język Nycza (i z tego co widać, również jego pachołków) jest wzorem "bizantyjskiej sztuki mowy", która ma ponad 1000 lat i której  bolesnych rezultatów doznawały europejskie państwa i narody w swej historii.

Tak na marginesie - Bronek miał parę momentów w swej prezydęturze, że dosłownie "mówił Nyczem" w swych publicznych wystąpieniach.

A mowa Nycza krótko mówiąc - nie różni się niczym od języka żmiji ! Jaki  jest język żmiji i do czego jest używany - każdy wie...  To jest oczywiście moje osobiste zdanie o Nyczu i gdyby przyszło mi wybierać między np.ks.Lemańskim i ks.Nyczem to choć obu wysłałabym do wszystkich diabłów to Lemański stałby w mej klasacji wyżej od Nycza. Nycz dla mnie to człowiek bez charakteru i bez charyzmy, sługa każdego, kto może być źródłem jakichś korzyści. Nycz sługą bożym na pewno nie jest ! Może jakieś zasługi dla polskiego Kościoła miał i zaszedł tak wysoko ale mezalians z Bronkiem przekreśla go w mych oczach.Nie jestem jakąś dewotką itd. ale gdy patrzę na Bronka, przyjmującego z rąk Nycza  komunię św. to po prostu rzygać mi się chce z obrzydzenia bo widzę wtedy tylko dwóch obleśnych  hipokrytów, zaprzańców wiary, "uduchowionych" w mizdrzeniu się wzajemnie do siebie, pod publliczkę - na potrzeby propagandy. Dziś to się nazywa "marketing".....

Nie jestem święta, sporo mam za uszami, bezczelna bywam również ale na miejscach buraka z Ruskiej Budy i jego "kapelana"... no ja bym się wstydziła na samą myśl, że na oczach obecnych mam dopuścić się bezczelności, świętokradztwa, profanacji sakramentu.

Bronka pomijam bo Bronek to Bronek ale  pan Nycz... wygląda na to, że dla niego sakrament to zwykły interes. 

Biznes dziś mówią na to.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1488544