Głupota kroczy przez upadkiem...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Niekiedy zdarzają się momenty kiedy zakłamana sitwa przez pomyłkę, matacząc i zapominając poprzednie kłamstwa, powie prawdę.Dziś niedo-rzecznik nie-rządu Kidawa potwierdziła, że PO-szuści będą teraz zatrudniać trolli by w internecie obrzydzać i straszyc ludzi PiS-em i Andrzejem Dudą. Trzeba być skończonym głupkiem by po przegranych wyborach kreować nadal swój zakłamany, antyspołeczny wizerunek. By pokazywać, że tylko oszustwo, pogarda i nieudolność kierują działaniami zdychającej złodziejskiej sitwy PO. Niezależnie od tego, trzeba być wielokrotnie bardziej głupim by o tym publicznie poinformować przyszlych wyborców. No ale premiera Kopacz-ka obejmując "urząd" miała problem - musiała znaleźć rzecznika jeszcze bardziej ograniczonego od siebie. Przyznać trzeba, że zadanie nie było łatwe, no i padło na Kidawę. Jest możliwe, że liderzy PO-bandy uwierzyli bajkom posła Szejnfelda, jak wiadomo zaręczonego z gołębicą, że to płatne pisowskie trolle "obalyły" Brąka. Pogratulować inwencji...opozycja nic nie musi robić. Wystarczy każdego dnia dać się wygadać w ogłupiaczu Osiołowskiemu, Szejnfeldowi, Grupińskiemu czy innej Kidawie i klęska pewna. Niespecjalnie mnie to martwi...

Szef CBA  Wojtunik, czyli kierownik służby, która przez sześć lat energicznej pracy operacyjnej nie postawiła dotąd nikomu żadnego zarzutu, poskarżył się. Wielki, dorosły chłop a skargę napisał do Kopacz-ki.Otóż poseł PSL-u Bury robi podobno wszystko by CBA nie mogła "ścigać przestępców". Ostatnio ujawnił ponoć nazwiska oficerów CBA prowadzących działania na Podkarpaciu. Jak wiadomo, bez żadnych działań CBA, poseł Bury, szef klubu parlamentarnego PSL-u musi być członkiem przestępczej sitwy, bo po prostu jest z PSL-u.Uwił sobie Bury wiele lat temu złodziejskie gniazdo na Podkarpaciu i "restrukturyzował' oraz "prywatyzował" co się dało, rzecz jasna nie za darmo. Jego kolesiem jest oskarżony wielokrotnie b. marszałek województwa, trzeba trafu też z PSL-u, dziś skromnie nazywany na wokandzie - po prostu pan K. Dlatego Bury ( w PSL-u według nazwisk nominują chyba) zdenerwował się ,że jakieś PO-służby włażą mu w interes, to i popełnił "obywatelski donos" na CBA. Premiera Kopacz-ka, która oczywiście nad niczym już nie panuje, odpowiedziała by szef CBA swój list przeadresował do "niezależnej" prokuratury. Ale Wojtunik wie przecież, że nie po to prokuratura jest "niezależna" by badać jego pisma.Obawiam się,że szef "antykorupcyjnej" służby w III RP po tym jak wspólnie z geszefciarką Bieńkowską pożarł potrawkę z zubra, a przy okazji dał się nagrać "kelnerom", dostal żubrzego rozumu. To znaczy, że starcza mu inetelektu na opędzanie się od much i pcheł ale na samodzielne myślenie inwencji juz brak. Obym nie był złym prorokiem, że PSL "oburzone nieprawdziwymi zarzutami, godzącymi w honor najstarszej polskiej partii ludowej" powie PO-szustom- "cześć" i wyjdzie z koalicji, co dobije zlodziei i przestępców od Kopacz-ki i Tuska. Niespecjalnie mnie to martwi...

I dobre wiadomości - dwie - na koniec. BOR, słynny z niekompetencji od czasów gen.tow. Janickiego, szkolony jest od niedawna przez "speców" z firmy "Konsalnet". To firma łysego jak Kojak prezesa Koniecznego, co to w 1992 roku z UOP-owskiego pieca chleb jadł i to dzięki niemu z sejfów Piotra Naimskiego i Antoniego Macierewicza zniknęły akta kapusia SB - TW "Bolka", które jakims trafem odnalazły się w kancelarii "prezydĘta" Bolesława Wałęsy.

 Poza tym podobno kampanię PO-szustów do parlamentu ma poprowadzić zwycięsko pani posłanka Mucha...Wsławiona mini-strowaniem w sporcie, szczególnie troską o III ligę rodzimego hokeja na lodzie, która na szczęście nigdy nie istniała. Być może Mucha ( w PO też za nazwiska nominują?) nie pozostaje w związku z gołębicą, ale kto tam wie czy nie awansował dzięki romasowi z pterodaktylem albo nielotem kiwi?..."Dobry Bóg gdy chce kogos ukarać - to mu najpierw rozum odbiera" - i tak dzieje się z PO -sitwą...co mnie niespecjalnie martwi...

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:19)

Komentarze

Teraz sobie chorzy emeryci i renciści w ośrodkach zdrowia pogadają  do woli...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1482983

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1482986

Platformersi obsadzili zarząd nieistniejącej elektrowni jądrowej i przyznali sobie atomowe pensje po 100 tys. zł.

Platformiane władze naszego kraju od 6 lat (!) nie potrafią nawet wybrać lokalizacji dla planowanej elektrowni atomowej, a co dopiero wziąć się na poważnie za jej budowę. Ostatni raport NIK nie pozostawia złudzeń – pierwsza polska siłownia jądrowa prawdopodobnie nie będzie ukończona do 2025 roku i nastąpi kolejne opóźnienie (pierwotnie miała powstać już 2020 roku). Mimo to, ekipa rządowa zdecydowała o utworzeniu specjalnych spółek Skarbu Państwa, które mają zarządzać budową elektrowni. W zarządach tych spółek zasiadali ludzie powiązani z Platformą, którzy co miesiąc pobierali „atomowe” pensje sięgające nawet 100 tys. zł.

By żyło się lepiej… swoim!

Zrodlo: http://niewygodne.info.pl

http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/06/a67.jpg

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1482993

Piszesz o tym że „Dziś niedo-rzecznik nie-rządu Kidawa potwierdziła, żePO-szuści będą teraz zatrudniać trolli by w internecie obrzydzać i straszyc ludzi PiS-em i Andrzejem Dudą. „
Znalazłem dementi Dmitrija Pieskowa o tym że Kreml nic nie wie o „nieistniejącej fabryce troli” w Sankt Petersburgu. Może Kidawa wie coś więcej od Pieskowa i chce ich zatrudnić?
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-srodek-wschod/aktualnosci/news-pieskow-kreml-nic-nie-wie-o-fabryce-trolli,nId,1830321

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

trzeźwy

#1483000

Myślę, że przed upadkiem chronią tą swołocz tylko imunitety i wzajemny mafijny układ, polskojęzyczny rząd, Sejm, Senat, Sądy, polcja obywatelska i lokalne grupy przestęcze z własną ochroną firm z dawnej "Firmy" .... na razie chronią....
Życzyłbym sobie, żeby ten upadek dla nich skończył się we właściwym  dla nich miejscu. W kryminale. I to na pewno w więzieniu o zaostrzonym rygorze, na oddziałach o zaostrzonym rygorze. Tam jest własciwe miejscedla nich. Normalne więzienia są dla złodzieji i oszustów. Dla zdrajców i renegatów niszczacych Polskę i Polski Naród, dożywotnia katorga.
Albo wyższa jeszcze kara......... na czekam z utęsknieniem...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1483004

Prawa natury są ..od ładnych paru lat -takie same.. Dzięki nim ..rzeczy przewidywalnymi są..i my -też jesteśmy..

Lecz, gdyby Platforma Obywatelska, za pana Boga robiła wraz z PSL-em starszym bliźniakiem..na głowie rzeczy by stały..

I tak ; nie oberwałby Niuton jabłkiem w dynię..lecz jabłko przyciągnęłoby - odkrywcę..

Nie byłoby okrzyku EUREKA, EUREKA w czasie kąpieli.. obywatela Archimedesa..to woda zanurzałaby ludzi w sobie.. A ..co jest potworne.

W tym Świecie na opak ..co POniektórym.. przyrodzenie stawałoby do środka...

Tak , tak - do srodka -bez jaj...

Oto Wojtunik...łapacz z imienia /ale- nie nazwiska/ zorganizowanej przestępczości.. publiczne listy pisze do premier o BURYM..-takim jednym..fragmencie -większej całości..

Pisze, Wojtunik:-..bo ; Bury to drań i jeszcze w dodatku łobuz..a pan policjant ..to NIC nie może.. choć chciałby..

A taki Bury ..jako drań ..to on - może i publikuje sobie skład osobowy z dokumentów tajnych GWARANCJĄ PAŃSTWA..na internecie..

.Odpowiadając , zapewne , na apel Kopacz " o więcej trollowania w internecie" a będzie nasza wygrana.. Wojtunik ...jako policjant wie o INNYCH ZBÓJACH- przestępstwach..TAK  !!! Policjant wie o przestępstwach... i NIC nie robi...ale -nic nie może - jako policjant.. bo policjant - nic nie może..a jak jest sfrustrowany ...to się wyładuje 11, listopada pałując przemarsz narodu..

Seremet ..taki naczelny prokurator ..to on od tej SAMODZIELNOŚCI..jak usłyszy o przestępstwie..w kręgach "uczciwej " władzy..nie mylić z rządem..

Władza - to władza..a rząd to w państwach demokratycznych!!!

Taki Seremet, ze swoją niezależnością prokuratorską.... nie będzie z urzędu.. wszczynał -dochodzenia..Bo - wszczynanie do czegoś -MUSI prowadzić..A jak zaprowadzi - nie tak gdzie należy..

Obywatel BURY...

Obywatel Bury ..szara eminencja na Podkarpaciu.

to on..tak polubił rewizje u SIEBIE W OBEJŚCIU..tak je polubił , po tej ostatniej..że

obywatel Bury -osobiście w ramach ruchów oddolnych powołał specjalną grupę operacyjna do przeprowadzania rewizji- u siebie -osobiście....

Z taką grupą- rewizyjną.....to on się UNIEZALEŻNIŁ ..od Wojtyniuka i tego całego CBA..

. i on szary Bury - poseł..z PSL-u..może sobie rewizje robić kiedy chce i jak chce..

A nie przez jakieś -zaskoczenia..Nękania..itp.. A rezultat JEST i BĘDZIE...taki sam..

Oto Polska pod rządami WŁADZY... tej - WŁADZY.. jest krainą na opak..logicznym NIBY PAŃSTWEM..a właściwie ODWROTNOŚCIĄ PAŃSTWA..

Tu takie cuda występują...i dziwy,,,, i dziwy.. że wszystko jest na niby..dla jak i to - bez jaj..

Zatrudniony jesteś - na niby..

Wynagrodzenie dostajesz - na niby..choć - na prawdę..

lokujesz kasę w banku ..i te pieniądze - są twoje - na niby..

Kabanosy..- udające kabanosy...proszek do prania ..i coca-cola..to wszystko jest NA NIBY../ taka jakość /

Na niby jest policjant i

informacje z GWna wzięte..potwierdzone TVN-em..też są na niby..

Na niby - jest armia..

i generałowie -są na niby.., bo prezydent NA NIBY..ich mianował..

WŁADZA, zamiast NAPRAWIAĆ ..co spieprzyła... zatrudnia "CHWALACZY- trolli" od ach-ów i OCH-ów .. a to doprowadzi do ABSURDU.

Zachodzi obawa , że CHWALACZE nie przerosną - spieprzonego....A spieprzone będzie rosło.. i rosło..

jak; warstwa pudru na buzi pewnej pięknochy, co to- chciała poprawić naturę..

Taka- Lwicka..taka - Lewicka..z TVP.

.to ona RACZYŁA..-raczyła powiedzieć -telewizyjnie "Kaczyński raczył się odezwać" -koniec cytatu..pani Lewicka - bez jaj..

tak to RACZYŁA przedstawić..pani Lewicka RACZKUJE w RACZENIU ludzi obiektywizmem..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

poko

#1483006

Mówi samo za siebie: http://blogpublika.com/2015/06/05/nowe-formy-dzialan-platformy/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1483009

Jak ROZUMieć (?) – własną i CUDzą - „lekkomyślność”…

 

WBrew -  „lekkomyślności”... TO  NIE wbrew bezdusznej (brew nie drgnie) BEZMYŚLNOŚCI CYNIZMU ...

STOSowanEgo POlitycznie ( egoistycznie - nie etycznie) do  wypierania  CZYNizmu  Osób młodniejących duchem satysfakcjonujących CZYNÓW - społecznych napraw Polski…

SPONTANIZMów dla  młodych  duchem racjonalnych  innowacji  w myśleniu o  sobie i oswojonej Ojczyźnie  …

- nie kraju dzikich „władz” – doprowadzających nowocześnie  uczesane społeczeństwo  do  rozpaczy-

ROZPACZY KATAlizującej cywilizowane rozmyślanie- rozpatrujące „ medialne dzieła”  POlitykoCyników trujacych zatęchłych bo NIEśWIERZYch …

Kto się staje… śWierzy…Ta/Ten - młodnieje duchowo, więc co dzień bardziej wartościowo  uWiaryGODnia dobro dni codziennych czynności... w praktyce zgodnych z  teorEtycznym doborem spOsobowym - umożliwiającym realizację  pobożnych (optymalnych) życzeń młodnienia przedLeci (przedwiośni- nadziei przyszłych lat) „lekkomyślności” innowacyjnej,  bardziej  rzadkiej i rzutkiej

Rzadziej występującej w gospodarce.. likwidowanej  POlitycznie  zorganizowaną  przestępczością degenerujacą etyczne myślenie generując  bezduszną  bezmyślność CYNIZMU POlitykocyników POdżegających  do POpełniania najpotworniejszych zbrodni MEDYCYNikó...w  o największych  ciężarach „właściwych” … dla kup Pan "szpital" POskładany  z "kupy kamieni” na  suMieniach -środowisk zawodów "zaufania pubLicznego" POszuKiwania…

Nie  POjmujących Praw Obywatelskich, nazywając  się bezmyslnie-bezdusznie-oszukańczo: "Platformą  Obywatelską" –WOLNOSCI POtworności charakterystycznych dla szarańczy nie pojmującej nawet elementarnych praw-zasad Newtona ...

Nie dla "Rządzących"  światem bezwładności „Inteligencji rządzących”  POstaci uciekających od  zasadniczych zasad pędów świata…kiełkujacych ( śWIERZYch) - EUREK- OŚWIECEŃ OBYWATELSKICH…

Pozdrawiam

J.K.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1483021

i ich zwolennikow zlymi wiadomosciami (na dzisiaj).  Bylyby to zle wiadomosci, gdyby nie mozna bylo tej bandy odsunac od wladzy 9zupelnie legalnie - w drodze wyborow).

Poniewaz odsunac ich od wladzy mozna ( a nawet trzeba) - to okazywane dzisiaj przejawy glupoty i bezradnosci przyczyniaja sie do zwiekszania sie pokladow niecheci w spoleczenstwie do tych idiotow (zostali idioci - bo tych troche myslacych "powycinal" Tusk jako swoich potencjalnych konkurentow...) - a co za tym idzie  nabieramy pewnosci, ze w nadchodzacych wyborach "tym paniom i panom podziekujemy...." 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1483082