Prawym okiem - Przed drugą turą

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Juz za trzy dni skompromitowana do szczętu "PKW" zajmie się dogrywkami wyborczymi. Po miażdżącej krytyce jak spadła w ostatnich dniach na ten "skansen" trudno wierzyć by i teraz wszystko poszło dobrze. Wczorajsze informacje o " chwilowych problemach z systemem informatycznym" zapowiada się kolejna "niedziela cudów".

Polityczny nowowtwó PO-PSL musi czuć oburzenie i presję Polaków skoro dziś siegnął głęboko i w telewizorze znów jak niegdyś zagościł Jerzy Urban. Z jego wypowiedzi wynikało,że 16-go listopada głosował na PO. No jeżeli taki "autorytet" zaangażowano to widocznie komuś w PO coś się poluzowało...i dobrze. TVN-24/ czy jak chcą inni WSI-24/ powinien teraz pójść za ciosem i poprosić o wsparcie "koalicjipostępu" przez Kiszczaka, zabójców księdza Jerzego czy esbeckich generałów Ciastonia albo Dankowskiego. Wszyscy onui w radosnym spocie na lubiana prze lemingi melodię "Koko, koko..." przekonywac powinni do kandydatów "łże - koalcji" w niedzielnych wyborach. Oczywiście trzeba tez zmienić wystrój studia, zieleń powinna zastąpić inne kolory, a Durczok z Kuźniarem winni paradować w mundurach/ pozostaje do ustalenia jakich/.

Dziś okazało się,że wybory tak "wysoko ocenione" przez Komorowskiego, Kopacz i Sikorskiego uzyskują tylko 3,5 punkta z 12 możliwych douzyskania w instrukcji UE, określającej czy wybory były transparentne i uczciwe. 3,5 z 12 !!! Te liczby najlepiej obrazują jakiego spustoszenia w głowach Polaków dokonuje codziennie telewizor, pracujące na zlecenie sitwy PO-PSL.

 I na koniec dobra wiadomośc - po masowych protestach rodaków przeciw niszczeniu kart do głosowania używanych w ostatnich wyborach "PKW" zaleciła wojewódzkim komisarzom wyboraczym by nie występowali do odpowiednich archiwów o brakowanie tych kart. Przy okazji ludzie usłyszeli,że za brakowanie kart wyborczych odpowiadają...archiwa państwowe!!! na podstawie rozporządzenia - tu uwaga- ministra kultury i dziedzictwa narodowego ! Bareja przy chłopakach z PO to cienias...Czekajmy więc na wieczór wyborczy i przygotowujmy się do działania, ONI sami nie odejdą...

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów