Czy po wiewiórkach "totalni" wezmą w obronę glisty...?

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Koniec tygodnia przyniósł kolejny majstersztyk Pana Prezesa Kaczyńskiego - wystawienie kandydatury europosła Saryusza- Wolskiego na stanowisko "prezydenta Europy" po raz kolejny wprawiło gang "totalnych" nieudaczników w zdumienie. A zaraz potem we wściekłość. No bo jak tak można? "Ukraść" prominentnego PO-szusta i za cenę unijnych srebrników zmienić mu poglądy. Jeszcze kilkanaście dni temu Saryusz- Wolski prezentował swe oblicze w gronie liderów PO-mafi, a dziś...? Będzie startował przeciw swemu niedawnemu partyjnemu zwierzchnikowi - i nie jest bez szans w walce z rudym niemieckim lokajem. Nie znam ceny za "zmiane poglądów" europosła ale wiem, że w PO-sitwie trwa szok po potężnym ciosie. Nie było dotąd w praktyce UE nominowanie kandydata wbrew opinii jego własnego kraju. Tylko czy Polska to dla Tuska coś więcej niż "nienormalność"...?

Po "obronie" kierowcy z Oświęcimia, po "pisowskiej" wycince lasów, "totalni" znaleźli kolejny temat do me(n)dialnych ataków. Biedny pan Sebastian z Oświęcimia poszedł w odstawkę, kasę zebraną dla niego ktoś z PO-mafii "sprywatyzował" i nikt już nie chce udzielać mu "pomocy prawnej". Ale sam sobie winien, po ośmiu latach nie-rządów PO-PS: tylko człowiek nienachalnego intelektu mógł uwierzyć, żę PO-szuści dadzą komuś choćby zlotówkę. Jak mogą ukraść - to na pewno ukradną. z "obrony drzew" wyszedł także jak zwykle kabaret. No to "totalni" wzięli się za "obronę"przyrody ożywionej. Konkretnie wiewiórek, na które parol zagięli pisowscy siepacze. W nieocenionym GWnie rozległ sie lament, okraszony krwawymi zdjeciami wiewiórek cierpiacych w pisowskim państwie. Podobno jedna z nich tuz przed zgonem zwróciła się do czytelników GWna - "Brońcie Trybunału"...i taktownie zdechła.Niestety szybko okazało się, że mrożące krew w żyłach zdjęcie zrobiono w warszawskim praku, podległym urzędowi HGW, ale jakie znaczenie dla lewaków ma prawda ?

Podobno od poniedziałku GWno zmieni nazwę na "Gazeta wiewiórcza" a w winiecie pojawi się hasło - " Wiewiórki i rudzi kolaboranci wszystkich krajów - łączcie się".Aaadam będzie paradował po redakcji z doklejoną lisią kitą, Tomasz Li(z)s z kolei na znak protestu będzie na wizji gryzł orzeszki, a "Stokrotka" zapadnie w sen wiosenny. Jak tak dalej pójdzie niedługo "totalni" pochylą się nad ciężką podziemną walką z pisowskim reżimem - glisty ziemnej. A to z dwóch powodów. Jednego prozaicznego - by dołożyć PiS i jak zwykle się skompromitować. A po drugie - przecież Kierwiński, Olszewski, Szczerba, Brejza, Mucha, Kinga Gajewska, Pitera, HGW czy- przepraszam za słowo - Nitras - muszą bronić glist, bo sami są nimi - wypisz wymaluj- w polskiej polityce...

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:7)