Fakty me(n)dialne

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Z ogromną obawą patrzeć należy na pobyt państwa Komorowskich w Japonii. Całe szczęście, że oba kraje dzieli tak wielka odległość. Cesarz Akihito i cesarzowa Michiko są już po spotkaniu z Bredzisławem i jego obszerną, resortową małżonką. Ciekawe czy prezydĘt zahaczył w dyskusji o bigos albo długość tradycyjnych japońskich kiełbas? Podobno znalazł wiele wspólnych cech odwiecznej polsko - japońskiej przyjaźni...w kulturze!!! Wyjątkowy cynizm. W Japonii uczeń ściągający w szkole naraża się na ostracyzm kolegów, złe kierowanie zakładem często prowadziło przedsiębiorców do samobójstw, nepotyzm i korupcja w sferze publicznej są tępione bez litości. A tu - proszę. PrezydĘt pewnie opowiedział o "kulturze" a'la PO. Ustawianych przetargach, kupowanych ustawach sejmowych, "europejskiej" korupcji, planowym niszczeniu własnej gospodarki...Toż się musiała cesarska para natrudzić by go pojąć...prawie tak samo jak japońscy kryptolodzy po wpisie Komorowskiego w księdze kondolencyjnej wystawionej po katasrofie Fukushimy. Niestety jest tez niedobra informacja dla japońskiego parlamentu - jutro odwiedzą go Komorowscy.

Me(n)dia prześcigające się w służalczości i serwilizmie wobec PO-szustów "udowodniły", że pan prezydĘt ma DOKTORAT!!! To nie żart - w publikacji "Dziesięciolecie Polski Niepodległej" przy biogramie Bredzisława zaznaczono - "doktor nauk humanistycznych"...Kwaśniewski, złapany na podobnym kłamstwie w sprawie magisterium, które prawie zdobył, wyjaśnił, że ma wykształcenie wyższe...niż Wałęsa. Ale gdzie znaleźć dziś kogoś kto ma niższe niż Wałęsa ? To i Bronkowi usłużni łżennikarze trochę "dodali". Teść z UB, który był właściwym autorem Bronkowego magisterium, byłby dumny z zięcia. Tylko czy to nie za mało? Bo co tam nauki humanistyczne, a nie lepiej od razu dodać- "profesor astrofizyki stosowanej...na kiełbasach"? Albo - Pierwszy Kosmonauta III RP, Kombatant Kampanii Kwietniowej 1939 roku. I nie powinno mieć tu znaczenia, że prezydĘt urodził się po zakończeniu wojny, a wzmiankowanej kampanii nie byłó nigdy...nie bądźmy małostkowi.Zresztą Geremek, trzeba trafu też Bronisław, wymyślił swego czasu pojęcie "faktu medialnego", który w rzeczywistości nie zaistniał. Można...?

Czy może ktoś wie co się dzieje z panią premierą? A także legionem jej pełno-nocnic? Kopacz-ka jakby wpadła w "dziurę czasową" i trafiła do świata równoległego. Zupełnie zamilkł "marszałek" Sikorski, geniusz dyplomatołectwa. Jak tak dalej pójdzie to będzie musiał z Brukseli wrócić "prezydĘt Europy". Proszę się nie obawiać, żartowałem. Tuskowi do twarzy jest w niemieckiej szafie, gdzie stale "urzęduje", co mu tam Polska - wszak jak stwierdził - "to nienormalność".

Na koniec dobra wiadomość - Paweł Olszewski, jak inicjały wskazują, z partii "rządzącej", zostanie - pełnym-nocnikiem od bezpieczeństwa. I to nie tylko na drogach ale także - uwaga! - na wodzie , w powietrzu i na torach. W Ameryce na takiego mówi się po prostu - Superman. A w PO-lsce- Olszewski. Z tym,że jego ojciec, betonowy komunista, nazywał się Kierbel, ale nie bądźmy przesadnie dociekliwi. P.O. czyli "cudowne dziecko" z PO nas ochroni. Tylko czy pod wodą on tez da sobie radę...? Dziwnie po macoszemu pani premiera potraktowała Kosmos - czyżby miała sprawdzić się informacja, że za sprawy kosmiczne odpowiadał będzie...Sławku Nowak - Pindolino? To byłyby jaja - kosmiczne...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

 

Kosmiczne jaja ?
 

Kosmiczne jaja są cały czas !
Odkąd to tusku musiał.

tusku dziś w szafę makreli wlazł,

Japonia ma dziś komorusa.
 

Kosmiczne jaja w kraju nad Wisłą !

POszuści kręcą lody !!!

Na drzewach łotry winni
zawisnąć !

 

By POLSKA Stała się POLSKĄ !

I by w NIEJ nastał Czas 
 

ODNOWY:

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1467293