"Profesorowie" szkół średnich własnie popełniają zbiorowe samobójstwo...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Zaczęły się egzaminy ośmioklasistów, na razie przebiegają bez kłopotów. Oczywiście poza ogromnym stresem 15-latków, którym odmóżdżeni "pedagodzy" zafundowali niepotrzebny stres w czasie pierwszej poważnej egzaminacyjnej próby. Ale wydaje się, że i ten egzamin zakończy się z powodzeniem dla uczniów i ich coraz bardziej wkurzonych rodziców. Bo jak można spokojnie patrzeć na poprzebieranych za krowy pajaców płci obojga, urządzających sobie muzyczną hucpę w chwili, gdy za ścianą trwa egzamin ? Przy okazji fala hejtu i obraźliwych haseł pod adresem prawdziwych nauczycieli, którzy nie opuścili uczniów w czasie egzaminu, pokazuje mentalny uwiąd nauczycielskiego stanu. Ale to można wytrzymać - nie takie słowa i opinie o nas wypowiadali komuniści i ich kolesie z ZNP w latach 80-tych. Ci ludzie nie są w stanie obrazić dziś prawdziwych nauczyciele - tak się jednak składa, że na czele "oddziałów" ZNP stoją nadal ludzie znani z szykan wobec nauczycieli w czasach PRL-u. Przypadek...?

Ciężar walki z rządem wzięli na siebie obecnie "profesorowie" szkół średnich. Żyjący w swoim świecie, lewaccy w większości, skażeni kulturowym komunizmem, który nazywają " nowoczesnością" i "europejskością", sami nie rozumieją, że są tylko bezrozumnymi narzędziami w rękach politycznych macherów. Nie chce mi się wierzyć, że przeciętny nauczyciel szkoły średniej na serio bierze zapewnienia Gregora, że jesienią dostanie mityczny "tysiąc złotych" do wypłaty. Bo to PO-mafia przecież kazała mężczyznom i kobietom pracować do 67 -go roku życia, to PO-mafia wprowadziła bezpłatne "godziny karciane", to PO-mafia w końcu zamroziła płace w oświacie w latach 2012-2015. Jeżeli mimo tego, myślący TVN-em "pedagodzy" znów wierzą łże-elycie III RP, która ich do siebie "przygarnia", to są po prostu idiotami i poza powszechną niechęcią Polaków zapracują na kultowe hasło - "Miałeś chamie zloty róg..."

Odmawianie sklasyfikowania WŁASNYCH uczniów przez "panie i panów profesorów" oznacza po prostu, że naszą młodzież "uczą" kretyni. No bo przyjmijmy, że gdzieś w kraju do tego dojdzie. I co wtedy? Uczniowie i ich rodzice mają ze zrozumieniem przyjąć, że właśnie ukradziono im rok z życia i pozwolą by młodzież potulnie rok jeszcze znajdowała się "pod opieką" tych samych "profesorów"? A co z rocznikami ośmioklasistów i absolwentów gimnazjów, którzy czekają na rekrutację do szkół średnich? Który rodzic pozwoli zapisać swoje dziecko do szkoły, gdzie właśnie zabrano prawo do studiów maturzystom? W jednym liceum w mieście uczniowie pójdą na studia, a w drugim, "protestującym do końca" tej szansy nie dostaną. Wybór dla rodziców będzie prosty. Dlatego uważam, że to pic i fotomontaż "totalnych"...

I na koniec - kończy się ponura hucpa Broniarza i jego oficerów prowadzących. Tak jak poprzednie i ten "ciamajdan" zostawi tylko gorycz, głęboko skonfliktowane środowisko nauczycieli, upadek resztek autorytetu zawodowego oraz nadal brak systemowej reformy systemu edukacji. Zapłacą pedagodzy - WSZYSCY - nie tylko ci chrząkający i poprzebierani za krowy. Nie odpowiedzą prawdziwi sprawcy zamieszania, którzy po wykorzystania pedagogicznego "mięsa armatniego" zostawią je bez mrugnięcia okiem.  Parafrazując leninowskie wskazanie - "Nauczyciele dadzą nam pieniądze na sznur - na którym ich powiesimy"...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

INFAMII

Vote up!
7
Vote down!
0

michael

#1586586

https://www.youtube.com/watch?v=M0mOy53awI0&fbclid=IwAR0doZQFiouP_sPba8BVubhl25Iq6_sE7st_w4eAsAy6iYpAJpCM19r1QBE

Vote up!
6
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1586587

Chyba włąsnie o to chodzi z tymi maturami. Nie dośc że nakladaja się dwa roczniki nowych licealistów - po gimnazjum i po podstawówce, to pozostała by jedna cała klasa niedoszłych maturzystów - absolwentów. Totalny paraliz systmu edukacji. I to wszystko dlaczego? Na Bankier.pl znalazłem zestawienie: Przeciętne wynagrodzenie w edukacji jako procent przecietnego wynagrodzenia w gospodarce w proc. a tam w 2008 r - 98 %, max w 2014 r - 106 % i obecnie 2019- 97%. No kurcze teraz staje się oczywiste, że dla 3 % trzeba walczyc nawet nie dopuszczając maturzystów do promocji. Tylko że ja jako były juz maturzysta wyliczam że 3% od ok 4000 zł daje jakieś 120 zł/miesięcznie. Czy nasi pseudo nauczyciele nie znają matematyki skoro żadają 1000 zł?

Vote up!
4
Vote down!
0
#1586611

postPRLowska jest dominujaca w mysleniu.ZNP to czysta komuna przeniesiona bez szczerbku do terazniejszej Polski, zreszta nie tylko ten zwiazek tak sie przeniosl.
W wilu przypadkach nalezaloby szybko sie zorganizowac i na atak odpowiedziec kontratakiem ,na antypolska demonstracje odpowiedziec patryjotyczna propolska kontrdemonstracja,za kazde spluniecie nam w twarz odrazu na odlew w pysk, inaczej nas wdepcza w ziemie.
Strajk kasty nauczycielskiej pokazal naocznie kim jest tzw. grono pedagogiczne.Mowia ze dali sie zmanipulowac , ale przeciez oni maja wiecej chyba rozumu niz nie obrazajac jacys pracownicy z Biedronki,przynajmniej powinni miec.

Uwazam ze rodzice powinni dojzec w koncu i zorganizowac okupacyjny kontrstrajk, zajac szkole pogonic bydlo , ktore zaszantarzowalo uczniow bo im ta antypolska menda Broniarz kazal.Broniarz powinien stanac pod trybunal stanu,no ale srajacy po nogawkach PIS boi sie Brukseli jak diabla i palcem nie kiwnie zeby radykalnie rozwiazac sytuacje.Powolac komitety rodzicielskie i zrobic od poczatku nabor nauczycieli w trybie przyspieszonym, aby mlodziez poczula sie pewnie w tym kraju, ze ktos stoi za nimi, a nie postPRLowski sytem szafujacy ich przyszloscia.W kazdym cywilizowanym kraju zaraz by powstala spec ustawa i w ciagu 24 godzin by zalatwila towarzystwo na cacy.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1586649

To fakt, że obecnie w większości to straszni kretyni ucząnasze dzieci. Już parafrazujac od tego, że sąteżterrorystami mającymi za nic uczniów (a właściwie za tarcze), to ich filmiki gdzie przebierajasieza krowy, kiedy te dopłaty sąz unii a nie naszego budżetu - to czysty kretnizm. Więc jak można dopuścićtakich kretynów/terrorystów aby po strajku uczyli dalej nasze dzieci?!?!

Mam nadzieję, ze PiS jednak ich wypieprzy na zbite pyski (a co najmniej większość). Na razie dobrze PiS robi ale najważniejsze będzie jak to zakończą - jest szansa na wyczyszczenie komuszego totalitarnego środowiska, oby się nie cofnęli.

Ps. fakt też faktem, że samo to iż ci terroryści każą uczniom mowić na siebie per. PROFESOR (a nigdy nawet nie stali obok profesora), pokazuje najlepiej jakimi od lat są pustakami.

Vote up!
2
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1586654

Pomyślcie!

 I znajdźcie wspólny mianownik

 

Parcie na legalną aborcję

Tęczowe piątki

Karta LGBT i seksualizacja dzieci

Strajk nauczycieli i groźby nie klasyfikacji i terror egzaminacyjny

Szykowany strajk opieki społecznej i groźba nie wypłacania 500+ i 300+

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1586795