Co ONI biorą na taką aktywność...?

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Rośnie aktywność pana prezydĘta Komorowskiego. W dniu dzisiejszym potwierdził, że podpisze postanowienie o przeprowadzeniu referendum 6 września.Zachęcił też do udzialu w tym glosowaniu.Bardzo stara się pomóc tonącej PO-sitwie. Wierzę, że PiS i "Ruch" Kukiza rozumieją intencje ludzi z otoczenia Bredzisława i będą umieli porozumieć się co do spraw zasadniczych, niezbędnych dla przeprowadzenia Zmiany. No i wyprowadzenia przy okazji PO-szustów na smietnik...

Ogromna wręcz nadaktywnośc dotknęła nie-rząd premiery Kopacz-ki. No, nie chodzi rzecz jasna o jakiekolwiek prace na rzecz państwa i obywateli - co to, to nie. Za to nie-rząd, cztery miesiące przed upadkiem, rozpisał przetarg na dostawę 116 luksusowych aut dla swoich urzędników. Można...? Na ekranie ogłupiacza ukazuje się coraz częściej ogłupiała od "białego proszku" twarz Mira Drzewieckiego. Podobno ma być na miejscu "biorącym" na łódzkiej liście PO-mafii. Ciekawe czy skazani w aferze "łowców skór" już wyszli "na podstawie amnestii", bo też byli z Łodzi i pasowaliby na uzupełnienie listy z Mirem

Pan prezydĘt zamierza nadać stopnie generalskie dwóm "śledczym" wojskowym, którzy od pięciu lat pracowicie "zdają egzamin", matacząc w sprawie smoleńskiej tragedii.Uroczystość, cyklicznie odbywająca się od lat 15 sierpnia, w tym roku ma "przyspieszyć". Komorowski zaplanował tę imprezę zrobić w rocznicę Powstania Warszawskiego, ktorego wielkimi zwolennikami są jego "mentorzy" Nałęcz, Koziej, Lityński, Michnik i przepraszam za słowo - Wujec. Drogi zyciowe ich, a wcześniej ich przodków  wyraźnie o tym świadczą. Być może jest to też gest jednego Komorowskiego wobec drugiego - Tadeusza, komendanta AK. Choć raczej wątpię, bo jak co jakiś czas przypominają belwederskie wiewiórki, dziad pana prezydĘta nosił przed "rewolucją" zupełnie niegojowskie nazwisko.

Pracujący jako "zapalnik" służb wielorakich i wielonarodowych skorupiak Stonoga odpalił kolejne dokumenty, będące kopiami akt ze słynnego już w świecie "sledztwa podsłuchowego", prowadzonego przez najwyższej klasy profesjonalistów z prokuratury Warszawa...-Praga.Odczytał tez fragmenty zeznań jednego z podejrzanych, na których pojawiły się znane nie od dziś nazwiska PO-państwowców - sepleniącej już trzecią kadencję w stolicy HGW i mini-stra a dziś reprezentanta w UE -  Bogdana Zdrojewskiego.Chodzi w nich z grubsza o korupcję wielkich rozmiarów, więc oczywiście "niezależna" prokuratura od roku nie "przeanalizowała" tych wątków sprawy.

 I na koniec zła wiadomość. Wywiadu udzielił wice-premier Siemoniak, mówiący (w co trudno naprawdę uwierzyć) jeszcze gorzej niż wygląda.Jego słowa dały stanowczy odpór podłym rosyjskim knowaniom. Zdaje się, że prezydent Putin po wysłuchaniu wywiadu z Siemoniakiem, udał się do psychoanalityka. Jak byśmy mieli ze trzech takich Siemoniaków to sami byśmy sobie z Rosją poradzili. Zastanawiam się czy rodzina pana wice-premiera pochodzi z tego samego odłamu "kurlandzkiej" szlachty co hrabiowscy przodkowie pana prezydĘta... ? Tak trzymaj, mini-ster...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:18)

Komentarze

Witam! Hi,hi,,dobry artykul! Polacy zrozumieli ,ze Mozna! Nie bylbym zdziwiony,ze PO nie przekroczy progu wyborczego! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1484828

"Komorowski zaplanował tę imprezę zrobić w rocznicę Powstania Warszawskiego"

Urzędowanie mu się kończy, a po wyborach chce być zapamiętany jako do końca dziarski i prężny prezydęt, a nie obibok i partyjny worek kartofli przeciągany po cudzych płecach przez wszystkie szczeble władzy.

Rocznica Powstania to "godna" okazja zaafiszowania tej dziarskości, a poza tym... nominacje i dekoracje w Pałacu albo w Belwederze to subtelne usprawiedliwienie jego nieobecności na Powązkach gdzie mogłoby mu się przydarzyć kolejne wygwizdanie. Np. przy bramie. A tak, to bezbuleśnie pomodli się z Nyczem w kaplicy prezydenckiej i przejdzie na salony robić to co lubi i to co najlepiej mu się udawało podczas prezydęcji czyli awansować kanalie. A że złamie kolejne kariery ? No bo kto dziś traktuje poważnie np. takiego "gen."Parulskiego albo "gen.Janickiego" i  w ogóle ostatnio o nich słyszał ?

To dotyczy  wielu innych, których "kariery" po nomonacji z rąk Bronka pękły jak mydlane  bańki.Fru! Zniknęli z przestrzeni publicznej na amen. Jak zapowietrzeni.

Zniknęli ale nie ma gwarancji, że nie knują gdzieś dla swego "dobroczyńcy" w podziemiach Pałacu na ten przykład albo w innych camera obscura.

Tak mi chodzi taka myśl po głowie - Polska miała do tej pory tylko profesorów belwederskich. B.Komorowski jako ambitna bestia też postanowił zostawić po sobie ślad i przysporzyć Polsce wybotnych osobistości. I zrobił to w swoim stylu - wziął i po 2010 r.zaczął przysparzać... komoruskich jenierałów.

Być "profesor belwederski" to zaszczyt, Nie wiem, nie będę się spierać ale taka tradycja profesorów belwederskich chyba tylko w Polsce istnieje?

Być "generał komoruski"  to już nawet nie obciach, to kompletna kompromitacja i automatyczny wykop takiej persony poza paragraf.

Ja oczywiście gratuluję komoruskiego "awansu" - awansu wprost z rąk zwierzchnika  "państwo polskie zdało egzamin" - gienierałowi Majewskiemu Stanisławu - błasikożercy i smoleńskiej hienie herbu panzer-bierjozka kolejnej generalskiej gwiazdki, a (s)półkownikom (od półkowania czyli inkasowania odleżyn na półkach resortowych aż przyjdzie moment na "odgrzanie" takiego półkownika w resortowej mikrofalówce by przeszedł do zadań specjalnych i "s" za spółkowanie - z MAK-iem, z Laskiem - też półkownikiem od zadań specjalnych - w obronie wrażej racji stanu ale jeśli komuś me "s" kojarzy się np.z pewnym powinowactwem to proszę bardzo) Jerzu Artymiaku ksywa  "Rosja to mocarstwo"  i zasłużonej kanalii mundurowej Temidy czyli Irkowi Trotyl-Szelągowi. 

Czemu tak późno? Czyżby B.Komorowski - ksywa "państwo polskie zdało egzamin" - zamierzał wynieść ich na ministerskie urzędy po załatwionej przez ruskie serwery reelekcji?

Komoruski awans za zasługi w przecwelaniu smoleńskiego śledztwa należy się również wojskowym prokurWatorom Rzepom,  Maksjanom,  Slepokurom, całej  NPW i WPO oraz wszystkim "ekspertom"   niesławnej komisji ministra Jerzu  Milleru z nestorem polskiego prawa i konstytucjonalizmu prof.Żyliczem na czele, która wstydziła się podpisać pod równie niesławnym Raportem do Raportu MAK, na ogłoszenie którego płemieł Tusk spiełniczył w Dolomity na nałty by ministeł Głaś go przywiózł na białym koniu embłayeła do Wałszawy po to by Donald splunął publicznie, acz ex cathedra  "Łapołt MAK jest kałygodny" i... powrócił na łono Dolomitów dokończyć w spokojności kłębów  cygałowych opałów zasłużony łesołtowy ułlop.

 

Co oni biorą? Na pewno żrą POdpomPOwane helem ośmiorniczki, POdlane flaszką za circa 1000 zeta, poza tym sączą nieustanną życiodajną "kroplówkę" ze szczawiu i mirabelek, wydobywającą się z wciąż dymiących 7 Dziur I Stygmatyka Płatformy Obywatelskiej czyli I Reanimatora Dobrego Samopoczucia Ostatnich Premierów III RP, zwanego dziś przez leminży plebs POpierd.... Stefanem (autentyk), a przez wyborców Tego Który Wysłał Bronka na Szczaw i Mirabelki - po prostu biednym Stefkiem. W mainstreamowym biurku niejedna Olejnik ma pod ręką piersióweczkę z "michnikówką" albo choć jakiś bełcik, przyprawiony "kroplami Adama", a Ewa Kopacz - sądząc po jej ostatnich publicznych wypowiedziach - myli poranne tabletki z wieczornymi.

 

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1484858

Contesso, 

a mnie się inna myśl zupełnie nasunęła, jeśli chodzi o przyczynę tej zmiany daty, z tradycyjnej na 1-szo sierpniową.

Może bul bredzisław, WSIowy Litwin komoruski, do swych licznych talentuf, chce dodać jeszcze jeden ?

 Wszak to Madonna kiedyś, ta co z gołą d... lata i śpiewa, zaszczyciła swą watpliwej jakości osobą, Warszawę w Sierpniu. Dobrze pamiętam ?

Może bul komoruski w POdzięce za przerżnięte wybory, zamierza w tym dniu jakiś szoł zaserwować swym rozlicznym fanom, PrOwadzącym i nie tylko ?

Może zaśpiewa ? Śpiewać każdy może przecież,....., z czego zasłynął  znany krakowski szołmen.

krulbul może być następny, śpiewający, słynny. Ile ma już tych sukcesuf. ho ho ho.

W Japoni przeca jaki szoł dał z szogunem i krzesłem parlamentarnym.                                                                                 Do dziś go tam wspominajom samuraje i szoguny.

I nawet cysorz z familijom pewnie.

A ja mam nawet propozycję repertuarową na otwarcie szoł krulabula Litwina,

Pamiętacie ?

 

Umarł Maciek umarł.

Już leży na desce,

gdyby mu zagrali,

POdskoczyłby jeszcze.......tra la la la

 

i będzie bisMadonna.

choć już bez wonsów.

a d....

może zawsze POkazać. Jak POkazał wielokrotnie i on i jego sitwa,

gdzie mają 

Polskę i Polaków !

 
 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1484954

Witam Pana! My bardzo powaznie traktujemy zdrajcow! Nie ma mozliwosci ,aby to zdradzieckie bezcholowie uniknelo kary za zdrade ojczyzny! Nikomu nie odpuscimy! Narod przez 8-Lat w niewoli,a lawiranci zabawa! To sa zwyki ludzie, ktorych narod nobilitowal zaufaniem! Narod idzie po was zdrajcy! Klaniam sie!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1484869

Niech Szczynukowicz się nie już nie wygłupia.

Pozostało mu dalej puszczać bąki i drzemać.

Już dawno nie jest Polakom potrzebny.

 

http://www.google.se/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=&url=http%3A%2F%2Fdemotywatory.pl%2F4378421%2FKto-ty-jestes&ei=3P6BVb31NoGzswG6haDgAg&bvm=bv.96041959,d.bGg&psig=AFQjCNGilAq3W5EkSbyu-nie1Gg_Hw-Czw&ust=1434669149184471

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1484875

w rowerze starszego brata...

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1484878