Ważna decyzja

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Nie wiem czy ktoś wytrzymał i wysłuchal całej relacjiz konferencji premiery Kopacz-ki. Było jak zwykle rozpaczliwie siermiężnie i chaotycznie.Bełkot premiery, brak jakichkolwiek konkretów w ważnych sprawach. Górnicy - no, jest zespół i rozmawia, rolnicy - no, jest minister i rozmawia. I tak dalej....Mówienie o gnidach, które za pieniądze po raz kolejny zahandlowały swoją reputacją, nie ma sensu. Przeciez wystarczy popatrzeć - Kidawa, Vincent i "Misiek" - bardziej bezideowego, interesownego i pozbawionego zasad trio nawet Tusk by nie wymyślił. Jeżeli prawdą jest, że premierę Kopacz-kę wymyslił Tusk, to rzeczywiście chyba myśli o powrocie z "Europy". Jeszcze kilka miesięcy tego nie-rządu i kto wie....może i kaszubski Słowianin stanie się mężem opatrznościowym...

Wczoraj napisałem o prezydĘcie, a dziś i sam zainteresowany wypowiedział się o "ważnej sprawie". Myli się jednak ten, co pomyśli,że Komorowski zajął sie sprawą rolniczych protestów. Albo strajkującymi górnikami JSW. Albo tragiczną sytuacją "frankowiczów". Albo zdychającym ZUS-em. Albo lasami państwowymi, które jego kolesie chcą "sprywatyzować". Albo....Nic z tego. PrezydĘt  za naistotniejszą sprawę i "ważną decyzję" uznał  wznowienie "procesu " przeciw Antoniemu Macierewiczowi przez "niezawisły" sąd w Warszawie. Wiadomu już dziś, że to spektakl, na którym do maja mają "jechać" me(n)dia, by przykryć komrpomitacje i przestępcze działania Komorowskiego i jego zażyłe kontakty z WSI. Aby mikt nie interesował sie zeznaniami prezydĘta z grudnia, jego "amnezją", sprzecznymi zeznaniami, brakiem w nich elementarnej logiki. Przekonanie POlaków, że Komorowski próbował nielegalnie kupić "Aneks WSI" może pogrzebać jego nadzieje na reelekcję. Ujawnienie,że "dostojna głowa państwa" to krętacz, kłamca i człowiek całkowicie zależny od służb, mogłoby zakończyć jego karierę, nawet w kraju gdzie społeczeństwo codziennie jest ogłupiane przez lokajskie wobec władz me(n)dia. I kto wtedy uratowałby sitwę PO-PSL i sankcjonował kolejne korupcyjne afery i przekręty...?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:15)

Komentarze

Nie premier
Nie premiera

Premierzyca

(kto chce może też dosztukować kilka ładnych i adekwatnych rymów ;) )

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

ah posłuchajmy:
https://www.youtube.com/watch?v=hG7gVNYAwJA

#1463903

Przecieram oczy !  !  !  Czy to decyzja Kopaszki ???    Bandyci z PO-PSL-SLD strzelaja do gornikow .

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1463916

http://wgospodarce.pl/informacje/18557-z-ostatniej-chwili-policja-strzela-do-gornikow-pod-siedziba-jastrzebskiej-spolki-weglowej-sa-ranni

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Lotna

 

#1464014

"Yagon 12":

.."Nie wiem czy ktoś wytrzymał i wysłuchal całej relacjiz konferencji premiery Kopacz-ki. Było jak zwykle rozpaczliwie siermiężnie i chaotycznie.Bełkot premiery, brak jakichkolwiek konkretów w ważnych sprawach."..(...)

---------------------------------------------------------

No dobrze.. Co należy, i co trzeba zostało "osobaczone" i znów "błogi spokój nam nastał" i rączki zostały umyte??

A ilu prawicowców pod sprawozdaniami i informacjami o występie "prawdomównej premiery", pisze TERAZ i przypomina o 10-ciu MILIARDACH np. - i o innych "wstydliwych" dla kolesiowatej kliki i łachuderstwa władającego Polską faktach??

Popiszczeć tutaj (nie tyczy to autora wpisu..) - gdzie ciepło i bezpiecznie to żadna sztuka. Tuuu.. dotrze tylko do tych, do których już dawno dotarło.. Natomiast ogłupione lemmingi są przekonane iż są w bezwzględnej większości i że racja i "argu-menty" są po ich stronie, gdyż NIKT ich NIE ATAKUJE!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1463929

http://www.poloniatube.com/?p=2590

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Poloniatube

#1464007

rozdania! Obserwujemy coraz rozpaczliwsze, coraz bardziej kompromitujące posunięcia miłościwie nam panujących. Może tak ma być, może w tym szaleństwie jest metoda? Może to wszystko po to, abyśmy do końca przejrzeli na oczy i nie mieli złudzeń co do intencji będących u steru władzy!  Ewangeliczna mądrość głosi, iż z każdego zła można dobro wyprowadzić.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1464010

Na widok nazwiska Rostowskiego ogarnia mnie przerażenie. Człowiek bez polskiego peselu, nasłany nie wiqdomo przez kogo, który odebrał ludziom fundusze emerytalne, żonglował budżetem i wciągnał kraj w pułapkę dlugów jest zdolny do wszystkiego. Do przehandlowania Śląska, lasów państwowych  i wciągniecia Polski w strefę euro, czyli dalszej zależności ekonomicznej.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1464019