Na Biedronia finansowanego przez Niemców zagłosują durnie albo zdrajcy

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Polski plebs ma kolejnego polityka, który będzie go należycie reprezentował. Oto Fragment wywiadu "Deutsche Welle" z Robertem Biedroniem, liderem finansowanej przez Niemców partii "Wiosna":

 

DW: Rozmawiamy w Berlinie. Jakich życzyłby Pan sobie stosunków polsko-niemieckich?

- Dobrosąsiedzkich! My jesteśmy partnerami. Powinniśmy traktować naszych przyjaciół po niemieckiej stronie tak jak najlepszego sąsiada na świecie. Dla nas Niemcy są najlepszym sąsiadem, nie ma alternatywy. W naszym interesie są dobre koleżeńskie stosunki z tym silnym graczem nie tylko w Europie, ale i na świecie. I to co się teraz dzieje w polityce polsko-niemieckiej jest kompletnie nierozsądne. Z Niemcami mamy do wyjaśnienia wiele spraw, choćby Nord Stream 2, ale Niemcy mogą być dla nas partnerem w rozwiązywaniu wielu problemów. 

DW: Ale mamy z tym partnerem trudną historię. Czy Polska powinna domagać się od Niemiec reparacji za drugą wojnę światową? 

- Oczywiście, że nie. To głupota. Czy Niemcy powinni zacząć domagać się oddania Słupska albo Wrocławia? Polacy chcą mieć w Niemczech dobrego sąsiada, chcą razem rozwiązywać problemy europejskie, chcą siedzieć razem przy wspólnym stole z Angelą Merkel i Emmanuelem Macronem, żeby załatwiać polskie problemy w Europie. Wywracanie stolika nie ma sensu. Niemcy poradzą sobie bez Polski, ale czy Polska poradzi sobie bez Niemców, kiedy Putin grasuje w Europie?

źródło: 

https://www.dw.com/pl/robert-biedroń-jestem-europejskim-fundamentalistą/a-47941146 

 

W tekście "Ziemie Zachodnie nie są rekompensatą" za II wojnę światową pisałem już:

 

Prof. Paweł Wieczorkiewicz mówił, że przyznanie Polsce Ziem Zachodnich było „gestem Stalina”, ale ten przecież musiał coś zrobić z wysiedlonymi z Kresów Polakami. Powróćmy do tematu relacji Polsko-niemieckich. Niemcy uznają je za dobre, jeśli sami narzucają Polakom ich tempo, jakość, a Polacy niczym słowiańskie półgłówki i frajerzy z amerykańskich filmów, mają pozycję klęczącą. Hańba. Co się stało z naszym niegdyś dumnym narodem!?

Do Wrocławia, najbardziej chamskiego – antypolskiego miasta w Polsce – w otoczeniu ochroniarzy ma czelność przyjeżdżać matka nazistów 88 –letnia Gudrun Burwitz, z domu Himmler... 

Przedwojenną halę z 1913 roku nazywa się tam „Halą stulecia” na cześć bitwy pod Lipskiem w 1813 roku, gdzie zginął książę Józef Poniatowski. Hańba! Proszę zwrócić uwagę na mapy wyborcze – choć sam mam przodków z Kresów, to muszę przyznać, że tam, gdzie mieszkają Kresowiacy i ich potomkowie, zawsze wygrywają partie, które wstydzą się patriotyzmu.

  

„Niemieccy przyjaciele” we Wrocławiu maja się dobrze, ale to temat na inny tekst. Warto żeby Czytelnik się tym zainteresował.

Tymczasem Niemcy nie mają nam zamiaru oddać zrabowanych podczas II wojny światowej dzieł sztuki. W tym miejscu powróćmy do pogróżek bezczelnych potomków zbrodniarzy i złodziei:

- Wysuwanie przez Polskę roszczeń reparacyjnych grozi powrotem do dyskusji o polskich granicach - nie tylko zachodniej, lecz także wschodniej - napisał niemiecki historyk Gregor Schoellgen na łamach niedzielnego wydania "Frankfurter Allgemeine Zeitung" (FAZ). 

 

- Zwrot Niemcom byłych obszarów niemieckich na wschód od Odry i Nysy byłby do pomyślenia tylko wtedy, gdyby dawne polskie obszary na wschód od Bugu zostały zwrócone Polsce, a to było właśnie nie do pomyślenia.

Źródło: http://niezalezna.pl/202859-bezczelnosc-niemieckiego-historyka-quotroszczenia-polski-to-igranie-z-ogniemquot 

 Ps. Na stronie „Miziaforum” użytkownik „Llubię” napisał: „jak się Niemcom marzą korekty granic, to proszę bardzo – niech się sami zgłoszą po te wschodnie do Litwy, czy Ukrainy , bo My ich nie chcemy , a te zachodnie są już Nasze”.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:19)

Komentarze

...każdy psychopata może zakładać partię....to niech głosuje na niego kto chce....jak już - to już,  przecież "róbta co chceta" ciągle obowiązuje.

A to Polska właśnie !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1583415

- to taki mu wpier"ol spuszczali że zapominał że jest gejem. Trzeba może zaapelować do dzisiejszych "kiboli" aby zamiast prać się po pyskach nawzajem, pomogli ochraniać polskie dzieci przed zboczeńcami.

Przecież takich delegowanych do szkół wywrotowców łatwo jest namierzyć i porozmawiać z nimi po lekcjach albo nawet wyśledzić gdzie mieszka i rozmowę przeprowadzić codziennie z nimi pod ich domem.

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1583416

Manfred Weber, przewodniczący niemieckiej gr. poselskiej Europejskiej Partii Ludowej w PE obiecuje, że jeżeli zostanie szefem KE wprowadzi mechanizmy dyscyplinujące kraje, które jak Polska nie chcą podporządkować się wiodącej roli Niemiec. Taka "demokratyczna" obietnica wyborcza.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-4

White Lives Matter

#1583430

A ktoś tu zajżał i dał minusa. To nie przypadek. Nie jest Poalkiem, kto daje minus pod takim komemtarzem. Zatem czytają Niepoprawnych nasi wrogowie. Czyają, czyli chcą wiedzieć co myślimy.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1583443

To nikt znaczacy

To tylko Patria szefowa Neonu

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1583447

Nigdy nie wiadomo, kto jest nieznaczący. Ale mnie uderza to, że wogóle są tacy, którzy mają odwagę dać minusa w sytuacji gdy w ten sposób podpisują rodzaj deklaracji. Robią to przedewszystkim w swoim imieniu, niezależnie czy biorą za to pieniądze czy nie. Akurat taka persona jak Patria (gdyby to była ona) mogłaby to robić za kasę, ale i z przyzwyczajenia, ale inni... Ale i tak, taki neon... Pokazuje słabości systemu ochrony i przeciwdziałań. Neon powinien mieć ciągłe kłopoty z serwerami, ze stabilną pracą strony, z hackerami. Zresztą taki Onet tak samo. A tu, nic. Dajemy się robić na każdym kroku. Zaprogramowano w nas jakiś gen, który mówi nam, że cały otaczający nas świat jest normalny, działa normalnie? A każdego ranka budzę się, idę do łazienki, a gdy z niej wychodzę i włączam radio, słyszę dysonans. Mój świat nie jest normalny. Gdy słyszę, że ktoś zaprasza do studia komucha i robi z nim wywiad. Pyta go poważnie o jego opinię na jakiś bieżący temat to, we mnie wyją syreny alarmowe. Te same co dwadzieścia lat temu. Albo ja zwariowałem, albo świat, w którym żyję zwariował. Nie ma trzeciej możliwości. Rozumiesz o co mi chodzi? Mam zasadnicze pytanie. Czy Polska, która wyrosła nam na glebie postkomunizmu jest normalną i zdrową rośliną, czy może już ulegliśmy mutacji i jesteśmy rodzajem GMO? Mimo starań nie umiem przechodzić obojętnie obok świadectw istnienia komuny, prawie trzy dekady od jej rzekomego upadku. A jeśli komuna istnieje i wywiera wpływ na nasze życie to, czy my nadal w niej po części tkwimy? A jeśli tak to, dlaczego nic z tym nie robimy? Było nas 10 milionów. Dziś nie musi nas być tyle. Albo to ja jestem tym ostatnim, którego jakimś cudem nikt jeszcze nie dobił. Ukrywam się w jakiejś swojej ziemiance poglądów i nasłuchuję nadchodzącej obławy, sfory psów, które mnie wywęszą, a potem pod lufami pepeszy będą mnie prowadzili do jakiegoś TVNu, aby mnie publicznie obedrzeć z godności i człowieczeństwa, jako prawdziwego dinozaura śmierdzącego naftaliną.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1
#1583465

Liczba volksdeutsch w Polsce

- Do Józia z Londynu - Nie, to nie Neon i nie jego szef. "Wróg nie śpi - Wróg nie śpi"  brzmi jak żart, ale naprawdę mamy wrogów, którzy czujnie pilnują swoich interesów. Mój tekst też dostał dwa minusy i bardzo dobrze, to znaczy, że boli polskojęzycznych Szwabików. Nie skłócajmy się ze sobą pomimo różnic.

Przed wojną w Polsce było 3 124 000 volksdeutschów. Część z nich, szczególnie ci należący do III i IV grupy została wpisana na narodowościową listę niemiecką pod przymusem. Tak czy inaczej, osoby te wyrzekły się polskości, a często czynnie z nią walczyły.

Muszę jednak opisać przypadek mojego pradziadka, który jako przedwojenny działacz ludowy, przyjaźnił się z rolnikiem niemieckiego pochodzenia, który choć urodzony z niemieckich rodziców (chyba byli kolonistami), wielokrotnie odmawiał Niemcom podpisania listy. W końcu, gdy w nieprzyjemny sposób kazał się im wynosić, został zamordowany. Za to, że uważał się za Polaka.

 

Bloger michael-abakus napisał genialny w swej konkretności tekst na Niepoprawnych:

„Dramat polega na tym, że współczesna polska V kolumna w 2019 roku jest bardziej wroga i głębiej unurzana w antypolskiej nienawiści, niż wrogie Polsce państwa. Oni bardziej szkodzą Polskim interesom niż zagony hitlerowskich czołgów masakrujących naszą Ojczyznę we wrześniu 1939 roku. Oni w swoim zamiarze zniszczenia Niepodległości Polski przerastają złą wolę zaklętą w pakcie Ribbentrop - Mołotow. Taka jest smutna prawda współczesnej historii.

Umyślne działanie w złej wierze przeciwko polskiej racji stanu, przeciwko polskim interesom narodowym, przeciwko interesom i aspiracjom polskich Obywateli - bez względu na to skąd się wywodzą i kim są.

Napisałem gdzieś i kiedyś, że praktyka antypolskiej totalitarnej opozycji jest umyślnym działaniem w złej wierze, które jak morderczy splot dławi wszystko co dla Polski dobre. [Grupa Laokoona(link is external)]. Rzeczywiście totalitarna opozycja zawsze działa w złej wierze przeciwko wszelkim polskim interesom narodowym, bez względu na to, czy sprawuje władzę czy realizuje swoją antypolską nienawiść w totalitarnej opozycji. Przedmiotem naszej pracy w czasie najbliższych dni, miesięcy i lat jest przeprowadzenie postępowania dowodowego w sprawie ich działania w złej wierze. Niech sto siódma miesięcznica będzie wezwaniem do tej pracy”.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/michael-abakus/107-miesiecznica-kwietniowego-zamachu-w-smolensku-2010
 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Romuald Kałwa

#1583479

Bloger michael-abakus cacy tylko ma problem percepcyjny, zresztą bardzo rozpowszechniony wśród dwużydzianów, swoisty daltonizm - poza niemiecką nie dostrzega innej, niemniej wrogiej agenturalności tam, gdzie chce widzieć tylko prawo i sprawiedliwość.
 
Taki daltonizm szybko postępuje wśród populacji bliżej koryta - ostatnio kolejni: senator Żaryn i wieczny opozycjonista Borowski stali się daltonistami - bredzisławami próbując przekonać nasz zdrowy rozsądek, że musimy rozmawiać, (rozmawiać, znaczy dawać się drapać i kopać po twarzy szaleńcom) nie podając ani jednego argumentu, dlaczego niby musimy to robić. No w przypadku prezesa rozumiem: "boli kolano" od wiecznego klęczenia i nie ma szans w kopaniu się z koniem, ale taki Macierewicz, na przykład, ma przecież jeszcze zdrowe kopyta, którymi mógłby kopnąć niejeden parchaty zad, zamiast wierzgać tylko na wschód, i to tylko tak ostrożnie na północny wschód od Kijowa.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1583491

Tak się składa że ta szefowa ścierwo-medium zagląda jak ta agentka MOSSadu-u i z partyzanta wali pały ino iskry się sypią.

A na dodatek ma tu wsparcie innego pojebańca pedofila @Zakutego Łba.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1583504

- czasem mam wrażenie że my zwykli obywatele mamy wiekszą świadomość polityczną niż obecny Polski Rząd. Właściwym posunięciem było by odebranie obywatelsstwa polskiego tym obcym kanaliom i agentom z platformy bandytów skoro kara śmierci jest wstrzymana na czas naszej akcesji w UE.

Kto wie czy komuniści celowo nie wprowadzili Polski do UE bo to dało im gwarancje przeżycia za zdradę Ojczyzny i zbrodnie ludobójstwa na Polakach.

Ja już czasem tak to postrzegam. UE to dziwny twór z szefostwem nadanym z rozkazu a nie z demokratycznych wyborów. O mozliwym celowym rozmontowaniem UE utwierdza mnie dziwne zachowanie Niemiec i realizowanie własnych egoistycznych planów, mowa o Nord Stream II i nie liczenie się z innymi i całkowity brak szacunku dla innych państw UE tak jak by przewidywali a teraz już celowo chcieli doprowadzić do rozpadu UE.  Przyczółki swoich interesów "bez jednego wystrzału" zdobyli we wszystkich państwach w postaci "inwestycji" przynoszące im krociowe zyski we wszystkich sektorach gospodarek państw europejskich.

Czasem gdzie niegdzie dla pozoru robią małe inwestycyjki w postaci montowni lub salonów sprzedaży.

Powracając do sedna sprawy, - bardzo boleję nad tym że przedstawiciele Polskiego Rządu nieświadomie wprowadzają w błąd Naród Polski nazywając pieszczotliwie ten gang bandytów z platformy i nowoczesny-ubek.pl  OPZYCJĄ !

- pytam, jaka to opozycja która działa na rzecz zniszczenia Państwa Polskiego ? 

właściwie zbóje z PeO już nawet tego nie kryją i robią to oficjalnie na oczach Polaków - na dodatek utrzymujemy tych wrogów naszej Ojczyzny i pasożytów z naszych podatników pieniędzy.

Bardzo też szkodzą Polsce te "prostytutki" PeeSeL - oskie. Wielu ludzi nie widzi tego że to UB-ecko SB-ecki TW-u czerep nałożony po II w.św. na tą partię polskich rolników.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1583547

Jak widać Drang Nach Osten ciągle trwa!

mordy się tylko zmieniają.

ten zębów jeno więcej pokazuje.

a matoł - Oskar:

/www.youtube.com/watch?v=Kd8Ouqm7g30&feature=youtu.be

ciągle makrelski fotel ma.

ale obadwa takie same ......je!

URRA!  czyli wspomnienie dnia pierwszego na fotelu jewburdelu  - http://niepoprawni.pl/blog/1644/pierwsze-wrazeniagorrrrraca-linia-moskwa-berlin

http://niepoprawni.pl/blog/poeta/dobry-bo-slaby-ustawka-w-brukseli

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1583464

Niesiołowski sugeruje, że Schetyne trzeba..... wypierdolić.
Ja bym na miejscu Schetyny uważał: Bo jurny Stefan podobno, w tych sprawach, nie znosi półśrodków...
8-)))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

White Lives Matter

#1583517

Jako katolik i patriota nigdy nie zagłosuje.

Niech swe dupska wystawiają dla szwabskich kolesi, którzy również te wynaturzenia stosują, ale u szwabów, a od Polski Wara!!!

Wiosna to antypolska partia, za srebrniki szwabów i Sorosa i tylko i wyłącznie zdrajcy będą ją popierać.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1583480

Wrocław rzeczywiście podobnie jak Gdańsk ( jeśli chodzi o władze i "elyty") od lat dystansuje się od polskości...niepokojące..

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1583482

jak gdański & & &.

Dokładnie Yagonie. Bardzo niepokojące. A ile jeszcze takich układów??? Nie zapominajmy o warszawskim, który po bufetowej - siekierkę jak stryjek zamienił na kijek - jakiś trzaskowy. 
naaaaaajważniejsze w tej kamieni kupie są mafijne, gangsterskie, układowe i POstkomoruskie, magdalenkowe zmowy!

Kiedy wydusimy te wszy?! to wstrętne polactwo, które TYLKO dewastuje, niszczy i rabuje!

Naszą Ojczyznę.

NO KIEDY?!!!  damy im kopa  

A TUTAJ:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=XYEJoeDxCL8

więcej o układzie wrocławskim.

jako specyficzny suplement - wspomnienie z przeszłości, czyli pokaz jak działał układ warszawski w dniu 18 Września 2012 roku  na warszawskich Powązkach. Rzecz dotyczy także Pana Grzegorza Brauna

:

https://www.youtube.com/watch?v=zbZqV2RSFwM

Próba zatrzymania Grzegorza Brauna na warszawskich Starych Powązkach 18 września 2012 r.

Porażający pokaz demokracji made in PełO, czyli komotusko bufetowej. A dziś sKODziałe czubki, i badziewie od wrocławskiego yntelekta szetyny walczy i demonstruje, żeby było tak jak było! paranoja! czyste wariatkowo, Tworki! No ale jak patrzy się na te buźki myszkowe, mieszkowe, szczerbate czy rubikońskie, to człek nie dziwi się niczemu. Każdy orze jak może mawiałosiem w przeszłości.  A jak orać mają te....... jak nie mają czem ??? Więc dają nam co mają - szczerbaty, rubikoński, myszkowaty wdzięk............

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1583496

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1583612