Demokracja w Polsce to władza analfabetów. Z czego wynika? To bardzo proste!

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Rząd PiS kieruje się totalną naiwnością, jeśli myśli, że anulując karę dla jednego z najbardziej znienawidzonych mediów w Polsce, zyska przychylność swoich przeciwników.

TVN nienawidziło, nienawidzi, i będzie nienawidzić nie tyle PiS, co wszystkie ugrupowania, która chcą zrobić z Polski normalny kraj. Anulowanie kary zostanie wzięte za słabość:

„Po zapoznaniu się ze stanowiskami strony społecznej oraz dodatkowych analizach i argumentach przedstawionych przez zainteresowaną stronę, na podstawie art. 104, art.. 107 i art. 155 Kodeksu Postępowania Administracyjnego (Dz. U.2017.1257), Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji postanowił uchylić decyzję Nr 5/DPz/2017 z dnia 11 grudnia 2017 r.

Jednocześnie Witold Kołodziejski, zauważając niezwykłą wagę problemu brutalizacji życia publicznego, narastającej agresji kierowanej także przeciwko dziennikarzom, propagowania mowy nienawiści i dezinformacji tzw. fake news, zapowiedział stworzenie Okrągłego Stołu Medialnego przy KRRiT z udziałem środowisk dziennikarskich, naukowych, ale przede wszystkim z aktywnym uczestnictwem nadawców. Przewodniczący KRRiT podkreślił, że wolność słowa oznacza odpowiedzialność za nie i dlatego tak pilna staje się potrzeba wspólnego wypracowania form samoregulacyjnych w mediach”.

Czytamy na stronie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji: http://www.krrit.gov.pl/krrit/aktualnosci/news,2600,przewodniczacy-krrit...

Świetnie znam się na mediach internetowych i widzę, co się dzieje, jak – obcy kapitał dokonuje wielkiej destrukcji w umysłach Polaków. I proszę mi nie wmawiać, że ludzie potrafią samodzielnie myśleć, bo nie potrafią.

„Zgrabnie ujął to Cavett Roberts, konsultant handlowy, w swojej instrukcji dla uczących się zawodu sprzedawcy: "Ponieważ 95% ludzi to imitatorzy (naśladowcy), a tylko 5% to inicjatorzy, ludzi bardziej przekonuje postępowanie innych, niż jakikolwiek dowód jakości produktu, który moglibyśmy im przedstawić".

Robert Cialdini „Wywieranie wpływu na ludzi”, s.71.

Ilość użytkowników patriotycznych, czy jakichkolwiek intelektualnych portali, gdzie czytelnicy rozumieją przyczynę i skutek działań, interesują się czymś więcej niż gołą babą i piosenkarzem disco-polo, tylko potwierdza powyższą tezę.

Naprawdę, wciąż wielu krytyków sceny politycznej myśli, że w 2014 wybory samorządowe zostały sfałszowane, bo wygrało mało popularne przecież PSL. Prawie wygrało, miało 3. miejsce, niemalże „ex aequo” z PiS i PO.

Proszę sobie przypomnieć, jak wyglądały wówczas karty wyborcze: cienka książeczka, KW PSL na pierwszej stronie, a na pozostałych stronach inne partie, wg kolejności losowania. Po prostu sporej liczbie wyborców zabrakło inteligencji, by odwrócić kartkę i przyjrzeć się, co jest na następnych stronach. Pewnie nigdy w życiu w rękach nie trzymali książki. 

Tacy ludzie wybierają właśnie swoich przedstawicieli i demokratycznie nami rządzą. Większość mediów prasowych i internetowych nie należy do kapitału polskiego, a jest tylko polskojęzyczna. Proszę zapoznać się z poniższą tabelą i samodzielnie zbadać do kogo należą najważniejsze (najpoczytniejsze) witryny internetowe w Polsce. Tymczasem intelektualna okupacja półanalfabetów trwa w najlepsze.

„Liczba internautów w Polsce w grudniu 2017 roku wyniosła ogółem 27,6 mln, z czego na komputerach osobistych i laptopach (komputery osobiste używane w domu oraz w pracy) – 23,9 mln, a na urządzeniach mobilnych (smartfony i tablety) 21,7 mln”, na zdjęciu:

Źródło: Gemius Polskie Badania Internetu

Dlatego też ugięcie kolan przed, wprost to tak trzeba nazwać, antypolskimi mediami, przyniesie tylko odwrotny skutek. Dobroć PiS zostanie wzięta przez „informacyjnych bandytów” za słabość.

Podam przykład z ostatnich dni. „GW” - odział katowicki z radością 9 stycznia donosi: „Policjanci ze Śląska nie jadą na miesięcznicę. "Przełożeni wystraszyli się buntu"”.

http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,22870880,slaska-prewencja-n...

Jeśli rząd chce poprosić, dosłownie złowrogie media „aby były miłe”, to spotka go tragiczne w skutkach rozczarowanie.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:13)

Komentarze

Coraz trudniej wierzyć, że to faktycznie tylko głupota i naiwność. Ja tej narracji już nie kupuję.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1555791

Pytanie powinno brzmieć: co wystraszyło "Prezesa" przed skopaniem d...py TVN owi?

Co spowodowało że Antoni nie jest już inkwizytorem i zarazem odnowicielem w polskiej armii?

Dlaczego zmiękczono ustawy o KRS i SN?

Tak istotne by odszczurzyć sady z tego gównianego złogu po PRL u.

Co powoduje  wyhamowywanie  opróżniania "Magdalenkowego szamba " w Polsce?

Kto ciągnie za  niewidoczne sznurki w tym polityczny teatrzyku dla gawiedzi ?

Coś się zmienia , zmienia w geopolityce.

Z mojego miejsca nie za bardzo dobrze widać co ale widać skutki.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Robajk

#1555815

Jestem przekonany, że wszystkie działania prezesa i prezydenta są głęboko przemyślane i omówione.
To tylko polityczni analfabeci są jak zwykle zaskoczeni...
Politycy wiedzą doskonale, jak przekonać wyborców, że ich "akcje" są "spontaniczne". Gierki, gierki, gierki...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1555830