Lidl obraził chrześcijaństwo. Chamska reklama

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

O sprawie informowali:

„Polsat News” http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-06-29/lidl-przeprasza-za-slodki-jezu-chcielismy-zaprezentowac-oferte-w-sposob-nieformalny/

Dziennik „Fakt”: http://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/slodki-jezu-lidl-obrazil-katolikow-teraz-przeprasza/zv2qhq7

Czy „Do Rzeczy” https://dorzeczy.pl/kraj/33980/Slodki-jezu-Lidl-wycofal-sie-z-kontrowersyjnej-reklamy.html

Lidl wycofał się z kontrowersyjnej? Nie! Wycofał się z obrzydliwej i chamskiej reklamy. Teoretycznie przeprosił. Czy naprawdę chrześcijanie-Polacy nie maja honoru? Czy wystarczy nas przeprosić za wojnę i krzywdy nam wyrządzone, by Polacy zrezygnowali z odszkodowań i domagania się historycznej prawdy? Ile będziemy znosić jakiekolwiek opluwanie? W piątek dokonałem w Lidlu zakupów. Będę omijał ten sklep.

Szanowni Państwo, jak widać na zdjęciu, firma Brandweb, udostępniła ten psot na Facebooku.

Skomentowałem to emotikonem „wrrr” – co ciekawe, nie widać jego pod postem. W ogóle nie widać tego typu emotikonów. Uważam wiec, że jest to celowa, zaplanowana, chamska akcja mająca ranić uczucie chrześcijan, gdzie negatywne emocje są blokowane.

Tymczasem wracając do tematu: autorem tych obrzydliwych reklam jest firma Brandweb. Proszę zobaczyć, jej stronę internetową i zobaczyć dla kogo pracuje:

http://www.brandweb.pl

Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, Polska Razem, czy... Opactwo Mniszek Benedyktynek w Staniątkach. Ciekawe, czy nadal te instytucje będą korzystać z usług tej firmy. Skur... i tyle. Jest to jawny atak, wyjątkowe plugawe i zbydlęcone obrażanie Trójcy Świętej, kpina z cierpienia Jezusa Chrystusa i Liturgii.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Co z szajsem się robi : np. spuszcza wodę, np. zaoruje i posypuje solą, np. wypala gorącym żelazem, np. szajsem traktuje, np. ...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1543403

Byłem pewien że to jakiś mem - nie autentyczna reklama, ale posklejany w photoshopie żart... W takim bojkotuję ten g...wniany sklep.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1543496