Political fantazy totalitarnej opozycji - Franek Sterczewski trafiony

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat


yes

 

Polityczne fantazje idiotycznej opozycji oraz ich durne żarty dobiegły końca. Można zastanawiać się nad bardzo rozmaitymi scenariuszami historii i rozważać najbardziej dziwne konsekwencje zdarzeń. Dotyczy to także najbliższej przyszłości wojny światowej, do której pełną parą zmierza wschodnie mocarstwo, które samo siebie nazwało zbirem.

Wyobraźmy sobie manewry ZAPAD-2021, które przewidują grę operacyjną zbrojnej odpowiedzi na naruszenie zachodniej granicy ZBiR w Usnarzu Górnym przez Franka Sterczewskiego, Bartosza Kramka, Klaudię Jachirę lub innej podobnie naiwne ofiary narracji ZBiR.  

Załóżmy, że za plecami zgromadzonych za polską granicą statystów jest stanowisko strzelca wyborowego, gotowego do działania w odpowiedzi na naruszenie-polsko białoruskiej granicy przez polskiego agresora.

Załóżmy, że Franek Sterczewski przedziera się przez kordon policji, wojska i posterunki Straży Granicznej i przekracza granicę z niebieskim workiem w garści. Pada strzał, naiwny Franek z dziurą w głowie pada kilanaście centrmetrów za polską granicą.

Naruszenie granicy przez agresywne działanie Rzeczypospolitej Polskiej staje się faktem. A za plecami statystów obozujących w okolicy Usnarza Górnego rusza do boju dwieście tysięcy żołnierzy ZBiR w obronie przed polską agresją. Już bombardują Suwałki i Białystok. 

A Franek Sterczewski w rzyci ma to wszysko, leży na granicy z podziurawioną czaszką.

 

]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.
Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

i nie posiadają się z radości. Czekają na bombardowanie Warszawy. Ajajaj. Ile to radości, kolega Putin wreszcie pokaże temu strasznemu Kaczorowi, może nawet użyje taktycznej bomby atomowej, walnie w ulicę Nowogrodzką, a może nawet w Żoliborz.

Tak, trzeba rozrąbać plac Wilsona, który tak przyczynił się do utworzenia tego koszmarnego bękarta traktatu wersalskiego. Nigdy więcej żadnej Polski między Berlinem a Moskwą. Ribbentrop z Mołotowem mieli historyczną rację. Trzeba zniszczyć ten paskudny polski naród, który bezczelnie lekceważy mądrość panów Siemoniaka i Gawkowskiego.

Generał Franco wam pokaże.

 

Vote up!
9
Vote down!
0

michael

#1630255

Jak to się mówi? Raz na wozie, raz pod wozem. Każdy, kto już jest nawozem, chce być choć raz na wozie.

A tymczasem Hollywood w Polsce proponuje film "Bul-2: Reaktywacja": Treść "z przymróżeniem" OK aaaaaa!...

Vote up!
6
Vote down!
-2

Krispin z Lamanczy

#1630256

Cześć

Problem wielki w tym, że takie rzeczy, jak gry wojenne, planowania, dywersje, prowokacje, nasze ludziki kwitują kpiną i rechotem. A potem z pogardą mówią o teoriach spiskowych.

Pan jako deser, oprócz rozumu dał nam wyobraźnię. I tak, jak rozumu nie dał wszystkim po równo, tak niektórym w ogóle nie podarował tejże wyobraźni.

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. To powiedział Albert Einstein.

Czyli więcej takich rozważań, co by było gdyby...

Serdeczności

Vote up!
6
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1630260

Tak wygląda wojna hybrydowa

MSZ Niemiec oskarża Moskwę o cyberataki na Bundestag,

-Rosja oskarża Ukrainę o uszkodzenie gazociągu na Krymie,

-katalońscy separatyści szkoleni w Moskwie,

-Białoruś wciska emigrantów do UE,

-a pani Jachira porównuje Usnarz do Jedwabnego

Vote up!
4
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1630262

       Witam! Targowica płacze i ryczy, że Polska nie chce pomóc zaproszonym gościom Białorusi, którzy medialnie w liczbie około 30 osób obozują na białoruskim granicznym terenie. Jakoś wczoraj w sejmie, żaden poseł nie poruszył prawdziwego tematu, że Polska już pomogła w bardzo znaczący sposób przywożąc samolotami 1300 Afgańczyków. To sprawdzone osoby z rodzinami, które współpracowały z misją naszych żołnierzy. Dodać należy, że te osoby są zweryfikowane jako nasi przyjaciele, a którym zagrażałaby śmierć we własnym kraju. Czas porównać jakichś 30 osób z Iraku, gdzie nie ma wojny, a 1300 uratowanymi od śmierci. To irytuje, że zaciągnięto kurtynę medialną w tym temacie.

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1630265

Przemknęły mi przed oczami podobne obrazy, a mianowicie, że jednak komuś, a nawet kilkuosobowej grupie udało się brawurowo przedrzeć przez granicę, dotrzeć "z pomocą" do  nachodźców. I jeszcze tego dnia wszystkie agencje informacyjne na Białorusi i w Rosji podawały co chwilę, że zostali zastrzeleni polscy napastnicy podczas zbrojnej próby przekroczenia granicy, pokazując przy tym ich (albo inne) zwłoki ubrane w mundury polskich żołnierzy i prezentując zdobyczną broń.

Serdecznie pozdrawiam Autora  

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1630267

totalną opozycję w naszym Kraju stanowią głównie przybysze ze wschodu, podły prezent Stalina jako tzw. "poP" do budowy komuny w PRL-u. Stalin nie pozbył się inteligencji, a przysłał około 340 tys.najgorszą kategorię ludzi; prostactwo bez wykształcenia, wszelkiej maści zboczeńców, przestępców, brudnych oszczanych meneli i oprychów NKWD głównie z pochodzeniem chazarskim i nimi obsadził najwyższe i najważniejsze instytucje w Polsce głownie w wojsku i UB a jak mieli chociaż średnie to zostawali; lekarzami, architektami nauczycielami, a także sędziami i pokuratorami - i do dzisiaj traktują te synekury jako dziedziczne i przekazują swoim PO-miotom, teraz to już trzecie i czwarte pokolenie tych przybłędów które uzurpuje sobie niczym nieuzasadnione w Polsce przywileje na domiar jeszcze dziadostwo to ubzdurało sobie że są elitą i Polska to będzie ich Kraj i nie bez powodu niosą na transparentach obrzydliwe hasła nakazujące WYPI---LAĆ Polakom ze swojego Kraju.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1630273

OSTATNI HUSARZ [link] O takiej walecznej "opozycji" pisał kiedyś Sławomir Mrożek, o takich Lucusiach, co cichaczem, patykiem na śniegu pisali "Generał Franco wam pokaże". Bohaterowie za trzy grosze, zawsze podli,  odważni na pokaz, gdy nie ma się czego bać, gdy absolutnie nic im nie grozi. 

Tchórzliwi bohaterowie. Po prostu obrzydliwi.

Własnie teraz wpadł mi do głowy pomysł na to, co naprawdę warto zarzucić tej obrzydliwie zakłamanej totalitarnej opozycji. Tchórzostwo. Ordynarne, wstrętne tchórzostwo zaprzańców. 

Spójrzmy na koszmar zagrożenia, na które narażeni są bohaterscy, rzekomo polscy totalitarni opozycjoniści, tacy jak pan Siemoniak, albo pani Lempart. Co im grozi od rzekomo autokratycznego reżimu PiS? Nic. Jaka odpowiedzialność ich czeka? Żadna.

Porównajmy z tym, co robi Łukaszenka:

Wyrok na Babarykę. Zemsta Łukaszenki. Wiktar Babaryka był głównym rywalem dyktatora. Reżim skazał go właśnie na 14 lat więzienia. „Rzeczpospolita” była jedyną gazetą w Polsce, z którą Wiktar Babaryka rozmawiał w 2020 r.Od wtorkowego wyroku Sądu Najwyższego Białorusi były prezes Biełgazprombanku nie będzie się mógł odwołać. Ze wszystkich dotychczas skazanych przeciwników reżimu Łukaszenki potraktowano Wiktara Babarykę najbardziej surowo. Na 14 lat więzienia nie został do tej pory skazany żaden rywal rządzącego od 1994 roku dyktatora. Babaryka nie był jednak zwykłym bankierem. Przed wyborami prezydenckimi w 2020 r. był uważany za czołowego rywala dyktatora.

Dosyć tego, że przywódca jest najlepszym w kraju lekarzem, rolnikiem, sportowcem i nawet komputerowcem. Reprezentuję inną Białoruś, która wierzy, że jesteśmy narodem, i ma dosyć rządów trwających już 26 lat – mówił w wywiadzie, który na łamach „Rzeczpospolitej" ukazał się 17 czerwca ubiegłego roku. Następnego dnia został aresztowany i wyeliminowany z wyścigu wyborczego. Wtedy za kraty trafił także jego syn Eduard, który od ponad roku przebywa w areszcie KGB i czeka na wyrok sądu, podobnie jak setki innych więźniów reżimu.

Na prowadzonej przez białoruskie Centrum Obrony Praw Człowieka „Wiosna" liście trzymanych za kratami opozycjonistów widnieją już 534 nazwiska. Przed sądem niebawem staną najbliżsi współpracownicy Babaryki – Maria Kalesnikowa i Maksim Znak. Grozi im po kilkanaście lat łagrów.

W więzieniu w Homlu na południowym wschodzie kraju czeka na wyrok Siarhej Cichanouski, mąż przebywającej na Litwie liderki białoruskiej opozycji demokratycznej. Mimo że został aresztowany jeszcze przed wyborami i wybuchem masowych protestów, grozi mu 15 lat więzienia za rzekome przygotowywanie zamieszek. Na ławie oskarżonych siedzi wraz z weteranem białoruskiej opozycji Mikołą Statkiewiczem, któremu władze zarzucają m.in. „naruszenie porządku publicznego".

Z kolei w podmińskim więzieniu w Żodzinie wciąż przebywają liderzy nieuznawanego przez władze Związku Polaków na Białorusi – Andżelika Borys i Andrzej Poczobut. Za rzekome „podżeganie do nienawiści" grozi im nawet 12 lat łagrów.

[link]

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1630280

Niczym. Franek Sterczewski oraz hitlerowski Wehrmacht zaatakowali polską granicę państwa. Tyle, że Franek Sterczewski atakował od środka.

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1630330