Oto jest pytanie

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

yes michael, czw., 19/08/2021 - 08:26

Kto przegrał w Afganistanie - Amerykanie? Rosjanie? Czy zupełnie ktoś inny?

Przegrywają globalne elity, którym wydaje się że mają prawo i kompetencje do panowania nad światem na wzór i podobieństwo starych kolonialnych imperiów. Berlińska Eurazja im się śni. Od Lizbony do Władywostoku. Światowe królestwo Gender w Waszyngtonie z cesarzową Kamalą Harris w sześciokolorowej koronie. A tak przy okazji, Polska nie jest kolonią Niemiec, niech się to Niemcom nie marzy. Koniec z niemieckim bezprawiem w Europie, []]>link]]>].

"]]>Jesteśmy w czasach jakiegoś wielkiego przełomu jeżeli idzie o losy świata]]>" (prof. Romuald Szeremietiew). Wygląda na to, że pan Romuald Szeremietiew prawie ma rację i jest bardzo blisko trafnej diagnozy - z tą drobną różnicą, że ta wielka przemiana nie jest jakaś tam, lecz jest to konkretny kryzys cywilizacyjny. Jeszcze ważniejszy jest inny fakt - ten kryzys nie jest przypadkowy lecz świadomie inspirowany, a jego inspiratorzy powoli tracą nad nim kontrolę. Jest to mechanizm "]]>ucznia czarnoksiężnika]]>" Johanna Wolfganga von Goethe, albo jeszcze trafniej "]]>małpy w kąpieli]]>" Aleksandra Fredry []]>link]]>]. 

Ten kryzys może być opanowany wyłącznie przez tych, którzy naprawdę rozumieją współczesną rzeczywistość i z całą pewnością nie są to ani aktualni "przywódcy tego świata", ani nawet ]]>BlackRock]]>, ani tym bardziej afgańscy Talibowie, a już absolutnie nie komunistyczni inspiratorzy tej awantury. 

Zacytuję pointę wywiadu z panem Romualdem Szeremietiewem:
"Gdyby czytano Feliksa Konecznego, to pewnie uniknęlibyśmy bardzo wielu rzeczy, których doświadczyliśmy i których będziemy doświadczać, ponieważ tego nadal nikt nie chce przyjąć i zrozumieć, na czym polega cała jego analiza i co z tego wynika dla nas współcześnie."
 

]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.
Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

Bezczelni. Gdy słyszę o okrągłym stole, albo mówieniu jednym głosem, to wtedy mnie skręca. Magdalenka im się śni. 
W felietonie "MAJSTERSZTYK" napisałem coś o wszelkich zgniłych kompromisach.

Nawet to bajkowe spojrzenie jest tylko symbolicznym uproszczeniem, ponieważ wcale nie chodzi o konsensus, choć oczywistym jest, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje. Wystarczy przecież inne skojarzenie, na przykład - czy konsensus ze złodziejem i wspólne działanie z mordercą może cokolwiek zbudować?

A nasi polityczni przeciwnicy często posługują się argumentem konsensusu: "siądźmy do okrągłego stołu".

Pytam, po co? 

(poniedziałek, 11.05.2020, godz. 15:27)

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1630002

  Witam! Ja obecnie postrzegam to, jako terrorystyczny atak na Polskę. Polska nie ma opozycji, lecz usadowioną pokoleniowo obcą agenturę wpływu, która obecnie poczuła czas swojej krwi. Środki pokovidowe z UE, to gruba pała, aby zniszczyć naszą suwerenność, a przede wszystkim bezczelna warunkowość otrzymania tychże środków. Czekam kiedy nasze państwo się ogarnie i zacznie zamykać zdrajców i terrorystów, oraz karać agenturę i kolaborację. Mniemam, że bez stanu wojennego się nie  obejdzie, aby naprawić wymiar niesprawiedliwości, bo po prostu tego nie da się zrobić. Dociera do mnie, że tylko opcja "0"- zerowa może ten stan zmienić. Mamy jaskrawy już obraz walki o Polskę. Przypomnijmy sobie słowa Pana J.Olszewskiego -"Czyja będzie Polska..." Pozdrawiam!

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1630006

- wrogo nastawionymi do naszej Ojczyzny to należy użyć wszystkich dostępnych ludzkości środków i metod przeciwko nim.

Po pierwszym ataku na sędziego czy prokuratorskiego bandyte i  kiedy pan Prezydent okaże łaskę oskarżonemu będzie to sygnał dla wielu że trzeba togowych bandytów zacząć linczować.  Skoro skorumpowane i wykolejone togowe łajzy i świnie robią Polsce takie świństwa jak dziś należy zrobić wszystko aby ich się pozbyć.

  Druga metoda to ustawowy dostęp do broni palnej dla wszystkich Polaków i w przypadku wybuchu buntu społecznego czy rewolicji rozliczyć togowych zdrajców.

Trzecia metoda to masowa wymiana togowych zbójów  (w dużej części Żydów lub ich potomków) - na polskich obywateli tylko skąd wziąć kadry jak "polski" Rząd wogóle o tym nie myśli ? - zaniedbali lustracje i dekomunizację i tym zafundowali nam nawalankę z komunistami, obcymi agentami i  zdrajcami na dziesięciolecia !!!!

   Czekam na pilne i dynamiczne działania mojego, polskiego Rządu i skierowanie się w stronę jednej z trzech wymienionych opcji.

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1630009