Szurlandia atakuje Radio Maryja. Ale zły i tak jest PiS

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

W wyborczą niedzielę najstarsza polska blogerka zwana potocznie Manipulatorką postanowiła promować swojego brata.

 

W tekście zatytułowanym Bo miłość nie cieszy się z niesprawiedliwości jako niewątpliwy przykład Miłości Chrystusowej podała link do „przemówienia” jej brata. Dałem cudzysłów, bowiem był to monolog wygłaszany do kamery, a nie przemówienie do choćby małej grupy słuchaczy.

By wytworzyć fałszywy obraz tego, co jest na filmiku, Rebeliantka-Manipulatorka dodała swoim zwyczajem komentarz, w którym cytuje…. fragment Hymnu do Miłości z pierwszego listu do Koryntian:

"Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje."

 

Po takim cytacie już nawet nie trzeba oglądać filmiku, aby być przekonanym, iż taka tam panie słodycz i miłość, że słodko jak w rozpuszczonej glukozie z dodatkiem sacharyny. ;)

Zacytujmy więc słowa pełne „chrystusowej miłości” występujących na filmie dwóch rozwodników – pochodzącego z Piotrkowa Sebastiana Dula i „bezdomnego proroka” Janusza Górzyńskiego.

Dul:

Odrzućmy nadawcę masońskiego! Nie dać się zwieść ich manipulacjom! (…) Czy to jest nadawca? To nie jest nadawca katolicki (o redemptorystach i Radiu Maryja – przyp. HD)!

Ci ludzie przekazują nam zatrute informacje! I trzeba o tym powiedzieć Polakom.

Jedna opcja, opcja judaistyczna, która zawładnęła w 89 roku Polskę, nasz kraj, i ta opcja robi wszystko, żeby zniszczyć naszą świętą wiarę. To są Chazarzy, oni są do tego doskonale przygotowani. Oni przejęli judaizm, niszczą Żydów, niszczą wiarę żydowską i niszczą wiarę katolicką dzisiaj również. To są syjoniści! I ci syjoniści niszczą nas Polaków!

..dzisiaj jestem pod tym Radiem Maryja, to jest zgniły owoc drodzy moi.

Panie Prymasie Polak! Pana ksiądz jest dzisiaj pracownikiem Służby Więziennej! I on idąc dawać tym biednym pokrzywdzonym ludziom w więzieniu Jezusa Chrystusa on bierze za to pensję! I dlatego jestem tutaj. I powiem Ci, panie Polak. Panie Prymasie... Będziesz za to gnił w więzieniu!

 

Sylwester Dul wsławił się w tym roku wieszając kukłę Żyda przed łódzkim komisariatem. Do czynu zapewne skłonił go nadmiar miłości chrystusowej, jaka niewątpliwie aż kipi w tym niedoszłym katechecie ze szkoły podstawowej.

 

Jeszcze bardziej zionął miłością „bezdomny prorok” Janusz Górzyński.

Co się więc stało w tym liturgicznym Narodzie, który dzisiaj tak błądzi, że przy pomocy rzekomo katolickich polityków jak Zbigniew Ziobro, jak Michał Wójcik, jak pan wiceminister Warchoł i tym podobnie procesy niszczenia rodzin przyspieszają. Dzisiaj zniszczyć rodzinę jest bardzo prosto. Pan Ziobro ze swoją ekipą doskonale wie, jak działa w III RP przedsiębiorstwo rozwodowe.

Ilu pasożytów karmi się dywersją cywilizacyjną. Konfliktami w samym sercu rodzin. Ilu pasożytów w osobach psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, prokuratorów, adwokatów, jakichś wariatek po ministerstwie tudzież jakichś innych inżynierów społecznych. Niszcząc rodzinę niszczy prawdziwe centrum ewangelizacji, centrum świętości, kuźnię cnót społecznych. Miejsce, gdzie rodzą się i gdzie rodzili się kiedyś najwięksi polscy bohaterowie – nasi hetmani, nasi generałowie, nasi żołnierze, którzy mężnie bronili naszej Ojczyzny. Nosi policjanci, którzy potrafili strzec interesów i praw Narodu.

Niszcząc rodzinę niszczy się wszystkie cnoty. Czyżby pan minister Ziobro był do tego stopnia ograniczony, aby nie potrafił się kierować taką perspektywą? Czy naprawdę ojciec Tadeusz Rydzyk, doktor, nie potrafił by znaleźć czasu, aby we właściwy sposób ukształtować serca i intelekty tych psycho….. yyyyy (….).

My musimy ukształtować cały Naród żyjący dla wielkiego celu. Dlatego żądam od hierarchów Kościoła katolickiego w Polsce by z powołaniem się właśnie na Konkordat podjęli inicjatywę posiłkując się wszystkimi mediami katolickimi, także tym, by przedsiębiorstwa rozwodowe w Polsce przestały funkcjonować. Żeby wreszcie Kościół zaczął tworzyć listę adwokatów, którzy służą Diabłu!

Ci niszczyciele i szkodnicy powinni być na listach hańby. Powinni być wytykani palcami. Tak samo jak te wszystkie oszustki występujące w roli psychoterapeutek, w roli psychiatrów, pedagogów, psychologów. Często osoby o bardzo niskich kwalifikacjach żyjących pasożytniczo z systemu. Systemu, który nie chce zmienić PiS!!! [głos przechodzi w skowyt – HD]

Wizerunkowo partia, która udaje, że jest partią katolicką. A co jest warty katolicyzm pisowski podali nam ostatnio poznać tutaj chociażby marszałek Witek i marszałek Karczewski, który już naprawdę, proszę państwa, zakrawa o jakąś komedię wielką.

(…)

Pozwalamy na to, aby pisowcy pluli nam w twarz.

(…)

Ta śmieszna masońska III RP mówi o jakichś uczuciach religijnych.

A my się kierujemy jak nakazał nam Jan Paweł II wiarą i rozumem. Nie uczuciami.

Nie może tak być, że na czele Sejmu stoi kobieta, która mówi o tym, że nie można w Polsce chronić Eucharystii przed zniewagami i zamachami, ponieważ aby to uczynić trzeba mieć większość konstytucyjną.

Panie Kaczyński! Bardzo nędzny poziom jest pańskich dilerów. Najbliższe pańskie otoczenie stanowi po prostu przedmiot dla różnego rodzaju dowcipów.

Panie Kaczyński! Dla dobra Rzeczpospolitej ustąp pan miejsca ludziom poważnym. Ludziom, którzy kierują się troską o Kościół, o Naród, o Państwo.

Panie Kaczyński! Pana misja się kończy. Pan naprawdę niczego dobrego nam nie da. My nie możemy żyć w kontrze do prawa naturalnego. Nie możemy żyć przeciwko etosowi Boga i prawu Boga.

Nie możemy się wyrzec kultu Boga-Króla.

 

Pomijam, że Manipulantka złamała ciszę wyborczą i powinna być za to ukarana. Jej antypisowska fobia znowu okazała się silniejsza od rozumu.

Karygodne i oburzające każdego wierzącego jest jednak podszywanie się Janusza Górzyńskiego i niedoszłego katechety Sebastiana Dula pod katolików.

Jak mówił imć Zagłoba – diabeł ubrał się w ornat i ogonem dzwoni!

 

Albo są to ludzie głęboko zaburzeni psychicznie (od Górzyńskiego i od Dula odeszły żony z kilkorgiem dzieci, takie „piekło na ziemi” urządzali najbliższym ci „katolicy”), albo też opłaca ich jakaś judaistyczna sekta po to tylko, by robili sobie kpiny z naszej wiary, są bowiem wystarczająco cyniczni i bezczelni.

Pokazanie gdziekolwiek twarzy „polskiego katolika” Górzyńskiego czy Dula od razu wzbudzi sympatie do ateistów.

A nawet do najbardziej sfanatyzowanych islamistów, którzy wydawać się będą wersja light duetu Dul-Górzyński.

 

O to najwidoczniej chodzi.

Ktoś przecież finansuje im te wyjazdy. Ktoś kupił im kamerę, ktoś zapłacił za montaż filmu itd.

Ktoś też daje im pieniądze, aby zamiast pójść do pracy jak każdy normalny człowiek mogli całymi dniami pajacować po Polsce.

A Janusz Górzyński potrzebuje sporo pieniędzy na papu, bo chłop to mocno otyły i duży.

 

IMO wiele przemawia tez za tym, że mamy do czynienia z powstającą dopiero sektą.

Czy do Górzyńskich dotarło, że założenie nowego kościoła oznacza całkiem niezłe pieniądze z tzw. dziesięciny, jaką opłacają wierni w tego typu tworach albo też jakiś guru postanowił wykorzystać „proroka” i jego nawiedzoną siostrę do własnych celów?

Wszak starczy tylko 20 zarabiających średnią krajową, by samemu dysponować miesięcznie kwotą rzędu 8-10 tys. zł.

 

Ale sfanatyzowanie rodzeństwa oraz „teologa katolickiego” Dula przemawia jednak za tym, że mamy do czynienia z czymś większym, niż tylko cwaniacki „kościelny” biznes.

Wejdźcie, proszę na stronki poświęcone różnym takim ruchom. Proponowałbym zacząć od „ruchu późnego deszczu” i zainteresować się „armią Joela”.

To, co postrzegamy jako szurlandię z akcentem na świr! tak naprawdę stanowi sens życia dla coraz większej grupy ludzi.

 

Jak stwierdził Copeland: "Istnieje boska klasa wśród istot żywych" (Force of Love [Siła miłości]; kaseta nr 02-0028), program "Praise the Lord w TBN, 5 lutego 1986). Benny Hinn ostrzega: "Powiadam wam, że namaszczenie jest tak pełne chwały, że szatan nie powinien się tutaj pokazywać, bo inaczej rozerwiemy go na strzępy. I ostrzegam go dzisiaj. Ostrzegam każdego demona w tej sali. Lepiej się stąd wynoście, zanim was sami wykopiemy" (Honolulu, 21 stycznia 1999). A potem powiedział: "Teraz wypowiadam proroctwo. Nie nauczam, lecz prorokuję. Wypełnienie tych słów nastąpi a taką pewnością jak to, że Jezus jest Panem (...) Tego samego dnia każdy demon schowany głęboko w waszym domu ucieknie jak tchórz. Nie będzie już w waszych posiadłościach sił demonicznych, ani czarnoksięstwa, ani żadnych diabłów. Nastąpi nie tylko uzdrowienie w Kościele i zbawienie w całym domu, lecz każdy demon, który kiedykolwiek poddawał coś w wątpliwość, każdy diabeł, który atakował was od dnia, kiedy narodziliście się na nowo zostanie dosłownie wykopany z domu przez Ducha Świętego. Czy jesteście gotowi na ten dzień? Coś wspaniałego dzieje się w Ameryce. Bóg niedługo wyrzuci diabła z naszego kraju." (ibid.)

http://www.ulicaprosta.lap.pl/new/artykuly/apologetyka/ruch-poznego-deszczu/46-iv-wojna-duchowa-armia-joela-maszeruje

 

Zwróćcie uwagę na niebezpieczną analogię. Górzyński chce „wyrzucać diabła” z Radia Maryja. Uzurpuje sobie być egzorcystą!

Racjonalnie rzecz ujmując to facet, który ma zryty beret.

Jeszcze bardziej jego siostra, która podsyca jego obłęd.

 

Jest jednak niebezpieczeństwo, że oboje są omotani przez sektę.

W USA uznaną za niebezpieczną, destrukcyjną sektę.

Pamiętajmy, że na łuku Pszczyna – Racibórz – Strzelce Opolskie tworzyły się już w niedalekiej przeszłości różne sekty, pozornie tylko stanowiące grupy modlitewne w łonie Kościoła katolickiego. Doszło w końcu do interwencji biskupa i rozgonienia schizmatyków. Wszystko jednak wskazuje, że powoli sekty się odradzają. Powstające w Polce południowej tzw. Domy modlitwy nawet już nie ukrywają, że są kierowane przez ośrodek w Kansas City.

Zapalczywość, drażliwość i usiłowanie za wszelką cenę zniszczenia swojego wyimaginowanego przeciwnika (co widać jak na dłoni u Manipulatorki) to również cecha sekciarza, nie tylko psychopaty.

 

Odlot religijny obojga Górzyńskich byłby wytłumaczalny jako genetyczne wariactwo, gdyby nie Sebastian Dul.

Osobiście nie wierzę w jakąś ponadmiastową organizację skupiającą psychopatów.

Skoro jest ich więcej to znaczy, że na 95% mamy do czynienia z sektą.

Nie dajmy się zwerbować. Wejść tam jest bowiem łatwo.

Wyjść potrafią tylko najbardziej mocni psychicznie. I tylko z bożą łaską.

 

14.10 2019

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:13)

Komentarze

To stwierdzenie dotyczy Humptego Dumpty, który notorycznie podaje nieprawdziwe informacje na temat życia prywatnego Janusza Górzyńskiego i jego rodziny.

Nadto polecam oryginalną (bez skrótów, przekłamań i prostackich komentarzy HD) wypowiedź Janusza Górzyńskiego.

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/bo-milosc-nie-cieszy-sie-z-niesprawiedliwosci-0

Zupełnie ubocznie zauważam, że za wypowiedzi Sławomira Dula ponosi odpowiedzialność on sam. Prawnik HD - jeśli jest nim istotnie - powinien to wiedzieć.

Podobnie powinien wiedzieć, że nie posiada żadnych kompetencji do stwierdzania, kto jest lub nie jest katolikiem. O tym decydują instytucje powołane na podstawie prawa kościelnego.

Natomiast, co do meritum, zwracam uwagę, że drwiny HD z  istnienia "przemysłu rozwodowego" w Polsce i jego skutków w postaci plagi rozwodów są dowodem wyjątkowej bezmyślności i fircykowatości tego człowieka.

Ranga problematyki trwałości małżeństwa została ostatnio doceniona przez czytelników tego portalu pod moją notką (4700 odsłon, 92 komentarze):

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/dlaczego-malzenstwa-sie-rozwodza-plaga-rozwodow-i-co-z-tym-zrobic

Ponadto po raz kolejny zwracam uwagę, że Humpty Dumpty dopuszcza się karalnego stalkingu wobec mojej osoby.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1606244