Są ZA a nawet PRZECIW

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Rodzeństwo G. tylko na pozór jest dialektycznie sprzeczne. Tak naprawdę realizuje antypolską i antykościelną masońską politykę.

 

Oto kolejny wpis, tym razem na facebooku, „proroka bezdomnego” alias „spaślaka z Czechowic” czyli Janusza Górzyńskiego:

PiSowskie i SSmańskie dziwki polityczne Ziobro i Świączkowski oświadczyły w Radio Maryja, że oni nie zajmują sie indywidualnymi sprawami Polaków, albowiem nie mają ludzi i realizują wyłącznie strategię Dobrej Zmiany. W takim razie niech więc ta kurwa Kaczyński odpowie na jakiej podstawie domaga się indywidualnego płacenia podaków od Polaków skoro nie zamierza reprezentować ich interesów opartych o sprawiedliwość ??? Zresztą Kaczyński to cuchnący mason, zbrodniarz i niszczyciel polskich rodzin oraz pachołek ZOMOwców, SBeków, NKWDzistów i tym podobnych i powinien gnić w więzieniu również za zbrodnie ludobójstwa na Polakach

]]>https://janusz.neon24.pl/]]>…/117743,oskarzenie-czerwonych-ban…
 

Uwaga


JUDASZE Z TZW. ZAKONU REDEMTORYSTÓW CIĄGLE PRZEMILCZAJĄ ZBRODNIE NA NARODZIE POLSKIM i popierają sektę Dobrej Zmiany.


I dziwicie się potem, że spada w Polsce zaufanie do duchownych ? A PRZECIEŻ NIKT NIE BĘDZIE MIAŁ NIGDY ZAUFANIA I PODZIWU DLA TCHÓRZY !!!!

Zwłaszcza, że takie menele jak Rydzyk podżegały Polaków do popierania PiS a PiS za wsparcie odpłacał się cynizmem i prześladowaniami.

]]>https://www.facebook.com/profile.php?id=100007043649342&epa=SEARCH_BOX]]>

 

Wg „spaślaka” Rydzyk jest menelem.

 

Jak rozumieć więc postawę „Rebeliantki”, która dla odmiany wkleja bez przerwy różne cytaty z Radia Maryja i, przynajmniej oficjalnie, deklaruje się jako osoba broniąca za wszelką cenę rzekomo zagrożony lewactwem Kościół?

Czy zatem Janusz Górzyński, nazywający Redemptorystów (Congregatio Sanctissimi Redemptoris – CSsR) judaszami jest talmudycznym żydem-masonem, na dodatek potomkiem chazarskich ubeków przywiezionych na sowieckich czołgach, by użyć tylko części epitetów, jakie używa pod adresem innych? Kim są wówczas jego siostry? Matka???

Myliłby się jednak ten, kto myślałby, że Rebeliantka (Krystyna Górzyńska) odcina się od swojego znacznie młodszego braciszka Janusza (60 lat) albo też nie zna jego facebookowej twórczości.

Nestorka polskojęzycznej blogosfery bez zażenowania wkleja jedną z licznych jego wypowiedzi dla niepoznaki jedynie utajniając źródło:

Każdy sędzią !!! Ruch Polaków KAŻDY SĘDZIĄ POSTANOWIŁ, że katolicki naród może być sądzony wyłącznie przez katolików na podstawie Dekalogu a nie przez żydobolszewików na podstawie Talmudu i innych ksiąg dabelskich. Należy zatem ROZWIĄZAĆ SĄDY I WPROWADZIĆ KATOLICKIE ŁAWY PRZYSIĘGŁYCH !!! Konstytucję pijanego Olka z 1997 roku należy wydać pijakom do olania w barach, pijalniach piwa i w innych miejscach do konsumpcji alkoholi a nawet dostarczyć do izb wytrzeźwień, gdzie będą niszczone za pomocą nieczystości wydalanych przez chronicznych opojów, Dzięki tym zabiegom, to można będzie zlikwidować również TK, bo nic nie może być zgodne z prawem pijanego Olka, albowiem państwo stosujące prawa opoja, to straciło by wszelką trzeźwość i w konsekwencji uległo by zniszczeniu. Zaś Dekalogu jako prawa Boga nikt nie ma prawa sądzić. Stąd TK jest zbędny identycznie jak wszystkie sądy w III RP prócz katolickich ław przysięgłych.

Ruch Polaków KAŻDY SĘDZIĄ postanowił, że Gesdorfina jest sędzią nielegalnym i nigdy nie zostanie sędzią a jej wyroki są na podstawie orzeczenia Ruchu Polaków KAŻDY SĘDZIĄ po prostu NIEWAŻNE !!!

Ruch Polaków KAŻDY SĘDZIĄ orzekł. iż tzw. trzy Izby tzw. Sądu Najwyższego gromadzą się nielegalnie, wydają nielegalne orzeczenia i tzw. sędziowie SN nie są żadnymi sędziami, analogicznie jak SN nie jest żadnym sądem polskim. Ruch Polaków KAŻDY SĘDZIĄ przypomina, iż prawem w katolickiej Polsce jest DEKALOG zaś prawo do orzekania mają wyłącznie katolicy żyjący w stanie łaski uświęcającej.https://niepoprawni.pl/comment/1616036#comment-1616036

 

Dokładnie to samo możemy odnaleźć na profilu facebookowym Janusza „Spaślaka” Górzyńskiego.

Adres podany wyżej.

 

Rebeliantka zatem przemyca „myśli” braciszka, który to przecież wg niej jest tylko ostro-sardoniczny.

Czy tak samo traktuje inne „myśli” „Spaślaka”, co z kolei oznacza, ze w głębi swojego umysłu (bo że ma serce, to zdecydowanie trudno powiedzieć) uważa o. Rydzyka za menela? Redemptorystów za judaszy a ministra Ziobro za esesmana??

 

Jak widać występy „cyrku Górzyńskich” trwają nadal.

 

24.01 2020

 

Ps. Trudno wycenić szkody, jakie prawicy i katolikom oboje wyrządzają. Jeśli ktoś z tzw. lewicy chce pokazać prawicowego świra sięga po Górzyńskiego, który doskonale nadaje się jako ilustracja. A wszystko dlatego, że po zapoznaniu się z rzekomymi obrażeniami Janusza Górzyńskiego odmówiono mu udzielenia wielomilionowej zapomogi, pardon, odszkodowania. A ze się nie dało żyć na koszt podatnika, a zatem na mój i twój, czytelniku, zdziwaczałe rodzeństwo zionie od lat nienawiścią do PiS. Bo nie jest ważne, ze rzekoma krzywda powstała za SLD. Ale to za PiS sądy odmówiły nawet grosza odszkodowania.

Zionie także do mnie i paru innych dziennikarzy, którzy obnażają chciejstwo Górzyńskich, nie poparte ani jednym racjonalnym argumentem.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (11 głosów)

Komentarze

"To właśnie w tej gazecie Krystyna Górzyńska i Janusz Górzyński piszą o mnie swoje teksty. Obrażają mnie w nich, podważają moją krzywdę i po prostu kłamią, wprowadzają ludzi w błąd. To właśnie w tej gazecie oprócz wpisów na blogu pod nickiem "rebeliantka" oraz na niepoprawni.pl pojawia się wiele krzywdzących mnie wpisów, insynuacji. Kilka z takich wpisów juz wcześniej na blogu Wam pokazywałam. Piszę o tych osobach z ich pełnymi danymi, bo sami tak podpisują się w gazecie.

Oczywiście załączyłam to wszystko jako dowód i przekazałam policjantowi, który mnie przesłuchiwał w sprawie o naruszenie dóbr osobistych. Sprawa trafiła do Sądu, czekam na informacje, co dalej. Policjant sam był w szoku jak przeczytał, że nazywają mnie - "kasią kurwasią, żydówką, i wiele innych". Ujawniają dane. Już pomijając to, że mówią, że sama jestem winna temu, co się stało i że byłam w dobrowolnym związku z księdzem. Ciągle powtarzają, że walczę z kościołem i chcę wyłudzić pieniądze. Mam nadzieję, że za to odpowiedzą przed Sądem.

Tak nie może być, że ludzie, którzy świadomie krzywdzą, obrażają, grożą, są bezkarni. Nie wiem czy te rodzeństwo Górzyńskich jest tak złymi ludźmi, czy są chorzy ale jeśli są chorzy psychicznie to powinni trafić do zakładu, gdzie nie będą nikomu zagrażać.

W ogóle dziwi mnie to, że taka Górzyńska dzwoni do Sądu Najwyższego przedstawia się jako dziennikarka, którą w ogóle nie jest i Sąd udziela jej informacji odnośnie mojej sprawy... Czy tak to powinno działać? Czy Sądy nie powinny udzielać informacji tylko osobie, która stanie przed nimi z plakietką dziennikarską?"

Co można powiedzieć?

W imieniu prawicowych blogerów, którzy nie identyfikują się ze spaślakiem z Czechowic i jego nie mniej zaburzoną siostrą mogę powiedzieć tylko - przepraszam. Przepraszam, ale nie identyfikujcie mnie i innych z tymi antypolskimi i antychrześcijańskimi oszołomami.

 

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1616129

Oczywiście, działają wspólnie i w porozumieniu. Siostra staje fanatycznie za nim murem, cokolwiek bredzi, w czym jedni widzą kokoszkę z pisklakiem a inni niezdrowe zastępowanie żony lub kochanki. A fe.

Vote up!
4
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1616142

WYRACHOWANA WARIATKA - to zbyt delikatne określenie choć jak najbardziej trafne

Najbardziej w tym wszystkim to szkoda gwałconej dziewczyny i jej rodziny, ale portalom czy gazetom na których ją opluwa też to chwały ani pozytywnych głosów nie przynosi. 

Z tym że to akurat wina takich/tego portali czy gazet że do takiego plugawienia i opisywania czynów pedofilskich czy gwałtów dopuszczają zamiast blokować to przed publikacją bądź w przypadku takich portali jak ten zaraz po pierwszym sygnale co tam jest naplute

Oczywiście że można się zasłonić brakiem odpowiedzialności za teksty wklejane przez osoby trzecie - ale jakieś własne zasady w tym przynajmniej moralne mieć się powinno

No chyba że właściciele tego portalu czy gazet to też księża pedofile i gwałciciele, bo wtedy takie przymykanie oka na tffuurczość takiej rebeliantki by jakoś tłumaczyło :D

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1616205

"Każdy sędzią", wyobraźcie sobie proroka Janusza ze swą bojowniczką jako sędziów? Te ich malownicze epitety byłyby zarzutami 

Vote up!
4
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1616222