Pedalskie obowiązki fejsbużycy

Obrazek użytkownika gps65
Humor i satyra

       "Jestem pedałem i mam obowiązki pedalskie" transparent z takim napisem parafrazujący Dmowskiego niesiono na paradzie równości. Nie zrozumiałem o co chodzi. Co to są za obowiązki? Fejsbużyca za pisanie tego co na transparencie banuje. No to wreszcie zrozumiałem o co chodzi - pedalskie obowiązki to banować swoich użytkowników, którzy relacjonują paradę równości. Nie wolno relacjonować, wolno tylko zdjęcia pokazywać. 

Grzegorz GPS Świderski

PS. Fejsbużyca zablokowała mi konto na 30 dni za zacytowanie treści tego transparentu, który widać na zdjęciu, a teraz proponuje mi, że rozpowszechni to zdjęcie do 1200 osób za 4 zł. To łamie to jej standardy, czy nie?

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (8 głosów)

Komentarze

... gdy jakiś prezydent jakiegoś miasta pozwie kogoś za zniesławienie ,lub "mowę nienawiści" za zwrócenie "per pedale" ,to warto takie "ichnie" transparenty przytaczać .

Vote up!
4
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1565953

Nic dziwnego, bo nie jesteś pedałem. 

A jeśli chodzi o: "Co to są za obowiązki? " to jest proste - dawać dupy, dupę publicznie pokazywać, narzucać się innym - to są te, nomen omen, pierdolone pedalskie obowiązki. 

pozdr 

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#1566018

Ja oczywiście wiem na czym pedalskie obowiązki polegają i to dawno temu wprost opisałem: https://www.salon24.pl/u/gps65/316077,lubiacy-wtykac-penisa-w-odbyt

Ale w notce, którą komentujemy, poczyniłem nowe spostrzeżenie: że córka Marka Cukerberga zaczęła te obowiązki gorliwie wypełniać. 

Vote up!
0
Vote down!
-1

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1566038

kto w tym siedzi jest tyle samo wart.

Vote up!
1
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1566031

... ale niestety wielu ludzi z niej korzysta. Jak mam im to odradzać? Jak tłumaczyć, że to nie ma sensu? Jak wskazywać im inne miejsca, nie siedząc na niej?

Vote up!
0
Vote down!
-1

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1566039