Narodowcy. Ideał sięgnął bruku

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

JE płk KGB prezydent Rosji Władimir Putin ciągnie polski wątek. Tym razem „przypomniało” mu się, że to Polska kolaborowała z Hitlerem.

Onet:

W wystąpieniu do kierownictwa rosyjskiego MON Putin mówił dziś o tym, że polskie władze przed 1939 r. dogadywały się z Berlinem. Przytoczył dokumenty, które jego zdaniem wskazują na to, że polski ambasador w III Rzeszy Józef Lipski podzielał opinie nazistów na temat Żydów. Lipskiego prezydent Rosji nazwał "bydlakiem i antysemicką świnią".

Kilka godzin po wystąpieniu Putina głos w tej sprawie zabrał jeden z najważniejszych polityków w Rosji, przewodniczący Dumy Wiaczesław Wołodin.

Zdaniem Wołodina "Polska powinna przeprosić za współpracę z Hitlerem". — Dowiedzieliśmy się wiele na temat współpracy Polski z III Rzeszą przed wybuchem wojny, choć Polacy próbowali zamieść to pod dywan — cytuje Wołodina agencja TASS. — Polacy próbowali to ukryć i wymyślali różne historie, więc teraz uczciwie byłoby przeprosić. Jeśli brakuje im archiwów, chętnie udostępnimy posiadane przez nas dokumenty – dodał Wołodin podczas spotkania przewodniczących obu izb rosyjskiego parlamentu z Putinem.

(…)

To właśnie oni, pod wpływem swych egoistycznych, znacznie przerośniętych ambicji, podporządkowali swój naród, naród polski, wojennej machinie Niemiec i, co więcej, przyczynili się w sumie do tego, że rozpoczęła się druga wojna światowa - stwierdził Putin.

]]>https://wiadomosci.onet.pl/swiat/przewodniczacy-rosyjskiego-parlamentu-zada-od-polski-przeprosin-za-wspolprace-z/3zyvjr6]]>

 

Pytam, gdzie jest samozwańczy herstoryk, admin „polskiego”-portaliku-którego-nikt-prawie-nie-czyta?

Gdzie są ci wszyscy rzekomo narodowcy, dla których Putin to wzór prezydenta i obrońca wiary chrześcijańskiej oraz cywilizacji białego człowieka?

Do was mówię – Patrio, Wrzodaku, Zawisaku, Oparo, verito itp.

Gdzieżeście się zapodzieli?

W jakim szambie czy rowie?

 

Czemu milczycie i pokazujecie tylko, ile naprawdę jesteście warci jako Polacy i Polki?

A przecież herstoryk Z. Niebieski powinien rzucić w twarz Putinowi jedno.

Gdyby nie komuniści niemieccy, sowicie opłacani przez Związek Sowiecki, Adolf Hitler nie objąłby władzy w Niemczech.

Nie byłoby II wojny światowej.

Nie byłoby Oświęcimia, Majdanku, Babiego Jaru…

Nie byłoby też Katynia.

Ani zimnej wojny!

 

Dlaczego?

Ano dlatego, że już dawno byłoby po kolejnej rewolucji w Związku Sowieckim, w wyniku której powstałoby kilka niepodległych panstw za naszą wschodnią granicą.

Ewentualnie wskutek klęski głodu udzielalibyśmy pomocy rosyjskim obywatelom aż do Połocka.

To Stalin uruchomił Hitlera.

Już w 1992 roku w Moskwie można było zapoznać się (i kupić!) książkę Tatiany Buszujewej z Instytutu Historii Rosyjskiej Akademii Nauk oraz Jurija (?) Jakowa Nazistowski miecz wykuwał się w CCCP, która to na prawie 400 stronach wykazała, że Stalin przygotowywał Niemcy do wojny.

Ale trudno wymagać, by wspomniani wyżej poputczicy Kremla znali tę pozycję. Może więc powinni skorzystać z ogólnie dostępnych materiałów?

Oto Niemcy, zwane przez historyków Republiką Weimarską. Przy końcu 1932 r. NSDAP było co prawda partią, na którą obywatele Niemiec oddali najwięcej głosów (11,8 mln), ale było to raptem 43% oddanych ogółem.

Kolejne dwie siły, socjaldemokraci i komuniści uzyskali odpowiednio 8,1 mln oraz 5,8 mln głosów.

Razem – 49%.

Gdyby więc obie partie, w sumie mające podobne postulaty, utworzyły rzad większościowy, Niemcy w dekadzie lat 1930-tych byłyby demokratyczne.

Nie byłoby implamentacji na ich teren rozwiązań sowieckich, jak np. GUŁAG, czyli obozów koncentracyjnych. Nie byłoby także SS i Gestapo (wersja light NKWD).

Tymczasem niemieccy komuniści poparli nazistów!

Ba, istnieje zapis („Hitler mówi” Hermann Rauschning) monologów Hitlera. Miał on powiedzieć m. in.:

„Niemcy nigdy się nie zbolszewizują, ale bolszewizm stanie się odmianą narodowego socjalizmu. Więcej wiąże nas z bolszewizmem, niż dzieli. Mieszczański socjaldemokrata czy przywódca związkowy nigdy nie stanie się narodowym socjalistą, ale komunista – niezawodnie”.

Stalin wyszedł naprzeciw dążeniom Hitlera.

Zresztą już w 1924 roku sformułował jasno cele kompartii na całym świecie.

W styczniu na plenum Komitetu Centralnego RKP(b) (robotniczo-krestiańskoj partii (bolszewikow) ) powiedział:

Nie koalicja z socjaldemokracją, ale walka z nią na śmierć i życie!”

 

Jedną z najbardziej wstydliwych kart niemieckich komunistów był strajk w Prusach Wschodnich, podczas którego naziści i komuniści protestowali przeciwko demokratycznemu rządowi Niemiec pod wspólną czerwoną flagą, w którą były wkomponowane sierp, młot i swastyka.

Jeśli więc teraz stalinek z Kremla próbuje wmawiać społeczeństwu, ze Polska kolaborowała z Hitlerem trzeba na nowo stawiać pytania:

1. dlaczego niemieccy komuniści, kierowani przez Moskwę (ich przywódca Ernest Thälmann będąc w Moskwie oficjalnie paradował w sowieckim mundurze) występowali przeciw socjaldemokracji, w ten sposób umożliwiając triumf wyborczy NSDAP?

2. dlaczego ZSRS do maja 1940 r. był największym agresorem w Europie? Ilość zajętych ziem i państw obcych przez Stalina była większa, niż tereny zajęte przez Adolfa Hitlera. Co więcej, metody stosowane przez sowieckich okupantów wobec ludności podbitej były o wile gorsze od nazistowskich;

3. skąd była ropa, dzięki której po morzach i oceanach pływały niemieckie okręty, „Bismarcka” nie wyłączając?

Podobnych pytań możemy postawić setki, jeśli nie tysiące.

Ale te wyżej są najważniejsze.

I wystarczą, by pokazać, kto naprawdę pozwolił Hitlerowi dojść do władzy i wszcząć wojnę.

 

Gdzie jest Wrzodak, tak bardzo reagujący na wykrycie znanego każdemu interesującemu się sportem faktu, że w Rosji sportowców hoduje się niczym bydło, szprycując chemikaliami?

Gdzie jest Z. Niebieski, tak mocno i pryncypialnie piętnujący każdą nawet najbardziej nieśmiałą próbę wytknięcia Putinowi antypolskości?

Nie pytam, gdzie jest „patriota” Opara, bo pewnie instrukcje z Moskwy jeszcze nie nadeszły.

 

Cóż, jedyne, co możemy zrobić, to raz sierpem, raz młotem przegonić czerwoną hołotę.

 

Zwłaszcza z netu.

 

24.12 2019

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (20 głosów)

Komentarze

i pseudokatoliczki z Czechowic-Dziedzic. Teraz jest jasne, kto popiera antypolonizm. Na pohybel wam, szury.

Vote up!
9
Vote down!
-4
#1612930

we wpisach ZawiszaN-a, Wrzodaka, Kosióra, Patrii-Astry czy choćby Rebeliantki. 

Właściwie - mam silną motywację aby żyć dłużej. I dożyć czasu gdy Putin dołączy do swoich wstępnych w Piekle.

Okaż nam Panie swoją sprawiedliwość i nie każ nam na nią długo czekać!

Pozdrawiam serdecznie,

Vote up!
7
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1612990

Chodzą słuchy po Saskiej że Zawisza dostał pod choinkę od męża SL najnowszy słownik j.polskiego.Możemy więc liczyć na jego komentarz

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1613006

Konfederackie pajace nawet w święta popadają w paranoje. Oni naprawdę myślą, że Polacy podczas wigilijnej wieczerzy będą rozmawiać o żydach i jakimś 447. Jak chcą bredzić głupoty o żydach, to niech sobie zrobią wigilię z żydami Braunem, Bosakiem, Rolą i starym capem Michalkiewiczem.

Vote up!
12
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612938

Putina oskarża Polskę.
Ma już swoje partyjne przyczółki w postaci ⁦KONFEDERACJI z Mikke na czele to może mocniej atakować

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1612999

- po armii sowieckiej na terenach Polski bo zamiast pozostawić w dołach śmierci jako NN naszych bestialsko pomordowanych Rodaków - wykopujemy ich spod ziemii i odnajdujemy ich tożsamość po DNA.

Nie to było w planie mściwych, czerwonych ludobójców i nie po to wprowadzili w Polsce ten swój pasożytniczy syf nazwany szumnie dla zmylenia komunizmem, bo była tylko ideologiczna maska na ryju bandyty i okupanta - nic więcej.

Wielu uczonych głupców i dziś porównuje te dwa systemy gospodarcze,-kapitalizm czy socjalizm i który jest lepszy nie rozumiejąc istoty bolszewizmu.

Vote up!
12
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1612950

Trwa nagonka "holokaust industry" więc teraz doszlusował przywódca światowego proletariatu (w likwidacji)- jedynie słusznej ideologii. Tego się należało spodziewać.

Dziękuję H-D za przypominanie. Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

Apoloniusz

#1612962

Dalej prowokują ,coraz bardziej się złoszczą?

Coś im idzie z nami nie tak?

Czyżby szykował się marsz wyzwoleńczy, jak 17 września?

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1612978

Ale z pewnością bardzo chcą.

Vote up!
7
Vote down!
0

michael

#1612981

Pomimo tylu wysiłków w skali globalnej i ogromnych pieniędzy, antypolskiej międzynarodówce nie udało się przywrócić Polski do stanu państwa teoretycznego, czyli odsunąć od władzy PIS-u.

A do ostatnich wybuchów wściekłości Putina w niemałym stopniu musiały się przyczynić sankcje nałożone przez USA na North Stream II, o wprowadzenie których usilnie zabiegał polski rząd.

Pozdrawiam serdecznie Autora 

Vote up!
7
Vote down!
-3

jan patmo

#1612984

Gdyby ten "narodowy" ideał sięgnął tylko bruku, to nie byłoby jeszcze tak źle. Tymczasem zarył on swą antypolską odrażającą mordą głęboko w dno wypełnionego po brzegi szamba!

Vote up!
7
Vote down!
-3

jan patmo

#1612985

Na złość wrogom. A poważnie mówiąc, dlatego, że PIS-ki będą "u steru" co najmniej jeszcze przez 4 - 5 kadencji. Wspomnisz moje słowa.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

Apoloniusz

#1613010

Co do Korwina to nie miałem najmniejszych złudzeń, ale jednak tliła się we mnie iskierka nadziei, że Braun (i nie tylko) będzie się zachowywał w Sejmie - już pal licho teatralne jajca - w sprawach najważniejszych zgodnie z polską racją stanu i najżywotniejszymi interesami Polski i Polaków, a nie kierował "zasadą" totalnej opozycji, czyli antypisizmem. Przecież Braun, jak i jego zwolennicy (także ci udzielający się na Niepoprawnych) krzyczeli na cały głos, zanim "Konfederacja" dostała się do Sejmu, że w odróżnieniu od ślamazarnego i niezdecydowanego PIS- u, oni zrobiliby w try miga porządek, choćby z sądownictwem. A gdy przyszło co do czego, nie stać ich było na jasne opowiedzenie się za zaledwie zdyscyplinowaniem sądowniczej kasty. Takie zachowanie posłów "Konfederacji" mówi o tej partii więcej, niż tysiące słów!

Nie ma co do tego wątpliwości, że bardzo jest potrzebna autentycznie narodowa siła w polskiej polityce, na którą niestety przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Serdecznie pozdrawiam   

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1613014

- walki wyborczej z czerwonymi mordercami i faszystami.

Wróg umiejętnie coraz sprytniej podszywa się pod polskie partie polityczne (Konfederacja, Razem, Wiosna, PSL, KO) - zdobywając podstępnie coraz więcej głosów ogłupionych Polaków.

PiS-o wołowe dupy powinny w rewanżu tworzyć partie zasadzki do ogłupiania wrogów w postaci nazw "Polskie SLD" , "Katolicki PSL" i inne aby głosy wrogów Polski rozproszyć a nie żeby się kumulowały tak jak to się stało w Senacie który utraciliśmy.

PiS-o wołowe dupy muszą wziąć się za myślenie bo stracimy Polskę na zawsze.
Nazywają jeszcze dla zmylenia nas te obce, antypolskie i zdradzieckie śwnie:

OPOZYCJĄ, OPOZYCYJKĄ !!!

- zamiast mówić Polakom jakie grozi nam śmietelne niebezpieczeństwo ze strony tych parszywych zdrajców i bolkowych kanali.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1613022

Jaki Shtur taki level!

Stary... jest jeszcze głupszy!

No i co z tego, że lata, że cudowny aktor, profesur.... Jak austryjacki kretyn!

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612989

Za przesłanie dalej tego zdjęcia grozi w Rosji do dwóch lat więzienia.

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1613028