Koniec projektu. Statek w zasadzie już zatonął

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

Jak wykazałem wcześniej NEon (wówczas Nowy Ekran) generalnie od samego początku przybrał kurs antypisowski. Osłaniany co prawda pojawiającymi się tu i ówdzie westchnieniami jedynych-prawdziwych-katolików czy też deklaracjami o prawdziwym patriotyzmie.

Po latach widać, że była to zwykła mimikra.

Znamienny jest komentarz, umieszczony pod pierwszym wpisem na blogu Jacka Kurskiego:

 

Kaczyński mógł choćby codzień wygłaszać orędzia do narodu, informować nas, to milczał do nas i prowadził swoje szachowe gry, ''polityczne''.


Pocałujcie nas w politykę.


Z demonami sie nie walczy. Wie to każde dziecko.


Buduje sie dobre, jak Orban.


Klaus doradzał Kaczyńskiemu by powiedzieć Uni Nie. Toście go nie słuchali.


Jesteście nędznymi dupkami.

 

Autorka wali prosto z mostu – ludzie PiS są nędznymi dupkami. Taki motyw najwyraźniej przyświeca NEonowi od początku istnienia.

Już 21 lutego 2011 r. PiS otrzymuje transcendentalne uderzenie:

 

Szatan obmyślił sobie taki Plan, by odsunąć ludzi od Boga- Sprawię, że Bóg już będzie ludziom niepotrzebny, bo nastanie prawo i sprawiedliwość.

http://circ.neon24.pl/post/3650,i-nastanie-prawo-i-sprawiedliwosc

 

PiS jest przedstawiany jako dzieło szatana. Znamienne, że o innych partiach blogerka milczy.

Najwyraźniej ani PO, ani Rucha Palikota czy też LSD nie są tworami ciemności.;)

By niczego nie pozostawić domysłom mniej wprawnych teologicznie umysłów blogerka uzupełnia w kolejnym tekście, opublikowanym raptem kilka godzin później:

 

Rymkiewicz ma koncepcję walki i zemsty. Mam też wrażenie, że i Kaczyński nie wierzy w Moc wiary. Myśli ciągle Piłsudskim i powstaniami. Dziś jednak niebo ma inny Plan.

Gdyby tak prosić Matkę Bożą, by załatwiła za nas całą sprawę po swojemu, jak zrobiła to z Rosją, Ameryką Południową i wieloma reżimami?

http://circ.neon24.pl/post/3768,a-gdyby-tak-przeciwko-rymkiewiczowi-i-mickiewicza-zemscie-na-wroga

Ot, proszę. Na ówczesnym Nowym Ekranie byli blogerzy, popularni nawet, który mieli kontakt z niebem. I nie tylko. Autorka powyższego co rusz informowała o swojej kolejnej wizji Matki Boskiej, i co Ona kazała jej powiedzieć Polakom..

Powyższe cytaty są może najjaskrawsze, ale i w innych tekstach nie brak urągań i wyzwisk pod adresem ówczesnej jedynej liczącej się partii opozycyjnej.

Wg tej samej blogerki:

Jeśli politycy nie spuszczą ze swojej pychy, Polska zginie. Nie widzę w PISie ani jednej osoby, która kieruje się pierwszym przykazaniem.

Jestem waszym oskarżycielem, bo nie da się inaczej. Marnujecie wszystkie nasze szansy.

Wasza perspektywa widzenia świata jest beznadziejnie tępa.

http://circ.neon24.pl/post/2168,bog-jest-autorem-historii-nie-politycy

 

W kolejnych postach krytyka, choć może bardziej umiarkowana. Np.:

 

Obserwując PIS co głosi, czytając ich programy z wielu lat widzę, że głosi prawie to samo co PO.

Uporczywie nie chcemy tego zobaczyć.

Nie mówię, ze mamy PIS odrzucić, mówię, że mamy od niego wymagać, a jeśli będzie się upierał przy błędach, sami się organizować do prawdy i dobra, a do tego sami musimy wiedzieć czego chcemy, czyli być mądrzy, albo słuchać się mądrzejszych, skoro nie umiemy zdobyć się na rozum i go wyeksplikować.

http://circ.neon24.pl/post/2317,do-was-mowie-barany-z-pisu

 

Znamienny jest koniec istnienia blogerki na NEon24.

Prawdopodobnie jest to jedyny przykład zbanowania (i to dożywotniego!) kogoś za… tytuł wpisu!

27 listopada 2014 r. blogerka zamieszcza tekst:

 

Brunatni z Kiejkut stojący za durniem Komorowskim.

 

Ówczesny admin, wspomniany „Jarek” Ruszkiewicz komentuje:

Będzie pod ścisłą obserwacją.

Jak nie przestanie pisać tytułów od czapy (tak jak teraz) to długo tu nie popisze.

(Wpis z godz. 22:52:47)

 

Co faktycznie stało się jej udziałem.

Jakoś nie dziwi mnie, że Rebeliantka nie wystąpiła w obronie swojej krakowskiej psiapsiółki.

I nie zaprotestowała, zaprzestając publikowania tekstów chociażby.

A taka niby walcząca….

 

Inny neonowy autor, niejaki Z. Niebieski, trafił do NE już po wyborach 2011 r. Mimo to odnalazł się jako broniący rosyjskiego punktu widzenia na katastrofę smoleńską.

Choć pierwszym tekstem zaatakował Kościół.

Ten „genialny komentator polityczny” w 2013 roku tak oto przewidywał wynik przyszłych (2015) wyborów:

 

W Polsce obecnie powstaje silny elektorat który nie chce już rządów PO, ale za nic w świecie nie zagłosuje na PiS. Ten elektorat jest do zagospodarowania i szykuje się do tego SLD i Ruch Palikota. Dość prawdopodobnym jest, że im się to uda. Pamiętamy jakie zdziwienie wywołała 3 pozycja Ruchu Palikota w ostatnich wyborach. Właśnie zręczne zagospodarowanie elektoratu odrzuconego przez wszystkie partie czyli mniejszości seksualnych oraz właśnie tego rosnącego dziś w siłę elektoratu który nie zagłosuje ani na PiS ani na PO dało im zdumiewające 10% poparcie.

(…) Tak więc Polska powoli przygotowuje się do kolejnych wyborów, nie będą to wybory latem lub jesienią tego roku, jak kolejny raz buńczucznie zapowiada Adam Hofman. Wszystko jednak wskazuje na to, że w tych wyborach SLD ma szanse powrócić do gry, może jeszcze nie jako partia tworząca rząd ale już jako partia rządząca.

http://zawisza.neon24.pl/post/91439,pis-wygral-w-rybniku

 

Kolejny, równie odjechany tekst. Z. Niebieski broni niemieckiej propagandowej produkcji, czyli filmu znanego jako „Nazi matki, Nazi ojcowie”.

Poseł Błaszczak, mówi, że film w niekorzystnym świetle pokazuje Armię Krajową. Czy trudno dziwić się, że ze strony Niemców Armia Krajowa była organizacją terrorystyczną? Czy dziś Amerykanie stacjonujący na terenach Afganistanu nie nazywają terrorystami rdzennych mieszkańców występujących przeciw nim?

http://zawisza.neon24.pl/post/94236,pis-prl-bis

 

Aż mnie skręciło. Toż to czystej wody skurwysyństwo posowieckie!

28 września 1939 roku dwaj socjalistyczni agresorzy – Niemcy i Związek Sowiecki zawarły układ o granicach i przyjaźni, w którym stwierdzili, że Polska przestała istnieć. Na tej podstawie polscy jeńcy w ZSRS byli traktowani jako więźniowie. Dopiero wyraźna deklaracja brytyjska z 30 sierpnia 1944 r. spowodowała, że AK była przez Niemcy uznana za stronę wojującą. To znalazło odbicie w akcie kapitulacji Powstania Warszawskiego. Powstańcy uzyskali status jeńców wojennych i odpowiednio byli traktowani.

 

Z. Niebieski tymczasem powiela tezy sowieckiej propagandy z lat 1939-41!

To już nawet nie jest śmieć. To tępy posowiecki antypolski błazen.

 

Prawdziwy popis dał w 2015 roku. Zajadłość antypisowska sięgnęła zenitu.

Powiedzmy sobie prawdę, po 8 latach przegranych wszystkich wyborów Jarosław uznał, że w wyborach w rozmowie na argumenty on nie wygra, nie raz dostawał tęgie cięgi spotkaniach telewizyjnych między przywódcami partii. Dlatego postawił na rozwiązanie siłowe, „ja muszę do koryta, bo to ostatnia moja szansa, a po mnie nawet zgliszcza, czyż to dla mnie nowina, popatrz co zrobiłem z prawicą w Polsce”... Stąd postawił na Dudę, a ten będzie podpalał strajki kolejnych silnych środowisk związkowych. Nauczyciele, rolnicy, kolejarze... stoją w kolejce.

Dziś z Kaczyński z Dudą wspinają się po karkach "górniczych lemingów”. Bo jak nazwać ludzi, dla których przy groźbie upadku ich zakładów pracy, utraty ich miejsc pracy za jedną z ważniejszych spraw uważają wypłatę barbórki i 14 pensji? Bo im się należy, jak psu kiełbasa. Nie, drogie "górnicze lemingi", tak nie ma, zarobimy to dostaniemy, nie zarobiliśmy to Polacy nie dopłacą. Nie jesteście inwalidami, ułomnymi społecznie. barburka i czternasta pensja to nagrody z zysku, nie było zysku to się nie należą, koniec, kropka. Bądźcie chłopami, nie płaczliwymi babami, którym rząd (Polacy) nie dał.

(…)

Dlatego ciągle mi do głowy przychodzi wiersz, którego jako dziecko w szkole się uczyłem na pamięć, wiersz patriotyczny, pisany w przeddzień II wojny światowej, prawda, przez komunistę, ale czy komunista czasem prawdy powiedzieć nie może? „Kiedy przyjdą podpalić dom, ten w którym mieszkasz Polskę...”, trzeba im dać po łapach, powiedzieć w oczy, jak Zagłoba Radziwiłowi, kłamcy, kłamcy, po trzykroć kłamcy.

http://zawisza.neon24.pl/post/118746,kiedy-przyjda-podpalic-dom-kaczynski-i-duda-z-zapalkami

 

Prócz tekstów szokuje również prawdziwy ocean nienawiści, jaki można dostrzec czytając tylko komentarze.

Pod tekstem o jednoznacznie brzmiącym tytule „Nie zgadzam się z Jarosławem Kaczyńskim” cytowana już blogerka dodaje:

Kaczyński chce nam zrobić państwo machinę, gdzie będziemy trybami w maszynie państwa, czyli superkomunizm. To jest materializm właśnie i szkodliwy wpływ wiary koncepcje społeczeństwa technologicznego głoszonego przez żydowskich "proroków". Dusza się dusi w takim "organizmie". Szkoda, że JK nie rozumie chrześcijaństwa katolickiego.

http://circ.neon24.pl/post/3377,nie-zgadzam-sie-z-jaroslawem-kaczynskim

Znamienny jest też sposób wygaszania próby nawiązania merytorycznej dyskusji.

Bloger Zolmar, któremu psiapsiółka ideologiczna autorki cytowanego wyżej bloga niejaka Rebeliantka zarzuciła wcześniej, iż cierpi on na "brak uduchowienia" oraz jego wypowiedzi "roją się od przykładów materializmu” grzecznie pyta, gdzie też one się znajdują?

Dodaje przy tym:

Zarzucacie, że tekst Kaczyńskiego - oprócz wątpliwości merytorycznych - wzbudza też niezadowolenie z powodu niejasnego języka.

Pycha to grzech.

I może to Wam pyszni mądrale brakuje wiedzy aby go zrozumieć?

Poczytajcie encykliki i kazania Jana Pawła II na temat patriotyzmu, pracy, ojczyzny, narodu. Chyba, że dla Was nawet On wypowiadał się wątpliwie merytorycznie i wzbudza niezadowolenie z powodu niejasnego języka.

Wiecie kim byli faryzeusze i jak ich określił Jezus?

W odpowiedzi Rebeliantka wali jak cepem:

 

@Zolmar

Wyłączam się z dyskusji z Tobą.
Nie mam przyjemności z osobą, która obrzuca mnie wyzwiskami. Nie dałam Ci do tego żadnego powodu.

Rebeliantka 19.02.2011 19:48:44

By Zolmara pogrążyć w oczach innych userów dodaje zwracając się do autorki bloga:

Czy ty wiesz o co Zolmarowi chodzi?

O popisy przy pomocy technik z tych tandetnych kursów psychomanipulacji, na które uczęszczał?;)

Nie odpowiadaj, szkoda naszego czasu :)

Czytając takie wypowiedzi jak powyższa mam wrażenie, że to znane w psychologii zjawisko zwane projekcją.

Gdyby chcieć wskazywać w polskim necie osobę, która posługuje się tandetną psychomanipulacją pierwsze miejsce zajmuje właśnie… Rebeliantka.

Obrzucanie wszystkich dookoła błotem z nadzieją, że coś przyschnie przy jednoczesnym darciu się w niebogłosy, że oto ktoś ją znieważa, gdy tylko odpowie stanowi jej metodę działania.

Tymczasem obiektywny obserwator, śledzący bez emocji rozwój dyskusji musi zauważyć, że Rebeliantka wywołuje awantury, znieważa i obraża innych, a potem kiedy w retorsji sama oberwie wrzeszczy, że jest pokrzywdzona.

Wspomniany już bloger Vars widząc powyższe postawił jako pierwszy dość trafną moim zdaniem diagnozę:

Skrajnie katolickie, prawicowe, nacjonalistyczne, itp. opinie na prawicowych portalach wydają się być dywersją ze strony wyspecjalizowanej w socjotechnice postkomuny.

Najwyraźniej to jest zadanie Rebeliantki (Czeremchy). Wychwytywać na forach ludzi, którzy w jakiś tam sposób godzą w były układ rządzący a następnie albo próbować ich kompromitować wyciągniętymi z d..py pomówieniami, lub też starać się sprowadzić dyskusję pod tekstem do absurdu.

 

Pożyteczna idiotka czy też tylko opłacany troll?

 

Na koniec do niedawna sztandarowa postać oparowego cyrku.

Jeszcze tydzień temu wielki admin, a teraz wróg Neonu nr 1, niejaki Jarosław Ruszkiewicz, używający czasem ksywy SpiritoLibero.

Niespełna dwa tygodnie po debiucie na NE pytał dramatycznie:

Dlaczego nie zagłosuję na PiS?

I chociaż nie odpowiada na nie to jednak wrzuca szereg oderwanych faktów z historii po to tylko, by osiągnąć efekt propagandowy. Skoro nieborak tyle napisał, to pewnie ma rację. ;)

23 marca 2011 r. Ruszkiewicz przestrzega przed agresywnym charakterem PiS:

Głosuj na PiS! I hoduj mięso armatnie...

Jeśliby stało się takie nieszczęście, ze rządziłby PiS to mój syn ma jeszcze szansę zostać wysłany gdzieś na azjatycką albo afrykańską pustynię by bić się za nie swoje sprawy. Pobór zawsze można przywrócić bo mięso armatnie w cenie, prawda?

http://spiritolibero.neon24.pl/post/7768,glosuj-na-pis-i-hoduj-mieso-armatnie

 

Subtelna, nie pozwalająca zrazu na odkrycie prawdziwych intencji manipulacja polega na stopniowym przekierowywaniu myślenia na pożądaną stronę.

Nazywane to było przez komunistów „taktyką salami”. Patrząc na to, jak wygląda mentalność przeciętnego Niemca czy Francuza widać wyraźnie, że dała efekt.

Fundatorom NE zabrakło jednak czasu czy też cierpliwości.

Chęć zabłyśnięcia już w wyborach 2011 roku na szczęście nie pozwoliła na zawłaszczenie przestrzeni blogerskiej dla jedynych i słusznych poglądów rodem z Pro Milito.

Mimo próby utworzenia rzeczpospolitej blogerskiej.

Dzisiaj widać już wyraźnie, że szumne projekty, mające w zamyśle stworzyć silną grupę wpływów spełzły na niczym. Blogerzy nie dali się wprzęgnąć do rydwanu WSIowych generałów.

Pozostałością po ich mrzonkach nie tylko w moim odczuciu jest Nowy Ekran SA (KRS: 0000386789).

Mimo tego, że kapitał akcyjny wynosił aż milion złotych dzisiaj jest to papierowe zombie.

W dziale 4 rubryce 3 znajdujemy informację, że prawomocnym postanowieniem z dn. 20 listopada 2015 r. (sgn akt X GU 1423/15) sąd oddalił wniosek o ogłoszenie upadłości, albowiem brak majątku pozwalającego na opłacenie nawet kosztów postępowania upadłościowego.

 

Tak zakończyły się wielkie plany powołania „politycznej trzeciej siły” i rozgrywania w Internecie jedynych-właściwych poglądów reprezentowanych przez gen Wileckiego i resztę ferajny. Pozostały jedynie dane osobowe sporej części blogerów, których przed laty uwiodła wizja rozpostarta przez Oparę i Parola.

 

Dzisiaj to, co teraz kwiczy w agonii jako NEon24 tak naprawdę od dawna jest martwe.

Brak tekstów, które reprezentowałyby jako taki poziom to nie jedyna bolączka.

NEon24 prawdopodobnie jest jedynym portalem, który mógłby istnieć nawet odcięty od netu.

To coś w rodzaju sekty, pozbawionej na szczęście wpływu na innych..Piszą i biją pianę już tylko pomiędzy sobą.

Oczywiście nie mam na myśli wszystkich tam piszących – sam przecież zamieściłem kilka tekstów, nim zorientowałem się, z czym mam do czynienia. Ktoś, kto wrzuca tekst raz na tzw. ruski rok może o tym w ogóle nie wiedzieć.

 

Odejście dwojga adminów, równie walniętych jak Z. Niebieski to wyraźny sygnał, ze projekt dobiega końca.

Przede wszystkim dlatego, że Opara zbyt wiele wolnej ręki dał ewidentnie zaburzonym ludziom.

Chcąc zaś uchodzić za patriotę wie, że przy jakimkolwiek publicznym wystąpieniu ktoś z sali może mu rzucić w twarz cytatem z portalu.

Np. wypowiedź Z. Niebieskiego o „terrorystach” z AK.

 

Okręt (a raczej monstrualna wanna) tonie już bardzo wyraźnie.

Szczury uciekają na inne portale, niestety przenosząc z sobą neonowe przyzwyczajenia.

Rzeczywistość jednak okaże się dla nich brutalna, bowiem poza nadęciem nie reprezentują już nic.

 

Ps. Walkę o uzyskanie przynajmniej podobnej pozycji jak na NEonie będą prowadzić we wszelki dostępny sposób.

Przede wszystkim za pomocą obelg, pomówień, przypisywaniu słów niewypowiedzianych i innych insynuacji.Do tego wszak przywykli przez lata.

Bądźmy odporni. Ci, co z nami walczą, to tylko głupcy.

Wyszczekani, bezczelni, ale głupcy. I dlatego nas nie przemogą.

 

20.07 2019

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:9)

Komentarze

Prawdy, Krycha, nie stłamsisz jedynkami. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1597303

Jak Humpty Dumpty stawia pałki, to dobry uczynek, jak Humptemu Dumptemu stawiają pałki, to płacze jak chłopczyk w krótkich majteczkach co przezywać się lubi. Pocieszne "maleństwo".

Wyciągnąłeś mój cytat jakbyś historii nie znał. Jak Niemcy w czasie II wojny światowej nazywali żołnierzy AK? czyżby "bohaterami" ? Ale wiadomo jako osoba, która wzorem okupantów, polskich patriotów nazywa "bolszewikami" może to rozumieć? Działasz wzorem politruków czasów Stalina, co gospodarzy kułakami nazywali, a pracodawców "zgniłymi kapitalistami". Idee tamtych czasów bardzo ci bliskie. 

Ja od bardzo dawna twierdzę, że PO to przedstawiciel kapitału zachodnioeuropejskiego na Polskę, PiS to przedstawiciel USA i Izraela na Polskę, brakuje nam przedstawiciela Polski na Polskę. Kolejne zdarzenia polityczne tę prawdę potwierdzają.

Mówisz o rosyjskim punkcie widzenia katastrofy pod Smoleńskiem. To jest jedyny oficjalny punkt widzenia Polski na tamte wydarzenia. To o czym jak pisałem potwierdza jedyny oficjalny raport komisji naszych ekspertów. Komisja złożona z "ekspertów" co lotnictwo  znają z siedzenia pasażera samolotu pasażerskiego, nikt nie odważył się zgłosić jako oficjalnego dokumentu nic nie udowodniła. Nie ma innej oceny ze strony naszego państwa. Więc nie Rosyjski a Polski i póki innego oficjalnego dokumentu sporządzonego przez ekspertów nie amatorów nie opublikują jest to oficjalne zdanie Polski. 

Cóż robisz w sprawie pani Rebeliantki? Zaorany chwytasz się Stalina, bolszewika, na ślepo cepem machasz  nie widząc, jak tym się ośmieszasz.

Bardzo byście chcieli w tym waszym bagienku trollików, by projekt Neon upadł. Czasy, gdy czarownicy zaklinali deszcz (ostatnio na terenie Polski robił to PiS) i ich zaklęcia się sprawdzały dawno odeszły, a twoje zaklęcia są tak samo prawdziwe jak skład administracji portalu podany niedawno przez Zawiedzonego. Ale marzcie sobie marzenia to dobra rzecz. 

Można marzyć "oh morze",
gdy niewiele się może.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1597336

POdziwiam twoją zdolność samozaorywania się. To chyba wyróżnik "Leonka"? Piszesz:

"Mówisz o rosyjskim punkcie widzenia katastrofy pod Smoleńskiem. To jest jedyny oficjalny punkt widzenia Polski na tamte wydarzenia. To o czym jak pisałem potwierdza jedyny oficjalny raport komisji naszych ekspertów."

Chyba nie zxrozumiałeś, o co kaman, albo lecisz w głupa jak rasowy trol.

Mieliście na NE blogera, który jasno i w oparciu o materiały ogólnie dostępne (m. in. z hucpy Anodiny) wykazywał, że prawda jest inna. No to raz dwa zrobiliście z P. osobę funkcyjną w redakcji, dobrze opłacaną, i skończyło się pisanie.

"Bardzo byście chcieli w tym waszym bagienku trollików, by projekt Neon upadł".

Śmieszny jesteś, ormowcu internetowy. Już nawet twoi najlepsi ikumple opuścili tonący neon, a ty dalej swoje. Jakbyś był kapitanem Titanica to jeszcze na dnie Atlantyku zapewniał byś, że nic się nie stało i wszystko jest pod kontrolą.

Popatrz sobie, rybeńko, na oglądalność. "Troliki" tutejsze biją was kilkanaście razy na głowę. Za chwilę napis na ścianie dworcowej ubikacji w małym miasteczku będzie miał większą oglądalność, niż twoje teksty.

Wierz mi, że los NEon24 mi lotto. Bo to jest po prostu nic.

A tekst powyższy popełniłem po to, by przestrzec innych przed czerwonymi przebranymi za patriotów.

Poniał, tawariszcz? ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1597355

Oto jeden z wielu dowodów:

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/o-tym-jak-humpty-dumpty-notorycznie-klamie-na-temat-mojego-wyksztalcenia-0

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597523

Lecz się, facet. Nielegalny prezesie stowarzyszenia w fazie likwidacji.

To jest dopiero "koniec projektu". Tylko pani Ewy żal, że wynajęła takiego "doradcę". Lat 60 i zero osiągnięć. Sama mitomania.

Przemawia w imieniu PiS, ja cię kręcę. Facet od twierdzeń, że słusznie hitlerowcy zabili lwowskich profesorów w 1941 roku. A fe.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597304

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przecież tylko ty jesteś na tyle durnowata, by wstawiać jedynki za pisanie prawdy.

 

Ps. Już raz ci kazałem podać KRS firmy czy stowarzyszenia, w którym wg twojej chorej jaźni jestem prezesem. Nie dajesz rady?

Jesteś zakłamaną starą histeryczką. a teraz idź i się potnij, jak masz w zwyczaju. ;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1597305

Na banderowców i miłośników hitlerowców to mogłabym wyłącznie zwymiotować.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597306

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wiesz, gdzie normalny człowiek ma opinie wielbicielki Stalina? Pisz sobie, co chcesz. Prawdy o sobie nie zatrzymasz, oszustko. Gdzie moje 25 zł?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1597307

daje też do myślenia ponadprzeciętny odsetek osób zaburzonych, nawet jak na internet. wiadomo, że i takich można ukierunkować na coś.

nawiedzona circ to dopiero była historia. ale i naraziła się czerwonej generalicji, bo nieraz pisała o nich wprost i o NE, czy przykładowo zwracała ze szczerym apelem "do kościoła, k..wy!". naturalnie całe stronnictwo katolickie, zanim je spacyfikowano i rozmamłano, służyło uwiarygadnianiu innych, tych najszczerszych patriotów. nie dziwi więc, że o ile okazjonalnie burzyli się na herezje i wojujące ateizmy, to niezbyt im szło w kwestii naszego "tu i teraz", gdzie prawicą się przeżegnywali a lewicą ściskali radośnie z nieciekawym towarzystwem- szurami, jajakobyłymi, nieświeżymi czerwonymi i innymi nawróconymi mężami opatrznosciowymi. Nie dziwi więc dalej, że taka R. trzymała się z jawnymi czerwonymi i prorosyjskimi a skompromitowanego właściciela, miast ignorować, ciepło i przyjacielsko miała za "dżentelmena". takie przypadki nie skończyły się z obnażeniem tego projektu, bo bywaly i trwają dalej w ramach juz neonu- przecież nawet tamtejszo-tutejszy "piesek" (antykomunista, bo tak se wpisał w opisie) bronił niejakiego jeznacha- esbeckiego kapusia, przymilał się do proruskich i ćwierkał z czerwonymi i szurami. a ta R., dama w kapeluszu, bywa że nawet po dawnych sporach religijnych znajduje wspólny język z Niebieskim takim. jak ktoś wchodzi w takie bagno i tak dobiera sobie znajomych, to należy wystawić mu laurkę. ostatnio nawet pewien bloger- marynarz stał się współpracownikiem australijskiego pięknisia, bo pozwolono mu prowadzić profil na fejsie (wcześniej na zmianę a to chwalił RO a to chwalił się rozpracowaniem). no cyrk i wariactwo. ale to już kwestia menażerii a czasem nawet robactwa, które samo ściąga. nie może więc i dziwić, że tamtejsi aktywiści wraz z "adminami" (kapo- moderatorami) wyglądają na niezbyt zdrowych psychicznie, nie wspominając juz o podstawach kultury czy wiedzy. uważam więc, że czynnika osob zaburzonych i calego szuryzmu takich miejsc, konwencji, narracji też nie należy lekceważyć, te wszystkie chamskie wycieczki, absurdalne stwierdzenia czy trollowanie też są z tym związane, zwł. w czasach wojny informacyjnej, walki politycznej w necie (każdy też zetknał się z hejtem w necie czy ruskimi trollami, podsycac hejt czy napuszczac wariatów to tez może byc latwo sterowane).

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597314

Heehhe dawno nie czytałem takich idiotyzmów i takiego bełkotu
Musieli nieźle cię Panie autorze skopać na tym neonie - czemu jak czytam te Pańskie wymiociny wcale a wcale się nie dziwię
Pewnie było to już dawno temu ale jak widać duma i doopa wciąż mocno boli

Ale za niecałe 2 zł jest coś co może Panu przynieść jakąś ulgę
Dostępne w zakupie przez ineternet z dostawą do domu

https://allegro.pl/oferta/masc-na-bol-dupy-lek-na-zazdrosc-gratis-7278605199

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1597342

....to używałbyś mózgu a nie propagandy tworzonej przez zbrodniarzy i oszustów.

Piszesz:

"Mówisz o rosyjskim punkcie widzenia katastrofy pod Smoleńskiem. To jest jedyny oficjalny punkt widzenia Polski na tamte wydarzenia. To o czym jak pisałem potwierdza jedyny oficjalny raport komisji naszych ekspertów. Komisja złożona z "ekspertów" co lotnictwo  znają z siedzenia pasażera samolotu pasażerskiego, nikt nie odważył się zgłosić jako oficjalnego dokumentu nic nie udowodniła. Nie ma innej oceny ze strony naszego państwa. Więc nie Rosyjski a Polski i póki innego oficjalnego dokumentu sporządzonego przez ekspertów nie amatorów nie opublikują jest to oficjalne zdanie Polski. "

Co to za argument, że nie ma innego oficjalnego raportu, oprócz Raportu MAK i KBWLLP?

Takie rozumowanie to jest dowód na brak podstawowej logiki twoich wywodach.

Wydarzenia z 10.04.2010 roku, to nie była robota jakichś opryszków wiejskich, tylko operacja służb czołowych mocarstw tego świata, ze zbrodniarzami rządowymi na czele, których możliwości są bardzo rozległe.

Wobec krajów nie należących do Zachodu, owi zbrodniarze sięgają po nagą siłę(wojny, rebelie itp.), aby zmienić zużytych już "swoich skurwysynów", natomiast w krajach zachodniej strefy wpływów postępują w bardziej ukryty(zawoalowany) sposób, używając skrytobójstw, nasyłając "seryjnych samobójców" czy zbrodnie nazywają nieszczęśliwymi wypadkami, katastrofami.

Twój upośledzony umysł, wytresowany jak przysłowiowy "pies Pawłowa", potrafi reagować tylko na dawane mu wytresowane sygnały.

O logice czy analizie otaczającej rzeczywistości nie masz bladego pojęcia.

PIS przyjął ofertę władzy po klęsce polityki resetu Obamy i kosztem tej decyzji jest wygaszanie sprawy wydarzeń z 10.04.2010 roku ale uzyskał w zamian zgodę na likwidację rabunku pieniędzy polskich podatników, dokonywanych przez zachodnie korporacje i banki.

O takiej możliwości mówił w kwietniu 2013 roku M.Morawiecki, podczas nagranego  spotkania u "Sowy&Przyjaciół" z Jagiełłą, Kilianem i Matuszewską., ale skad taki debil jakim jesteś, miałby to wiedzieć?
 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1597448