Antypolski sPiSek

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Ktoś prześladuje w necie prawdziwych Polaków. Tym razem padło na najlepszą z możliwych kandydatek na urząd Prezydenta. Kto kryje się za tymi atakami? Mossad? Wielkopolska sądowo-prokuratorsko-policyjno-lekarska mafia? Gruby Kowalski, mieszkający naprzeciwko?

Kolejny demaskatorski tekst niedoszłej kandydatki w wyborach 2020 r. panny Teresy Garland:

 

NWO przejmuje Sejm i rząd? Gdzie jest Duda?! Czy uciekł już do Chin?

Szanowni Państwo

Wszyscy świadomi obywatele wiedzą że KORONAWIRUS jest tylko przykrywką do wprowadzenia całkowitych rządów Nowego Porządku Świata. Uważam że Polski Sejm w dniu dzisiejszym tj. 26 III 2020r. przegłosowywując regulamin zdalnego ustanawiania ustaw (druk 286) przechodzi całkowicie na usługi NWO. Zarządzanie przechodzi w ręce niewidzialnego rządu i Sejmu WIRTUALNEGO który od dnia dzisiejszego będzie całkowicie poza zasięgiem obywateli. Polacy nie będą nawet wiedzieć gdzie znajduje się ich Sejm i rząd! Czy są w Polsce czy też uciekli za granicę! A pokrzywdzone społeczeństwo przez tworzone przez te rządy i Sejm prawo (czytaj akty bezprawia), nie będzie mogło nigdzie pójść i wygzekwować SPRAWIEDLIWOŚCI!

WIĘC TO JEST KONIEC!!!!

Oni mogą nawet gdzieś wyjechać poza granice Polski aby byli nieosiągalni i bezpieczni. Nawet nie jestem pewna czy Duda już nie wyjechał, bo w dniu 24 III 2020r. wylatywał samolot do Chin..... a ostatnio wyszła książka pt. „Duda i jego tajemnice” w której wskazywane są jego powiązania z Chinami...

]]>https://www.facebook.com/VidKOD/videos/228368581692018/]]>

Ten samolot przylatuje z powrotem dzisiaj tj. 26 III 2020r. do Polski więc może ewentualnie wywieźć następnych.... Posłów??? I mogą np. wyjechać i zarządzać ZDALNIE i bezpiecznie na niekorzyść Polaków zza granicy... Ja tego nie wiem, ale uważam że nic nie dzieje się bez przyczyny. Chyba nikt w to nie wierzy że oni boją się Koronawirusa, i chcą z tego powodu przejść na zdalne zarządzanie Polską..... bo jeśli się boją przebywać w Sejmie kiedy Naród Polski najbardziej ich tam potrzebuje, to niech z funkcji Posłów zrezygnują, zastąpią ich inni odważni, nie bojący się koronowirusa Polacy!

Oni piszą na stronie nr 6 do uzasadnienia tego ich regulaminu:

„Polska Konstytucja nie przewiduje możliwości zastępowania Sejmu w jego funkcji ustawodawczej przez inne organy”.

Otóż to jest nieprawda. Gdyż Konsytutcja w art. 4 mówi jasno: „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.” oraz „Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.”

Zatem niech tylko ci „Posłowie” oddalą się od Sejmu i niech przestaną do niego przychodzić a wtedy NARÓD POLSKI przejmie władzę, w tym USTAWODAWCZĄ. Jeśli Duda ewentualnie już uciekł, to znaczy że zrzekł się swojego stanowiska i w takim przypadku, Marszałek Sejmu powinien ogłosić nowe wybory na Prezydenta. Ale wg nowego Kodeksu Wyborczego przegłosowanego NATYCHMIAST przez obecny Sejm. Jeśli tego nie zrobią to znaczy że są to zdrajcy i odpowiednie służby powinny się tymi Posłami zająć. W załączniku przesyłam do przegłosowania nowy Kodeks Wyborczy.

Nie możemy pozwolić „ulotnić się” Posłom z Sejmu. Najpierw muszą być rozliczeni z tego co złego dla Polski i Polaków zrobili. Moim zdaniem zdalne zarządzanie można pomiędzy bajki wsadzić, gdyż w rzeczywistości jest to zrzeczenie się przez Posłów władzy ustawodawczej na rzecz OBCYCH a to już jest zdrada narodowa.

Teresa Garland

Dnia 26 III 2020r.

(pisownia oryginalna)

 

Pod tekstem ujawnił się antypatriotyczny, antykatolicki i antypolski agent, zapewne sterowany przez wiadomo-kogo.

I zaatakował:

Jedynka bo mniej niż zero nie ma

i bez komentarza, bo nie warto "prezydętko" z plakatu i tylko z plakatu.

kula Lis 69 26.03.2020 12:21:57

Swoją drogą patrzcie państwo, co za szyderczy nick! Wszak wiadomo, że wielki Polak tego samego sortu, co panna Garland, niejaki Tomasz Lis, doznał wylewu i chodzi o kulach!

A tutaj jakiś anonim wyszydza równie wielkiego Polaka!

Nic dziwnego, że panna Garland odpaliła hejterowi i mobberowi w jednej osobie:

Szanowny Panie Kula lis,

Nie wiem dla kogo Pan pracuje, mogę tylko przypuszczać. To że Pan od początku mnie prześladuje i celowo niszczy moją osobeęzakrawa już na mobbing. Proszę więcej nie komentować na moim blogu bo sobie tego nie życzę. Pana celem nie jest merytoryczna dyskusja lecz Pana celem jest zniszczenie mojej osoby, na dodatek pod nikiem, a to znaczy że jest Pan osobą całkowicie niewiarygodną. Zatem proszę o puszczenie mojego bloga. Teresa Garland

 

Niestety, panna Garland nie precyzuje, gdzie, a przynajmniej w jaką stronę, kula Lis ma puścić jej blog. Chodzą słuchy, że z torbami, ale to pewnie jakiś złośliwiec ploty rozpowszechnia.

Nie ujawnia także swoich przypuszczeń, co do miejsca pracy hejtera-mobbera.

 

Bardzo natomiast podoba mi się żądanie merytorycznej dyskusji.

Obawiam się, i to zupełnie poważnie, że nawiązać jej panna Garland nie będzie miała z kim.

W związku z pandemią w Tworkach znowu wyłączyli Internet.

Niestety. ;)

 

26.03 2020

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (7 głosów)

Komentarze

Do zupełnie niedawna za gwiazdę robiła tam Słupianek.Ale ta gwizda teraz już wyblakła.Ze starości oczywiście.A i rozum już nie ten.Teraz jest kolejna.

Mogliby lekarze w tych Tworkach ograniczyć na czas pandemi wydawanie takim przepustek.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1623324