Prezydentka do wzięcia

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

„Polacy w tych wyborach nie mają jeszcze swojego kandydata.... Czy będą go mieli? Czy uda się jeszcze komuś zgłosić swój akces do wyborczej gry?”

 

I znowu Żydzi. Coraz bardziej niedoszła kandydatka na Najwyższy Urząd niejaka Teresa Garland (przypominam – jej doradcami są Janusz Górzyński i Sławomir Dul) apeluje:

 

Wojna mocarstw o polską Prezydenturę! Rozgrywka finalna!

Wojna mocarstw o polską Prezydenturę! Czyj Prezydent tego Polska!


Dwa dni temu za pomocą ustawy o koronowirusie w praktyce wprowadzono w Polsce stan wojenny. Nie wprowadzono stanu wojenngo oficjalnie gdyż uniemożliwiłoby to wybory prezydenckie....... bo zakazuje tego Konstytucja..... Wprowadzającym stan wojenny chodziło najprawdowpodobniej o zapewnienie definitywnego przejęcia Polski przez Żydów i jawne ukonstytuowanie na terenie Polski państwa Polin. Więc ustawa ta wg mnie ma służyć temu aby Naród Polski, zorientowawszy się jak bardzo został oszukany, żeby przypadkiem się nie zbuntował..... a jakby się zbuntował to będzie można z nim zrobić wszystko bez żadnej odpowiedzialności.... czyli będziemy mieli w Polsce drugą Palestynę....


Ciekawostką jest że w Polsce będziemy mieli ewenement na skale światową! Wybory w praktyce będą się odbywać w stanie wojennym!


A będzie się działo.... Gdyż w tych nadchodzących wyborach prezydenckich nastąpi definitywne przejęcie Polski przez jedną z zarządzających od lat Polską, zagranicznych obcych agentur. Będzie to więc walka wręcz! Wszystko albo nic! Agentury każdego obcego państwa będą chciały zgarnąć Polskę tylko dla siebie. Zatem czyj prezydent tego Polska! Czyj kandydat na Prezydenta wygra? Tak więc w mojej opinii Żydzi i                rykanie stawiają na Dudę ... i Bosaka? Założę się że Rosjanie stawiają na Kosiniaka-Kamysza, Niemcy na Kidawę-Błońską, Hołownię, Biedronia..... itd.


Na kogo stawiają Polacy? Póki co uważam że Polacy w tych wyborach nie mają jeszcze swojego kandydata.... Czy będą go mieli? Czy uda się jeszcze komuś zgłosić swój akces do wyborczej gry? Czy PKW dopuści (i przepuści....) do kandydowania kandydata polskiego? Póki co ja jestem wciąż chętna i do wzięcia...


Skoro Polacy w ciągu tych ostatnich 30 lat, nie potrafili się zjednoczyć i wyrwać władzy z rąk żydowskich, skoro nie mamy nawet naszego polskiego kandydata na Prezydenta, to będziemy mieli w Polsce rasistowskie państwo żydowskie. Nie na darmo ściągają tutaj wojska amerykańskie i niemieckie a żydowski Mossad też już tu jest (podobno 70 tysięcy z bronią).


Polska na naszych oczach i przy naszej bierności ginie i znika....

 

 

 

Prócz opublikowania powyższego apelu na NEonie panna Garland tradycyjnie rozsyła go wszystkim dziennikarzom, jakich adresy mailowe posiada.

Tak oto za sprawą panny Garland (oraz jej doradców, wszak tak głębokie przemyślenia musiały być co najmniej konsultowane u arcypatriotów i hyperkatolików Dula i Górzyńskiego) wiemy, że ani jeden ze zgłoszonych już kandydatów w nadchodzących wyborach prezydenckich nie jest Polakiem.

Jedyna zaś polska kandydatka mimo dość zaawansowanego wieku (oczywiście jak na dziewicę) ciągle jest do wzięcia.

Dodajmy, że wg panienki Garland w Polsce stacjonuje już 70 tys. uzbrojonych po zęby żołnierzy Mossadu.

Tylko żołnierzy izraelskich w Polsce jest już więcej, niż polowa naszej armii. A do tego jeszcze Niemcy i Amerykanie.

Przyznam, że dopóki nie poznałem bliżej wypowiedzi ‘blogerów’ takich jak jjj czy jemu podobnych nawet w najkoszmarniejszych snach nie wiedziałem, że aż tyle osób żyje bez posługiwania się największym Darem Bożym, jakim dla człowieka jest ROZUM.

I właśnie dlatego Tomek Parol zakładając 3obieg pozostawił zupełnie świadomie część ‘dziennikarzy’ poza nowym portalem.

Dzisiaj widzimy, jak bardzo słuszne było to posunięcie.

 

 

5.03 2020

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (9 głosów)

Komentarze

Niektórzy z nich marzą o prezydenturze. Ja, nawet po szczęśliwym otwarciu strony Neon24, nie czytam już "Prezydentki", ponieważ nie chcę się niepotrzebnie denerwować. A co do stwierdzenia, iż rzekomo ustawą o koronowirusie wprowadzono w Polsce stan wojenny, to jest ono absurdalne.

Dzisiaj wprowadzony został w Kalifornii stan wyjątkowy z powodu  rozprzestrzeniania się koronowirusa. Mamy 53 osoby zarażone. Ze sklepów znikają środki do dezynfekcji. 

Opowieści pani Garland należy między bajki włożyć.

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

AgnieszkaS

#1620803

najcnotliwsze panny

 

cnotliwość szorowana

z brudów myta

najcnotliwsze panny

Garland i Verita

 

PS Jak widać, najcnotliwsze panny pał z rąk nie wypuszczają!

Vote up!
4
Vote down!
-3

jan patmo

#1620808

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To kaganiec dla Polaków, by eskimosi w Polsce robili co chcieli.

A z patriotów Polskich, którzy przeciwstawiają się eskimosom, robić ludzi chorych psychicznie i ich zamykać w psychiatrykach.

Oto marzenia degenerata i plugawca, chorego z nienawiści do Polski i Polaków Judejczyka.

Co na portalu NP do każdego fika, kto nie myśli tak jak on, a plucie i lżenie to jego broń.

 

Vote up!
2
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620810

Takich jest masa i nauczyli się pisać w necie, który jest chyba dla nich idealnym środowiskiem. Na fejsie i yt jest ich jeszcze więcej. Daleko zresztą szukać nie trzeba, i tu się różni tacy znajdą, nie tylko ci głośni ale i sporo ukrytych. O tych mossadczykach to powtarzają od lat, najwyraźniej całą mniejszość żydowską zaliczyli do sayanów (pomocników) Mossadu. Ostatnio też wraca temat żydowskich żołnierzy na lotniskach, np. wg Sumlińskiego, co też antysemici próbują nagłaśniać dla swoich rojeń. To przypomina i braunizmy, np. straszenie tym, że "obce wojska" nie przysięgały wierności RP. Dobrze, że jeszcze nie ma pienia o uzbrojonych masonach, satanistach czy homoseksualistach. Ale tyle już razy te Żydy kradły Polskę, że człek już przywykł, dziwią tylko nowe odsłony starego.

Shalom alechem

Vote up!
2
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1620837