21 milionów Chińczyków

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Świat

My tu gadu, gadu, jakieś tam mniej lub bardziej idiotyczne wstawki - a tu właśnie ujawnili kolejną prawdę.

 

Okazuje się, że rząd światowy(?) skrywa przed nami prawdziwy obraz depopulacji dokonywanej za pomocą wytworzonego w supertajnym laboratorium wojskowym hiperwirusa wytworzonego na bazie m.in. wirusa HIV.

 

 

Chinom ubyło 21 milionów subskrypcji telefonicznych w ciągu 3 miesięcy! Czyżby to właściwa liczba zgonów?

24 marca 2020

 

Ponad 21 milionów abonamentów na telefony komórkowe w Chinach zostało wyłączonych w ciągu ostatnich trzech miesięcy, a 840 000 abonamentów na telefony stacjonarne zostało zamkniętych, według chińskich władz 19 marca. Zgony z powodu wirusa CCP mogły przyczynić się do liczby zamkniętych subskrypcji – donosi Epoch Times.

 

Telefony komórkowe są koniecznością do życia w Chinach.

„Poziom cyfryzacji w Chinach jest bardzo wysoki. Ludzie nie mogą dosłownie funkcjonować bez telefonu komórkowego ” – mówi dla gazety Tang Jingyuan z USA

„Bez względu na to, co ludzie chcą robić; sprawy urzędowe, które dotyczą emerytur lub sprawy zabezpieczenia społecznego, aby kupić bilety kolejowe, zrobić zakupy … muszą korzystać z telefonów komórkowych. ”

„Chiński reżim wymaga, aby wszyscy Chińczycy używali swoich telefonów komórkowych do tworzenia wniosków zdrowotnych. Teraz Chińczycy mogą przemieszczać się w Chinach tylko z zielonym kodem zdrowia. Nie ma możliwości zakończenia telefonu komórkowego ”, mówi Tang.

 

Chiny wprowadziły wymagania dotyczące skanowania twarzy 1 grudnia 2019 r., Aby potwierdzić tożsamość osoby, która zarejestrowała telefon. Już 1 września 2010 r. Chiny zażądały, aby wszyscy użytkownicy telefonów komórkowych zarejestrowali swój telefon na prawdziwej tożsamości, aby państwo mogło kontrolować mowę ludzi za pośrednictwem wielkoskalowego systemu monitorowania.

 

Ponadto konta bankowe i ubezpieczenia społeczne Chińczyków są połączone z ich telefonami komórkowymi, a aplikacje do wszystkich tych usług mogą wykryć kartę SIM telefonu, a następnie sprawdzić w bazie danych, czy numer należy do tej osoby.

 

Pekin wprowadził kody zdrowotne oparte na telefonach komórkowych 10 marca. Wszyscy ludzie w Chinach muszą zainstalować aplikację i zarejestrować swoje dane osobowe. Następnie aplikacja może utworzyć kod QR, który jest dostępny w trzech kolorach, aby sklasyfikować zdrowie osoby. Kolor czerwony oznacza, że dana osoba ma chorobę zakaźną. Żółty oznacza, że dana osoba może mieć chorobę zakaźną. Zielony oznacza, że dana osoba nie ma choroby zakaźnej.

 

Pekin twierdzi, że kodeks zdrowotny ma zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa KPCh (Chińska Partia Komunistyczna, KPCh), powszechnie znanego jako nowy Koronawirus.

 

Ubyło 21 milionów subskrypcji telefonów komórkowych w Chinach

 

Link do oryginalnej informacji:

 

https://www.epochtimes.se/21-miljoner-mobilabonnemang-har-stangs-i-Kina---kan-innebara-stort-antal-doda-av-KKP-virus

 

 

Gazeta sugeruje, że może to być liczba zbliżona do liczby ofiar śmiertelnych w tym kraju. Jeśli więc faktycznie procent osób zmarłych byłby podobny do tego we Włoszech oznaczać to może, że liczba zarażonych w Chinach sięgnęła…. ćwierci miliarda osób.

 

Oczywiście zasłania się liczbą telefonów, jakie ma każdy Chińczyk (max 5), ale równocześnie dodaje, że krematoria w prowincji Wuhan funkcjonują całą dobę przez cały tydzień. No jak porządny market – 24/7.

 

Dodatkowo zamówiono 40 krematoriów mobilnych.

 

Tymczasem przyczyna ubytku numerów może być o wiele bardziej prozaiczna.

 

Po prostu ludzie znajdujący się w przymusowej izolacji tną koszty i wyłączają zbędne numery.

 

Jak łatwo policzyć 20 milionów numerów to raptem wyłączenie zbędnych przez 5 mln mieszkańców oczywiście przy założeniu, że każdy posiada 5 i wygasza 4.

 

Tymczasem kwarantanna dotknęła niespełna 30 mln ludzi.

 

Aż nadto wystarczy, by ubytek telefonów tłumaczyć inaczej, niż tylko zgonami.

 

 

I choć nie wierzę chińskim komunistom ani na jotę to ćwierć miliarda chorych jest po prostu bujdą.

 

 

24.03 2020

 

 

 

Ps. The Epoch Times to wielojęzyczna gazeta założona w 2000 roku przez Johna Tanga i grupę Amerykanów pochodzenia chińskiego związanych z ruchem duchowym Falun Gong . Grupa medialna skupia się na przedstawianiu rozmaitych teorii spiskowych, w tym światowego porozumienia pedofilów, składających ofiary z dzieci Molochowi oraz QAnon (o tym wkrótce).

 


 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:8)

Komentarze

Buahahahahahahahahahahahahahahahahha :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1623082

"Aż nadto wystarczy, by ubytek telefonów tłumaczyć inaczej, niż tylko zgonami."

Z całą pewnością ludzie będący w przymusowej izolacji, w ramach oszczędności, pozbywają się zbędnych telefonów. Szczególnie w kraju, który został dotknięty poważnym kryzysem gospodarczym. Oficjalne wskaźniki z połowy marca mówią o 5 milionach Chińczyków, którzy z powodu wirusa utracili nagle pracę. Już w 2019 roku, jeszcze przed pojawieniem się COVID-19, dyskusje w mediach dotyczyły spowolnienia gospodarki chińskiej  i słabości jej sektora finansowego. A w chwili obecnej, jak wszędzie indziej, nie wygląda to dobrze.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

AgnieszkaS

#1623085