Zamordowanie Alfie Evansa

Obrazek użytkownika gps65
Świat
Wiele osób uważa, że zamordowanie Alfie Evansa przez lekarzy i sędziów, to przejaw upadku ludzkości. Uważają, że angażowanie urzędników państwa do mordowania ludzi to ewenement w skali świata, że to coś niespotykanego w historii. I dlatego jest to znak, że koniec jest bliski.

       Moim zdaniem nie mają racji. Mordowanie niemowląt nie jest w dziejach świata czymś wyjątkowym. Tak było w starożytnej Sparcie i w Rzymie, tak jest dziś w Chinach. Tym mordowaniem zajmowali się i zajmują specjalni, wyszkoleni medycznie, urzędnicy. Rzym i Sparta co prawda upadły, ale Chiny trwają. Więc ludzkość nie zginie, nie chyli się ku upadkowi.
 
       Upada tylko nasza cywilizacja oparta na chrześcijaństwie. Ta cywilizacja była unikatowa w dziejach świata. Większość pozostałych cywilizacji, to cywilizacje śmierci, w których wolno zabijać niewinnych pod pewnymi warunkami. I wcale nie są to jakieś cywilizacje prymitywne, barbarzyńskie. Spartanie i Rzymianie to nie byli dzikusy, oni tworzyli wyrafinowaną kulturę. Po Rzymianach nasza cywilizacja dziedziczy. Chińczycy nie są prymitywnymi troglodytami - ich cywilizacja jest najstarsza na świecie i ma się dobrze.
 
       Więc nie jest prawdą, że tylko nasza cywilizacja jest oświecona i najbardziej rozwinięta, bo nie zabija się w niej niemowląt i chroni się niepełnosprawnych. Ja rozumiem, że można czuć wyższość moralną nad innymi cywilizacjami, ale nie można przeczyć oczywistym faktom, że istnieją cywilizacje stosujące eugenikę w postaci eutanazji i aborcji dzieci. Nasza się w taką przekształca.
 
       Większość ludzi, szczególnie w Polsce, myśli cywilizacyjno-centrycznie, czy raczej łacińsko-centrycznie, czy też chrześcijańsko-centrycznie. To co obserwujemy, to nie jest upadek ludzkości, ale upadek naszej cywilizacji. W innych cywilizacjach dzieci zabija się masowo. Zabijaniem zajmują się lekarze. Bo oni nie znają pojęcia chrześcijańskiego personalizmu, czy indywidualizmu - liczą się masy, a dla mas korzystne jest zabijanie jednostek przeszkadzających tym masom. Tak jest i w cywilizacji chińskiej, i w cywilizacji turańskiej, i arabskiej - które jak najbardziej istnieją i wcale nie chylą się ku upadkowi jak nasza.
 
       Na dodatek to konkretne morderstwo dokonane na Alfie Evansie wcale nie musi oznaczać zmiany paradygmatu cywilizacyjnego. Ten sędzia i ci lekarze to wcale nie muszą być ideolodzy cywilizacji śmierci. Ich pobudki są najprawdopodobniej przyziemne i prozaiczne. Chodzi po prostu o kasę.
 
       Oni uznali tego dzieciaka za zmarłego, zanim zmarł, bo on ma wszystkie organy żywe i zdrowe, a tylko mózg mu szwankował, więc jest bardzo obfitym dawcą zdrowych i młodych narządów, na których da się dużo zarobić. Dalsze leczenie go, lub przewiezienie do Włoch, mogłoby spowodować utratę tych organów, więc to się nie opłaca. Rodzice nie mają tu nic do gadania, bo podpisali zgodę na oddanie narządów dziecka. Więc już wchodząc do tego szpitala sprzedali dziecko.
 
       Szpital, którego lekarze zdecydowali o dobiciu tego chorego dziecka, słynie z nielegalnego handlu organami. Więc najprawdopodobniej organy dziecka zostały już dawno sprzedane, bo są sprawne i są w idealnym stanie w momencie stwierdzenia śmierci. Na tym się da tak dużo zarobić, że i dla sędziego starczy z nawiązką. Więc to wcale nie musi być przejaw jakiegoś upadku ludzkości czy cywilizacji. To tylko przejaw upadku moralnego kilku lekarzy i kilku sędziów. Takie upadki zdarzają się od zawsze nagminnie, nawet w naszej cywilizacji.
 
       Korupcja i handel organami to nie jest jakaś nowość. To, że w takie działania zaangażowani są urzędnicy państwa to też nic zaskakującego. Państwo to z zasady organizacja zajmująca się grabieniem, niewoleniem i mordowaniem. Więc nic specjalnego się nie stało.
 
Grzegorz GPS Świderski

PS1. Notki powiązane:

 
Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:16)

Komentarze

Reforma zdrowia na polski wzór... oczekiwanie na porządek... 

Upada cywilizacja...

https://www.youtube.com/watch?v=2sJiIw5eEOs

PS

Na Ministra Służby Zdrowia nie powoływać nigdy lekarza bo znowu zacznie kombinować!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

casium

#1562897

Już sam fakt, że w danej społeczności istnieje minister zdrowia, a zatem ktoś, kto przemocą wymusza jakieś monopolistyczne sposoby organizowania opieki zdrowotnej na dużym terenie, na którym mieszkają miliony ludzi, świadczy o aberracji, o tym, że ludzie na tym obszarze godząc się na tę patologię są jakoś upośledzeni, są mentalnie ograniczeni, są niewolnikami. Samo ustanowienie urzędu ministra zdrowia jest przejawem upadku cywilizacyjnego. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1562901

Alfie dostał co najmniej 22 szczepionki w pierwszym pół roku życia.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22830&Itemid=53

Czy to jednak eutanazja przed lękiem ujawnienia prawdy?
https://www.pch24.pl/jednak-eutanazja--alfie-evans-otrzymal-przed-smiercia-cztery-zastrzyki---podaje-la-nuova-busola,59948,i.html

http://prawy.pl/70228-ordo-iuris-zada-reakcji-wysokiego-komisarza-onz-w-sprawie-alfiego-evansa/
http://prawy.pl/70165-szpital-chce-zatuszowac-przyczyne-smierci-alfiego-evansa-potrzebne-wsparcie/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1563106

Z Rzymu została tylko katolicka łacińskość, a Chiny bardzo być może trwają bo są-największym katolickim krajem świata oczywiście katolicy tam nie rządzą ale jako męczennicy są podglebiem przyszłości kraju środka i z nawiązką reszty świata. Pan Bóg spuszcza deszcz i zapala słońce nad dobrymi i złymi. Ale to  Naród Nowego Przymierza czyli np. ja moja rodzina jak również parafia, diecezja, kościół polski i w ogóle Kościół Powszechny z owymi 110 milionami Chińczyków jest od faktycznego czy historycznego Narodzenia, pełnego znaków głoszenia Ewangelii, Męki, śmierci i Zmartwychwstania  Jezusa Chrystusa, Pana i Mesjasza oraz za dwa tygodnie(duch ochoczy ale...)  przypominanego  Jego Wniebowstąpienia teraz złożony z dzieci obietnicy. Pan Bóg jest miłosierny w sposób niezrozumiały, błogosławi również Brytyjczykom i innym zbiorowościom ludzkim. Jest niezrozumiały. Jak ścieżki Jego nad ścieżkami naszymi, tak Myśli jego nad myślami naszymi. I zakazuje nam nienawidzić wrogów naszych, przeciwników naszych poglądów, amatorów naszego życia, mienia, żon i dzieci etc. Co więcej mamy ich miłować, aby być doskonałymi jak Ojciec nasz , ów z wysokimi myślami i ścieżkami, w niebiesiech.

Jakkolwiek, kiedy usłyszałem o sprawie Alfiego, pojawił się natrętny obraz z proroctw i objawień starszych i nowszych jak również zupełnie przyziemnych analiz możliwości militarnych sił ciemnych i wrednych  upostaciowany w Scenariuszu Sacharowa. Mam poprawną nadzieję że nie, bo tam nasi co gorsza moi są też. I niepoprawną pokusę, że jednak tak.

Jego Magnificencja red. Michalkiewicz, pośród licznych anegdotek podawał i tę oróżnicy między pesymizmem: gorzej już być nie może. A optymizmem: oj może , może. GPS jest optymistą, ja pesymistą i obawiam się, że wieża Babel w wielkiej Brytanii jest na ukończeniu. I teraz pytanie, czy wiechę wywiesi prymas czy patriarcha Elżbieta II czy Pan Bóg.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1562903

(cytuję z "najwyższego czasu")

Kolejne informacje na temat dzielnego Alfiego Evansa. Jego ciocia, Becca Evans, opublikowała na swoim profilu Facebookowym post, w którym pisze, iż jest przekonana o tym, że uszkodzenie mózgu chłopca nastąpiło na skutek podanej mu szczepionki. Oskarża też brytyjskie media, że nie mówią całej prawdy.

http://nczas.com/2018/04/25/to-dlatego-chca-zabic-alfiego-evansa-do-uszkodzenia-mozgu-doszlo-przez-szczepionke-podana-w-szpitalu/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1563038

Początkowo wydawało się, że szło im "tylko"  o organy do przeszczepu i dlatego nie chcieli Alfiego wypuścić. Okazuje się, ta sprawa ma drugie i trzecie dno. Polacy w Anglii ,bądźcie zdrowi...bo inaczej nie wyrwiecie z rąk tych konowałów.
Dzięki Alfiemu i dramatycznej walce jego rodziców do opinii publicznej przebiła się informacja o tzw. liverpoolskiej ścieżce opieki dla umierających (LCP) stosowanej w brytyjskich szpitalach.
LCP to program opracowany i wdrożony w ostatnim dziesięcioleciu. Jego rzekomym celem miało być podniesienie jakości usług świadczonych wobec umierających, ale w praktyce chodziło o „optymalizację” środków w zadłużonej służbie zdrowia. W 2000 r. plan leczenia nowotworów ujawnił, że w systemie opieki brakuje pieniędzy na zapewnienie wysokiej jakości opieki pacjentom umierającym na raka. W rezultacie, w 2004 r. rozpoczęto tworzenie specjalnych oddziałów dla pacjentów ciężko chorych i osób starszych, którym rzekomo miały być zapewnione wysokiej jakości usługi pod koniec ich życia.

http://wprawo.pl/2018/04/30/liverpoolska-sciezka-opieki-dla-umierajacych-szpitale-w-anglii-jak-blok-smierci-w-auschwitz/

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/129752-alfie-evans-szpital-w-liverpoolu-testowal-leki-na-dzieciach#

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1563044

..którzy leczą wasze dzieci !

 

https://www.youtube.com/watch?v=4dqEdlNLtqQ
https://www.youtube.com/watch?v=ZCO_OMEBkio

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1563113