Co by podpisał Wałęsa w akapie?

Obrazek użytkownika gps65
Idee

Wałęsa podpisał umowę z SB. I to stworzyło dzisiejsze państwo polskie. Państwo złe, zamordystyczne, socjaldemokratyczne. Państwo wtryniające się siłą w najdrobniejsze aspekty naszego życia. Musimy się na to zgodzić czy chcemy, czy nie. I na dodatek musimy go za to czcić i oddawać mu hołd. Wałęsa uważa, że komunistów wykiwał. Cały świat go za to lubi. A tymczasem okazuje się, że to Wałęsa został wykiwany, bo jego agenturalna gra stworzyła totalne państwo socjaldemokratyczne, które grabi i ciemięży obywateli i chroni SB-ków, czyli członków zbrodniczej mafii.

          W akapie, czyli anarchokapitalizmie, każdy z nas będzie mógł podpisywać polityczne umowy - nie tylko z SB, ale z każdą inną siłą polityczną. I będzie to służyło nie temu by się nawzajem wykiwać, ale by zawrzeć konkretne, jawne, obopólnie korzystne porozumienie, które nikomu postronnemu nie będzie szkodzić. W akapie będą prywatne agencje ochrony, które będą z mafią walczyć. A współczesne państwo to mafia, która nas zwalcza, bo jesteśmy niewolnikami. W akapie będziemy wolni na lądzie, tak jak wolni są wszyscy żeglarze na morzach i oceanach.

Grzegorz GPS Świderski

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:6)

Komentarze

" Libertarianie mają wizję idealnego świata"

Ubawiłeś mnie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1507555

Nie znam Pana i nie chcę poznać. Proszę nie komentować moich notek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1507876

na pewno po szkole zawodowej  BOLEK nie mogł zostać kapralem ???,W tym okresie jego zasadniczej sluzby wojskowej juz  BOLKA skaperowaly WSW, pozniej został przekazany MSW.Jest wiadome , że Kiszczak i Jaruzelski prowadzili  swoista wojnę o penetracje wojska przez WSW.Dopiero jak sie dogadali w akcji HIACYNT coby wspólnie inwigilować pedałów, czy co który sypiał lub miał kontakty z Czesiem , albo Wojtusiem, aby zweryfikować jak daleko wojsko polskie i milicja jest przeżarte padalstwem. zobacz "Różowe Kartoteki", to dopiero ciekawa  pedalska-obyczajówka!!!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

rach

#1507877