NIE WIERZCIE PIECHOCIE

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

*

Totalitaryzm szalejącej po Polsce «zewnętrznej opozycji» jest identyczny z komunizmem jako formacją władzy państwowej, którą wielokrotnie opisywałem we "]]>współczesnej definicji komunizmu]]>" jako przestępczy układ, który wszelkimi dostępnymi środkami zdobywa władzę, by bezkarnie eksploatować wszelkie aktywa zdobytego kraju.

A wracając do naszych polskich spraw - czym są te wszelkie dostępne środki? Jednym z codziennych objawów stosowania tych «wszelkich dostępnych środków» jest bandycki atak na uczestników spotkania z Jarosławem Kaczyńskim w Kórniku. Sam Jarosław Kaczyński określił to zjawisko tak:

«Jeżeli szukać jakichś analogii historycznych - to zawsze do degradacji naszego społeczeństwa, do kulturowej degradacji naszego społeczeństwa dążyli ci, którzy chcieli nas uzależnić, podbić. Wtedy, (...), kiedy im się to nie udawało przynajmniej przejściowo - to zawsze mieliśmy do czynienia z tego rodzaju zjawiskami.
A to zjawisko, można by powiedzieć, pojawiło się w konkretnym roku, nawet w konkretnym dniu. To była połowa roku 2005, ówczesna kampania wyborcza, która do pewnego czasu przebiegała, można powiedzieć, normalnie - a od pewnej chwili stała się, ale nie z naszej strony, niesłychanie wręcz agresywna []]>wPolityce]]>]».

Co się działo w Kórniku, łatwo zobaczyć w załączonych kopiach twittów:

Stanisław Żerko ]]>@StZerko ]]>

Żona wraca ze znajomymi ze spotkania z J. Kaczyńskim w Kórniku. Przy wyjściu zostały obrzucone przez oczekujących tam zwolenników opozycji od "pisowskich kurew", było też plucie na wychodzących, skandowanie "jebać PiS". Mówi, że nigdy jeszcze nie spotkała się z czymś takim. twitter.com/Palucki_B/stat

 

* * *

Stanisław Żerko ]]>@StZerko ]]>

Panie przewodniczący ]]>@donaldtusk]]> - czy mógłby Pan zaapelować do swych zwolenników, żeby nie pluli na ludzi uczestniczących w spotkaniach z J. Kaczyńskim? Niech ograniczą się do wyzywania ich od pisowskich kurew i krzyków o jebaniu, ale plucie to przesada.

 

* * *

Nie wierzcie opozycyjnej piechocie.

Zachowanie agresywnej tłuszczy nie będzie powstrzymywane przez nikogo z polityków totalitarnej opozycji. Wręcz przeciwnie. Chamskie napaści są dobrze zorganizowane, finansowane i stanowią istotny element propagandy totalitarnej opozycji. To jest propaganda wzorowana na totalnej agresji w kampanii zdobywania władzy przez NDSAP na przełomie roku 1932 i 1933. 

Pierwowzorem tych agresywnych antypisowskich bojówek są oddziały hitlerowskiego ]]>Sturmabteilung]]> (]]>SA]]>) organizowane przez Ernsta Röhma. Finansowania poszukiwałbym w tzw. Funduszach Norweskich i/lub w sztandarowym programie Fundacji Batorego, czyli „Aktywni Obywatele” - to aż 56 072 573 złotych. Beneficjentami tej ogromnej kwoty były w ubiegłym roku m.in. choćby takie stowarzyszenia i fundacje jak „Strajk Kobiet”, „Iustitia” oraz organizacje wspierające ideologię i ruchy LGBT. KOD, Strajk Kobiet, „kasta” i organizacje LGBT. Kto dostał duże pieniądze z „Fundacji Batorego” []]>link]]>]. 

Jest jedna poważna różnica, polegająca na oszustwie wyborczym, wykorzystującym słabość  polskiej ordynacji wyborczej wynikającej z metody d'Hondta. Opisałem kiedyś to zjawisko w felietonie "]]>Oszukana demokracja. Dlaczego PiS przegrał wybory w 2007 roku?]]>". 

Przypis:
wPolityce: "]]>Atak na uczestników spotkania. Prof. Żerko do Tuska]]>..."

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Dlatego, że takie rozpoznawalne postaci, które są wystarczająco głupie, aby właśnie swoim idiotyzmem albo nawet obscenicznymi wygłupami zdobyć zaledwie kilkanaście procent głosów w swoim okręgu wyborczym. I taj jeden dureń z drugim kretynem, a oni obaj z trzecim przygłupiastym uciułają większość parlamentarną. Tańcowały dwa Michały, jeden głupi, drugi mały, jak ten durny zaczął krążyć, to ten mały nie mógł zdążyć. A jak nie zdąży, będzie nami rządzić. 

Natalia de Barbaro pisała w swoim liście do kandydatki:

Po trzecie - zapomnij o większości wyborców. Jesteśmy przyzwyczajeni, że jeśli się kogoś do czegoś wybiera, to większością głosów. W wyborach parlamentarnych to jest nieprawda. O tym, że ktoś zostanie posłem czy posłanką decyduje mniejszość. Jeśli udałoby Ci się zdobyć głosy kilkunastu procent wyborców, Twój wynik będzie prawdopodobnie najlepszym wynikiem w okręgu. Sprawdź, ile procent wszystkich oddanych głosów dostali obecni posłowie (posłanki też?) w Twoim okręgu, a zobaczysz, że mam rację. 

Co to dla Ciebie znaczy? Cudowną obojętność na większość wyborców: na takich i takie, którzy uważają, że kobieta nie powinna pchać się do parlamentu, na takich i takie, które na przykład interesują się tylko tematyką służby zdrowia (a ty się akurat na tym nie znasz) - obojętność na większość.

To jest cytat z tego dawnego felietonu: "Oszukana demokracja. Dlaczego PiS przegrał wybory w 2007 roku?" Takie Jachiry, szybkonogie Sterczewskie i wszelkie podobne indywidua, nawet durni artyści i znani z dawnego piekła komuniści, obojętnie jacy tacy statyści, byle zapełnić parlamentarne fotele i dorwać się do ukochanej władzy i wtedy...

Uuuch. Rozpalonym żelazem, "Z" i "V" na każdym płocie.

Vote up!
6
Vote down!
0

michael

#1645918

Vote up!
5
Vote down!
0
#1645920

Vote up!
7
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1645921

Skoro w Platformie stanowisko i karierę zdobywa się za sex, to Leszczyna musi być nieźle wygimnastykowana. Bieńkowska za swe kompetencje też raczej nie pojechała z matołem na pięć lat do Brukseli.

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1645925

To tak między fifn a sieben? ;)

Vote up!
6
Vote down!
0
#1645928

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1645923

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1645926

My chodzimy do pracy. Czy ktoś wie, z czego ten chłopczyk się utrzymuje?

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1645927

Ona by wyjaśniła, jaki to geniusz. ;)

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1645929

  Pewnie terrorystka już siedzi. Propagandyści putinowskiej Konfy na naszym NP, też poznikali, ale pewnikiem wrócą przed wyborami. Niedawno grali antyszczepieniami, aby próbować tworzyć sztuczny społeczny chaos, ale wojna na Ukrainie jest obecnie zero jedynkowa, więc tutaj w tym temacie milczą.

Vote up!
5
Vote down!
-1

ronin

#1645935

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Kolejorz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

t młść grj d blźng. Fktyczn npprwny. Z czg t wynk ż ż MŚCWY pblczn? "Strwnk z Czchpwc" n zczp g, n jk wśckły, zjdły ls. Chć wsz czym sę tym rzm ppsłś? Mż pszący n tym prtl ktlcy twrzą bz c pdzękją z t słw młśc d "Strwnk".
Vote up!
1
Vote down!
-4

Kolejorz

#1645942

W twoim przypadku medycyna okazała się bezradna.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1645945

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kolejorz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A fe ta twoja miłość gieroja do bliźnich. "Jehowitka" "ormowiec" "Starowinka z Cz."itp, itd. Z czego to wynika żeś MŚCIWY publicznie jak wściekły, zajadły lis.

Choć wiesz czym tym razem się popisałeś?
Czy wiesz jak obniżasz wiarygodność tego miejsca gdzie chciałbyś błysnąć.

Chłopie, kultura i dyplomacja jest orężem, a TY odwrotnie. Jeśli to nie przechodzi ci przez głowę, to może spróbuj przez nogi lub ręce.

Piękny portal a ty robisz z niego szambo. Po co? Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Kolejorz

#1645968

Możemy wpleść także wątki o chorobie psychicznej i współpracy z mafią paliwową. Jak pamiętasz na wszystko, o czym piszę mam kwity.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1645969

Ci którzy "otwierali buzie" zostali z tego portalu przepędzeni , albo  doszli do wniosku ,że w tym przypadku zastosować  należy  mądrość z  Księgi Przysłów 26:4 

Vote up!
4
Vote down!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1645949

w sobie jadu i nienawiści.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1645950

Nikt nie jest tutaj prześladowany z powodu jakiegokolwiek "otwierania buzi". Takie teksty nadają się do "Szpilek", o ile oczywiście osoby "otwierające buzie" nie są robotami, ani nie mieszkają w okolicach o geograficznych współrzędnych 55°45′06,0″N 37°37′04,0″E, to zapewne zorientują się dlaczego w tym miejscu powołuję się na "Szpilki".

Jarosław Kaczyński ostatnio zapytany o to jak reagować na tego rodzaju opinie odpowiedział tak:
- Śmiechem.

Vote up!
3
Vote down!
-1

michael

#1645972

strzymam. I wtedy będzie uciecha dla postronnych obserwatorów. A więc Wiesiu uważaj, bo za chwilę przegniesz ostatecznie.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1645973

    Wybory mamy na tacy. Tu jednak trzeba zawalczyć o konstytucyjną większość, bo paradoksalnie czas wojny obnaża mafijną POlszewię i lewiznę. Czas tą mafijną komunę rozdeptać buciorami przy urnach wyborczych.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1645934

https://wpolityce.pl/polityka/607400-tylko-u-nas-ogromne-pieniadze-dla-kod-i-kasty 

Dlaczego po multum twardych  dowodów na działania na szkodę polskiej racji stanu RP pozwala funkcjonować Fundacji Batorego, która już dawno daleko odeszła od istoty swego statutu powstania i istnienia? 

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1645944

Tez chciał bym wiedzieć. Czyżby prawo pozwalało na zakładanie V kolumn w Polsce? Przecież to samobójstwo.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1645947

Australię, Japonię, Nową Zelandię, Koreę Północną i Południową, Brazylię a nawet Mozambik.

A co do Mozambiku:

https://www.youtube.com/watch?v=VuOYQj994zI

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1645971