Pani Katarzyna de Lazari-Radek

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

*

To co mówi pani ]]>Katarzyna de Lazari-Radek]]> jest świadectwem skuteczności propagandy prawdziwych wrogów Polski. Skuteczna dezinformacja okalecza obraz polskiej rzeczywistości w oczach nie tylko nieszczęsnej pani Katarzyny, która zapewne jest przekonana o tym, że jest polską patriotką i wierzy w to, że tragiczne wieści o bezprawiu i złodziejstwie bandyckiej dyktatury PiS są prawdziwe. Toczy się globalna wojna informacyjna, niszcząca wyobrażenie o rzeczywistości całej światowej opinii publicznej. Pani Katarzyna wie to, co dociera do amerykańskiej opinii publicznej. Teraz jest wojna. Taka właśnie. 

Skuteczność agresywnej dezinformacji totalitarnej opozycji staje się już alarmująca i jestem absolutnie przekonany,
że Donald Tusk się dopiero rozkręca. 

Jest dopiero u początku drogi, a już zaczął coś sugerować o literze Z wyrytej na czołach tych, których trzeba wyeliminować. W ten sposób idzie dokładnie śladem propagandy Adolfa Hitlera. Jeszcze miesiąc, jeszcze dwa i pojawią sią na polskich ulicach bojówki wycinające krwawe litery Z na czołach parlamentarzystów Zjednoczonej Prawicy.

Nic z tego, że narracja tej propagandy ocieka ordynarnym kłamstwem, ważne i zarazem alarmujące jest to, że to działa. Jan Rokita w odpowiedzi na GORĄCE PYTANIA zauważył, że najobrzydliwsze nawet kłamstwa Donald Tuska są dobrze zrobione i wykonane. Dobrze, oczywiście z punktu widzenia niemieckiego albo rosyjskiego celu. Ta niewątpliwie sterowana z zewnątrz dezinformacja jest po prostu skuteczna.

Do wyborów jest tylko rok i absolutnie koniecznie trzeba się za to kłamstwo zabrać z całą energią. Pamiętajmy - ich celem jest rozpieorzenie Polski. Pamiętajmy, aby rozpieprzyć nasze Państwo, wystarczy władza durniów. Durnie nawet nie muszą komukolwiek służyć, nie muszą szarpać się ani na niemieckiej ani na rosyjskiej smyczy. Wystarczy, że są durniami. A to są nie tylko zwykłe tragicznie niekompetentne durnie. 

To są durnie zdemoralizowane! 

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

(...) Jeśli trochę poskrobać, okaże się, że typ mentalności, „szkielet” tożsamości, jaką usiłuje Platforma narzucić swojemu elektoratowi, jest zadziwiająco podobny, mimo że wypełniany zupełnie innymi ideami, do prania mózgów, które ma miejsce w Rosji. Że wielbicielowi Putina bardzo blisko jest, w sposobie postrzegania świata, do wyznawcy Donalda Tuska.

Że homo tuskus w wielu sprawach z homo putinus błyskawicznie się dogada… - pisze w "Gazecie Polskiej" Dawid Wildstein.

Synowie imperium

Jeśli bowiem przebić się przez skorupę deklarowanych idei, odsunąć na bok patetyczne odezwy i wartości, którymi członkowie kolejnych KOD-ów, Obywateli RP czy innych tego typu organizacji regularnie wycierają sobie usta, okaże się, że typowy leming bardzo tego typowego Rosjanina przypomina. W obu wypadkach następuje bowiem to samo przesunięcie refleksji politycznej z poziomu praktyki na poziom misji. Wokół niej następnie wytwarzana jest nowa wspólnota, która jest jakościowo lepsza od tego, co dotychczas ją otaczało.

Nieważne, jak mi jest źle, jestem gotów nawet głosować przeciw własnemu, bezpośredniemu interesowi, najistotniejsze, żeby czuć się jej częścią. (...) Chodzi tylko o to, żeby pokazać, jak się wyrasta ponad swoją wspólnotę narodową.

Cytaty za: https://niezalezna.pl/457824-dawid-wildstein-w-gazecie-polskiej-homo-tuskus-homo-putinus

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1647172

Oto [link] do tego idiotyzmu, który już nawet nie jest ani prowokacją, ani wygłupem, jest jedynie kompromitującym wyczynem Radosława Sikorskiego. Po prostu głupek.

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1647216