EUROPEJSKA LICENCJA NA ZABIJANIE

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

yes

Neutralne, wręcz niechętne wobec Ukrainy działanie francuskiej, niderlandzkiej lub niemieckiej dyplomacji jest dowodem prawdziwych intencji europejskiej strategii politycznej. Brukselskie wyobrażenie o przyszłości Europy jest marzeniem skorumpowanych polityków o ]]>końcu współczesnej chrześcijańskiej cywilizacji człowieka myślącego (homo sapiens)]]>, który w "realnej rzeczywistości faktycznie"*)  następuje w wyniku opanowania europejskich elit rosyjskimi i niemieckimi ideami wielkiego imperium Eurazji.

Dla tych europejskich polityków prawdziwym celem właśnie jest wojna o utworzenie nowego państwa - wielkiego imperium euroazjatyckiego od wysp Kurylskich do Kanaryjskich. Niemieckim politykom wydaje się, że będzie to coś na kształt IV Rzeszy, wielkiego cesarstwa narodu niemieckiego, poddanego niemieckiej władzy w Berlinie.

Prezydent Emmanuel Macron oraz Kanclerz Olaf Scholz w rzeczywistości udzielają obywatelom Federacji Rosyjskiej nieograniczonej licencji uprawniającej do bezkarnego zabijania, mordowania, torturowania, prześladowania i gwałcenia wszystkich obywateli Europy.

Panowie Prezydent Francji, Kanclerz Niemiec i Premier Holandii Mark Rutte przedłużają tę licencję na czas nieograniczony i powierzają Federacji Rosyjskiej zlecenie na wykonanie niczym nieograniczonej zbrodni ludobójstwa (]]>genocide]]>) oraz państwobójstwa (]]>statecide]]>) na wszystkich narodach i państwach Europy.

Zwracam uwagę na bardzo ważny fakt. Mianowicie:
Europejska Licencja Na Zabijanie udzielona jest nie Władimirowi Putinowi ale Federacji Rosyjskiej, całemu państwu i jego narodowi, bez względu na to, kto jest jego aktualnym carem.

Jest jeszcze jeden, bardzo ważny fakt: 

To nie jest wojna z Ukrainą,
to jest tylko kampania wyborcza Władimira Putina.

Napisałem już to gdzieś w innym miejscu. Taka jest rosyjska tradycja, trwająca jeszcze od czasów Iwana Groźnego. W Rosji, aby zdobyć sympatię Rosjan trzeba zniszczyć, zburzyć, spalić, wymordować i zniewolić jakiś kraj albo chociaż miasto. W roku 1570 car Iwan IV Groźny z pomocą oddziałów opryczniny zdobył i zniszczył Nowogród Wielki wraz z wszystkimi innymi miastami Rosji na drodze z Moskwy do Nowogrodu. []]>https://wielkahistoria.pl/najwieksza-zbrodnia...]]>]

Gdy Rosja jest groźna i zła, gdy niszczy, pali i morduje, Rosjanie cieszą się, są dumni ze swojego cara, który jest tak groźny, że cały świat umiera ze strachu przed potęgą Rosji.

PYTANIE - DLACZEGO EUROPA UDZIELA ROSJI LICENCJI NA ZABIJANIE?

Odpowiedź jest prosta - są dwa ważne powody:

  1. Imperialny sen o wielkim, światowym, totalitarnym mocarstwie EURAZJI. Jest to trwające kilkaset lat urojenie tkwiące w historii europejskich mocarstw kolonialnych, które skamieniały w doktrynach politycznych Kongresu Wiedeńskiego (1815). Pół wieku po Kongresie Wiedeńskim było już jasne, że rosyjskie i niemieckie idee ]]>Aleksandra Michajłowicza Gorczakowa]]> i ]]>Ottona von Bismarcka]]>, wywodzą się z tego samego pnia projektów podziału Europy na strefy wpływów, które stabilizują transkontynentalną harmonię wielkich przestrzeni Eurazji, od wysp Kurylskich do Kanaryjskich. 

  2. Europa, poza Polską Rzeczpospolitą Obojga Narodów, nigdy nie miała w swojej historii żadnych demokratycznych tradycji państwowych, a gadanie o dojrzałych europejskich demokracjach jest tylko fałszywą propagandą, a mówiąc całą prawdę - nie jest prawdą.

Dlatego europejskie gadanie o demokracji, o prawach człowieka czy europejskich wartościach jest tylko pustym gadaniem. Jest osłoną totalitarnej mentalności tkwiącej w politycznych doktrynach historii feudalnych mocarstw kolonialnych średniowiecznej Europy i jej monarchii absolutnych. 

Przypis:
*)
Potrójna tautologia w sformułowaniu o końcu cywilizacji człowieka myślącego, użyta w następującym zwrocie o:  "faktycznie realnej rzeczywistości" nie jest przypadkowa.

Jest potrójnym wzmocnieniem alarmu. W tej sprawie trzeba krzyczeć, trzeba wrzeszczeć, ponieważ zamiar większości europejskich elit politycznych jest programem absolutnie totalitarnym, jest dążeniem do takiego totalitaryzmu, którego praktykę widzimy w każdym szczególe wojny Federacji Rosyjskiej toczonej przeciwko Ukrainie.

Jest to totalitaryzm władzy absolutnej, dla której człowiek i jego człowieczeństwo, jego rozum i tożsamość nie mają żadnego znaczenia. Ludzie i wszelkie ludzkie wartości są traktowane bez żadnego szacunku, gorzej od sadystycznego traktowania niewolników, gorzej od traktowania bydła, gorzej, bo z całkowitą obojętnością. To jest totalitaryzm rosyjskiego komunizmu Stalina, który ludzkie istnienie traktował jako nieograniczone aktywa niepieniężne. ...людей много...  

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

 

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (8 głosów)

Komentarze

TheVisegrád 24
@visegrad24 - 1 kwi

The Russian Army has machine gunned hundreds of cows to death near near Kharkiv. Their attempt to starve millions of Ukrainians continues. We are moving toward the 1930s again.

Armia rosyjska zastrzeliła z karabinów maszynowych setki krów w pobliżu Charkowa. Ich próba zagłodzenia milionów Ukraińców trwa. Znowu zbliżamy się do lat 30. XX wieku.

Autor tego wpisu, TheVisegrád nawiązuje do sztucznej klęski wywołanej z premedytacją przez centralę partii komunistycznej w Moskwie, która doprowadziła do depopulacji Ukraińskiej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej. Zginęło od 4 do 8 mln ludzi. Od 2004 roku w każdą czwartą sobotę listopada na pamiątkę tego wydarzenia obchodzony jest na Ukrainie Dzień Pamięci Ofiar Wielkiego Głodu i Represji Politycznych.
[POLSKIE RADIO], [Wielki Głód na Ukrainie]

Powiem słowo od siebie:
Moim zdaniem używanie takich eufemizmów jak depopulacja zamiast określania rzeczy takimi jakimi są, zamiast mówienia prawdy o potwornym ludobójstwie, jest przejawem propagandowej trepanacji mózgów, jest zbrodnią "wielkiej dezinformacji" światowego komunizmu. "Wielka dezinformacja", nieustannie, dniem i nocą, wciąż produkuje "nowe kłamstwa w miejsce starych", powoli i systematyczne buduje powszechną odporność na zło. Taka jest najważniejsza inwestycja światowego totalitaryzmu. 

Ich najważniejszym politycznym celem jest to, aby wszystkim żywym w Europie i na świecie było wszystko jedno, czy na tym zdjęciu leżą zwłoki ludzkie czy bydlęce. 

Byle można było zawrzeć pokój z Putinem. Pokój ze zbrodniarzem i mordercą.
Pokój ze złem.  

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1642873

   Chyba to jest ten czas determinacji narodów, aby skrócić głowę tej azjatyckiej dziczy, jakim jest Rosja.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1642883

Europa pod egidą Niemiec może sobie dalej śnić o potężnej Eurazji i wspólnym władaniem nią z Rosją i na dzisiaj udzielać jej licencji na zabijanie sąsiadów. Ale to tylko sen, któremu daleko do spełnienia. Zachód myśli, że utworzenie takiego Imperium załatwi wszystkie problemy. Do tego jednak nie wystarczy mieć jednakowe geny bizantyjskie, trzeba mieć jeszcze turańskie. Zachód ich nie ma. Zachód co najwyżej może być sam objęty zabijaniem bez licencji, bo takie jest prawo stepowej turańszczyzny. Dziwne, że Niemcy jeszcze nie pojęli nauk z paktu Ribbentrop-Mołotow.

Vote up!
5
Vote down!
0

Szpilka

#1642880