JEDENASTA ROCZNICA - SPECJALNY DZIEŃ NA BLOGACH - MIESIĘCZNICA #132

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Nigdy nie zapominam o dniu 10 kwietnia roku 2010, od chwili otrzymania pierwszej wiadomości o smoleńskiej zbrodni [link]. Napisałem wtedy, że «Równie dobrze mogli walnąć w ten samolot rakietą». Nie była to żadna prorocza myśl - po prostu w takich sytuacjach każdy rozsądny człowiek, chcąc dowiedzieć się prawdy, musi zastanowić się nad wszelkimi, nawet najbardziej szalonymi hipotezami. Dopiero później przychodzi czas na ich weryfikację i szczegółowe badania. Żadnej koncepcji pod żadnym pozorem nie wolno odrzucić bez dokładnego zbadania. Trzeba udowodnić nieprawdziwość każdej hipotezy. A hipoteza zamachu już w pierwszej sekundzie po katastrofie wydawała się wręcz oczywistą, najbardziej prawdopodobną. 

Zwykle starałem się wpisać kolejną notkę poświęconą kolejnej miesięcznicy o poranku każdego z tych smutnych dni. Dzisiaj zrobiłem inaczej, ponieważ rozgniewało mnie kilka faktów, niezwykle podobnych do tych sprzed jedenastu lat, faktów świadczących o celowym fałszowaniu wszystkiego, co wiąże się z przebiegiem tej zbrodni, poczynając od bezczelnego niszczenia dowodów na miejscu zdarzenia. Do dzisiaj mam w oczach sceny wybijania łomem okien samolotu, do dzisiaj drażni mnie widok Rosjan tnących nożycami zwłoki polskiego samolotu.

Pamiętam pogardliwy rechot i drwiny z każdej hipotezy różnej od pierwszego oficjalnego polsko rosyjskiego domysłu Radosława Sikorskiego, który z góry przesądził o diagnozie przyczyn katastrofy. Ten sam rechot i pogardę usłyszałem i zobaczyłem w czasie kilku dni pomiędzy Wielkanocą a 10 kwietnia 2021 roku. Tak wygląda stabilność wrogiej Polsce totalnej rezydentury.

Jedenaście lat po smoleńskiej zbrodni, we wtorek 6 kwietnia 2021 roku rozjuszył mnie wygląd okładki czasopisma "Przegląd", wystawionego w kiosku z gazetami. Już ta okładka była obrzydliwą prowokacją, nie chciałem palcem dotknąć czegoś takiego. Kto zechce zobaczyć to na własne oczy - proszę uprzejmie, oto [link]. Później znalazłem w internecie tytułowy artykuł "Tygodnika Przegląd". Tytuł - "Smoleński hochsztapler" - Autor: Robert Walenciak. Trzeba mieć bandycką odwagę, aby coś takiego publikować pod własnym nazwiskiem. Absolutny rynsztok. Stek kłamstw i podłych insynuacji. Nie powtórzę i nie opiszę żadnego z nich, bo nie zasługują na nic. Link do tej hagiografii łajdactwa i chorej propagandy polsko-sowieckiego rządu tuszującego okoliczności tej zbrodni jest tutaj [link]. I ani słowa więcej o tej mowie nienawiści zdrajców wszystkiego dobrego co bliskie polskiemu sercu. Niech wreszcie nastąpi koniec skarlałego świata antypolskich jurgieltników.

Drugi, równie gorszący fakt, to rozmowa Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z Donaldem Tuskiem nieprzypadkowo prowadzona w stacji TVN24 w przeddzień rocznicy [link]. Pełen buty i zniewag premier osobiście uczestniczący w wydarzeniach prowadzących do zbrodni, inspirujący totalną propagandę pogardy do prawdy. Na odległość czuć nić porozumienia pomiędzy panem Robertem Walenciakiem a Donaldem Tuskiem.

I wreszcie trzeci motyw - przeczytałem wywiad "Gazety Polskiej" z Jarosławem Kaczyńskim (GP #14 z 7 kwietnia 2021 roku). To są 4 strony bitego tekstu. Na samym dole pierwszej strony, w ostatnim akapicie jest fragment dłuższej odpowiedzi na redakcyjne pytanie o polską opozycję. Zapisałem wczoraj pierwsze wrażenia w felietonie "Hakowa służba hejtu - teutoński interes" [link]. Cokolwiek by nie powiedzieć, cała polska opozycja jest bliska duchem kampanii antypolskiej pogardy i nurzania dobrego imienia Polski w śmierdzącym błocie, tak jak to zrobiła pani redaktor Masha Gessen w tygodniku "The New Yorker" w felietonie zatytułowanym "The Historians Under Attack for Exploring Poland’s Role in the Holocaust". Widać spontaniczne poparcie przez antypolską rezydenturę interesów starej Europy, przeżartej imperialnymi ideami współczesnego komunizmu. Wielokrotnie powtarzałem słowa Adama Czartoryskiego sprzed nieomal dwustu lat:

  • «W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie».

Dlatego czekałem dzisiaj cierpliwie na pokaz filmowej wersji raportu końcowego podkomisji smoleńskiej, oglądany dzisiaj wieczorem. Komentarze Onetu, Newsweeka wciąż promieniują pogardą i lekceważeniem Roberta Walenciaka. 

Coś marnie wygląda
PRZYSZŁOŚĆ CZYHAJĄCA NA TOTALITARNĄ OPOZYCJĘ
TO BYŁO OSTATNIE OSTRZEŻENIE

[link]

 

MANE TEKEL FARES

Dlatego trzeba zniszczyć "Wielką Ściemę" grożącego Polsce antypolskiego totalitaryzmu.

Totalitarnym PO, PSL, Lewicy, żadnej Hołowni, Konfederacji ani ich ideologii
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego, nawet złamanego grosza!

* * *

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:10)

Komentarze

Kacapy ani wraku ani czarnych skrzynek nie oddadzą, bo nie mogą ich podrobić, a ich zbrodnia jest tam zapisana.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1668424

 MAM DLA TEJ CAŁEJ TOTALITARNEJ OPOZYCJI
OSTATNIE OSTRZEŻENIE

Naprawdę bardzo poważne ostrzeżenie. Jeśli nie wycofają się, nie wrócą do rozumnego działania w polityce, to czeka ich totalna katastrofa. Tak, Pan Bóg jest nierychliwy, ale sprawiedliwy, a las Birnamski już dawno ruszył. To ostrzeżenie nie jest pierwsze, możliwe jednak, że jest już ostatnie. Mam przekonanie, że totalnej opozycji grozi straszna katastrofa, a oni są ślepi, głusi i chorzy z nienawiści. Pycha i pogarda - najważniejsza jest jednak ich głupota i wynikająca z niej kompletna niezdolność rozumienia rzeczywistości.

Nie mają wyobrażenia ani o wyzwaniach ani o wymaganiach XXI wieku. Niczego nie rozumieją z współczesności, nie mają pojęcia ani o prawdziwych mechanizmach polityki ani gospodarki, zupełnie nie zdają sobie sprawy z żadnego z istotnych zjawisk współczesnej cywilizacji globalnej. Poruszają się po XXI wieku jak słoń po składzie porcelany, zachowują się jak małpa w kąpieli w bajce Aleksandra Fredry.

W czasie ostatnich kilkunastu miesięcy otrzymali ze trzysta dających do myślenia ostrych sygnałów jasno informujących o grożącej im katastrofie. A oni, jak to aroganccy głupcy, nie rozumieją w co się pakują. Nikt ich nie zamierza rozstrzelać, zamykać, nic im nie wybuchnie, ani nikt im nic nie buchnie. Są to ludzie spod czerwonej gwiazdy, którzy oceniają rzeczywistość według siebie. Głównym i najważniejszym zjawiskiem w nadchodzącej katastrofie jest ich kompletna i zupełna kompromitacja, kompromitacja polityczna, intelektualna i pod każdym innym względem. Infamia. Zamilkną im telefony, nikt ich na wódkę nie zaprosi, zupełna banicja i wykluczenie. Nawet żaden kot nie będzie chciał wysikać się do ich kuwety.

Rozważałem możliwość przedstawienia kilku, może nawet kilkunastu sygnałów, które mogłyby być syreną alarmowa o sile tysiąca wuwuzeli, sygnałów, które powinny obudzić najbardziej nawet zakute łby totalitarnych opozycjonistów. Szkoda czasu i atłasu, ich nikt nie przekona.

PRZYSZŁOŚĆ CZYHAJĄCA NA TOTALITARNĄ OPOZYCJĘ OSTATNIE OSTRZEŻENIE [link]

Reakcja strony opozycyjnej reprezentowanej przez:

Poseł Anna Maria Żukowska  - niektórzy politycy PiS traktują te sprawę jako trampolinę do kariery politycznej. Komisja dokonała jakiś ustaleń, ale niech będzie  odzyskany wrak, wtedy będziemy mogli coś powiedzieć. 11.04.2021, po godzinie dziesiątej.

Poseł Robert Kropiwnicki  - jest to kolejna teoria spiskowa, trzeba pociągnąć podkomisję do odpowiedzialności, przez 11 lat nic nie zrobiliście. (-) 11.04.2021, po godzinie dziesiątej.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1668425

Lech Kaczyński i Ryszard Kaczorowski

a komuniści się cieszą.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1668429

cieszą się ,bo to Polscy Prezydenci zginęli,spoko,gdyby ruscy,płakali by rzewnymi łzami zawodząc ruskie pieśni

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1668447

...że on dalej nie widzi co się dzieje w Polsce i co jest ważne.

Takich”samolotów” ginie codziennie kilka...z braku opieki lekarskiej i blokady gospodarczo-socjalnej.
Nasza epoka to czas straszliwej klęski. Dożyliśmy czasów w których chorym uniemożliwia się leczenie a zdrowym wmawia się chorobę.
Ludziom niepracującym daje się pieniądze a chcącym pracować odbiera się tę możliwość.

Dlaczego Polska od stuleci jest łatwym łupem...bo jest narodem bez Boga i bez rozumu.
Takich łatwo ogłupić, znieprawić...i zakowidować . Toż to obłęd z piekła rodem.
Grzech pozbawia człowieka orientacji i rozumu...stąd tyle błędów poznawczych i decyzyjnych....ciągle i wciąż.

I co najgorsze ...tacy swoje grzechy usprawiedliwiają grzechami drugich.
Stąd tyle tekstów o błędach i przekrętach niby opozycji.
Wart Pac pałaca a pałac Paca.

Chrystus zmartwychwstał? Gdzie ? W Polsce?
W której pogrzeb Krawczyka czy miesięcznice smoleńskie gromadzą więcej obserwatorów niż Wielkanoc ?

Słudzy szatana dorwali się do władzy. Zaplanowano 10 etapów depopulacji.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1668464

A te codzienne bombardowania większych miast w Polsce, a te tajne obozy koncentracyjne, a ludożercy czający się wieczorem na starsze studentki? A segregacja razowa wszędzie gdzie się da, na razie wyrywkowo, a zmuszanie osób niebinarnych do jedzenia kaszy?

Zadziwia mnie ten ślepy podziw dla reżimu ...
Przecież zarażeni tajemniczym wirusem smakosze, zajadający sardynki w szkodliwych maseczkach, z gumkami na uszach są wszędzie. Wiem, że pani szanowna Verito ma rację. Z jednym tylko nie mogę się pogodzić, że słyszę ubolewanie na to, że "Polska od stuleci jest łatwym łupem...bo jest narodem bez Boga i bez rozumu. Takich łatwo ogłupić, znieprawić...i zakowidować. Toż to obłęd z piekła rodem".

Jak można się "na takie coś ubolewać"? Przecież taka jest oficjalna strategia Konfederacji Międzynarodowego Gabinetu Cieni pana adwokata Romana, tego wysokiego i jego kolegi, który wygląda jak pan Joński, ale w rzeczywistości jest chyba panem Kierwińskim, który jednak nazywa się Szczerba, choć na imię ma jakoś inaczej. Co tam.

Mądrze moja ulubiona Verita pisze, choć zapewne pani Verity przyboczny chatbot coś szwankuje, ponieważ nie wiem jak się zakowidowywuje człowieka tak, aby był zakowidowany.
Aha, podobno w Pułtusku policja nastraszyła binarnego obywatela, który osiągnął 7 etap depopulacji odmawiając stosunku jednej osobie z macicą.

A pyzaty zatem dziękuję za niebywale logiczną relację zamieszczoną najprawdopodobniej osobiście, bez posługiwania się chatbotem podłączonym do serwera o współrzędnych: 55° 45′ 6″ N, 37° 37′ 4″ E (55.751667, 37.617778) zgodnie z
https://geohack.toolforge.org/geohack.php

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1668472

Będzie wykorzystany z zachowaniem tajemnicy danych osobowych pani Verity, aby zgodnie z przepisami ustawy o RODO chronić jej tożsamość nie tylko zgodnie z tymi przepisami ale także zgodnie z przepisami ICC określonymi standardowymi warunkami NCND (non circumvention non disclosure agree), by nie naruszyć żadnych jej praw i na disturbing nie narażając i zastrzegając sobie wszelkie prawa autorski © oraz ® do tekstu komentarza zatytułowanego "Ta opozycja jest niby?" zamieszczonego pod adresem
https://niepoprawni.pl/comment/1668472#comment-1668472 łącznie z prawem do dowolnego wykorzystania przez autora michael vel michael-abakus tekstu tego komentarza.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1668479