148 MIESIĘCZNICA ZBRODNI PAŃSTWOBÓJSTWA

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

*

Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla Sieci zauważył, że:

"Niemcy walczą o realizację konstrukcji niemiecko-rosyjskiej, która dałaby im pełnię władzy w Europie z jakimś niewielkim tylko udziałem francuskim. Ten plan niemieckiej dominacji jasno został niedawno wyłożony przez kanclerza Olafa Scholza. Proszę zauważyć, że on mówi już nie tylko o europejskim wymiarze przywództwa, ale wręcz światowym. 

Z siedzibą jednak w Berlinie, Bruksela odgrywa tu rolę pomocniczą. (...) Chodzi tu o spełnienie przeszło 1000-letniego marzenia Niemiec o dominacji w Europie. []]>link]]>]"

Taki jest niemiecki sen, takie jest odwieczne marzenie niemieckich «Kulturträgerów», taki jest niemiecki punkt widzenia na światową i europejską geopolitykę. Po prostu Deutschland Über Alles.

__________________________________________

Największe szaleństwo w tym politycznym idiotyzmie polega na czymś zupełnie innym. Mianowicie ani brukselskie ani berlińskie, ani warszawskie elity nawet nie domyślają się, że rosyjski udział w projekcie euroazjatyckiego imperium wcale nie jest żadnym strategicznym partnerstwem, lecz od samego początku jest rosyjskim oszustwem.

__________________________________________

Rosja wykorzystuje starą berlińską imperialną utopię Aleksandra Michajłowicza Gorczakowa i Ottona von Bismarcka przystosowaną do współczesnych rosyjskich warunków przez ]]>Aleksandra Dugina]]> do realizacji zupełnie innego projektu. Ten projekt to wielkie cesarstwo moskiewskie zdobyte siłą militarnej przewagi.

Najpierw Gruzja, potem Ukraina, kraje bałtyckie, później Polska i Niemcy, Paryż oraz cały Zachód. Aby pokonać i skolonizować Zachód konieczne jest jego zniszczenie, osłabienie, zdegenerowanie,... Trzeba zepsuć Zachód tak, by zaczął śmierdzieć...

Takie to i partnerstwo. 

Potraktowanie Niemiec przez Rosję tak, jak teraz traktowana jest Ukraina,
będzie później i dalej... 

Bombardowanie Drezna, spalenie Berlina, to gorące marzenie Putina.
Zemsta za 22 czerwca 1941

MANE TEKEL FARES

Mane, tekel, fares jest biblijnym ostrzeżeniem zawartym w przepowiedni rychłego upadku imperium Baltazara. Jest symbolem ostatecznego upadku imperialnych rojeń współczesnej mocarstwowej polityki Berlina i Moskwy, jest zapowiedzią katastrofalnej klęski tak zwanej liberalnej demokracji, które usiłuje wnieść do globalnej strategii nowe wcielenie starego totalitaryzmu europejskich monarchii absolutnych. Europejskie mocarstwa od setek lat toczyły cichą wojnę o władzę, ignorując oczywiste wskazanie oddania tego co Boskie Bogu, a co cesarskie cesarstwu. 

Ich klęska nadchodzi - to jest obiektywny wynik aktualnego stanu globalnej rzeczywistości, która w drugiej połowie XX wieku zmieniła się tak absolutnie, że wszystko, dosłownie wszystko co istnieje, dzieje się inaczej niż jeszcze kilkanaście lat temu. Strategie polityczne wielkich imperiów, stały się kompletnie anachroniczne, nie pasują do tego co jest, są niekompatybilne z prawdziwymi procedurami, fatalnie wpływają na bieg realnych zdarzeń. Są wręcz samobójcze, są źródłem fundamentalnych zagrożeń, prowadzą do konfliktów i wojen.

Wspólczesne elity po prostu nie rozumieją mechanizmów funkcjonowania globalnej rzeczywistości, dlatego dokonują złych wyborów, stawiają fałszywe żetony na nie istniejące kolory w wielkiej grze starych oszustów.

Pierwszym koniecznym krokiem jest zrozumienie tego jak jest. Powrót do arystotelesowskiej prawdy.

 

* * *

Powstaje zasadnicze pytanie: Cóż to wszystko ma wspólnego ze smoleńską zbrodnią?

Odpowiedź jest jasna - Rosja i Niemcy, dwa duże europejskie państwa, udając partnerów, wykorzystują się wzajemnie i od kilkuset lat podstępnie walczą o wrogie przejęcie wszelkiej władzy w Europie. Moskwa dla siebie. Berlin dla siebie. I Donald Tusk włączył się do tej gry, by służąc obu stronom jednocześnie, trochę na wzór księcia Bogusława, który miał Rzeczpospolitą za ]]>postaw sukna czerwonego]]>, wyrywał z tego sukna tyle, by mu na płaszcz wystarczyło. 

Smoleńska zbrodnia to jedna ze scen tego spektaklu. 

MANE TEKEL FARES

 

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

BĘDZIE 

ZWYCIĘSKA!

:

https://www.youtube.com/watch?v=TfhJvKFc2E0

Pokazaliśmy w przeszłości. Przyszłość też do NAS będzie należeć. O TYM mówiło wielu jasnowidzów, między innymi O.Klimuszko, TEN, Który wskazał wysłannikowi Ambasady Włoskiej w Warszawie, gdzie mogą znaleźć zaginionego włoskiego premiera Aldo Moro. Podczas wizyty tego wysłannika ambasady, O. Klimuszko się skupił i powiedział: 

- W RZYMIE, ZA SKRZYŻOWANIEM DWÓCH ALEI, STOI ZAPARKOWANY PO PRAWEJ STRONIE SAMOCHÓD W JASNYM KOLORZE. OTWÓRZCIE BAGAŻNIK. TAM JEST TEN ZAGINIONY  CZŁOWIEK KTÓREGO SZUKACIE.  W JEGO CIELE ZNAJDZIECIE (chyba - to moje słowa, pamięć mam krótką) 13 kul, które go zabiły.

Wysłannik włoskiej ambasady przekazał te dane do Włoch, do Rzymu. Policja udała się we wskazane przez O. Klimuszkę miejsce, gdzie te dwie aleje się krzyżowały. Stał tam rzeczywiście  samochód, a w bagażniku były zwłoki porwanego przez czerwone brygady, i zamordowanego włoskiego premiera Aldo Moro.....

Mamy Polski Królową. ONA nie Pozwoli, by Jej Królestwo przejęły jakieś wrogie germańskie, czy ruskie siły.

AMEN!

https://www.google.com/search?q=ojciec+klimuszko+przepowiednie+pdf&oq=przepowiednie+Ojca+Klimuszki+dotycz%C4%85ce+przysz%C5%82o%C5%9Bci+Polski&aqs=chrome.1.69i57j0i546l2.43432j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

POLSKA OCALEJE

:

https://www.youtube.com/watch?v=Qck1XbHAbkQ

&

LEKCJA POLSKIEGO - Najwspanialszy, Najstarszy Język na ŚWIECIE - ŹRÓDŁO INNYCH JĘZYKÓW

:

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=-cvWAnF_ZeQ

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1646252